Gra coachingowa na urządzenia mobilne – DETOXIFY YOUR MIND!

2016-12-28 16:51:07

Jolanta Piątkowska
Czas podsumowań 2016 roku i planowania na 2017 rok zapoczątkowaliśmy na Umysł na detoksie już kilka wpisów temu. Mam nadzieję, że to proste narzędzie jakie Wam przedstawiłam: chcę a nie mam, chcę i mam, nie chcę i nie mam, nie chcę a mam dało Wam pierwszy wgląd w Wasze potrzeby. W myśl zasady cel bez planu jest tylko pobożnym życzeniem, czas na kolejny krok! Nasz opór wewnętrzny przed zmianą uda się przezwyciężyć jeśli, połączymy naszą silną motywację do zmiany z wizją tego co na koniec chcemy osiągnąć i planem, jaki pierwszy krok wykonamy w kierunku realizacji celu.

Aby Wam ułatwić planowanie i usystematyzować pracę nad celem przygotowałam przyjazne narzędzie – aplikację mobilną, którą możecie ściągnąć na swój telefon lub tablet i korzystać z niej w dowolnym momencie i czasie. Kolejne pytania przeprowadzą Was od momentu wyznaczenia celu, poprzez etap eksploracji tego co już macie i czego potrzebujecie do jego realizacji, weryfikacji tego jak cel osiągnąć, aż do etapu gotowego planu działania. Każdemu pytaniu towarzyszą zdjęcia i cytaty, które pozwolą Wam spojrzeć na siebie i swoje życie z wielu perspektyw pobudzając Waszą kreatywność i intuicję.

Przedstawiam Wam efekt pracy ostatnich miesięcy mojej i mojego zespołu: gra coachingowa DETOXIFY YOUR MIND: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acornlabs.gracoachingowa&hl=pl

Za ile? Do końca roku jest dostępna w promocyjnej cenie: 29,99 zl zatem korzystajcie : )

Dla kogo? Gra jest dla każdego, kto szuka zmiany w swoim życiu osobistym czy zawodowym, chce ruszyć z miejsca z realizacją celu, szuka motywacji lub potrzebuje szerszych perspektyw. Jest to również bardzo przydatne narzędzie dla coacha do wykorzystania w czasie sesji coachingowych z klientami.

Dodatkowe pytania? Jeśli macie pytania piszcie śmiało – z przyjemnością odpowiem i naprowadzę. Jeśli w trakcie użytkowania gry napotkacie coś, co chcielibyście w bezpośredniej relacji coachingowej przepracować również jestem do waszej dyspozycji.

Do dzieła! Mocno trzymam kciuki za wszystkie Wasze przedsięwzięcia w nadchodzącym roku!
Popularność: 6    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom