Jak wykonać test Talentów Gallupa? - instrukcja krok po krok

2021-04-12 18:36:18

Julia Lenarczyk
Talent w rozumieniu Instytutu Gallupa to nasz naturalny wzorzec myślenia, działania i odczuwania. Każdy z nas posiada 34 takie cechy, występujące w rozmaitym układzie i natężeniu. Od ich nasilenia zależą nasze reakcje, a więc i predyspozycje do pełnienia rozmaitych funkcji w życiu osobistym i zawodowym. Myślisz o wykonaniu badania Clifton Strengths, często nazywanego testem talentów Gallupa? Zobacz, jak to zrobić krok po kroku!

Wejdź na stronę Gallup.com, najlepiej klikając w link: https://www.gallup.com/cliftonstrengths/en/253868/popular-cliftonstrengths-assessment-products.aspx

Wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji. Badanie wykonujesz zawsze to samo. Możesz wykupić dostęp podstawowoy TOP5, czyli dostęp do swoich pierwszych pięciu dominujących talentów, w regularnej cenie $19.99 lub wersję rozszerzoną. W wersji TOP5 po wykonaniu testu zobaczysz swoją pierwszą piątkę talentów i będziesz mógł pobrać dwa raporty. Jeden z nich będzie po polsku, kolejny po angielsku – opis po angielsku jest zindywidualizowany i bierzę pod uwagę dynamikę, czyli wzajemny wpływ Twoich dziesięciu pierwszych talentów (mimo, że w wersji podstawowej nie masz dostępu do nazw talentów od 6 wzwyż).

Możesz też wykupić pełną wersję wyników w regularnej cenie $49.99. Po wykonaniu testu otrzymujesz dostęp do Twojego układu wszystkich 34 talentów oraz cztery raporty.

Jeśli wykupisz podstawową wersję TOP5, w każdej chwili możesz dokupić rozszerzenie tak, aby poznać układ wszystkich talentów.

Gotowy? Czas zacząć badanie Clifton Strengths!

W trakcie badania, przejdziesz przez 177 opisów połączonych w pary. Z każdej pary wybierz opis, który najlepiej Cię opisuje, a także stopień w jakim Ciebie dotyczy. Na odpowiedź na każde pytanie masz 20 sekund. Po tym czasie pytanie się zmieni i nie można będzie wrócić do poprzednich odpowiedzi – dlatego warto, żebyś dysponował niczym niezakłóconym, wolnym czasem na wykonanie testu.

Kod, który zakupisz może być wykorzystany tylko jeden raz. Po rozpoczęciu badania, nie będzie możliwości skorygowania wcześniejszych odpowiedzi, ani ponownego rozpoczęcia badania z użyciem tego samego kodu.

Zaznacz opcję weź udział u ankiecie Clifton Strengths, a następnie wybierz język polski. Uwaga! Badanie możesz wykonać w języku polskim

PRZECZYTAJ WIĘCEJ TU: https://julialenarczyk.pl/jak-wykonac-test-gallupa-ile-kosztuje-badanie-cliftonstrengths-instrukcja-krok-po-kroku/

Popularność: 240    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj