Dlaczego wybrałam karierę z pasją?

2020-01-12 15:54:18

Karolina Żmudzka
Żyję tak, by jednocześnie realizować swoje pasje, spełniać marzenia i robić w życiu to, co najbardziej kocham. Zwykle idę tam, gdzie czuję, że prowadzi mnie serce i intuicja. Czasem nawet nie wiem po co i co z tego będzie, ale odpowiedź przychodzi później... Doświadczenie głębokiej pracy na wartościach i to, że pozwoliłam sobie w pełni odczuwać, połączyć się z ciałem i zostawić głowę za drzwiami uruchomiło we mnie proces synergii, który trwa i wciąż się dzieje. Każdego dnia zadziwia i fascynuje mnie to, co do mnie przychodzi. Uważność na ludzi, to z kim jestem, gdzie jestem, co i z kim robię, o czym rozmawiam, co słyszę i czuję, budzi mój proces twórczy...

Wielość talentów, które mam sprawił, że spontanicznie łączą się moje doświadczenia psychologiczne, coachingowe z muzycznymi, tanecznymi i językowymi. Zaczęłam jako mała dziewczynka od tańca, potem 12 lat szkoły muzycznej, taniec towarzyski, salsa, bachata, kizomba, język hiszpański, psychologia, coaching, aż po potrzebę głębszego rozwoju i tańca nieświadomego bez struktur – zouk, ruch spontaniczny (Dance Movement Therapy)... To niezwykłe uczucie, gdy mogę czuć to wszystko holistycznie. Nie wiedziałam co to i skąd przychodzi, ale poszłam za tym. Czułam, że czegoś szukam i w końcu to znalazłam. A jest to tym bardziej piękne, bo wypływa naturalnie z mojego ciała, duszy i serca.

Pasje i talenty nie są obok życia osobistego i zawodowego. One są po to, by je łączyć i spajać z tym, co potrafimy. Wtedy wszystko tworzy komplementarną całość.

Wspaniała jest gotowość do wkraczania na nowy teren i ciekawość tego, co może się wydarzyć. Wiem, że mogę rozszerzać granice moich kompetencji. Czuję się w tym spokojnie i radośnie.

Wierzę, że w życiu ważne jest to, jakich ludzi spotykamy na swojej drodze i to, co możemy z nimi wspólnie stworzyć. Ja spotykam takich, którzy inspirują mnie do rozwoju i tworzenia. Dajecie mi to również Wy - moi kochani Klienci. Bardzo Wam dziękuję, że jesteście!
Popularność: 13    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj