Agnieszka Grys

Popularność: 2656
Bardzo dobry coach (4)
Od roku 2000 jestem trenerem, doradcą biznesowym, a od roku 2006 także coachem. Jako Coach mam akredytację PCC ICF (Professional Certified Coach), coach metody CochWiseTM. Wykształcenie ogólne: ekonomia i podyplomowe studia menedżerskie. Jestem absolwentką programu rozwojowego akredytowanego przez Międzynarodową Federację Coachów (ICF)- CoachWiseTM Essentials oraz rozszerzonego procesu rozwojowego dla profesjonalnych coachów - CoachWise EquippedTM, CoachWise ProficiencyTM oraz Akademii Coachingu Relacyjnego w Grupie Doradczo-Szkoleniowej TRANSMISJA i cyklu certyfikowanych szkoleń Analizy Transakcyjnej 101. Należę do International Coach Federation (ICF Global i ICF Polska) i Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. Od roku 2006 kieruję firmą szkoleniową Jak - Marketing Dialog W ramach tej działalności prowadzę szkolenia i procesy coachingowe dla menedżerów wyższego i średniego szczebla, dla zespołów handlowych i trenerów wewnętrznych organizacji. Osobiście, jako menadżer, realizuję swoje pasje w obszarach strategicznego zarządzania firmą, marketingu i sprzedaży. Zrealizowałam ponad 2000 dni szkoleniowych dla firm z branży finansowej, FMCG, B2B. Oprócz szkoleń i coachingu prowadzę także doradztwo biznesowe, ocenę pracowniczą, oceny kompetencji i potencjału rozwojowego metodą Development Center, rekrutuję metodą Assessment Center. Współtworzę i przeprowadzam programy szkoleniowe z zakresu zarządzania kompetencjami, sprzedaży, rozwoju zawodowego, motywacji i coachingu. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rozmów coachingowych (ponad 1400 godzin coachingu indywidualnego w tym m.in. 650 godzin coachingu z handlowcami i 400 godzin z menedżerami, około 3500 godzin coachingu sprzedażowego). Specjalizuję się w pracy nad rozwojem i efektywnością. Pracuję z klientami w oparciu o zróżnicowane modele coachingowe. Jednym z nich jest model GROW i mapa CoachWise. Pracuję metodą coachingu co-active i co-creative. Obie te metody są oparte na przekonaniu, że klient jest z natury kreatywny, zdolny, mądry, dobry i nie potrzebuje naprawiania czy pouczania oraz, że może „zdobyć to czego pragnie w realizacji swoich celów i dążeń, bez mówienia co i jak ma robić i bez robienia tego za niego”- (def. za CoachWise). Wykorzystuję w pracy również elementy coachingu prowokatywnego. Obecnie pracuję jako trener, coach i doradca miedzy innymi z DGA S.A., ECOLAB sp z o.o., Europejską Grupą Doradczą Sp. z o.o., Europejskim Funduszem Leasingowym SA., PKP Energetyka S.A., Seger, Solar-Bin Ductum Sp. z o.o., WKK Sp z o., WYG International sp. z o.o., Duo , HR Today. Wykładam i współtworzę program studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu - Studia Podyplomowe "COACHING MENEDŻERSKI. Nowoczesne narzędzie rozwoju osobistego, zespołu i organizacji". moje motto: "Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą."
Kontakt
tel. 502-514-765
skype agngry
Specjalizacje
Miasta
Kielce, Wrocław, Katowice, Warszawa, Łódź, Kraków, Rzeszów, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Mentoring
Dla coachów chcących rozwijać swoje kompetecjie proponuję mentoring.


Osoby ubiegające się o akredytacje ACC, PCC muszą odbyć 10 godzin mentoringu z wykwalifikowanym coachem w przeciągu 3 miesięcy. Dla celów akredytacji: coaching z mentorem oznacza coaching aplikanta na temat jego umiejętności coachingowych. ICF zaleca, aby aplikanci w ramach pracy z mentorem przygotowywali się do egzaminu ustnego. Aplikant powinien pracować z mentorem, który posiada akredytację ICF lub jest aktywnie związany z działalnością ICF lub inną organizacją, która definiuje coaching podobnie jak ICF. ICF dopuszcza możliwość zrealizowania 7 godzin mentoringu z 10 w ramach mentoringu grupowego. Może się on odbywać w grupach maksymalnie 10 osobowych

Opinie

Bardzo dobry coach
Agnieszka jest moim mentorem. Przygotowuje mnie do certyfikacji na poziom ACC ICF. Poznałam ją jako wykładowcę/trenera na Uniwersytecie Łódzkim - Life Coaching. Szczerze polecę Agnieszkę jako coacha, mentora, trenera i człowieka. Tak profesjonalnej osoby i cudownego człowieka nie spotyka się codziennie! To, czego mnie nauczyła, bezpośrednio przekłada się na moje sukcesy. Agnieszko czekam z niecierpliwością na MCC ICF. Jesteś NAJLEPSZA! Tylko uczyć się od Ciebie i brać przykład!
19 marca 2015 Agnieszka - Coach/Trener
Bardzo dobry coach
Agnieszka posiada wszystkie cechy dobrego coacha: przede wszystkim cały czas wierzy w człowieka i w jego nieograniczone umiejętności, potrafi słuchać, jest kreatywna, empatyczna i zdecydowanie bardzo dobrze motywuje. Dzięki współpracy z Agnieszką jasno określiłem swoje cele i drogi ich osiągnięcia.
22 stycznia 2013 Cezary - Przedstawiciel Handlowy/Doradca Klienta
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest przede wszystkim profesjonalistą w tym, co robi. Potrafi poprowadzić rozmowę w taki sposób, by klient był w stanie odpowiedzieć na pytania, rozwiać wątpliwości oraz być w stanie pokierować swoimi działaniami w pożądanym kierunku oraz postawić i osiągnąć cele. Agnieszka ponadto jest świetnym "motywatorem" oraz przemiłą osobą.
23 czerwca 2012 Joanna - Studentka
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest genialnym słuchaczem, potrafi elastycznie dostosować metody pracy zarówno do poruszanego problemu jak i do oczekiwań klienta. Sesje z Agnieszką na długo pozostały w mojej pamięci, spełniły moje oczekiwania ze sporą nawiązką, a co najważniejsze realnie zainspirowały mnie do trafnych decyzji.
14 czerwca 2012 Alina - psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

4-5.10.2013r. Dobre praktyki dla Coacha.....
21 września 2013
I Konferencja pt: "Dobre praktyki w coachingu dla Coacha, Klienta i w Biznesie" - 4-5.10.2013r. Łódź
08-10.05.2013 Łódź -szkolenie dla coachów i tych którzy myślą o coachingu
16 kwietnia 2013
Coach w procesie i strukturze coachingu indywidualnego i biznesowego - 22 godziny aprobowane przez ICF
11.04.2013 w Łodzi spotkanie dla coachów
4 kwietnia 2013
Coaching Cafe ICF Łódź
Mentoring Grupowy dla Coachów
8 marca 2013
7 godzin mentoringu akredytowanego przez ICF 04.04.2013 Warszawa
20 godziny akredytowanego szkolenia przez ICF i 2 godziny mentoringu indywidualnego w ramach programu
8 marca 2013
Coach w procesie i strukturze coachingu indywidualnego i biznesowego
25.02.2013 Łódź Coaching Cafe
19 luty 2013
Temat: Z cyklu: Umiejętności coacha - Słuchanie i odzwierciedlanie Temat: Z cyklu: Umiejętności coacha - Słuchanie i odzwierciedlanie
Mentor Coaching Grupowy dla Coachów również do akredytacji ICF
16 stycznia 2013
04.04.2013 rok w Warszawa grupa maksymalnie 6 osobowa
Spotkaj się z Coachem i doświadcz sesji coachingowej !
2 stycznia 2013
Coaching Cafe 14.01.2013r. w Łodzi
Kiedy być mentorem a kiedy coachem…? - 17.12.2012 Łódź
29 listopada 2012
17.12.2012 - kolejne spotkanie Coaching Cafe w Łodzi
Jak pracowaliśmy 19.11.2012 w Łodzi
29 listopada 2012
W poniedziałek 19.11. 2012 odbyło się kolejne Coaching Cafe w Łodzi, tym razem pt.” Gdzie się zaczyna a gdzie kończy Coaching, czyli kozetka terapeuty, aula w szkole, czy kuluary?”,
Coaching Cafe w ICF Łódź 19.11.2012
26 października 2012
Będziemy się zastanawiać: Gdzie się zaczyna a gdzie kończy Coaching, czyli kozetka terapeuty, aula w szkole, czy kuluary ?
ICF Łódź zaprasza na pierwsze Learning Forum – już w październiku !
30 września 2012
„Projektowanie procesu coachingowego” - 15.10.2012 16.00-21.00
Oddział ICF Łódź – WYSTARTOWAŁ!
30 września 2012
Dziękujemy wszystkim obecnym na spotkaniu 24.09.2012 które pokazało, że Łódź niewątpliwie leży w centrum Polski!
Pierwsze spotkanie ICF Łódź - 24.09.2012
6 września 2012
Startujemy 24. 09.2012 o godzinie 17.30 - zapraszamy coachów, sympatyków coachingu i wszytkie osoby, które chcą poznać metody pracy coacha.
Komitet Łódzki ICF startuje we wrześniu!
29 lipca 2012
Komitet jest niezbędnym impulsem do tego, by wspomóc aktywność coachów z różnych środowisk do dzielenia się doświadczeniem i wiedzą.