Anna Osiecka

Popularność: 56
Jestem Certyfikowanym Coachem ze specjalizacją coaching relacji. Coachingiem zainteresowałam się w 2011 roku, początkowo tylko jako klient. W 2013 roku ukończyłam szkołę Coachingową w Polsce (Master Coach Instytutu Liderów Zmian, Master Coach Time Line Therapy), a następnie podjęłam 2 letnie studia w Relationship Coaching Institute w Kalifornii (specjalizacja Coaching Relacji), którego do dziś jestem członkiem i współpracuje na stałe. Aktualnie pracuje z klientami w Polsce oraz USA, w formie warsztatów, lub spotkań indywidualnych (online, lub na żywo). Pragnę, aby każdy z nas w świecie zdominowanym przez gotowe rozwiązania, z góry narzucone definicje miłości, czy tego jak „powinien" wyglądać związek, dał sobie szansę na odkrycie swojej Prawdy. Aby w swojej własnej definicji szczęścia budował związki i relacje na lata. Z całego serca wierzę, że Ty, ja, każdy z nas, zasługuje na szansę, aby przeżyć swoje życie we własnej prawdzie. Moje Programy Coachingowe Nowy Początek - dla osób po rozstaniu/rozwodzie, singli, które chcą ułożyć swoje życie od "początku" Zostać, czy odejść - dla kobiet, par aktualnie rozważających rozwód/separację Szczęśliwy Związek - dla kobiet, par, które chcą znaleźć rozwiązanie na problemy w ich relacji Więcej informacji o programach https://www.calaprawdaorelacjach.pl/pl/o-programach
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

3 kroki do szczęśliwego związku po bolesnym rozstaniu
19 kwietnia 2018
Jeśli właśnie jesteś po trudnym rozstaniu, prawdopodobnie próbujesz poradzić sobie z wichrem emocji, od gniewu do rozczarowania. Relacja, z którą wiązałaś tak wielkie nadzieje, nie przebiegła zgodnie z planem, być może kolejny raz i jest to tym bardziej bolesne.
3 mity, które są przeszkodą w Twoim związku.
19 kwietnia 2018
Jakie są niektóre z tych mitów i jak możemy nauczyć się je dostrzegać, aby nie zrujnowały naszych szans na długoterminowe szczęście? Poniżej 3 wybrane
Przeczytaj i sprawdź, czy Tobie też się zdarza zapominać?
19 kwietnia 2018
Niezależnie, czy zaczynasz układać swoje życie od nowa, czy od lat jesteś w związku, jest jedna relacja, która od każdej z nas wymaga tej samej uwagi, niezależnie od tego, czy dziś jesteś w związku, czy nie ….relacja z samą sobą.
Po co mi w ogóle coach relacji?
19 kwietnia 2018
Jeśli zastanawiasz się, na jakich etapach życia warto skorzystać z pomocy coacha relacji, poniżej 5 sytuacji, kiedy naprawdę warto to rozważyć.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom