Jak pracuję jako coach?

2020-01-12 15:42:37

Karolina Żmudzka
Jestem psychologiem, akredytowanym coachem Izby Coachingu, trenerem, terapeutą i diagnostą. Specjalizuję się w coachingu kariery, odkrywaniu i rozwoju talentów. Od kilkunastu lat pracuję z ludźmi, którzy stoją u progu ważnych decyzji i zmian, poszukują swojej drogi, chcą odkryć siebie i poczuć w życiu spełnienie. Pracuję eklektycznie integrując zdobytą wiedzę i bogate doświadczenie z różnych obszarów moich zainteresowań osobistych i zawodowych (m.in. coaching, terapia, praca z ciałem, taniec, muzyka, praca z głosem, zdrowy styl życia, wellbeing, turkusowe zarządzanie, budowanie marki). Na ludzi i świat patrzę holistycznie i systemowo. Mam doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z różnymi osobami: dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, seniorami, rodzinami. Moja praca to moja pasja.

Odkąd pamiętam, robiłam to, co kocham. Od dziecka intuicyjnie angażuję się w to, co daje mi satysfakcję, spełnienie i radość. Talenty, które spontanicznie zrodziły się we mnie we wczesnych latach dzieciństwa, mają bardzo dużo wspólnego z tym, co robię dzisiaj. Mogę śmiało powiedzieć, że moje życie wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Dzięki temu z naturalną łatwością przychodzi mi odkrywanie w ludziach ich potencjału. Inspiruję i pomagam im spełniać marzenia.

Jestem dla moich Klientów inspiracją jako człowiek – przychodzą do mnie wybierając właśnie mnie jako ciekawą dla siebie postać, z której czerpią wiele dla siebie. Dzięki moim różnorodnym doświadczeniom życiowym i zawodowym dobrze rozumiem, o co tak naprawdę chodzi w mojej roli oraz w procesie rozwoju i zmiany. Patrzę na człowieka holistycznie biorąc pod uwagę jego myśli, emocje, ciało, relacje oraz system w jakim funkcjonuje. Pracuję ze spokojem, zaufaniem i wiarą, że wszystko, co się nam przydarza ma głębszy sens i znaczenie – i uczę innych w taki sposób doświadczać rzeczywistości. Daje mi dużo radości bycie świadkiem rozwoju moich Klientów, pogłębiania samoświadomości, doświadczania zmian, rośnięcia w siłę, poszerzania perspektywy, samorealizacji i spełniania marzeń.

Żyję z pasją, dbam o swój wewnętrzny rozwój i zdrowie fizyczne, a swoją postawą inspiruję innych. Zainwestowałam w swój rozwój ponad kilka tysięcy godzin szkoleniowych, przeszłam własną psychoterapię. W życiu kieruję się intuicją, wewnętrznym głosem, słucham swojego ciała. Praktykuję Dance Movement Therapy, język ruchu Laban Bartenieff Movement System, na przestrzeni swojego życia tańczyłam wiele stylów tanecznych. Od dziecka jestem związana z muzyką – ukończyłam 12-letnią szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu i śpiewu operowego. Pasjonuje mnie kultura latynoamerykańska, język hiszpański, podróżuję, fotografuję, zdrowo się odżywiam, żyję w harmonii z przyrodą.
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj