Zacznij wiosenne porządki od siebie!

2017-03-27 13:44:53

Jolanta Piątkowska

Wygląda na to, że już nie tylko kalendarzowa wiosna nastała, ale też pierwsze promienie słońca za oknem się pojawiły. I choć jeszcze może nam doskwierać przesilenie wiosenne to z pewnością aura sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań. Słońce jest tu naszym sprzymierzeńcem!

Nadszedł czas na wiosenne porządki : )
Porządkujemy nasze otoczenie: wyrzucamy to co zbędne, odkurzamy, czyścimy, polerujemy nasze domy, mieszkania, pawlacze, ogrody, samochody, rowery. Porządkowanie ma również swój wymiar psychologiczny, wkońcu to co nas otacza ma wpływ na nas. W kontekście selekcji przyświeca zasada: jeśli nie używałeś czegoś 2 lata najpewniej nie jest ci to potrzebne. Ja osobiście kiedy kupuję jedną rzecz (dotyczy zwłaszcza ubrań) wyrzucam inną, co pomaga mi zachować balans.

Wiosna to także wzrost mobilizacji pod kątem tego co dotyczy naszego ciała, zrzucamy zbędbe kilogramy, jakie przybyły nam przez zimę. Na ulicach, w parkach coraz więcej biegaczy i rowerzystów. Kiedy robi się cieplej opcji na uprawianie sportu na świeżym powietrzu przybywa, trzeba dobrać tylko taką, która najbardziej nam odpowiada. aby nie był to jednorazowy zryw.

To także dobry czas aby zadbać o swój umysł. Przez lata kumulują się w nim informacje, wynikające z naszych doświadczeń, które układają się w nasze przekonania, przekładają na emocje i oddziaływują na nasze życie. Czas się temu przyjrzeć i pożegnać z tym co nam nie służy i zrobić miejsce na nowe. Zmiana zaczyna się w głowie!

Mówi się, że "wielkie osiągnięcia zaczynają się od wielkich pytań." Zostawię was dziś z jednym do refleksji:
Co byś zrobił gdybyś naprawdę w siebie uwierzył, gdybyś wiedział że ci się powiedzie?

Jeśli chciałbyś pracować ze mną indywidualnie nad zmianą/realizacją celu zapraszam na sesje coachingowe i wspólne wiosenne porządki w życiu. Możemy się spotkać osobiście jeśli mieszkasz w Warszawie lub na skype jeśli mieszkasz w innym mieście.
Jak masz dodatkowe pytania, albo chciałbyś skorzystać z darmowej próbnej sesji zapraszam do kontaktu: j.kaczmarek.piatkowska@gmail.co lub pod numerem telefonu: +48 533 460 514.

Dobrego dnia i tygodnia!
Popularność: 12    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom