Grażyna Słomska

Popularność: 2625
Bardzo dobry coach (38)
Zapraszam do Zmiany Na Dobre! Osiągnij upragniony cel! Specjalizuję się w coachingu dla: - poszukujących swojego miejsca zawodowego i życiowego - poszukujących zmian w karierze, - właścicieli biznesów, - kadry zarządzającej i pracowników firm. Prowadzę coaching indywidualny w tym lifecoaching dla osób indywidualnych oraz dla pracowników firm. Przeprowadzam coachingi grupowe i team coachingi dla zespołów w organizacjach. Podczas indywidualnych sesji coachingowych: · sprecyzujesz swoje cele, · stworzysz atrakcyjną wizję tego, co chcesz osiągnąć, · odkryjesz wartości, które pozwolą realizować w pełni cele oraz potencjał, · sprawdzisz, które z przekonań służą osiągnięciu celów, a które nie, · odkryjesz swoje mocne strony, · rozwiniesz umiejętność podejmowania trafnych decyzji, · zaplanujesz działania - krok po kroku, · wzmocnisz motywację i zaangażowanie, · dotrzesz do własnych, najlepszych dla Ciebie, rozwiązań, · poznasz i wypróbujesz techniki, narzędzia wspierające skuteczne osiąganie celów, · zobaczysz co Cię wspiera w ich osiągnięciu, · zaangażujesz się. OSIĄGNIJ SUKCES FINANSOWY I OSOBISTY! O mnie Moją pasją jest wspieranie osób w przejściu od marzenia aż do konkretnych rezultatów. A w firmach - proces przechodzenia z "zasobowego", industrialnego stylu zarządzania na styl coachingowy. Doświadczam jak pozwala on ludziom osiągać nadzwyczajne wyniki. Z wykształcenia psycholog (UJ), manager zasobów ludzkich, absolwentka prestiżowej szkoły coachów Erickson College i akredytowany coach ACC ICF. Jestem praktykiem z zakresu zarządzania zespołami, obsługi klienta, sprzedaży, marketingu i PR. Byłam pracownikiem urzędu, średniej firmy i korporacji. Prowadzę z sukcesem własną firmę, mam swojego coacha. Umiejętności i praktykę zdobywałam pod okiem najlepszych, certyfikowanych coachów głównie z USA i Kanady, takich jak: Rae Chois (MCC), Tony Husted (PCC), Barry Switnicki (PCC). Aktywnie działam na rzecz profesjonalizacji coachingu: jestem członkiem ICF Global (znajdź Grażyna Slomska na liście członków), ICF Polska. Społecznie angażuję się w prace Krakowskiego Oddziału tej organizacji. Należę do kadry studiów podyplomowych "Coach i Trener partner w rozwoju" Wyższej Szkoły Europejskiej im.ks.J.Tischnera w Krakowie. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym ICF i standardami jakie on wyznacza. Miastem gdzie żyję i pracuję jest Kraków. Coaching prowadzę w języku polskim podczas osobistych spotkań, a także przez Skype - dzięki temu odległości nie mają znaczenia! Po więcej informacji ZAPRASZAM na ZmianaNaDobre.pl
Kontakt
tel.512 242 791

Specjalizacje
Miasta
Oświęcim, Krosno, Częstochowa, Jarosław, Przemyśl, Rzeszów, Nowy Sącz, Katowice, Tarnów, Warszawa, Kielce, Krynica, Kraków, Wrocław, Nowy Targ, Zakopane,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
www.zmiananadobre.pl wejdź po więcej szczegółów
Coaching to proces zmiany dlatego zwykle potrzeba około 10 lub wiecej sesji. Sesje to indywidualne spotkania w umówionym miejscu lub rozmowy przez Skype.Sesje są pogrupowane dla wygody w programy, które są dopasowane do możliwości i potrzeb.
Jedna sesja trwa 75 minut.

Każda sesja to kolejny krok do osiągnięcia Twojego celu i utrwalenia efektów.

PROMOCJA:
- płacisz za 5 sesji z góry i 6-tą masz GRATIS!
- płacisz za 10 sesji z góry i 11-tą dłuższą (follow- up) masz GRATIS!

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Grażyną, bardzo pomogła nam zarówno w kwestii tworzenia procesów jak i poukładania sobie pewnych kwestii w głowie. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą , z którą czas na sesjach mija błyskawicznie. Wie również kiedy powiedzieć dość i puścić klienta w świat aby zaczął działać i realizował dalszy plan
8 lipca 2024 Anna - Właściciel
Bardzo dobry coach
Współpracowałem z Grażyną przez ponad pół roku i było to odkrywcze doświadczenie w wielu wymiarach. Już w ciągu kilku sesji przekonałem się, że to była jedna z najlepszych decyzji w ostatnim czasie. Od Grażyny emanuje doświadczenie, przyjacielskość i spokój. To coach, który dysponuje wachlarzem narzędzi, które szybko potrafią wprowadzić jakościową zmianę w funkcjonowanie w biznesie i w życiu prywatnym. Dzięki naszej współpracy wiem na czym się skupiać w dalszym rozwoju. Polecam wszystkim, którzy szukają kogoś o szerokim i życiowym spojrzeniu do wprowadzania zmian w życie.
12 czerwca 2024 Hubert - Właściciel
Bardzo dobry coach
Pani Grażyna prowadziła u nas kilkudniowe warsztaty, praktycznie dla wszystkich pracowników. Stworzyła bardzo przyjazną i sprzyjającą burzy mózgów atmosferę, dzięki której pracownicy byli bardzo aktywni i zaangażowani co jest niezmiernie ważne. Pani Grażyna bezbłędnie potrafi wyłapać w organizacji obszary do doskonalenia. Wskazuje drogę do dobrej zmiany, ucząc odpowiednich narzędzi, odpowiedniej komunikacji a do tego zaraża dobrą energią, która daje motywację do wdrażania zmian. Gorąco polecam, zwłaszcza dla firm, które są w fazie wzrostu i potrzebują poukładać swoje procesy oraz dla osób zarządzających, które mają wiecznie za mało czasu, bo okazuje się, że niewiele trzeba aby ten czas się znalazł. Właśnie tego uczy Pani Grażyna Słomska.
12 kwietnia 2023 Elena - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam spotkania z Panią Grażyną. Nasze rozmowy pomogły mi usystematyzować pomysły na rozwój firmy, wyklarować cele rozwojowe oraz uporządkować wartości jakimi chciałabym się kierować w rozwoju zawodowym. Każda rozmowa z Panią Grażyną to zastrzyk pozytywnej energii i wielka zacheta do dalszego rozwoju. Serdecznie polecam!
3 kwietnia 2023 Marta Kulińska -
Bardzo dobry coach
Współpracę z Grażyną oceniam bardzo wysoko. Potrzebowałem kogoś kto spoza mojego otoczenia spojrzy na wyzwania życia zawodowego oraz prywatnego. Po kilku spotkaniach udało się zrozumieć, uzmysłowić i wprowadzić wiele potrzebnych zmian i uważam, że jak najbardziej warto mieć kogoś takiego w swojej drużynie jeśli jest się przedsiębiorcą. Chłodne spojrzenie z boku na pewne sprawy sprawia, że można podejmować bardziej racjonalne decyzje bez emocji. Na pewno z Grażyną jeszcze się spotkamy, na ten moment wdrażam wiele spraw, które wypracowaliśmy. Dziękuję !
23 marca 2023 Kamil Stepaniak -
Bardzo dobry coach
Do Grażyny trafiłam tak na prawdę nie wiedząc czego potrzebuje. Chciałam poukładać firmę, ale nie miałam pomysłu. Pierwsza sesja była dla mnie bardzo trudna, bo określiłam co chcę zmienić i było to praktycznie wszystko! Na kolejnych, jakbym odeszła od tych celów i rozmawiałyśmy o sposobach rozwiązywania bieżących problemów z którymi przychodziłam z sesji na sesję. Ostatnia sesja uświadomiła mi, że mimo odchodzenia przezemnie od głównych tematów, Grażyna poprowadziła mnie tak, że wszystkie kluczowe procesy poukładałam. Zyskałam więcej czasu, który zagospodarowałam na pracę w drugiej firmie. Teraz znów brakuje mi doby przez nadmiar obowiązków. Częściowo wiem, jak sobie pomóc dzięki coachingowi który miałam, jednak myślę, że nadchodzą kolejne zmiany i znów będę potrzebować wsparcia wspamniałego coacha jakim jest Grażyna.
29 listopada 2021 Klaudia - właściciel
Bardzo dobry coach
Grażyna zasługuje na ocenę: "Wzorowy coach" -niestety takiej oceny tutaj brakuje. Serdecznie polecam współpracę z Grażyną, bardzo pomogła mi osiągnąć cele, te na które zawsze brakowało odwagi i czasu (który pojawił się po kilku spotkaniach z Grażyną). Grażyna pomogła dobrze zorganizować oraz poukładać sprawy firmowe, dzięki czemu zyskałem więcej czasu wolnego, oraz lepiej działającą firmę. Polecam właścicielom firm, które się dynamicznie rozwijają... współpraca z Grażyna na pewno pomoże opanować chaos oraz zamieszanie panujące w firmie, którą zarządza często tylko jedna osoba. Wspólnie zbudujecie hierarchię oraz przypiszecie obowiązki do osób (managerów), którzy zarządzają pracownikami.
16 listopada 2021 Marcel - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Grażyna, przypomniała mi, że jedyne ograniczenia to te, które tworzymy my sami. Na wszystkie problemy zawsze są proste rozwiązania, które tak naprawdę znamy, tylko trzeba ich poszukać w swojej głowie. Najbardziej podobały mi się ćwiczenia podczas, których "wchodziłem" w skórę innych osób - to dało mi wiele do myślenia i pozwoliło uświadomić sobie, że rozwiązania problemów są bardzo proste!
18 października 2021 Piotr - Właściciel
Bardzo dobry coach
Pod skrzydła Grażynki trafiłam gdy poszukiwałam odpowiedzi jak ułożyć swoje dalsze życie zawodowe. Splot różnych miej lub bardziej przypadkowych okoliczności spowodował, że potrzebowałam silnego wsparcia w podejmowaniu decyzji. Praca z Grażyną spowodowała, że zyskałam właściwą perspektywę. Odpowiedź na wiele pytań okazała się prostsza niż sądziłam i mogłam podejmować dalsze decyzje wiedząc do czego tak naprawdę dążę. To czym mi zaimponowała to nie tylko talent psychologiczny ale również szeroka znajomość biznesu, co bardzo pomaga w analizie różnych sytuacji zawodowych. Grażynko dziękuję a sesje z Tobą polecam każdemu !
5 luty 2021 Ania - Finanse
Bardzo dobry coach
Bez cienia wątpliwości polecam spotkania z Grażyną. Dzięki wspólnym sesją, udało mi się poukładać działania w firmie, zarówno na płaszczyźnie zarządzania, jak i zdobywania nowych Klientów. Wartościowym było uporządkowanie podstaw tj. " Jaki jest mój cel?", " Kto jest moim docelowym odbiorcą ?". Jednak niezmiernie cenne w naszych spotkaniach, okazało się spojrzenie Grażyny, na dany problem od strony potencjalnego Klienta. Często to co było dla mnie czytelne i prosto sformułowane, okazywało się dla osoby z zewnątrz, takim nie być. Dzięki temu mogłam udoskonalić działania, tak aby były zrozumiałe dla ewentualnego Kontrahenta.
7 maja 2020 Katarzyna - Architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Polecam - warto spróbować - Grażyna to nie tylko zmiana na dobre, ale i dobra energia potrzebna by te zmiany zacząć wprowadzać.Współpracę z Grażyną rozpoczęłyśmy rok temu w momencie kiedy funkcjonowanie rozrastającej się rodzinnej firmy zaczęło nas porządnie przytłaczać. Nasz team zaczął liczyć już 20 osób, pojawił się podział zadań i kadra pośrednia, ale mimo wszystko mnie i wspólniczce wciąż przybywało zadań, a godzin w dobie zaczęło brakować. Zmęczenie psychiczne i fizyczne odbierało nam powoli chęć do działania. Dzięki pomocy Grażyny udało nam się trafić na właściwe tory zarządzania firmą i osiągnąć wiele "dobrych zmian" w ciągu roku współpracy. Czas pandemii dołożył nam problemów i obowiązków w momencie kiedy wychodziłyśmy na prostą. Dzięki pracy z Grażyną jesteśmy już na wyższym poziomie organizacji i mam nadzieję ze podołamy tej sytuacji :)
18 kwietnia 2020 Ida - Architekt Wnętrz - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Konsultacje z Grażyną zarekomendowało mi kilku znajomych prowadzących własne biznesy. Opowiadali o tym w jaki sposób dzięki sesjom rozwinęli swoje firmy, jakie zmiany wprowadzili, jak zmieniło się ich podejście do pracy. W końcu sama znalazłam się w takim momencie życia zawodowego, że sama potrzebowałam wsparcia i porady by ruszyć dalej. Czułam się zagubiona i przytłoczona zbyt dużą ilością obowiązków, które w dodatku nie przekładały się na wyniki finansowe. Czułam, że potrzebna mi natychmiastowa reorganizacja pracy. Dzięki sesjom prowadzonym przez Grażynę spojrzałam na swój biznes z zupełnie nowej perspektywy, zyskałam nową energię do pracy i widzę sens dalszego działania. Była to świetna inwestycja która zwraca się każdego dnia.
11 września 2019 Agata - architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Grażyną. Indywidualne podejście i zrozumienie. Bezcenne porady umożliwiające zmiany na lepsze. Po sesjach z Panią Grażyną zyskałam większą pewność siebie i spokój w trudnych sytuacjach.
4 lipca 2019 Izabela - Kierownik Zespołu
Bardzo dobry coach
Z Grażyną pracowałam przez około rok. Pojawiła się na mojej drodze zawodowej, kiedy powierzone mi zostały nowe obowiązki managerskie, dołożono mi zadania trudne i bardziej skomplikowane niż dotychczas. Udział w coaching-u okazał się strzałem w dziesiątkę! Dzięki sesjom uświadomiłam sobie swój potencjał, poukładałam wszystkie sprawy w głowie i na papierze, znalazłam sposób na poradzenie sobie z tematami które wcześniej wydawały się nie do przejścia. Nauczyłam się również jak rozmawiać z pracownikami, jak ich motywować i dzięki temu osiągać najlepsze wyniki sprzedażowe. Grażyna pomogła mi spojrzeć na moje stanowisko z innej perspektywy, przez co wiem już że niemożliwe nie istnieje ;-)
19 czerwca 2019 Wioleta H -
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Grażyną. Cele które zostały założone na wstępnym spotkaniu zostały osiągnięte. Po rozmowie dokładnie udało się sprecyzować ścieżkę rozwoju mojego biznesu. Dzięki temu planowi oraz konsekwencji w działaniu o jego oparcie z perspektywy czasu jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, że wskazówki, wsparcie oraz coaching Grażyny jest świetną i przyszłościową inwestycją przynoszącą same korzyści.
22 marca 2019 Tomasz - właściciel
Bardzo dobry coach
W momencie, kiedy nie wiedziałem jak moja nowa marka ma wyglądać, jak ma funkcjonować i do czego ma dążyć, z pomocą przyszła Grażyna, która pomogła mi stworzyć wizję marki. Teraz już wiem, jakie mamy cele. Gorąco polecam :)
7 marca 2019 Paweł - Właściciel
Bardzo dobry coach
Grażynka jest cudowna :), nie dość, że fachowiec w tym co robi to po prostu dobry człowiek. Jako również psycholog rozumie co może w duszy grać i jakie to ma przełożenie na biznes. A ma bardzo duże, umie sprytnie połączyć nasze sprawy osobiste z zawodowymi, i z tego jestem mega zadowolony. Korzystałem jako właściciel i korzystał pracownik mojej firmy. Obydwoje możemy stwierdzić, że to były dobrze wydane pieniądze, POLECAM :)
6 marca 2019 Mieczysław - Włącicel małej firmy
Bardzo dobry coach
Podjąłem decyzję o wsparciu przez Coach'a na początku 2017 roku. To co udało mi się osiągnąć dzięki pracy z Panią Grażyną przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałem, się że można osiągnąć dzięki wskazówkom i pracy z coach'em postęp w tak wielu obszarach życia, nie tylko zawodowym. Bardzo profesjonalne i otwarte podejście Pani Grażyny oraz bogate doświadczenie, mnóstwo pomysłów i kontaktów bardzo przyspieszyły mój rozwój i pomogły skuteczniej prowadzić biznes. Bardzo, bardzo dziękuje.
7 czerwca 2018 Maciej - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Z Grażyną spotykałam się rok. Każde spotkanie wiele wniosło do mojego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Nauczyłam się nowych umiejętności, dużo łatwiej radzę sobie ze stresem, potrafię lepiej delegować pracę i wiele innych. Wszystkie nabyte umiejętności sprawiły, że czuję się lepszym szefem i potrafię lepiej zarządzać rozwijającą sie firmą. Szczerze polecam.
18 maja 2018 Magda - Właściciel
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach! Otrzymałem kontakt z polecenia i cieszę się, że z niego skorzystałem. Poprawiłem relację ze swoim zespołem, nauczyłem się planować swój czas, zmieniłem podejście do realizacji i rozliczania zadań, zdecydowanie bardziej rozumiem moich ludzi - ich potrzeby i lęki. Szczerze polecam!
8 maja 2018 Leszek - Prezes
Bardzo dobry coach
Na początku dosyć sceptycznie podeszłam do całej idei coachingu. Po zaledwie 4 sesjach zmieniłam zdanie! Pani Grażyna ma indywidualne podejście, świetnie potrafi wyczuć, co działa na daną osobę, tak jak w moim przypadku: wizualizacje. Ciekawe zadania, przyjemna atmosfera i niesamowity spokój w kontakcie sprawiały, że naprawdę łatwo było dojść do konstruktywnych wniosków. Doceniam, że sesje te nie miały charakteru "amerykańskiego coachingu", a raczej docierały do sedna problemu i pomagały pracować nad własnymi blokadami i lękami. Serdecznie polecam.
7 maja 2018 Maria - studentka/copy writer
Bardzo dobry coach
Efektywność pracy super. Cele główne (plus te które napotkaliśmy w trakcie pracy) osiągniete w 80 % czasu. Empatia, zrozumienie, motywacja i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam współpracę z Grażynkę.
11 kwietnia 2018 Łukasz - Inżynier/Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Coaching z Grazyna dal mi wiele pozytywnego w moim rozwoju zarówno zawodowym, jak i osobistym. Grażyna pokazala mi nie tylko jak stawiac sobie cele, ale również jakimi narzędziami mogę je realizować. Niezmiernie ważne okazało się również dla mnie, nauka mowienia o swoich potrzebach. Szczerze i serdecznie polecam coaching u Grażyny.
15 marca 2018 Kamila - Back office
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam ! Do Grażyny trafiłam , ponieważ ciężko mi było , mimo usilnych starań poradzić sobie z przekonaniami na mój własny temat, które gdzieś na przestrzeni lat się ukształtowały i które utrudniały mi codzienne życie. Od samego początku Grażyna zadawała mi pytania , dzięki którym powoli dochodziłam do pewnych wniosków, lepiej rozumiałam swoje zachowanie- uważam, że to jest świetny sposób pracy, ponieważ dopiero jak sami dojdziemy do pewnych rzeczy , zaczynamy je naprawdę rozumieć. Zależalo mi na konkretnych przykladach pracy nad moimi przekonaniami, co zresztą po każdej sesji z Grażyną udało nam się uzyskać. Poza samym sposobem pracy, uważam , że Grażyna jest bardzo ciepłą osobą, która potrafi słuchać, nie ocenia, a raczej skłania do wyciągania nauki dzięki własnym przemyśleniom, ale jednocześnie jest też bardzo konsekwentnym, profesjonalnym couchem. Uważam , że sesje z Grażyną, były na ten moment najlepszym prezentem jaki mogłam sobie zrobić, ponieważ życie w zgodzie ze sobą, bycie świadomym siebie, szacunek do własnej osoby to coś zupełnie bezcennego i wiem, że bez pomocy Grażyny ciężko byłoby mi do tego wszystkiego dojść.
5 stycznia 2018 Magda - handlowiec
Bardzo dobry coach
Z Grażyną współpracę rozpoczęłam w celu rozwoju firmy, wyznaczenia nowych celów i sprostania im w wyznaczonym czasie. Wydawało mi się, że mniej więcej wiem do czego dążę lecz nie umiem tego ubrać w słowa i czyny. Podczas sesji coachingowych okazało się, że totalnie zmieniłam swój sposób myślenia - o firmie, o tym kim w niej jestem i do czego zmierzam. Przewartościowałam wszystkie swoje dotychczasowe cele i z pomocą Grażyny zaczęłam budować wszystko od podstaw i wyznaczać sobie zadania, które krok po kroku realizuję do dziś budując swój firmowy zespół, dbając o rozwój firmy i marki, ale także o zdrowy podział życia zawodowego i prywatnego. Takiego profesjonalistę jak Grażyna poleca się z ogromną przyjemnością ! To była prawdziwa ZMIANA NA DOBRE !!!
22 maja 2017 Kasia - architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Z Grażyną miałem okazje współpracować w ciężkim dla mnie okresie w rozwoju firmy, który wymagał ode mnie zwiększonego zaangażowania. Ciężko mi było się zmobilizować i usystematyzować swoją pracę. Grażyna pomogła mi odnaleźć wizję w jakim kierunku powinienem podążać i jakie kroki powinienem wykonać. Podczas sesji czułem się swobodnie i wiedziałem, że możemy poruszyć każdy temat i pozostanie to między nami. Po spotkaniach zawsze wychodziłem pełen optymizmu i chęci do dalszego działania. Uważam, że sesje coachingowe z Grażyną Słomską, przełożyły się na mój rozwój osobowy i pomogły mi w prowadzeniu firmy.
19 maja 2017 Marcin - Właściciel
Bardzo dobry coach
Jak najbardziej polecam Grażynę jako coacha! Spotkania z Nią warte są zainwestowanych pieniędzy :). Spotykałyśmy się przez 3 miesiące. Przyszłam z problemem związanym z pracą a w trakcie rozmów okazało się, że problem ma swoje drugie - prywatne - dno. Dzięki spotkaniom z Grażyną doprowadziłam do dużej, drastycznej, ale dobrej zmiany w moim życiu. Dziękuję! :)
7 października 2016 Gosia - Brand Manager
Bardzo dobry coach
Korzystałam ze wsparcia coachingowego prowadzonego przez p. Grażynę od marca do września 2015 roku. Z założeń z jakimi się zgłaszałam ...nie zostało wiele. Sesja coachingowa potrafiła mi na nowo określić cele, które drzemały gdzieś głęboko. Cykl spotkań zweryfikował moje podejście do własnej firmy i pozwolił nadać jej nowy kształt. Efekty współpracy przeszły natomiast moje oczekiwania. Dziś moja praca, firma wyglądają zupełnie inaczej. Dostarczają mi o wiele więcej radości i satysfakcji.Wreszcie są tożsame z moją osobą i moim charakterem. W pracy p. Grażyny doceniam elastyczność, różnorodność spotkań i umiejętność dostosowania działań do realnych potrzeb. Z czystym sumieniem polecam wszystkim coaching ze współpracy z p. Grażyną.
27 stycznia 2016 Dominika - architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Z przyjemnością pragnę polecić coaching z Grażyną Słomską. Korzystałam z sesji coachingowych w okresie od sierpnia 2015r. do listopada 2015r. (9 h zegarowych). Myślę, że to były dobrze zainwestowane pieniądze. W pędzie codziennego życia człowiek nie ma czasu, odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Zanim zdecydowałam się na coaching, dopadła mnie frustracja, że niby tyle wiem, ale nie wdrażam. Dzięki spotkaniom z Grażyną znalazłam czas dla siebie i odpowiedzi na pytanie, które są ważne dla mnie. Grażyna zmusza do myślenia oraz szukania odpowiedzi i niewątpliwie, trudno jest się Jej oprzeć. To Mistrzyni pytań. Gorąco polecam.
26 stycznia 2016 Katarzyna - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Do Grażyny trafiłam dzięki internetowi. Opinie na temat Grażyny, zachwyciły mnie i skłoniły do kontaktu w celu umówienia się na sesję. Od pierwszej chwili rozmowy, kiedy ustalałyśmy warunki współpracy miałam pewność, że mam do czynienia z osobą dokładną, świetni e zorganizowaną rzetelną, sumienną i bardzo życzliwą. Każda sesja coachingowa była dla mnie cennym czasem. Szczególnie w chwilach trudnych, spotkania te działały jak balsam na moje nerwy . Poza konsekwentnym realizowaniem programu by ostatecznie móc osiągnąć postawione cele, podejście Grażyny, jej cierpliwość, oraz umiejętność słuchania, pozwalały mi przygotowywać się na bieżąco do codziennych wyzwań, których niejednokrotnie mogłabym sama nie udźwignąć. Gorąco polecam.
20 stycznia 2016 Monika - Kierownik ds.personalnych
Bardzo dobry coach
Mogę z pełnym przekonaniem polecić Grażynę Słomską jako coacha ! Niniejsze słowa piszę z perspektywy kilku miesięcy od naszych spotkań. Pracując z Grażyną zostałem w pewnym sensie zmuszony do zdefiniowania siebie i swoich celów. To proces, którego nie podjąłbym się zrobić samodzielnie a który (przynajmniej w moim rozumieniu) jest początkiem zmiany na dobre. W natłoku codziennych, pilnych spraw często umyka sens i cel działania. Gubią się sprawy ważne, strategiczne. Spotkania z Grażyną i określone w czasie "zadania domowe" pomogły mi uświadomić sobie hierarchię ważności tematów, które pochłaniają mój czas i zaplanować zmiany. Pomogły mi zrealizować działania, które przez długi czas były odkładane "na jutro". W związku ze zmianą w mojej działalności (założyłem spółkę), planujemy ze wspólnikiem cykl spotkań z Grażyną, które pomogą nam sprawnie działać w zespole. Polecam Grażynę Słomską wszystkim, którym codzienne zabieganie i natłok spraw przesłaniają cele i poczucie kontroli nad własnym czasem i życiem.
17 stycznia 2016 Wojtek - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Do Pani Grażyny zgłosiłem się z konkretnymi wyzwaniami dotyczącymi organizacji kilku nakładających się projektów. Sam nie byłem w stanie opracować właściwej mapy drogowej skutecznego działania. Wspólnie opracowaliśmy plan, który wcieliłem w życie.
12 października 2015 Maciej - Naukowiec
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam! Do Grażyny trafiłem poprzez BNI - grupę networkingową, ponieważ chciałem uzyskać wsparcie w zakresie poprawy swoich wyników gry na Forexie. W czasie siedzenia przy rynku czułem się zdekoncentrowany, niespokojny, byłem pod dużą presją. Już kilka sesji coachingowych pozwoliło mi z zupełnie innej strony spojrzeć na to, co robię. Doszliśmy do tego dlaczego w ogóle rynek jest dla mnie ważny, jakie cele realizuję w ten sposób. Dostałem w ten sposób kopa do działania, a ćwiczenia zaproponowane przez coacha pozwoliły mi się uspokoić i wyciszyć, co bardzo pomogło mi w osiągnięciu założonych celów. Ważne było też bardzo obiektywne i empatyczne podejście coacha do mnie jako osoby coachowanej. Przy okazji dostałem też feedback odnośnie pobocznego projektu biznesowego. Zdecydowanie polecam Grażynę każdemu, kto chciałby szybciej osiągnąć swoje cele.
27 czerwca 2015 Szymon - Trader Forex
Bardzo dobry coach
Do Grażyny trafiłem z polecenia, przez znane mi osoby ze środowiska krakowskich psychologów. Dziś bardzo cenię sobie przebyte sesje coachingowe. Co charakteryzuję pracę z Grażyną? Przede wszystkim konsekwencja, koncentracja na realizacji kontraktu i przyjętych celach. Ale też duża życzliwość, elastyczność i otwartość. Przyjemnie ale konkretnie i skutecznie. Im bardziej sprecyzowany cel treningu tym lepsze efekty. Wreszcie wyraźnie odczuwalna zmiana... na lepsze.
29 marca 2015 Wojtek - architekt
Bardzo dobry coach
Do Grażyny trafiłam dzięki firmie, w której pracuję, sesje coachingu były dla mnie bardzo inspirujące, pozwoliły mi się odnaleźć w nowej roli Kierownika i odpowiedzieć sobie samej na pytanie jakim jestem"szefem". Najbardziej sobie cenię podejście praktyczne:studium przypadku, wcielanie się w role i zrozumienie że często znam odpowiedzi na pytania które sobie zadaję.Bardzo cenię u Grażyny profesjonalizm, doświadczenie a także, że pokazała mi czym tak naprawdę jest coaching. Gorąco polecam.
10 marca 2015 Aneta - Kierownik Działu Kadr
Bardzo dobry coach
Dzięki profesjonalizmowi Grażyny, uważnie prowadzonym sesjom, regularności spotkań wykonałam dużą pracę nad samą sobą i jestem z jej efektów bardzo zadowolona. Mam silną świadomość wartości do których dążę, mam odwagę do zmian, mam wiarę we własną siłę i talenty. Sesje z Grażyną to dobrze spędzony czas. To właściwe miejsce by odkryć siebie naprawdę.
9 grudnia 2013 Ewa - Analityk finansowy
Bardzo dobry coach
Ponieważ już od jakiegos czasu interesuje się coachingiem głównie za sprawą książek Maćka Bennewicza postanowiłem w praktyce sprawdzić jak to działa. Stronę Grażyny znalazłem przypadkiem w Internecie i jeszcze w ten sam dzień zadzwoniłem i umówiłem się na pierwsze spotkanie... przy kawie ;-) Szybko nawiązaliśmy relacje i po długim wstępie o sobie zdecydowałem się podpisać kontrakt na 6 miesięcy bo zmiany które chciałem przeprowadzić dotyczyły bardziej zmiany siebie niż zrealizowania konkretnego celu. W moim odczuciu wszystkie sesje jakie odbyliśmy były prowadzone bardzo profesjonalnie i chociaż poruszyłem sprawy z wielu obszarów (związków, relacji, samoświadomości, pracy, zdrowia, celów i planów) Grażyna potrafiła konsekwentnie kierować mnie na azymut czego ja chce i potrzebuje w życiu. Oprócz profesjonalizmu i doświadczenia Grażyna jest bardzo miłą osoba która z humorem i lekkością dbała o pozytywną energie na wszystkich sesjach i miałem poczucie całkowitej swobody w swoich planach czy decyzjach. Grażyna bardzo pilnowała by progres był dla mnie widoczny z sesji na sesje więc każdorazowo na weekend dostawałem do wypełnienia kwestionariusze z otwartymi pytaniami co już udało mi się osiągnąć a co jeszcze mogę i chcę zrobić – w ten sposób wiedziałem o czym chcę rozmawiać już przed planowaną sesją. Podsumowując cały proces coachingu z Grażyną to wzmocnił on moje poczucie wartości, pozytywnie wpłynął na relacje z ważnymi dla mnie ludźmi oraz zapoczątkował proces obecnych zmian w których to ja dokonuje już świadomych wyborów w zgodzie ze swoim wnętrzem. Obecnie jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem który nie tylko ma marzenia ale planuje i działa w kierunku ich urzeczywistnienia. Grażynę z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto chce poprawić jakość swojego życia przez zwiększenie swojej panoramy możliwości potencjału i wiary w siebie. Mi te sesje uświadomiły co chce robić w życiu i jaki kierunek mu nadać a przez wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje wybory mam poczucie wpływu i siły. Najlepszą rekomendacją dla Grażyny niech będzie fakt, że zakończyliśmy naszą współprace 3 sesje przed planem określonym w kontrakcie gdyż czułem już, że mam w sobie wszystko co jest mi potrzebne do realizacji swoich marzeń. Dziękuję Ci Grażyno i życzę jak najwięcej takich sukcesów :-)
26 lipca 2013 Marek - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Godny polecenia coach! Długo zastanawiałam się nad wyborem osobistego trenera i wybór okazał się doskonały. Skusiło mnie przede wszystkim kierunkowe wykształcenie Pani Grażyny (dziś niewielu coachów to ma), a także duże zaangażowanie w swoją pracę. Pani Grażyna ma w sobie bardzo dużo empatii, energii i życzliwości. Potrafi wyciągnąć takie rzeczy, o których nie mamy pojęcia, że w nas drzemią głęboko. Świetnie prowadzi sesje - wszystko zaplanowane, ale z drugiej strony spontaniczne. Najważniejszy tak naprawdę jest szacunek i zrozumienie dla drugiej osoby, które oczywiście Pani Grażyna ma! Wybierając tego coacha nie spotkałam się z żadną krytyką, a wręcz przeciwnie - podziwem mojej osoby i tego, co robię (mimo iż sama tego nie doceniałam). Pani coach nauczyła mnie naprawdę bardzo dużo w krótkim czasie. Wskazała drogę, nauczyła cieszyć się dniem obecnym oraz dostrzegać pozytywny w sytuacjach stresowych, które czasami paraliżują. Polecam z całego serca! Mimo, iż miałam duże wątpliwości przed rozpoczęciem coachingu o jego skuteczność, tak teraz nie wyobrażam sobie siebie gdybym nie skorzystała z fachowej rady Pani Grażyny. Naprawdę warto zrobić ten bezcenny krok w kierunku zmiany na lepsze, poznać siebie, zrozumieć i działać!
7 maja 2013 Kasia - studentka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

ICF Kraków zaprasza na listopadowe spotkanie
28 października 2014
"Emocje w procesie coachingu" Prowadzący: dr Lidia D. Czarkowska ; 6.11.2014 (czwartek) godz.14:30 - 17:30;Kraków, ul. Biskupia 10/2 Sala Duża
ICF Kraków Zaprasza na 2 listopadowe spotkania
4 listopada 2013
06.11.2013 godz.: 16.00-20.30 Learning Forum 21.11.2013, Godz.:17.00-20.30 Coachowisko Miejsce: Kraków Wyższa Szkoła Europejska im.ks.J.Tischnera, ul. św. Filipa 25
ICF Kraków zaprasza na październikowe spotkanie
11 października 2013
Nadzwyczajne Coaching Cafe pt. "Medytacja dla coachów" z H.Szmidtem. odbędzie się 14.10.2013 od 17.00 do 19.00 w budynku WSE ul.Św.Filipa 25 w Krakowie sala F02
zapraszamy na wrześniowe wydarzenie organizowane przez ICF Kraków.
7 września 2013
ICF Kraków zaprasza na Coaching Cafe, Temat: „Narzędzia RTZ w coachingu” Data, godzina: 12.09.2013 ;16.30-19.00 Miejsce: sala szkoleniowa na ul. Biskupiej 10/2 w Krakowie.
Zapraszamy na sierpniowe wydarzenie organizowane przez ICF Kraków
27 lipca 2013
Coachowisko– doskonalimy warsztat coachingowy temat: Coaching relacji – jakie narzędzia mogą być użyte w coachingu związków?. 29.08.2013r.; godziny:16.00 - 19.30. Kraków, ul.Św. Filipa 23/6 Zapraszamy
Zapraszamy na czerwcowe spotkanie ICF Kraków
30 maja 2013
05.06.2013 WSE w Krakowie ul.Św Filipa 25 sala F02 godz.16.30-20.00 Learning Forum nt."Pożytki z archetypów (archetypy jako inspiracja do mocnych pytań". Prowadzi: Zbigniew Kieras PCC.
Zapraszamy na Tydzień z Coachingiem ICF Kraków 20-25.05.2013
17 maja 2013
Konferencja, warsztaty coachingowe, sesje demonstracyjne, flash mob na Rynku w Krakowie- zobacz co przygotowaliśmy w ramach światowego Coaching Week ICF! Ostatnie miejsca! Zgłoszenia do 19.05.2013
ICF Kraków zaprasza na na majowe Coaching Caffee w dniu 09.05.2013
29 kwietnia 2013
majowe Coaching Caffee dnia 09.05.2013.godz.17.00-19.30 Temat: „Ciało i dusza w coachingu, czyli jak psychologia i duchowość wpływają na jedność coacha, klienta, procesu. Prowadzi Małgorzata Klimczyk
Zapraszamy na spotkania ICF Kraków w kwietniu
21 marca 2013
10.04.2013 od godz.16.30 do 20.00 Coachowisko: Warsztat pt:"Coachingowe narzędzia wdrażania zmian w organizacjach". Miejsce: Wyższa Szkoła Europejska im.ks.J.Tischnera, ul. św. Filipa 25, sala F2 II. 25.04.3013 od godz.16.30 do 20.00 na Learning Forum z Ewą Mukoid (PCC)pt. "Budowanie świadomości w coachingu". Miejsce: WSE, ul. św. Filipa 25, sala F2
Zapraszamy na spotkanie ICF Kraków w marcu
3 marca 2013
08.03.2013 g.17-20.WSE ul Flipa 25 Kraków sala F106 Learning Forum nt:"Od tworzenia świadomości do projektowania działań i zarządzania odpowiedzialnością – czyli jak elegancko zakończyć sesję coachingową" - prowadzi: Magdalena Giec ACC
Zapraszamy na Coaching Caffe ICF Kraków w styczniu!
1 stycznia 2013
11.01.2013 Aula Wyższej Szkoły Europejskiej ul.Westerplatte 11 Kraków godz.17.30 -20.30 spotkanie z Benedyktem Peczko "Zastosowanie systemu diagnozy i interwencji NLP w coachingu".
Zapraszamy na spotkania ICF Kraków w listopadzie
8 listopada 2012
21 listopada "etyka w coachingu"; 30 listopada "Zakochać się w życiu" Coaching Cafe
Jak zabrać się za swoją karierę?
24 września 2012
Jeśli myślisz o pójściu do pracy z niechęcią, wysyłasz CV i nie masz odpowiedzi... Jeśli obawiasz się że trafisz do "kamieniołomu" i najbardziej pragniesz połączenia pracy z pasją to najwyższa pora na ZmianęNaDobre! Na podstawie mojej praktyki coachingowej i własnego doświadczenia - proponuję kilka kroków, dzięki którym można poczuć, że obawy ustąpiły i odnaleźć w sobie siłę do znalezienia własnej ścieżki kariery.