Po co mi w ogóle coach relacji?

2018-04-19 19:40:31

Anna Osiecka
1.Chcesz zdobyć wiedzę - czujesz, że to jak budujesz swoje związki/relacje, ich jakość, ma bezpośredni wpływ na to, czy czujesz się szczęśliwa i spełniona w swoim życiu. Jest dla Ciebie ważne, aby Twoje związki, były w zgodzie z Tobą, często poszukujesz wiedzy, informacji na temat tego jak funkcjonujemy z innymi ludźmi. Masz pełną świadomość że Twoje szczęście, może być zależne od nowych umiejętności i wiedzy.

2.Chcesz świadomych związków - chcesz świadomie zdecydować o tym jak będą wyglądały Twoje relacje osobiste i zawodowe. Nie chcesz, aby były one dziełem przypadku, albo powtarzaniem schematów z domu, Twojej przeszłości, czy wzorców narzucanych przez media.

3.Chcesz konkretnych rezultatów - masz dużo wiedzy na temat związków, relacji, przeczytałaś bardzo dużo książek, artykułów na ten temat, ale czujesz, że pomimo tej wiedzy, nadal jesteś w tym samym punkcie i wiesz, że chcesz w końcu nie tylko wiedzy, ale konkretnych zmian.

4.Szukasz wsparcia - chcesz się rozwijać, ale wiesz, że proces rozwoju samej siebie, Twoich relacji, jest na tyle złożony, że potrzebujesz kogoś, kto nie tylko da Ci wiedzę, wsparcie i motywacje, ale również, utrzyma Cię w drodze do Twoich celów, nawet w chwilach, kiedy Ty zaczniesz wątpić.

5.Chcesz być proaktywna - widzisz, że kilka problemów w Twoim życiu zagościło na stałe, może nie są ogromne, ale czujesz, że chcesz je przedyskutować i znaleźć rozwiązanie, zanim urosną do naprawdę dużych rozmiarów z bolesnymi konsekwencjami.


Popularność: 9    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom