Julia Lenarczyk

Popularność: 1860
Bardzo dobry coach (24)
Jestem certyfikowaną trenerką mocnych stron i talentów Gallupa (certyfikacja w Instytucie Gallupa w Stanach Zjednoczonych) oraz dyplomowanym coachem, specjalizującym się w obszarze osiągania i zwiększania satysfakcji zawodowej. Posiadam ponad 2000h doświadczenia w pracy z klientami indywidualnymi i zespołami, w tym ponad trzyletnie doświadczenie w codziennej pracy nad rozwojem talentów w mocne strony na bazie badania Clifton Strengths, zwanego w Polsce testem talentów Gallupa. Jako trenerka mocnych stron i coach współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Microsoft Polska, Allegro Agency, Design Mentorship, Brainstorm Group, Laudato Si Movement, Trójką Polskie Radio i Telewizją Polską. Na co dzień prowadzę warsztaty dla grup i zespołów z rozwijania talentów Gallupa, sesje indywidualne dotyczące rozwoju talentów Gallupa, a także procesy coachingowe mające na celu odnalezienie swojej zawodowej drogi i zwiększenie satysfakcji z pracy. Jeśli chcesz odkryć swoje talenty, lepiej zrozumieć siebie, zwiększyć swoją efektywność, znaleźć pracę dopasowaną do siebie i swoich potrzeb, myślisz o zmianie zawodowej lub przebranżowieniu, umów się na bezpłatną konsultację wstępną. Możesz to zrobić tutaj: https://calendly.com/julialenarczyk/konsultacja Zajrzyj na https://julialenarczyk.pl/ i dowiedz się więcej!
Kontakt
tel: 664 045 142
https://www.facebook.com/julialenarczykpl
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Kiedy trafiłam do Julii, byłam mocno sfrustrowana nieudolnymi próbami znalezienia swojej ścieżki kariery. Miałam wymarzony sektor w głowie, ale nie wierzyłam w siebie i swoje umiejętności, czyli chyba klasyczny przypadek ;) Z Julią odbyłam 6 sesji. Był to czas bardzo produktywny, podczas którego uporządkowałyśmy wiele rzeczy. Zmotywowała mnie do podjęcia metody małych kroków. Zmiana branży trwała rok. A sama Julia? Jest bardzo kompetentna, otwarta, empatyczna i życzliwa. Zawsze podkreślam, że moja droga w nowym sektorze rozpoczęła się od pracy z nią. Minęło 2 i pół roku od sesji, więc jestem potwierdzeniem na to, że współpraca z Julią owocuje na długo po zakończeniu współpracy :) Polecam najserdeczniej!
15 stycznia 2024 Kasia - pracowniczka humanitarna
Bardzo dobry coach
Od dłuższego czasu czułam, że z moim życiem zawodowym coś jest nie tak, coś muszę zmienić. Myślałam o radykalnej zmianie, rzuceniu zawodu i rozpoczęciu czegoś kompletnie od zera. Z drugiej strony mnie to przerażało – jak to, tak od zera? Gdy zbliżam się do 40-stki? Szukałam coacha, który mógłby mi pomóc w znalezieniu mojego świętego Graala. Do Julii trafiłam poprzez rekomendację znajomej. Umówiłam się na bezpłatną konsultację. I po niej wiedziałam, że wreszcie znalazłam właściwą osobę. Program sesji, które mi Julia zaproponowała odpowiadał dokładnie na moje potrzeby i bolączki – lepsze poznanie siebie, a potem dopasowanie zawodu do moich wartości, talentów, itp. Odbyłyśmy razem 6 sesji. Po każdej sesji dostawałam kartę pracy, która pomagała mi uporządkować myśli, odkryć siebie i znaleźć swoją ścieżkę zawodową. Najlepsze jest to, że wcale nie muszę rzucać kompletnie pracy. Są też inne możliwości, pozwalające na stopniowe przejście do innego zawodu/pomysłu na siebie. Podzieliłyśmy karierę na trzy części – etat, który pozwala się dalej utrzymywać, projekt poboczny, który z czasem ma zastąpić etat oraz hobby zawodowe. Do każdego z tych trzech elementów dopasowałyśmy moje pomysły na siebie, które są najbardziej zgodne z moim wewnętrznym ja. Mam poczucie, że życie zaczyna iść w dobrym kierunku, jestem pełna optymizmu i wiary w siebie. Julia jest nie tylko bardzo dobrym coachem, ale przy tym również bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Miło się z nią współpracuje, rozmowa przebiega w miłej, luźnej atmosferze. Polecam wszystkim!
17 kwietnia 2023 Kasia - Informatyk
Bardzo dobry coach
Julia jest ciepłą, empatyczną osobą. Emanuje pozytywną energią, serdecznym uśmiechem i jej osobowość sprawiła, że pierwszy raz tak się otworzyłam. Czułam, że mogę jej zaufać. Przeszłyśmy wspólnie 9 sesji. Julia pomogła mi zdefiniować pojęcia, które pojawiły się w moich top 10 talentów Gallupa. Było sporo rozmów na ten temat i ćwiczeń. Jednak nie była to sucha wymiana zdań, ale głębsze wejście w człowieka. Potrafiła pójść za moimi emocjami i dawała mi wsparcie psychologiczne, którego w tamtym momencie potrzebowałam. Dziękuję Ci Julio za to, że byłaś początkiem mojej drogi, która się przede mną otworzyła. Działam
31 marca 2023 Iwona - -
Bardzo dobry coach
Po zwolnieniu się ze stresującej pracy, którą przypłaciłem depresją, nie mogłem znaleźć pomysłu na siebie, byłem wypalony, przestałem wierzyć w swoje umiejętności, umniejszałem osiągnięcia. Wewnętrzny krytyk brał górę tak bardzo, że myślałem o całkowitym porzuceniu branży, z którą byłem od dawna związany. Bliska osoba długo namawiała mnie do znalezienia coacha, który pomoże mi odnaleźć cel, sens. Kiedy znalazłem stronę Julii urzekł mnie profesjonalizm witryny i pochlebne komentarze. Ale to pierwsza rozmowa o moich potrzebach, celach ostatecznie przekonała mnie, że trafiłem w dobre ręce i zaufałem jej. Dzięki niej odkryłem moje prawdziwe talenty, poznałem je i doceniłem. Testy Gallupa to było prawdziwe objawienie. Byłem autentycznie zaskoczony tym, jak trafnie mnie opisują. Myślę że każdy powinien je zrobić i omówić z ekspertem, aby wyłuskać z nich jak najwięcej. Praca z Julią przebiegała w luźniej atmosferze, bez oceniania mnie, była przyjemna, ale też wymagająca - musiałem przemyśleć wiele rzeczy na temat swój i całego mojego doświadczenia. Miałem jej wsparcie, gdy na czymś utknąłem. Wspólnie eksplorowaliśmy rozmaite pomysły. Julia pokazywała mi możliwości i rozwiązania, o których sam wcześniej nie pomyślałem. Wskazówki Julii pomogły wydobyć z mojego doświadczenia najważniejsze rzeczy, wszystko zaczęło się układać w spójną opowieść, w którą na nowo uwierzyłem. Spojrzałem na swoje doświadczenie z zupełnie innej perspektywy. To co dotychczas wydawało mi się wadą, obciążeniem, stało się moim atutem. Zaowocowało to całkowitym przebudowaniem mojego CV i profilu na LinkedIn. Julia przygotowała mnie również do rozmowy kwalifikacyjnej, wskazała pułapki i rozwiązania. Po zakończeniu całego procesu czuję się bardziej pewny siebie i gotowy na nowe wyzwania zawodowe. Serdecznie polecam każdemu współpracę z Julią Lenarczyk. To nie tylko wspaniała specjalistka, ale też po prostu bardzo sympatyczna i serdeczna osoba. Cieszę się, że miałem okazję z nią popracować. To była jedna z moich najlepszych inwestycji ever!
