Coaching Adaptacji

2019-09-06 20:05:29

Jolanta Włosińska
Adaptacja to proces przystosowania się do nowego środowiska, nowej sytuacji. Coaching adaptacji to wyjście naprzeciw aktualnym, bieżącym potrzebom, związanym z chęcią przeprowadzenia się, zmiany środowiska jak również zmiany pracy. To ukierunkowanie na rozstrzygnięcie dylematu związanego z podjęciem właściwej decyzji, zmniejszenie obaw i ryzyka jak również stworzenie planu działania i wsparcie w szybkim przystosowaniu do tego co nowe.

Żyjemy w czasach, kiedy wyjazdy zarobkowe oraz przeprowadzki będące następstwem wielu różnych czynników, stały się czymś częstym i naturalnym. Zmieniamy otoczenie nie tylko z przyczyn zarobkowych, ale także w poszukiwaniu swoich wartości i tego co jest dla nas ważne. Coaching Adaptacji po pierwsze ma na celu odpowiednio przygotować do zmiany otoczenia. Po drugie podjąć właściwe decyzje, dotyczące wyjazdu, przeprowadzki, zmiany pracy lub studiów oraz przygotować się do nich odpowiednio Po trzecie osobom, które zmieniły swoje otoczenie społeczne i są w trakcie przystosowania do niego, sesje coachingowe mają pomóc w szybszej i efektywnej adaptacji.

Jeśli chcesz ułatwić sobie adaptację do nowej pracy lub nowego środowiska społecznego zapraszam na coaching do mnie, jak również zachęcam do obserwacji mojego fanpage o nazwie: Coaching Jolanta Włosińska.
Popularność: 30    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom