Justyna Krawczyk

Popularność: 295
Bardzo dobry coach (14)
Jestem właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą oraz New Style Academy. Jestem licencjonowaną Style Coach, absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyłam z wyróżnieniem uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC. Jestem doradcą i trenerem w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Pomagam w odnalezieniu własnego stylu, podpowiadam jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Przeprowadzam szkolenia z zakresu nowoczesnego dress codu, warsztaty dla marek odzieżowych oraz szkolenia dla stylistów. Jestem również autorką książki "Jak Być Szczęśliwą Kobietą - 15 kroków" która stała się inspiracją do zmian dla setek kobiet. http://ksiazkajakbycszczesliwakobieta.pl/
Kontakt
Telefonicznie oraz mailowo
603 380 952
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Justyna jest osobą pełną zapału i optymizmu, zaradna, zdecydowana, inteligętna i mądra życiowo, a najważniejsze jest to że potrafi sie tym dzielić z innymi. Dzieki tym wszystkim cechom jest idealną osobą na stanowisku które obecniezajmuje i wciąż chce sie rozwijać. Brałam udział w szkoleniach prowadzonych przez Justyne i z czystym sumieniem moge powiedziec ze jest jedna z osob dzieki ktorej chcialam sie dalej rozwijac i zaczelam odnosic sukcesy w tym co robie :) pełen podziw dla Justyny za jech charakter i osobowość. Najlepszy style coach jakoego znam :)
7 czerwca 2017 Kinga - Stylistka brwi i paznokci
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Justyną mobilizuje i daje kopa. Skłania do refleksji. I to jest bezcenne. Jej energia i radość się udziela. Ma niespotykaną dziś autentyczność w sobie. Cieszę się ogromnie, że stanęła na mojej drodze. Duża jej zasługa, że jestem tu, gdzie jestem.
7 czerwca 2017 Iza - Stylistka/doradca wizerunku
Bardzo dobry coach
Justynka to świetna stylistka! Mi najbardziej podoba się to, że idealnie trafia, nie tylko z odpowiednimi dla figury fasonami ale i ze stylem ubrań, który odpowiada danej osobie :-) Świetna serdecznie polecam!
7 czerwca 2017 Anna - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Justyna to ucieleśnienie kobiecości a jednocześnie "muskularna" psychicznie fajterka. Niezwykle inspirująca, motywująca i wiarygodna w swoich działaniach."Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" to na pewno jedno z jej życiowych mott. Do tego serdeczna, pomocna, wspierająca i niezwykle dojrzała coach. POLECAM!
6 czerwca 2017 Ewa - Stylistka/doradczyni wizerunku
Bardzo dobry coach
Lekko ponad rok temu z Justyną stawiałam pierwsze stylistyczne kroki. Aktualnie stylizacje to moja pasja, którą łącze z zamiłowaniem do slow fashion. Justyna napędza ludzi pozytywną energią, której nie da się zatrzymać. Dlatego po pierwszym poziomie kursu dla stylistek nie wahałam się ani chwili i zapisałam się na poziom zaawansowany. Otrzymałam nie tylko dużą dawkę wiedzy, ale również ogromną wiarę w to, że zmiana w moim życiu jest możliwa. Dziś wiem, że kiedy mam gorszy dzień, znajdę wsparcie u Justyny. Dlatego uwielbiam jej szczere i motywujące wpisy w mediach społecznościowych. Kocham i polecam z całego serca.
6 czerwca 2017 Marta - Stylistka, Slow Fashion Lover
Bardzo dobry coach
Justyna to naprawde rewelacyjna kobieta. Mila,otwarta,pelna energii,z pasja wykonuje swoj zawod.Dzieki niej poczulam sie 100 % kobieta. Polecam ja wszystkim, ktorzy nie znalezli jeszcze swojego stylu.
6 czerwca 2017 Asia - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Niesamowita kobieta, jedna z ważniejszych kobiet w moim życiu :) Silna, wrażliwa, uważna, piękna! Każde spotkanie z Justyną to nowa inspiracja dla mnie. Nieczęsto spotyka się osoby , które to samo mówią i to samo robią. Od Justyny można się uczyć :)
6 czerwca 2017 Urszula Sobiecka - artystka
Bardzo dobry coach
Pełna pozytywnej energii i zawsze uśmiechnięta silna kobieta- to właśnie Justyna. Potrafi zarówno mądrze mówić jak i uważnie słuchać przez co spotkanie i rozmowa z nią to czysta przyjemność. Jest nie tylko wspaniałym doradcą, ale też osobą, która prawdziwie chce Cię poznać i podzielić się z Tobą tym co najlepsze. Gorąco polecam spotkanie i współpracę z tą niezwykłą kobietą! :)
6 czerwca 2017 Julia - podróżniczka, językowiec, blogerka
Bardzo dobry coach
Fantastyczna Kobieta o sile oraz ogromnej wiedzy, którą przekazuje innymi Kobietom w procesie coachingowym oraz w czasie prowadzonych warsztatów:) Z całego serca polecam współpracę z Justyną Krawczyk.
5 czerwca 2017 Zuza Sentkowska - Life&Career Coach, Psycholog
Bardzo dobry coach
Justyna to wyjątkowa, pozytywna i cudowna osoba, która zainspirowała mnie do działania :) Moja motywacja do zmiany i osiągania celów wzrosła, a realizacja siebie nabrała tempa! Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy chcą uwierzyć w siebie oraz pragną rozwinąć swój potencjał.
5 czerwca 2017 Katarzyna - Doradca do spraw wizerunku osobistego
Bardzo dobry coach
Justyna to wspaniały coach, bardzo serdeczna i ciepła osoba,a przy tym profesjonalna! Potrafi zmieniać ludzkie życie zaszczepiając wiarę we własne możliwości. Polecam wszystkim, którzy wciąż nie do końca wierzą w siebie. Z pomocą Justyny,przekonacie się,że wszystko jest na wyciągnięcie ręki
5 czerwca 2017 Agnieszka - Stylistka,blogerka
Bardzo dobry coach
Dzięki Justynie otworzyły się przede mną fantastyczne możliwości osobistej stylizacji, mój sposób patrzenia na nią poszerzył się i zyskałam nowy element pasji w mojej już i tak ogromnej miłości do mody. Justyna jest serdeczną, empatyczną osobą, która potrafi zaszczepić w człowieku iskrę wiary we własne plany i motywację do działania. Gorąco polecam!
5 czerwca 2017 Ola - Stylistka
Bardzo dobry coach
Jedna z najwspanialszych kobiet, które poznałam w życiu. Najprawdziwsza i najszczersza osoba prywatnie i zawodowo. Otwarta, pomocna, energetyzująca i z wielkim sercem. Justyna jest jedna na milion! Polecam wszystkim! Dzięki tej wspaniałej coach można zajść dalej niż się myśli :)
5 czerwca 2017 Olga - Doradca wizerunku, stylistka
Bardzo dobry coach
Dzięki Justynie rozpoczęła się moja przygoda związana z modą. W tej chwili jestem spełniająca się w swoim zawodzie stylistyką! Serdecznie polecam Justyne wszystkim tym, którzy poszukują swojej drogi.
5 czerwca 2017 Patrycja - Stylistka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Szczęście nie jest dla wszystkich
7 września 2017
Może jesteś zaskoczona albo nawet oburzona? Ale taka jest prawda. Na szczęście trzeba być gotowym, trzeba go pragnąć aby naprawdę być szczęśliwym.
Recepta na szczęście Pauliny Łyczkowskiej
24 lipca 2017
Paulinę poznałam podczas jednego ze spotkań rozwojowych. Pamiętam, gdy ją zobaczyłam. Pomyślałam, że to jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie w życiu spotkałam. Uśmiechnięta i radosna. Niezwykle utalentowana fotograf, ale co ważniejsze dla mnie, tancerka salsy kubańskiej! Gdy o tym usłyszałam, przeszły mnie dreszcze, bo salsa kubańska to coś, o czym marzę! Wkrótce po tym spotkaniu organizowałam spotkanie dla kobiet. Wpadłam na pomysł, aby zaprosić Paulinę. Jedną z atrakcji była lekcja salsy prowadzona właśnie przez nią. Sala oszalała i wiele kobiet wspomina to wydarzenie do dziś. Paulina już na zawsze będzie mi się kojarzyć z radością i tańcem. Przedstawiam Ci Paulinę Łyczkowską. Utalentowaną fotograf i niezwykłą tancerkę.
Po drugiej stronie strachu
5 czerwca 2017
To niewiarygodne co się może stać, gdy pokonasz strach. Przeczytaj do końca.