23 stycznia 2023 Michał -
Bardzo dobry coach
Kiedy szukałam Mentora trafiłam na stronę Julii i od razu przeszłam do sekcji komentarzy. Pomyślałam wtedy: "Brzmi super, ale to nie jest realne. Jeśli zrobię ten coaching i poczuję choć połowę tej ekscytacji co ci klienci - będę spełniona". Wykupiłam pakiet spotkań bez oczekiwań, że zdarzy się cud. Na starcie największym plusem była energia i entuzjam Julii, czułam że przy niej mogę być sobą, taką bez filtrów. To jest kobieta, która pokaże Ci tą samą sytuację z innej perspektywy, z wyższego piętra, zaprezentuje inne możliwości, których Ty nie dostrzegasz. Pomoże obalić Twoje przekonania, które Cię blokują, a którymi karmią nas od dziecka. W połowie spotkań stwierdziłam: "Julia, będę musiała dokupić sesje, bo ja ciągle jestem w dupie, nie wiem co ja chce robić...". Julia stanowczo odpowiedziała, żebym poczekała i zobaczyła co się wydarzy. Tak. Zobaczyłam ;) Po przedostatniej sesji już dokładnie wiedziałam, co chcę robić. Byłam tego pewna w całej rozciągłości. Ostatnie spotkanie poświęciłyśmy więc na biznesplan(!). Julia zadaje niesamowicie celne pytania, takie które nie pozwalają kombinować i być nieszczerym ze swoim sercem. Dzięki temu, bardzo jasno wybrzmiało we mnie to co od najmłodszych lat było moją prawdziwą pasją, a skrupulatnie zamiatałam ją pod dywan. I za to z całego serca Julii dziękuję, bo wykonuje swoją robotę na 200%, robi to w czym jest perfekcyjna i jeszcze korzystają na tym inni. To zaszczyt dołączyć do puli tych tryskających tęczą komentarzy :D Chapeau bas!
21 stycznia 2023 Magdalena - Dyrektor sprzedaży / Fotograf
Bardzo dobry coach
Z Julią spotkałam się na pojedynczą sesję - konsultację talentów Gallupa. W czasie spotkania panowała super atmosfera, bardzo odpowiadała mi niesamowita energia Julii. Czas spotkania był dobrze dobrany (nie było poczucia, że pędzimy, była przestrzeń na pytania). Doceniam też bardzo balans pomiędzy otwartością na wysłuchanie, ale też gotowością do podzielenia się konkretną wiedzą, którą wyniosłam ze spotkania. Julia pozwoliła mi zrozumieć, jak przejawiają się poszczególne talenty w moim życiu i pokazała mi w jaki sposób można z nimi pracować. Udostępniła mi też materiały, które mi tę pracę ułatwiają. Mam poczucie, że dzięki spotkaniu z Julią będzie mi łatwiej ukierunkować działania, rozwijać talenty i świadomiej wykorzystywać mocne strony. Jestem mega zadowolona! Dziękuję:)
20 grudnia 2022 Natalia - Researcher
Bardzo dobry coach
Do Julii odezwałam się w trudnym momencie - po dwóch latach pandemii bezskutecznie próbowałam postawić moje studio jogi z powrotem na nogi. Julia nie tylko pomogła mi zmienić ofertę i ogarnąć marketing, ale dała mi głębokie zrozumienie tego, co chcę przekazać ludziom i w jaki sposób to zrobić, by najlepiej wykorzystać moje mocne strony. Mam poczucie, że przez 6 lat prowadzenia firmy nie zyskałam takiego wglądu w prowadzenie własnej działalności, jak przez te 3 miesiące pracy z Julią. Jej wiedza ekspercka, empatia i humor czynią z niej naprawdę wyjątkowego coacha :)
13 grudnia 2022 Martyna - Nauczycielka jogi, psycholog
Bardzo dobry coach
Bardzo owocna współpraca, która rozpoczęła się od testu Gallupa a potem pracowaniu nad wynikami. Empatia, konkretność, mentoring, energia, bezpieczna przestrzeń, jaka tworzyła Julia na spotkaniach, wszystko to sprzyjało otwieraniu się i robieniu nowych kroków na nieznane tereny. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Zrozumienie ale i nieodpuszczanie to piękna mieszanka cech u coacha, nawet w ostatnim minutach naszego cyklu, jeszcze padały odkrywcze dla mnie odkrycia. Julia wydobyła ze mnie ku mojemu zaskoczeniu , aspekty o których nie wiedziałam, że mam gotowe w głowie. Wiedza, wrażliwość, konkretność, empatia, ale i łagodna konfrontacja Julii bardzo mi pomogły zrobić milowe kroki do przodu.
9 października 2022 Barbara Czekaj -
Bardzo dobry coach
Julia jest wspaniałym specjalistą, który pozwolił mi zakrzec wgłąb siebie i odnaleźć właściwy kierunek podążania do spełnienia zawodowego w zgodzie z sobą i swoimi talentami. Jestem jej niezmiernie wdzięczny za to, że poświęciła też dużo czasu że mną nie tylko na suche dyskusje i metodyczne działanie, ale również wykazała się niesamowitą empatią i zrozumieniem w momencie gdy miałem słabszy moment i potrzebowałem przyjacielskiego wsparcia. Dziękuję Ci Julia - dobrze, że jesteś.
14 września 2022 Michał - Inżynier
Bardzo dobry coach
Z Julią pracowałam na trzech sesjach, podczas których między innymi omawiałyśmy wyniki testu Gallupa. Co mi to dało? Przede wszystkim odkryłam, że to co w swoim charakterze uważałam za balast, mogę przekształcić w moc. Wynik testu doskonale opisał mój potencjał, to jak działam, myślę, reaguję; wskazał, jakie warunki są dla mnie optymalne (do pracy i dobrego życia). Julia była empatyczna i bardzo zaangażowana, widziałam, że jestem dla niej ważna. Zarażała entuzjazmem :) Dopasowała styl pracy do mnie, nie stosowała wyświechtanych sztuczek motywacyjnych, czułam że mogę po prostu być sobą i w każdym aspekcie jestem pełnowartościowa. Oprócz wsparcia mentalnego otrzymałam mnóstwo konkretnych narzędzi i wskazówek do dalszej pracy z talentami. Przed każdą sesją musiałam się przygotować, co zmuszało mnie do refleksji i prowadziło do zaskakujących odkryć. Mam teraz o wiele większą jasność, czego chcę i potrzebuję. I determinację, być żyć w zgodzie ze sobą i swoim potencjałem.
29 czerwca 2022 Edyta - grafik freelancer
Bardzo dobry coach
Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do Julii. To moja pierwsza współpraca z coechem, bardzo bałam się, że się zawiodę i zniechęcę - nic bardziej mylnego. Julia pokazała mi i udowodniła, że nie ma nic lepszego jak inwestycja w samego siebie! Spotkania z Julią odbywają się w bardzo miłej i luźnej atmosferze, już od pierwszego spotkania czułam się bardzo swobodnie, przez co z łatwością otworzyłam się na nowe doświadczenia. Przed konsultacją wykonałam test Gallupa, ale dopiero sesje z Julią pomogły mi go tak naprawdę zrozumieć. Jestem zaskoczona, ile dowiedziałam się na swój temat. Jestem pewna, że sama nigdy nie poznałabym się tak dobrze i nie zrozumiałabym w takim stopniu swoich potrzeb, jak po współpracy z Julią. Julia jest bardzo dobrze zorganizowaną osobą, potrafi poprowadzić sesje i ułożyć plan działania, stawia na efekty i rezultaty. Przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Dzięki Julii udało mi się odnaleźć odpowiedzi na moje pytania. Szczerze polecam i zachęcam do sesji coachingowych z Julią.
3 czerwca 2022 Donata - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Współpraca z Julią była moim pierwszym spotkaniem z coachingiem i to w dodatku bardzo udanym. Spotkania pomogły mi odkryć swoje mocne strony i zastanowić się czego tak naprawdę chcę. Tematy omawiane na sesjach nie należały do najłatwiejszych, ale dzięki empatii i zaangażowaniu Julii czułam się na sesjach bardzo komfortowo i inspirowało mnie to do dalszej pracy nad sobą.
24 luty 2022 Izabela - Customer Service Analyst
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Julki w momencie kryzysu i wypalenia zawodowego. Pracowałyśmy z Julią przez 3 miesiące. Opinię piszę 2 miesiace po ostatniej sesji aby móc ją napisać już z pewnej perspektywy. Jestem bardzo wdzięczna i zbudowana, tym jaki rezultat dały nasze sesje. Wracam do listy wartości, stworzonej w trakcie zajęć jak do drogowskazu. Wyniki testu talentów i praca nad własnymi talentami w zasadzie stały się elementem dnia. Rozpoczęłam szkołę i jestem przeszczęśliwa z tą decyzją. Julia jest otwarta, przychylna i godna zaufania. Poleciłam także Julię swojej przyjaciółce. Bardzo Ci Julio dziękuję :)
13 luty 2022 Marta - Trener personelu pokładowego.
Bardzo dobry coach
Miałam ogromne szczęście, że wyszukałam Julie w internecie. Ten coaching okazał sie dla mnie strzałem w dziesiątkę. Julię cechuję wrażliwość na drugą osobę, rewelacyjna umiejętność słuchania i wyciągania wniosków. Na każdym etapie współpracy czułam się zaopiekowana i wiedziałam dokąd zmierzamy. Na pozytywny odbiór współpracy wpłynęła również osobowość Julii, która jest niesamowicie empatyczną, pozytywną, szczerą i uśmiechniętą osobą. W naszym kręgu kulturowym jesteśmy nastawieni na narzekanie, a całkowicie pozytywne opinię budzą jakiś rodzaj podejrzeń o nieautentyczność. Niemniej naprawdę nie mam do czego się doczepić i nie mam powodów do krytyki czy narzekań. To była świetna i owocna współpraca, po której oprócz mierzalnych efektów pozostało pozytywne wrażenie, którym chcę się dzielić! Uważam, że pieniądze wydane na coaching z Julia były inwestycją, która przez lata bedzie procentować :)
25 stycznia 2022 Izabela - Content Quality Manager
Bardzo dobry coach
Chciałabym zacząć od tego, że Julia jest niesamowicie pozytywną, empatyczną a przy tym profesjonalną osobą. Podczas konsultacji panuje bardzo przyjazna atmosfera. Na każdej sesji byłam uważnie wysłuchana i naprowadzona na najlepsze dla mnie rozwiązania. Spotkania z Julią dały mi wiele nie tylko pod kątem zawodowym, ale również życiowym. Zarówno w biznesie jak i w codzienności udało mi się wprowadzić wiele z pozoru małych zmian, które przyniosły spore efekty. Każde spotkanie było pełne nowych pomysłów, rozwiązań, tematów, które mnie nurtowały. Spotkania były bardzo motywujące oraz praktyczne, ponieważ zawsze mogłam liczyć na pomoc Julii w problematycznych sytuacjach. Zdecydowanie polecam :)
25 stycznia 2022 Joanna - MLE
Bardzo dobry coach
Julia jest profesjonalistką z ogromną wiedzą, doświadczeniem, umiejącą uważnie słuchać i wspaniałym, empatycznym człowiekiem. Połączenie tych dwóch aspektów czyni z niej wyjątkowego mentora. W ramach naszego kompleksowego procesu coachingowego zdecydowałam się na cykl 9 spotkań z Julią i to była moja najlepsza inwestycja w siebie. Poznałyśmy się w trudnych dla mnie okolicznościach - nie wiedząc zupełnie co zrobić ze swoją karierą zawodową, nie mając konkretnego pomysłu ani planu działania, w którym kierunku pójść. Mało tego, było to spore wyzwanie, ponieważ mam za sobą przerwę, lukę zawodową. Wszystkie spotkania z Julią przyczyniły się do tego, że zdecydowanie lepiej poznałam i zrozumiałam siebie i co istotne, wytyczyłyśmy nową ścieżkę - tego co będzie ze mną spójne i ze mną rezonowało. Kiedy wspominam czas sprzed naszego pierwszego spotkania z Julią - w życiu nie spodziewałabym się, że będę w miejscu, w którym jestem teraz i że dojdzie do tylu odkryć. Jestem szczerze zdumiona, wzruszona i szczęśliwa tymi dokonaniami. Teraz nie czuję się zagubiona tak jak to było przed naszymi sesjami - nasza współpraca pokazała mi kim tak naprawdę jestem i do czego jestem powołana na gruncie życia zawodowego. Nareszcie wiem co robić! Do tego Julia cały czas zadaje trafne, umiejętne pytania, tworzy świetną atmosferę, w tym dla "burzy mózgów", służy wieloma, pomocnymi radami, wskazówkami i wykazuje się wyjątkową erudycją. Dziękuję za ten rozwój osobisty, wspólną podróż i zdecydowanie polecam współpracę z Julią :) To decyzja najlepsza z możliwych.
21 grudnia 2021 Agnieszka - Pracownik administracyjny i obsługi Klienta
Bardzo dobry coach
Praca z Julią była dla mnie właśnie tym bodźcem, którego potrzebowałam, żeby lepiej nakreślić moje plany na zawodową przyszłość. Przyszłam do Julii z mętlikiem w głowie i masą różnych pomysłów na siebie, które nie łączyły się w sensowną całość, a za to bardzo przytłaczały. Dzięki spokojowi Julii, jej metodycznemu podejściu, cierpliwości i empatii w końcu zobaczyłam światełku w tunelu i wizja mojej przyszłości zawodowej po raz pierwszy od dawna mnie ekscytuje, zamiast stresować. Mój proces zmian nadal trwa, więc niewykluczone, że jeszcze się z Julią spotkamy :) Polecam i dziękuję!
2 listopada 2021 Marta - Digital Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Juli w dość trudnym momencie - czułam, że utknęłam w martwym punkcie w życiu. Wiedziałam, że potrzebuję zmian i odwagi do podjęcia decyzji zawodowych, ale jednocześnie nie miałam pojęcia w jakim kierunku podążać. Mimo częstego mętliku lub pustki w głowie – każda sesja okazywała się krokiem w stronę postawionego na początku celu - który nieco ewoluował w trakcie kolejnych sesji. Przyjrzenie się istotnym dla mnie wartościom oraz praca nad niektórymi negatywnymi przekonaniami były jednym z cenniejszych i bardziej odkrywczych momentów w całym procesie. Dzięki spojrzeniu z zewnątrz jakie wniosła Julia, rozmowom i ćwiczeniom zyskałam świadomość mechanizmów i przekonań, dzięki czemu mam poczucie przerwania błędnego koła myśli. Dostałam narzędzia i sposoby do pracy nad własnym rozwojem. Wspólne sesje pomogły mi przejść przez zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Wszystkim bardzo polecam coaching z Julią, która jest nie tylko profesjonalnym coachem, ale również miłą i ciepłą osobą, z którą po prostu jest niezwykle miło pracować.
27 sierpnia 2021 Małgorzata - obsługa klienta
Bardzo dobry coach
Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i wiedzy Julia potrafi działać cuda! Bez jej pomocy na pewno nie zdecydowałabym się na założenie własnej działalności gospodarczej. Krok po kroku wprowadziła mnie w tajniki prowadzenia działalności, a analiza talentów Gallupa pomogła mi bardziej zrozumieć siebie i swoje potrzeby. Każda sesja przebiegała w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Bardzo polecam!
19 lipca 2021 Izabela - Nauczyciel j. angielskiego
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Julią było moją pierwszą sesją coachingową w życiu - jednocześnie jedną z najlepszych rozmów o rozwoju osobistym jaką kiedykolwiek miałem okazję odbyć. Julia łamie wszystkie stereotypy o coachingu, którymi karmi nas internet - buduje atmosferę zrozumienia, w dodatku jest świetnym słuchaczem i trafnie analizuje problemy. To wszystko sprawia, że czułem się komfortowo, co zdecydowanie ułatwiło mi otwarcie się na rozmowę.
14 maja 2021 Michał - UX Designer
Bardzo dobry coach
Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony. Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania, które uważałam, że mam już przerobione. Otworzyłam się, co widziałam już po pierwszej sesji. Dzięki jej empatii i wiedzy czułam się komfortowo, co przyczyniło się do realizacji moich planów. Doskonale zainwestowany czas :) Dziękuję!
28 lipca 2020 Kasia - UX Designer
Bardzo dobry coach
Byłam klientem Julii i najbardziej obawiałam się spotkania z "zamkniętą głową", naszpikowaną teoriami coachingowymi, lub co gorsza kogoś kto będzie próbował zmienić mnie na siłę. Moje obawy okazały się niesłuszne. To ja sama decydowałam o tym ile chcę powiedzieć, nad czym chcę pracować, podczas sesji. Julia była moim towarzyszem, poprzez liczne ćwiczenia (m.in. test Gallupa, koło wartości), pytania pokazała mi inną perspektywę. Uważam, że Julia jest bardzo profesjonalną osobą, wykorzystuje swoją wiedzę, ale jednocześnie miałam poczucie, że też ufa swojej intuicji i doświadczeniu życiowemu. Czasami miałam wrażenie, że trafia po prostu w sedno! Jest bardzo oczytaną osobą, a coaching wydaje jej się pasją. Mam poczucie, że dobrze wykorzystałam czas, uporządkowałam swoje sprawy i myśli, a proces zmiany wciąż trwa. Dziękuje za 11 sesji i polecam Julię jako towarzysza w rozwoju!
30 marca 2020 Sylwia - Chatbot Designer
Bardzo dobry coach
W naszych spotkaniach (nie miałem sprecyzowanego celu zaczynając współpracę) poruszaliśmy wiele wątków, od typowo "karierowych", poprzez temat rozpoznania i wykorzystania swoich silnych stron/talentów, kończąc na pracy nad słabiej rozwiniętymi cechami. Julia dobrze przygotowuje się do każdego spotkania, stosuje liczne narzędzia i ćwiczenia, które pomagają przede wszystkim uporządkować myśli wokół danego tematu. Uważam, że Julia jest bardzo wszechstronną osobą, która będzie w stanie pomóc każdemu w jego problemach, zwłaszcza w momencie kiedy ktoś będzie miał jaśniej nakreślony cel, niż ja miałem :)
8 stycznia 2020 Maciej - Inżynier/handlowiec
Bardzo dobry coach
Julia bardzo empatycznie i z dużą troską podchodzi do każdej sesji. Mimo dużego sceptycyzmu do coachingu, z sesji na sesję odkrywałem potencjał, którego wcześniej nie widziałem. Potrafiłem znaleźć rozwiązania i drogi do realizacji planów, dla których wcześniej nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi "jak to zrobić". Julia otwiera ludzi i bardzo dobrze potrafi zidentyfikować ich wewnętrzny cel.
19 grudnia 2019 Michał - Partner Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak wykonać test Talentów Gallupa? - instrukcja krok po krok
12 kwietnia 2021
Talent w rozumieniu Instytutu Gallupa to nasz naturalny wzorzec myślenia, działania i odczuwania. Każdy z nas posiada 34 takie cechy, występujące w rozmaitym układzie i natężeniu. Od ich nasilenia zależą nasze reakcje, a więc i predyspozycje do pełnienia rozmaitych funkcji w życiu osobistym i zawodowym.
Przebranżowienie - 7 kroków do zmiany zawodowej
8 grudnia 2020
Rzeczywistość w której pracuje się w jednej pracy lub na jedynym stanowisku od początku kariery do emerytury, już dawno minęła. Badania pokazuja, że przeciętnie zmienimy pracę lub zawód kilkakrotnie w ciągu życia.
Coaching kariery a doradztwo zawodowe – czym to się różni?
28 września 2020
Zobacz, na czym polega różnica.
Co daje coaching?
19 sierpnia 2020
Zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci rozmowa z coachem.
Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego.
7 kwietnia 2020
Swój potencjał. Pomogę Ci go odkryć!
Rozwój bazujący na mocnych stronach – co możesz zyskać?
7 kwietnia 2020
Co, gdyby skoncentrować się na swoich mocnych stronach, a słabościami zarządzać, tzn. podciągnąć je do takiego tylko poziomu, żeby nie przeszkadzały nam w rozwoju?