Jolanta Włosińska

Popularność: 32
Life&Career Coach. Pedagog o specjalności praca socjalna. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Profesjonalnego Coachingu. Posiadam wiedzę z zakresu coachingu oraz doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem. Pomagam w obszarze przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych w rozwoju kariery w odkrywaniu motywacji pracowniczej a także zwiększaniu wydajności oraz szybkiej adaptacji do środowiska zawodowego. Ponadto zajmuje się coachingiem związanym z adaptacją do nowego otoczenia społecznego i swoją ofertę kieruję między innymi do osób, które myślą o przeprowadzce, wyjeździe czy emigracji. Kreuję, inspiruję, działam. Jeśli chcesz ułatwić sobie życie w wymienionych tutaj obszarach, to zapraszam na sesje coachingowe oraz do obserwowania mojego fanpage o nazwie: Coaching Jolanta Włosińska.
Kontakt
Zachęcam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

Telefon: 789 478 261
Specjalizacje
Miasta
Bielsko-Biała,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zasady pracy profesjonalnego coacha
6 września 2019
Jak pracuje profesjonalny coach? Czym się wyróżnia? Jakimi cechami powinien charakteryzować się? Po czym rozpoznać kompetentnego coacha? Najważniejsze informacje znajdziesz poniżej. Zapraszam do przeczytania
Coaching Adaptacji
6 września 2019
Adaptacja to proces przystosowania się do nowego środowiska, nowej sytuacji. Coaching adaptacji to wyjście naprzeciw aktualnym, bieżącym potrzebom, związanym z chęcią przeprowadzenia się, zmiany środowiska jak również zmiany pracy. To ukierunkowanie na rozstrzygnięcie dylematu związanego z podjęciem właściwej decyzji, zmniejszenie obaw i ryzyka jak również stworzenie planu działania i wsparcie w szybkim przystosowaniu do tego co nowe.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom