Mentoring do ACC

2016-08-24 09:57:40

Tatiana Krawczyńska-Zaucha
Jeśli chcesz uzyskać lub odnowić akredytację ACC International Coach Federation potrzebujesz 10 godzin mentoringu (mentor coachingu).
W mentoringu nie chodzi jednak tylko o spełnienie wymagań ICF, chodzi przede wszystkim o możliwość przyjrzenia się swojej postawie coacha, swoim sesjom oraz o poprawę jakości oferowanego coachingu, czyli o podniesienie coachingu na wyższy poziom.
Sprawdź datę ważności Twojej akredytacji i już dzisiaj zarezerwuj miejsce do grupy mentoringowej.

Mentor coaching jest koniecznym etapem uzyskania oraz odnowienia akredytacji International Coach Federation na poziomie ACC. W tych przypadkach wymagane jest 10 godzin zegarowych pracy z mentorem, w tym 7 godzin mentoringu grupowego i co najmniej 3 indywidualnego. International Coach Ferderation wymaga aby proces mentoringu trwał przynajmniej 3 miesiące (minimalna odległość czasowa między pierwszą a ostatnią sesją mentoringu). Podczas aplikacji coach podaje imię i nazwisko mentora oraz daty rozpoczęcia mentoringu i jego zakończenia. Konieczne jest też, aby mentor coach był akredytowanym coachem ICF na poziomie PCC lub przynajmniej ACC. Sesje podczas mentor coachingu analizowane są pod kątem 11 Kompetencji Coacha ICF oraz Kodeksu Etycznego ICF. Oferujemy również przygotowanie uczestników do testu Coach Knowledge Assessment (CKA) który jest jednym z elementów akredytacji ICF. Test ten jest zdawany indywidualnie przez każdego aplikanta online i obejmuje 155 pytań z zakresu definicji coachingu, 11 Kluczowych Kompetencji oraz Kodeksu Etycznego. Wymagane jest zaliczenie testu na poziomie 70%.

Będziesz mieć wyjątkową okazję pracować z coachem na poziomie PCC, który od wielu lat pracuje z ludźmi w firmach i organizacjach nieustannie podnosząc jakość swojego coachingu poprzez szkolenia i superwizję. Będziesz mieć okazję pracować z kimś, kto na co dzień obserwuje zadziwiające efekty coachingu. To szansa, by doświadczyć wyjątkowego mentoringu i solidnie przygotować się do egzaminu CKA. Przyjdź, sprawdź. Grupy tylko do 10 os. (zgodnie z wymogami ICF)

kontakt:
Tatiana Krawczyńska-Zaucha PCC ICF
http://sedmo.pl/mentoring/
tel. 606-82-77-11
Popularność: 135    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj