Joanna Wieczorek

Popularność: 584
Bardzo dobry coach (8)
Jestem po szkoleniach coachingowych oraz po szkoleniach trenerskich. Zajmuję się coachingiem holistycznym i sesjami indywidualnymi ale również prowadzę warszaty jako trener. Jestem coachem z wyboru - doświadczona przez życie - dziś wspieram innych. Najwazniejszy jest dla mnie zawsze człowiek i jego potencjał. Ważna jest dobra zmiana w drugim człowieku. Moim ulubionym narzędziem pracy jest Motywacja błyskawiczna,którego twórcą jest dr Michael V. Pantalon - Jest pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Yale, oraz trenerem/coachem, konsultantem i terapeutą w dziedzinie motywacji. Kolejną Techniką jest Metoda Uwalniania dr. Hawkinsa. Instant Influence – Motywacja Błyskawiczna Jeżeli zależy Ci na zmianie i chcesz: -> Podnieść motywację , -> Zmobilizować się ,by zacząć działać w sprawach , które wciąż odkładasz na " POTEM " -> Jeśli chcesz podnieść jakość swojego życia, -> Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność,, -> Chcesz być osobą bardziej samodzielną i niezależną , -> Chcesz konsekwentnie działać w życiu ,to - zapraszam :) Metoda O co chodzi w metodzie? Wystarczy około 7-15 minut na to, by podczas rozmowy, w sześciu krokach przejść od - nie mogę - do zrobię to. Dlaczego? Ponieważ poznaliśmy swoje wewnętrzne powody. Metody używają: managerowie, lekarze, handlowcy, rodzice, nauczyciele, handlowcy, psychologowie. Skuteczność metody została udowodniona w ponad 100 badaniach naukowych. Zapraszam na sesje z Motywacji Błyskawicznej Możesz jeśli tylko chcesz ,doświadczyć sam/sama - ,dlaczego WARTO. Zapraszam Joanna Wieczorek Trener / Coach - Partner Rozwoju Osobistego Zapraszam
Kontakt
Skype: joanna.wieczorek108
Tel. 513-751-697
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizuję się w
Motywacji Błyskawicznej
Polecam
Motywację Błyskawiczną oraz Technikę Uwalniania

Opinie

Bardzo dobry coach
Naprawdę wie kobieta o czym mówi. Informacje, które przekazuje pani Joanna są autentyczne poparte wiedzą naukową. Zaletą jest również umiejętność rozmowy i słuchania oraz właściwego ustosunkowania się do tematu rozmowy. Niesamowite wyczucie sytuacji i wczucie się w problem rozmówcy.
29 maja 2019 Tomasz - nauczyciel
Bardzo dobry coach
To chcialam zaznaczyc a zaznaczylo wczesniej inaczej ;( ps . Asiu jestes rewelacyjna !!!!!!!!!! Polecam wszystkim !!!!!!. Najwazniejsze jest to jak czlowiek robi to co lubi i to widac w jego wnetrzu. Asia wlasnie tAka jest:) otwart-ciepl- kochana- serdeczna- wyrozumiala
27 listopada 2015 Urszula - Przedsiebiorca
Dobry coach
Mega pozytywna osoba. Asia jest kobietą pełną ciepła ,optymizmu i zrozumienia. Zawsze można na nią liczyć. Zawsze jest!!!!! Asiu dzięki twoim sesjom motywacyjnym uwierzyłam w siebie. Zaczęłam żyć tak jak zawsze chciałam ,tylko moja osobowość była gdzieś przydeptana.Asia ma niesamowite podejście i ciepłe serce. Polecam. Jeśli ktoś naprawdę chce zmienić swoje życie na lepsze zrozumieć samego siebie i to co chce w życiu robić to Asia jest tą właściwą osobą, która pomoże Tobie wejść na odpowiedni tor życia .... :):):)
26 listopada 2015 Urszula - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Ostatnia nasza rozmowa na fb, nie do odtworzenia, dlatego pozwoliłem sobie skopiować, były łzy....szczęścia, o ogromne poczucie spełnienia, jestem z Asią i Piotrem od paru miesięcy i... "Joanna Wieczorek Pokazuj innym ,ze świat i ludzie są z natury dobrzy Emotikon smile Wszyscy jesteśmy od siebie nieoddzielni - dlatego dobre mysli ,słowa i dzialania wracają jak bumerang Emotikon smile Gratuluje Marcinku "nowego" zrozumienia Emotikon smile to zawsze cieszy nasze serca Emotikon heart dla takich ludzi i chwil to robimy , co robimy z Piotrem. Usciski wielkie, milego dnia Marcin Wieczorek 3.11.2015 11:47 Marcin Wieczorek Nawet nie wiesz jak mi miło Emotikon smile aż się nie mogłem się skupić na pomiarach Emotikon smile ważne, że wiele się udało zmienić, taki trochę eksperyment Emotikon wink udział całej naszej trójki niezwykle istotny, cieszę się, że dane mi jest brać udział, to tak jak lot w kosmos, poczułem się trochę takim wybrańcem, w dobrym tego słowa znaczeniu, ale dosyć o mnie Emotikon wink myślę, że to co kieruje Waszym życiem ma chyba obecnie jedną z największych wartości na świecie, bo jak można nazwać inaczej, uszczęśliwianie ludzi ? Asia, to Wam należą się gratulacje, bo praca którą mi poświęciliście (niejednokrotnie kosztem zdrowia i fizycznego i psychicznego) jest bezcenna, myślę, że z Wami tylko konie kraść i pędzić nimi w stronę słońca, dziękuję za Waszą przyjaź za wsparcie i za to że jesteście, nawet wtedy kiedy mnie na chwilkę nie ma, kochani moi...... Emotikon heart "
5 listopada 2015 Marcin - Praca nad sobą
Bardzo dobry coach
Joanna potrafi rozbic wszelkie koncepcje :) Budowanie nowego wzorca gwarantowane. Jestem pod wrazeniem sesji motywacyjnych,mozna szybko i głęboko wejsc w siebie....odkrycia sa zaskakujace...dla kazdego :) Polecam. Nie warto czekac,dzis to juz wiem.Pozdrawiam
24 października 2015 Aleks - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Najwazniejsze jest serce i zaangazowanie i tutaj to wlasnie znajdziecie. Joanna jestosoba dla ktorej czlowiek jest najwazniejszy.Polecam.
16 października 2015 Tomasz - Referent
Bardzo dobry coach
Asia jest przepełniona ciepłem i dobrocią. Ma w sobie dużo cierpliwości i pozytywnej energii. Po każdym spotkaniu z nią jestem mega naładowana i pozytywnie nastawiona. Cudna Kobieta, która do każdego ma niesamowite podejście i SERCE.
16 października 2015 Magda - Agent
Bardzo dobry coach
Profesjonalny, odpowiedzialny coach, do końca pomaga i się zajmuje osoba. Miła, sympatyczna osoba z dużym wyczuciem. Potrafi doskonale sluchać i pomagać. Naprawdę polecam z czystym sumieniem i sercem.
7 października 2015 Joanna - Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego warto wykorzystać swój czas tu na ziemi jak najlepiej ?
16 listopada 2016
Kiedy rozpoczęłam swoją przygodę z coachingiem, moim największym życzeniem było, żeby ludzie uświadamiali sobie ,że czas człowieka jest czasem ograniczonym....
O kobietach i dla kobiet :)
16 listopada 2016
Kobiety same z siebie nie są bojaźliwe, są często bohaterskie i przekonywujące
Co jest dla mnie ważne i dlaczego ?
29 sierpnia 2016
Pytania otwierają...
Marka Własna
11 luty 2016
Jesteś Marką, każdy jest Marką!
Czym jest bogactwo finansowe ?
27 stycznia 2016
Bogactwo to stan umysłu
Jak polepszyć swoją sytuacje finansową?
27 stycznia 2016
Jak zarabiać pieniądze?
Inteligencja Finansowa
1 stycznia 2016
Klucz do wolności finansowej
Wielcy tego świata i ich mapa marzeń.
6 grudnia 2015
Patrząc na życiorysy tych , których nazwiska dziś niesie echo szeroko, widzimy z czym się zmagali , w jakich sytuacjach nie raz tkwili i jak wyglądala ich droga rezlizacji marzeń.
Szczerość przede wszystkim ze sobą
20 listopada 2015
Pewnego dnia w moim życiu zawodowym nadszedł moment , w którym to, odnalazłam swoje narzędzie wspierające innych.
Szczęście jest drogą
13 listopada 2015
"Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą"
Szczęście
7 listopada 2015
szklanka do połowy pełna :)
Istnieje zależność między umysłem a zewnętrznym światem.
7 listopada 2015
Fragment mojego e-booka
W komfortowych warunkach trudno jest się czegokolwiek nauczyć
3 listopada 2015
Zmiany , zmiany..ech te zmiany....
Swiadomość CELU
23 października 2015
Nasz cel - nas motywuje.
Kreatorzy własnej rzeczywistości
10 października 2015
W jaki sposób najłatwiej możemy sprawdzić ,czy mamy zaufanie do tego ,że sami tworzymy i wpływamy na swoją rzeczywistość ? Wystarczy ,że zastanowimy się nad jedną rzeczą - czy oceniamy i obwiniamy innych za nasze niepowodzenia?. Jeśli tak , to oznacza ,ze nie przejęliśmy odpowiedzialności za własne życie.
Nic nie musisz, wszystko możesz
7 października 2015
Sesja Motywacyjna
Jak Żyć ? ;)
6 października 2015
Fragment mojego e - booka
Zmiana
6 października 2015
Wszyscy powinni dbać o swój własny rozwój i to przez całe swoje życie . Tego dziś jestem pewna. Rozwijanie samoświadomości ,może dać wspaniałe rezultaty i tak własnie wydarza się u mnie i u ludzi z którymi łączą mnie relacje :Coach - Klient czy też Trener - Klient. I choć wychodzenie poza tzw. strefę komfortu nie zawsze jest miłe ,lekkie i przyjemne, to na końcu wszyscy wygrywają!