Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Popularność: 2443
Bardzo dobry coach (12)
Profesjonalny executive coaching, biznes coaching, corporate coaching. Ponad 1000 godzin zegarowych przeprowadzonych sesji coachingowych w środowisku biznesowym. Uczy innych coachów, jest mentorem i supervizorem coachingu. Tworzyła programy studiów i kursów nie tylko uczące sztuki i technik coachingu, lecz także wprowadzające uczestników w zmianę. Jest dr nauk humanistycznych, specjalistą etyki w coachingu, coachem International Coach Federation na poziomie akredytacji PCC oraz członkiem International Institute of Coaching & Mentoring, Dyrektorem ds. Etyki ICF w Polsce oraz trenerem biznesu z 14-letnim doświadczeniem w rozwijaniu potencjału ludzi w firmach i organizacjach. Wykłada coaching i filozofię m.in. w Krakowie oraz w Rzeszowie. Współpracuje z uczelniami oraz szkołami coachingu w Polsce w zakresie wykładów i ćwiczeń z etyki coacha. Jest doświadczonym menedżerem z wieloletnim stażem zarządzania w międzynarodowych korporacjach, posiada doświadczenie w budowaniu zespołu i osiąganiu ponadprzeciętnych wyników. Pracuje z CEO, menedżerami, kierownikami, przedstawicielami administracji publicznej, zespołami, coachami, psychologami, nauczycielami i wszystkimi, którzy czują, że chcą czegoś więcej. Pracuje z pasją i uważnością. Prowadzi superwizję oraz indywidualny i grupowy mentoring dla coachów konieczny do uzyskania lub odnowienia akredytacji w International Coach Federation. Kieruje się filozofią: "Każdy człowiek ma nieograniczony potencjał rozwojowy. Wirtuozerią coacha jest towarzyszyć Klientowi w procesie odkrywania i aktywowania tego potencjału." Odkryj swoje możliwości, osiągnij swój cel!
Kontakt
606-82-77-11
12/307-08-98
Specjalizacje
Miasta
Zabierzów, Kielce, Busko-Zdrój, Krzeszowice, Trzebinia, Chrzanów, Tarnów, Bielsko Biała, Rzeszów, Katowice, Warszawa, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Widoczny jest pełen profesjonalizm, sesje są na bardzo wysokim poziomie. P. Tatiana to osoba empatyczna, wkładająca pełne zaangażowanie w pracę z klientem. W całym procesie pomocne są jej zalety osobiste - uśmiech, otwartość, życzliwość, (w moim przypadku konieczna) szczególna cierpliwość. Natomiast nie odczułem czegoś, co mogłoby mnie zniechęcać do współpracy. Dzięki p. Tatianie przekonałem się do coachingu, widzę jego wymierne owoce w swoim życiu. Jako osoba duchowna polecam również innym osobom służącym w Kościele. Ciekawa byłaby moim zdaniem również aplikacja metod coachingowych (w takim wykonaniu) do duszpasterstwa.
9 marca 2017 Paweł - ks. katolicki
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Panią Tatianę! To bardzo ciepła osoba z ogromnym doświadczeniem zawodowym dzięki któremu sesje z Panią Tatianą są zawsze owocne i bardzo inspirujące. To dzięki tym sesjom weszłam na drogę aktywnej przemiany siebie zostawiając przeszłość za sobą. Pani Tatiana nauczyła mnie BYĆ TU i TERAZ, nie bojąc marzyć, odważnie realizować je w praktyce. Odkryłam swoje drugie, lepsze, prawdziwe JA i nie zamieniłabym to na nic innego. Gorąco polecam !
24 luty 2017 Maria Katarzyna -
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Panią Tatianę! To bardzo ciepła osoba z ogromnym doświadczeniem zawodowym dzięki któremu sesje z Panią Tatianą są zawsze owocne i bardzo inspirujące. To dzięki tym sesjom weszłam na drogę aktywnej przemiany siebie zostawiając przeszłość za sobą. Pani Tatiana nauczyła mnie BYĆ TU i TERAZ, nie bojąc marzyć, odważnie realizować je w praktyce. Odkryłam swoje drugie, lepsze, prawdziwe JA i nie zamieniłabym to na nic innego. Gorąco polecam !
24 luty 2017 Maria Katarzyna -
Bardzo dobry coach
Chciałam osobiście bardzo zachęcić do odbycia sesji u Pani Tatiany. To bardzo dobry i profesjonalny coach o bardzo dobrym warsztacie i dużym doświadczeniu, mam porównanie, gdyż korzystałam już wcześniej z coachingu, Sesja, którą odbyłam w ubiegłym tygodniu, cały czas we mnie "pracuje", co oznacza tylko jedno - to była bardzo dobra sesja. Czekam na kolejne. Dziękuję,.
5 czerwca 2016 Agata - Doradca finansowy
Bardzo dobry coach
Coaching u Pani Tatiany przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Nigdy nie sądziłam, że jedna sesja coachingowa może, aż tak bardzo pomóc. Atmosfera jaką Pani Tatiana stworzyła podczas spotkania dała mi poczucie ogromnego komfortu i umożliwiła otwarcie się. Uprzejmość i profesjonalizm to coś co określa tego świetnego coacha. W moim przypadku wystarczyło tylko jedno spotkanie. Z czystym sumieniem polecam coaching u Pani Tatiany każdemu.
5 czerwca 2016 Renata - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zostawiłam przeszłość tam gdzie jej miejsce, za sobą. Bycie tu i teraz daje mi możliwość kreowania swojej rzeczywistości, czerpania z życia radości, podejmowania nowych wyzwań. Ze spokojem patrzę w przyszłość. Dziękuję! Gorąco polecam sesje z Tatianą wszystkim tym, którzy pragną pozytywnych zmian w swoim życiu.
10 grudnia 2015 Monika - ----
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Panią Tatianę! Długo zastanawiałam się nad wyborem trenera osobistego i wybór okazał się doskonały. Wiedziałam, że chcę ruszyć, ale nie wiedziałam jak, teraz wiem! Dzięki sesjom zobaczyłam swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Polecam serdecznie p.Tatianę jako skutecznego coacha i niezwykle pozytywną osobę :)
17 marca 2015 Anna - ---
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Tatianą odkryłem w sobie pokłady, o których do tej pory nie miałem pojęcia, co w nieoceniony sposób przełożyło się na moją karierę i życie prywatne. Tym co ją wyróżnia jest jej profesjonalizm, otwartość i niegasnący uśmiech. Dziękuję za to i polecam Tatianę wszystkim, którzy chcą żyć pełnią życia. Pozdrawiam.
4 marca 2015 Tomek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Tatiana jest niesamowita! Jej energia jest zaraźliwa! Dziękuję za wyciągnięcie mnie z nijakości i za odkrycie, że jestem warta wielu wspaniałych rzeczy! Nie wierzyłam, że to może się kiedyś zdarzyć. Polecam Tatianę jako bardzo, bardzo dobrego coacha. Każda kobieta powinna przejść taki coaching. Polecam!
23 września 2014 Agnieszka Szalowicz -
Bardzo dobry coach
Ja również polecam gorąco Tatianę. Pracuje intensywnie, wielopłaszczyznowo. Jest profesjonalistą w swoim fachu a przede wszystkim kocha ludzi. Jest ich ciekawa i pragnie im pomóc. Pomaga w odnalezieniu sensu życia oraz radości życia.
4 września 2014 Gosia P. - Manager
Bardzo dobry coach
Po ostatniej sesji z Tatianą wreszcie ruszyłam do działań. Przez długi czas zmagałam się z jakąś wewnętrzną blokadą, która rozpłynęła się w trakcie naszego spotkania. Dziękuję Tatiana i polecam Cię jako "dobrego coacha" :)
4 września 2014 Jolanta Banach -
Bardzo dobry coach
Coaching nigdy nie był czymś w co "wierzyłam". Ale to się zmieniło. Dzięki p. Tatianie odkryłam, że jestem kreatywną osobą i że ma bardzo duże możliwości. Zaczynam patrzeć na życie inaczej. Dziękuję za wielką dawkę inspiracji! Sumiennie polecam każdemu coaching u p. Tatiany.
29 sierpnia 2014 Alicja Majewska -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Turkusowy coach (TM), turkusowy lider
28 września 2017
Chcesz wiedzieć wszystko o turkusowych organizacjach? Chcesz poznać stopnie przywództwa? Jedyny taki kurs w Polsce, akredytowany przez International Coach Federation. W Krakowie do 2.10 "wczesna cena"
Mentoring do akredytacji ICF
16 marca 2017
Uzyskanie lub odnowienie akredytacji International Coach Federation na poziomie ACC: 10 godz. mentoringu (7 h grupowego i 3 h indywidualnego)
Mentoring do akredytacji ACC ICF
16 września 2016
Mentoring jest konieczny do uzyskania lub odnowienia akredytacji coacha ICF na poziomie ACC
Mentoring do ACC
24 sierpnia 2016
Mentoring z akredytowanym coachem ICF jest konieczny do odnowienia lub uzyskania akredytacji ICF
Debata: Coaching a wiara
26 maja 2016
Pierwsza debata specjalistów na temat relacji coachingu i wiary
Nienawiść a poziomy neurologiczne Diltsa
17 kwietnia 2016
Poziomy Diltsa są jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w coachingu. Sięgniecie do źródła, do jednego z pierwszych artykułów samego Diltsa pozwoliło autorce prosto i przejrzyście je opisać.
Koło życia
27 sierpnia 2014
Koło życia jest jednym z najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych w coachingu.
Pytania o sens
25 sierpnia 2014
Pytania o sens życia, o sens tego wszystkiego, co wokół nas, stawia sobie każdy człowiek. Inny jest czas, dojrzałość, inne odpowiedzi. A może, wbrew pozorom, odpowiedzi wcale się nie różnią?
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom