COACHING, ENGLISH & COFFEE

2013-05-25 21:48:48

Bartłomiej Jędrak
COACHING, ENGLISH & COFFEE to spotkanie prowadzone metodą coachingu grupowego w języku angielskim przy filiżance dobrej kawy !


Jeżeli szukasz inspiracji, chciałbyś poznać nowych ludzi, coś zmienić lub odkryć swoje ''flow'' to spotkanie jest właśnie dla Ciebie ! Coaching to przestrzeń, w której możesz pobyć ze sobą, zastanowić się czego tak naprawdę chcesz, poczuć stan bycia tu i teraz, stan w którym możesz odkryć, uświadomić lub zmienić swoje przyzwyczajenia, przekonania, pragnienia lub cele.

Nie musisz mówić biegle po angielsku, to spotkanie to okazja, żeby odświeżyć, pozbyć się ograniczających przekonań lub zmotywować się do nauki języka angielskiego !

Chciałbyś doświadczyć coachingu, a przy okazji zadbać o swój angielski, popijając świeżo zmieloną kawę :)

Temat najbliższego spotkania :

Why is personal development so popular and what are we really looking for ?

/Dlaczego rozwój osobisty jest tak popularny i czego tak naprawdę szukamy ?/


Spotkanie poprowadzi:

Bartłomiej Jędrak - dyplomowany coach /GRUPA TROP,Szkoła Coachów, Warszawa, akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, PTP /, pracuje pod stałą superwizją . Członek Izby Coachingu.
Absolwent Pedagogiki i Psychologii oraz Filologii angielskiej UwB. Ukończył studia podyplomowe dla tłumaczy przysięgłych /LSW, Warszawa/ i studia MBA w języku angielskim na wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB.
Certyfikowany trener biznesu /5EQF/ i trener języka angielskiego biznesowego /FTBE, wydany przez LCCI, Londyn/ z 7 letnim stażem w szkoleniach grupowych i zajęciach indywidualnych metodami coachingowymi w zakresie umiejętności miękkich i Business English w firmach i szkołach językowych w Białymstoku i w Warszawie. Posiada także ponad 3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w jednym z międzynarodowych koncernów a także ponad rok czasu pracy w środowisku wielokulturowym Cypru .
Entuzjasta spotkań z ludźmi, wymiany doświadczeń i pozytywnej energii go with the flow:)

COACHING METODĄ TROP:
- po pierwsze chodzi o to, aby ludzie uczyli się, a nie byli uczeni - budowanie sytuacji edukacyjnej,
- praca na mocnych stronach uczestników spotkania, odwoływanie się do ich mocnych stron,
- coaching umożliwia poznanie uczestników w bezpośrednim kontakcie na ''Tu i Teraz'', co często mówi więcej o osobie niż można wnioskować z ich opowiadań,
- podstawą pracy jest kontrakt i to uczestnicy zawsze decydują o sobie.


www.coachingjezykowy.pl
http://dobrycoach.pl/coach/bartlomiej-jedrak

SPOTKANIE TYLKO DLA 15 OSÓB
/wśród uczestników rozlosujemy voucher o wartości 200 zł na jedną 90 min, indywidualną sesję coachingową w obszarze life/ business coachingu /

MIEJSCE I CZAS : BIALYSTOK, POŻEGNANIE Z AFRYKĄ, 5 czerwca /środa/ 2013, godz. 18.00 - 20.00

KOSZT SPOTKANIA TYLKO 50 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ PISZĄC NA MAILA: bartlomiejjedrak@gmail.comMasz jakieś pytania, zapraszam do kontaktu : Bartłomiej Jędrak 661 703 029
bartlomiejjedrak@gmail.com
Popularność: 70    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom