Bartłomiej Jędrak

Popularność: 2912
Bardzo dobry coach (16)
Wszystko, czego potrzebujesz lub czego szukasz, żeby być szczęśliwym ... masz już w sobie. Jednak często Twój ogromny potencjał lub radość z życia jest uśpiona, zakopana głęboko w Tobie. Staramy się zbudować relację lub wejść w kontakt z drugim człowiekiem, nie mając kontaktu ze sobą. Coaching to przestrzeń, w której możesz pobyć ze sobą, zastanowić się czego tak naprawdę chcesz, poczuć stan bycia ''Tu i Teraz'', stan w którym możesz odkryć, uświadomić lub zmienić swoje przyzwyczajenia, przekonania, pragnienia lub cele. Sesje coachingowe mogą obejmować takie obszary jak: - potrzeba zmiany - przeszkody w osiąganiu celów - budowanie pewności siebie - panowanie nad stresem - relacje i komunikacja w rodzinie lub związku - praca i kariera - zarządzanie czasem, delegowanie zadań - udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej - finanse - dieta - duchowość dyplomowany coach /GRUPA TROP,Szkoła Coachów, Warszawa, akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, PTP /, pracuje pod stałą superwizją . Członek Izby Coachingu. Absolwent Pedagogiki i Psychologii oraz Filologii angielskiej UwB. Ukończył studia podyplomowe dla tłumaczy przysięgłych /LSW, Warszawa/ i studia MBA w języku angielskim na wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB. Certyfikowany trener biznesu /5EQF/ i trener języka angielskiego biznesowego /FTBE, wydany przez LCCI, Londyn/ z 7 letnim stażem w szkoleniach grupowych i zajęciach indywidualnych metodami coachingowymi w zakresie umiejętności miękkich i Business English w firmach i szkołach językowych w Białymstoku i w Warszawie. Ponad 8000 godzin warsztatów/ szkoleń/ treningów w języku angielskim, a także ponad 200 godzin sesji coachingowych indywidualnych i grupowych. Posiada także ponad 4 letnie doświadczenie w pracy w Irlandii i Anglii jako Dyrektor Metodyczny, 3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w jednym z międzynarodowych koncernów a także ponad rok czasu pracy w środowisku wielokulturowym Cypru . Entuzjasta spotkań z ludźmi, wymiany doświadczeń i pozytywnej energii go with the flow:) UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA PIERWSZĄ, BEZPŁATNĄ SESJĘ COACHINGOWĄ .
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Kraków, Białystok, Warszawa, Dublin, Irlandia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalista w każdym szczególe. Godny zaufania, zawsze doskonale przygotowany, zaangażowany w to co robi i pełen profesjonalizmu. Potrafi przekazać pozytywną energię i zarażać pasją. Jego praca jest odzwierciedleniem jego umiejętności. Polecam z całą świadomością Bartka jako coacha i trenera. Wyjątkowy człowiek!
23 luty 2015 Anna - właściciel Top Effect
Bardzo dobry coach
Bardzo konkretny COACH, wiedza przekazywana jest konkretna i wysokiej jakosci.Prowadzone zajecia ,sa prowadzone profesionalnie i na wysokim poziomie.Jesli chodzi o samego prowadzacego to osoba pomocna ,zyczliwa i warta zaufania oraz wspolpracy ktora napewno zaowocuje i przynosi korzysci:))))Goraco WSZYSTKIM Polecam
20 czerwca 2014 VIP COOKING DESIGN - PREZES
Bardzo dobry coach
To niesamowity i pełen radości człowiek,bezpośredni i konkretny,jednocześnie ciepły i serdeczny,jest połączeniem najwyższego profesjonalizmu z intuicją i konsekwencją.Potrafi zauważyć w ludziach to co w nich najlepsze i pozwolić im uwierzyć,że mogą spełniać swoje marzenia i rozwiązać problemy.Serdecznie polecam
3 października 2013 Ewa - ekonomista
Bardzo dobry coach
Bartek jest bardzo dobrym słuchaczem (jak na bardzo dobrego coacha przystało). Jest człowiekiem o dużej interpersonalnej wrażliwości i wyczuciu. Nie jest typem mentora i doradcy - informuję. Jest za to typem towarzysza i obserwatora. Nie stoi nad tobą, stoi obok ciebie. Umiejętnie przeprowadza przez wyzwania i posiadane bariery, pomaga je sobie uświadomić. Raczej nie zajmuje się tematami twardymi, procedurami, standardami. Jest za to bardzo dobry w tematach miękkich, w wyrażaniu emocji, inner game, komunikacji, relacjach. Polecam.
23 września 2013 Piotr Michalak - prezes zarządu
Bardzo dobry coach
Kompetencja, doświadczenie, pasja i motywacja- to jedne z ważniejszych zalet Bartka w roli coacha. Dotyczy to zarówno zajęć in english, jak i grupowych sesji coachingowych. Ta ostatnia (Coaching w biznesie - świadome przywództwo) utwierdziła mnie w przekonaniu, że wcale nie trzeba być w centrum uwagi, aby wzbudzić zainteresowanie i aktywność grupy. Bartek bardzo umiejętnie i świadomie "kierował" procesem, jaki się zadział na sali. Był obok nas, gdzieś w cieniu, a jednocześnie stanowił część procesu, jednak bez zbytniej ingerencji, motywowania do aktywności itp. Wielki plus. I kolejny za pozytywną atmosferę :)
5 września 2013 Ania - Human Resources
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach:) Stwarza atmosferę zaufania, bezpieczeństwa i... luzu. Spotkania z nim są bardzo pozytywne i bardzo inspirujące. Nie ocenia, nie naprawia, prowokuje do refleksji i działania. Polecam.
30 sierpnia 2013 Ewa - szefowa działu
Bardzo dobry coach
''Coaching w biznesie - świadome przywództwo'' - bardzo inspirujące spotkanie, za które dziękuję Bartkowi i wszystkim osobom, które na nie zaprosił. Niesamowita energia i dużo refleksji... Dwa dni pracy nad samym sobą z ludźmi poszukującymi, tak jak ja ...
29 sierpnia 2013 Marta - Export Manager
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, i pełne zaangażowanie dzięki temu lekcje z Bartkiem są efektywne. Nie mówiąc już o metodach prowadzenia zajęć jak przystąło na prawdziwego trenera andragogika. Zajęcia z Bartkiem są oparte na cyklu Kolba - dzięki temu można najpierw doświadczyć, następnie podyskutować, potem dopiero poznać teorie by na koniec wszystko przypieczętować Praktyką. A dobrze wiemy że Praktyka - ćwiczenie czyni mistrza. Polecam .!
29 sierpnia 2013 Marcin Brzozowski - Przedstawiciel Medyczny
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Profesjonalne podejście do klienta, otwartość, kreatywność, poczucie humoru i optymizm. Tworzy atmosferę swobody, zapewniającą poczucie bezpieczeństwa niezbędne do otwarcia się. Zdecydowanie polecam! :)
22 lipca 2013 Ola - architekt
Bardzo dobry coach
Spotkania z Bartkiem, bardzo motywują do działania. Jest to osoba bardzo zaangażowana w to co robi i zaraza innych swoja pozytywna energia.
14 maja 2013 Ula -
Bardzo dobry coach
...nie daje gotowych recept, nie mówi zrób tak i tak, zadaje pytania raz z jednej raz z drugiej strony... ,,męczy",,,zmusza" do poznania siebie, swoich zachowań...jednak podoba mi się to, a co najważniejsze widzę efekty ...żeby nie było za łatwo mamy sesje coachingowe po angielsku- przyjemne z pożytecznym :)
17 kwietnia 2013 Karolina - marketingowiec
Bardzo dobry coach
fajny, pozytywny człowiek z pasją, jeżeli chcesz nauczyć się angielskiego albo/i masz problemy z ogarnięciem swojego czasu, niewiesz jak sobie z tym poradzić - musisz koniecznie spotkać się z Bartkiem, :)
14 kwietnia 2013 wojtek - Biznesman
Bardzo dobry coach
Pełen optymizmu, profesjonalny, potrafi wykorzystać swoją wiedzę w pracy klientem. Świetny człowiek = świetny coach. Praca z Bartkiem to prawdziwa przyjemność. *****************************************
25 marca 2013 Dominika - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Zaraża wszystkich energią i optymizmem! Odpowiedzialny i w pełni profesjonalny pełen uroku i pozytywnej energii trener. To niezwykła osoba, którą warto polecać. Myślę, że spotkania z Bartkiem to dla każdego będzie wspaniała przygoda, która przyniesie wiele korzyści.
19 marca 2013 Monika - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Bartłomiej poza tym, że jest fantastycznym coatchem, jest również pełną uśmiechu i pozytywnej energii osobą. Pomaga naprowadzić i wcielić w życie ważne dla osób cele. Wart polecenia wszystkim, którzy szukają profesjonalnego coatcha.
18 marca 2013 Karol - Student
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywny trener, umie nieść dobry przekaz i zarażać nim wszystkich dookoła.W 100% zaangażowany.Świadomy siebie, wierzy w to co robi, odpowiedzialny.Profesjonalny i ma mega pozytywne podejście do ludzi.Polecam
17 marca 2013 Anna - prawnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Rozwój osobisty, zmiana, mocne strony
2 października 2014
#samorozwój, #zmiana, #praca na mocnych stronach
O COACHINGU JĘZYKOWYM
29 sierpnia 2013
COACHING I MENTORING KOMUNIKACJI I JĘZYKA
COACHING JĘZYKOWY
25 marca 2013