Zapraszamy na sierpniowe wydarzenie organizowane przez ICF Kraków

2013-07-27 11:17:36

Grażyna Słomska
Serdecznie zapraszamy na sierpniowe wydarzenie organizowane przez ICF Kraków:

Typ spotkania: Coachowisko (tj. specjalne "warsztatowe" Coaching Caffe) – doskonalimy warsztat coachingowy

Data: 29.08.2013r.; godziny: 16.00 - 19.30

Miejsce: Kraków , ul.Św. Filipa 23/6 – budynek „Archeion” - wejście obok WSE w stronę Kleparza; sala mieści się na II piętrze,

Temat: Coaching relacji – jakie narzędzia mogą być użyte w coachingu związków?

Cel: Pokazanie nowych, a także znanych narzędzi coachingowych w nowych zastosowaniach, w ramach coachingu relacji.

Wg badań prof. Czapińskiego "Diagnoza Społeczna-Warunki i jakość życia Polaków" na drugim miejscu w hierarchii ważności u Polaków , zaraz za zdrowiem znajduje się rodzina.
Cokolwiek tą Rodziną nazwiemy , czy będzie ona wielopokoleniowa, wspólnie mieszkająca, czy będzie to związek dwóch osób które jeszcze razem nie prowadzą wspólnego gospodarstwa warto przyjrzeć się bliżej relacjom które w tej Rodzinie panują. To samo dotyczy związków, których Rodzina nie nazwiemy, para wspólników w biznesie, para ludzi, którzy dopiero się poznali i jeszcze nie zdecydowali czy chcą być razem. Wszyscy oni tworzą mikrokosmos wzajemnych relacji, emocji, oczekiwań.

Zakres tematyczny: Grażyna Machała i Małgosia Charaszkiewicz, uczestniczyły w kursie Family Coaching prowadzonym przez Marylin Atkinson - założycielkę Erickson College, studentkę samego Miltona Ericksona, autorkę wielu książek dotyczących coachingu. W czasie kilkudniowego kursu poznały wiele narzędzi skutecznych w pracy z parami i rodzinami. Chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami wyniesionymi ze szkolenia jak i późniejszej pracy z parami. Pokażą nowe narzędzia, ale także te znane większości coachów w nowych zastosowaniach.

Prowadzący:
Grażyna Machała - Erickson Professional Coach. w coachingu zajmuje się głownie biznesem stąd praca ze wspólnikami tworzącymi przedsięwzięcia, ale także pracująca z parami w okresie narzeczeńskim lub wczesnomałżeńskim, tak aby ułatwić start we wspólne życie.

Małgorzata Charaszkiewicz - trener Komunikacji Interpersonalnej, Executive Coach ICI, Coach familly&couples, Mówca motywacyjny, Trener zdrowego stylu życia, Dyrektor Szkoły Coachingu Lilanny Kupaj - odział w Warszawie. Jej pasją jest rozwój osobisty i duchowy, zdrowy styl życia i odżywiania, czytanie książek, rower, podróże i ….. Anioły, a najważniejsza w życiu jest dla niej Rodzina
Obie posiadają długoletni staż w małżeństwach, doświadczyły własnym życiem wielu trudów wspólnego, małżeńskiego i rodzinnego życia.

Zgłoszenia: e-mailem na adres: krakow@icf.org.pl

Opłaty:
Dla członków ICF udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Pozostałe osoby prosimy o wniesienie opłaty 50 PLN na konto:

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie
Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
w tytule przelewu koniecznie wpisując: ICF Kraków, Coachowisko 29.08.2013 imię nazwisko

Zapraszamy do przekazania tej wiadomości osobom, które mogły by być nią zainteresowane.


Grażyna Słomska
Associate Certified Coach ICF
Erickson Professional Coach
Wicelider ICF Kraków
krakow@icf.org.pl
www.icf.org.pl
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj