Coaching Adaptacji

2019-09-06 20:05:29

Jolanta Włosińska
Adaptacja to proces przystosowania się do nowego środowiska, nowej sytuacji. Coaching adaptacji to wyjście naprzeciw aktualnym, bieżącym potrzebom, związanym z chęcią przeprowadzenia się, zmiany środowiska jak również zmiany pracy. To ukierunkowanie na rozstrzygnięcie dylematu związanego z podjęciem właściwej decyzji, zmniejszenie obaw i ryzyka jak również stworzenie planu działania i wsparcie w szybkim przystosowaniu do tego co nowe.

Żyjemy w czasach, kiedy wyjazdy zarobkowe oraz przeprowadzki będące następstwem wielu różnych czynników, stały się czymś częstym i naturalnym. Zmieniamy otoczenie nie tylko z przyczyn zarobkowych, ale także w poszukiwaniu swoich wartości i tego co jest dla nas ważne. Coaching Adaptacji po pierwsze ma na celu odpowiednio przygotować do zmiany otoczenia. Po drugie podjąć właściwe decyzje, dotyczące wyjazdu, przeprowadzki, zmiany pracy lub studiów oraz przygotować się do nich odpowiednio Po trzecie osobom, które zmieniły swoje otoczenie społeczne i są w trakcie przystosowania do niego, sesje coachingowe mają pomóc w szybszej i efektywnej adaptacji.

Jeśli chcesz ułatwić sobie adaptację do nowej pracy lub nowego środowiska społecznego zapraszam na coaching do mnie, jak również zachęcam do obserwacji mojego fanpage o nazwie: Coaching Jolanta Włosińska.
Popularność: 57    Powrót

Komentarze

Dziękuję za komentarz.
2019-12-04 22:26 ~
Bardzo ciekawy i ważny artykuł. Adaptacja w zmieniających się warunkach jest bardzo ważna i muszą istnieć przydatne a co ważne proste i intuicyjne, praktyczne narzędzia, aby życie człowieka było przyjemne i na miarę naszych "czasów". Pozdrawiam, Zbigniew Godziński :)
2020-02-12 13:41 ~
Dziękuję za komentarz. Tak właśnie to co Pan napisał: "na miarę naszych czasów" nabiera dzisiaj szczególnego znaczenia, gdyż potrzeby społeczne są aktualnie odmienne od tych, które były jeszcze jakiś czas temu.
2020-03-01 21:29 ~Jolanta
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom