11.04.2013 w Łodzi spotkanie dla coachów

2013-04-04 01:21:35

Agnieszka Grys
Witajcie,
w ramach dodatkowego spotkania rozwojowego dla coachów chciałam Was zaprosić na spotkanie 11.04.2013r. (czwartek) - w ramach Coaching Cafe.

Gościem spotkania będzie Kristina Dabrowska Haugsand - PCC, CPCC Superwizor i Mentor Coach, Jest międzynarodowym certyfikowanym Superwizorem i Mentor Coachem Coachwise™ – prowadzi sesje superwizowane i sesje mentor coachingu. Od ponad 20 lat mieszka w Szwecji. W 2004 roku jako pierwsza w Szwecji uzyskała tytuł CPCC (Certified Professional Co-Active Coach. Specjalizuje się w pracy z ...klientami pragnącymi wzmocnić swoje osobiste przywództwo, a więc szefami firm, konsultantami, nauczycielami. Pracuje też z rodzicami nastolatków mającymi problemy w relacjach ze swoimi dziećmi. Druga ważna część mojej działalności to prowadzenie seminariów i warsztatów szkoleniowych.
Jest magistrem ekonomii. Podążając za swoją fascynacją osobistym rozwojem i wykorzystaniem indywidualnego potencjału, zetknęła się z coachingiem jako sposobem stymulacji i motywacji. Doświadczyła na sobie jego skuteczności i doszła do wniosku, że praca z ludźmi pociąga ją bardziej niż praca z cyframi. Im bardziej wgłębiała się w tajniki coachingu, tym bardziej była urzeczona jego magią i siła działania. Coaching stał się jej największą pasją. Zdecydowała się na rozwój w tej dziedzinie i podjęła decyzję o zmianie zawodu. Otworzyła własną firmę i zaczęła pracować z coachingiem na co dzień.
Oprócz doskonalenia się w obszarze coachingu, konsekwentnie realizuję cel własnego rozwoju.
Ukończyła wiele znaczących programów rozwojowych, m.in. To Unleash the Power Within (Anthony Robbins, Londyn 2005), The Work (Katie Byron, Sztokholm 2005), pierwszy w Europie The Co-Active Leadership Program (CTI, Barcelona 2006), i ostatnio ORSC (Organisational & Relationship Systems Coach Training, Londyn, maj 2008). Jej siłą w coachingu jest wrażliwość i otwartość na człowieka.

Spotkanie przeznaczone tylko dla coachów.

Miejsce spotkania: ul. Wólczańska 178 A Budynek Golden Foloor

Termin spotkania: 11.04.2013 godz. 17.00-20.00

Opłaty:
Dla członków ICF spotkanie jest bezpłatne.
Pozostałe osoby, które nie posiadają członkostwa ICF, prosimy o wpłatę należności za Coaching Cafe w wysokości 50 PLN (przed spotkaniem), na konto:
Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao SA IV O/Warszawa
nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
w tytule podając: CC Łódź, imię i nazwisko, data wydarzenia

Serdecznie zapraszam
Agnieszka Grys, PCC


Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj