Anna Osiecka

Popularność: 203
Jestem Certyfikowanym Coachem ze specjalizacją relacje. Pomagam znaleźć, zbudować i utrzymać szczęśliwy związek na lata oraz uczę, jak budować trwałe, będące bazą do sukcesu, relacje w biznesie. Moi klienci, to głównie kobiety, które na pewnym etapie życia postanowiły, że mają już dość czekania na cud, na przychylny los, lub inny przypadek. To kobiety, które same chcą decydować, czym jest dla nich prawdziwa miłość i spełniony związek, które chcą budować relacje w biznesie w zgodzie z sobą oraz zrozumieć, jak raz na zawsze przestać powtarzać błędy z przeszłości. Moje metody pracy oparte są na programach i ponad 20 letnich badaniach największego Instytutu Coachingu Relacji w Stanach Zjednoczonych, którego jestem członkiem i gdzie na stałe współpracuje mentorsko (Relationship Coaching Institute - RCI). Moje programy coachingowe od ponad 20 lat pomogły setkom tysięcy kobiet na całym świecie. Pomogły też mi (tak sprawdziłam na sobie;) i jestem pewna, że pomogą również Tobie zbudować cudowny związek, piękne relacje i życie, które pokochasz. Poniżej krótki opis moich 5 programów: Nowy początek – to program dedykowany dla kobiet po rozstaniu, rozwodzie, które chcą na nowo zbudować swoje życie, bez powtarzania błędów z przeszłości Zostać, czy odejść – to program dedykowany dla kobiet, które nie czują się szczęśliwe w swoim związku, ale nie bardzo wiedzą, co zrobić, często analizują, czy lepiej dla nich zostać, czy odejść, ale nie mają siły, aby podjąć decyzję. Szczęśliwy związek – to program dedykowany dla kobiet, par, które nie mogą znaleźć porozumienia w ważnych dla nich obszarach, a zależy im na zbudowaniu trwałego szczęśliwego związku. Relacje w biznesie – to program dedykowany dla każdego, kto zarządza zespołem, lub kluczowymi relacjami w biznesie i pragnie, zrozumieć mechanizmy budowania trwałych relacji biznesowych oraz nauczyć się rozpoznawania prawdziwych potrzeb swoich klientów i członków zespołu. Program dedykowany – indywidualny, dedykowany program coachingowy, dopasowany do aktualnych wyzwań (obszary: życie osobiste, zmiana pracy, poczucie wypalenia, trudność w podjęciu ważnych decyzji) Jeśli zastanawiasz się, czy moje programy są dla Ciebie, skontaktuj się ze mną, chętnie odpowiem na Twoje pytania w trakcie wstępnej, bezpłatnej konsultacji. konsultacje@calaprawdaorelacjach.pl, +48500273963
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

3 kroki do szczęśliwego związku po bolesnym rozstaniu
19 kwietnia 2018
Jeśli właśnie jesteś po trudnym rozstaniu, prawdopodobnie próbujesz poradzić sobie z wichrem emocji, od gniewu do rozczarowania. Relacja, z którą wiązałaś tak wielkie nadzieje, nie przebiegła zgodnie z planem, być może kolejny raz i jest to tym bardziej bolesne.
3 mity, które są przeszkodą w Twoim związku.
19 kwietnia 2018
Jakie są niektóre z tych mitów i jak możemy nauczyć się je dostrzegać, aby nie zrujnowały naszych szans na długoterminowe szczęście? Poniżej 3 wybrane
Przeczytaj i sprawdź, czy Tobie też się zdarza zapominać?
19 kwietnia 2018
Niezależnie, czy zaczynasz układać swoje życie od nowa, czy od lat jesteś w związku, jest jedna relacja, która od każdej z nas wymaga tej samej uwagi, niezależnie od tego, czy dziś jesteś w związku, czy nie ….relacja z samą sobą.
Po co mi w ogóle coach relacji?
19 kwietnia 2018
Jeśli zastanawiasz się, na jakich etapach życia warto skorzystać z pomocy coacha relacji, poniżej 5 sytuacji, kiedy naprawdę warto to rozważyć.