Recepta na szczęście Pauliny Łyczkowskiej

2017-07-24 15:47:56

Justyna Krawczyk
Paulinę poznałam podczas jednego ze spotkań rozwojowych. Pamiętam, gdy ją zobaczyłam. Pomyślałam, że to jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie w życiu spotkałam. Uśmiechnięta i radosna. Niezwykle utalentowana fotograf, ale co ważniejsze dla mnie, tancerka salsy kubańskiej! Gdy o tym usłyszałam, przeszły mnie dreszcze, bo salsa kubańska to coś, o czym marzę!

Wkrótce po tym spotkaniu organizowałam spotkanie dla kobiet. Wpadłam na pomysł, aby zaprosić Paulinę. Jedną z atrakcji była lekcja salsy prowadzona właśnie przez nią. Sala oszalała i wiele kobiet wspomina to wydarzenie do dziś. Paulina już na zawsze będzie mi się kojarzyć z radością i tańcem.

Przedstawiam Ci Paulinę Łyczkowską. Utalentowaną fotograf i niezwykłą tancerkę. Może jej recepta na szczęście będzie dla Ciebie inspirująca?

Czym jest szczęście? Co daje mi szczęście?
Odpowiedzi na te błahe z pozoru pytania mogą odmienić nasze życie, odmieniły także moje.
Podróże od zawsze były moją pasją, a odkrywanie nowych miejsc, dawało mi energię i pozwalało wytrzymać w biurze w okresie kiedy musiałam jakoś zarobić na te wyprawy. Takie życie od wyjazdu do wyjazdu, od urlopu do urlopu, mówi Wam to coś?
Popularność: 16    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom