O kobietach i dla kobiet :)

2016-11-16 18:57:13

Joanna Wieczorek
O kobietach i dla kobiet :)
Kobiety same z siebie nie są bojaźliwe, są często bohaterskie i przekonywujące .Są bardzo odbiorcze i altruistyczne. Cechą ważną u kobiet jest chronienie innych.Kobiety coraz częściej rozumieją jak ważne jest rozwijanie w sobie siły i wewnętrznej mocy. W życiu nie chodzi o uwieszaniu się na innych ,to bardzo ważne, żeby kobiety to zrozumiały.Kobieta silna i niezależna może nadal pozostawać kobieca i o to właśnie chodzi.
Sama osobiście staram się być naturalna, dzięki temu wiem ,że jestem potrzebna.Staram się współpracować i z kobietami i z mężczyznami nie czyniąc z tego obszaru- polem walki.
Wszyscy jesteśmy tu równi - choć różni i to jest właśnie wspaniałe.Kiedy tak myślimy, wszystko staje się prezentem.Wyciągajmy z życia to, co najlepsze, dzielmy się z innymi tym, co najlepsze, a zaczniemy wzrastać. Nic nie tracimy, a przy tym coraz lepiej się bawimy. Naszą naturalną cechą jest radość , a ona jest naszym najlepszym strażnikiem.Radosna kobieta zawsze będzie miała wokół siebie wspaniałe ( męskie ) towarzystwo ;)

Znajdziesz mnie na Facebooku :Inwestycja W Siebie Joanna Wieczorek Coaching i Trenerstwo.

Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj