Julia Lenarczyk

Popularność: 68
Bardzo dobry coach (3)
Jestem coachem kariery i trenerem mocnych stron. Pracuję w oparciu o standardy i kodeks etyczny International Coach Federation (ICF). Wspieram moich klientów w budowaniu kariery w oparciu o ich naturalne talenty, zasoby i wartości. Pomagam im odkryć to, co pragną robić oraz zdobyć odwagę i pewność siebie potrzebne do tego, żeby sięgać po swoje zawodowe marzenia. W swojej pracy używam różnorodnych narzędzi: coachingu, testu Clifton Strengths (popularnie zwanego testem talentów Gallupa), który pomaga zidentyfikować naturalne talenty i predyspozycje każdego z nas oraz Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). Po latach szukania swojej zawodowej ścieżki, próbowania i sprawdzania oraz wielokrotnych zmianach branży doszłam do wniosku, że nie tędy droga. Nie mogłam osiągnąć głębokiej satysfakcji z życia zawodowego - a tego pragnęłam najbardziej! Teraz wiem, dlaczego tak było. Praca nad własnym rozwojem i zainwestowanie w naturalne talenty pomogły mi dobrać dla siebie zawód, którego charakter w pełni odpowiada moim predyspozycjom, talentom i potrzebom. Po latach nieustannych poszukiwań w końcu mogę powiedzieć, że... naprawdę kocham moją pracę! Jeśli i Ty borykasz się z podobnymi wyzwaniami, masz pracę, której nie lubisz, ciągle zmieniasz zawód lub twoje życie zawodowe nie przynosi Ci satysfakcji - zapraszam do kontaktu!
Kontakt
tel: 664 045 142
https://www.facebook.com/julialenarczykcoaching
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Byłam klientem Julii i najbardziej obawiałam się spotkania z "zamkniętą głową", naszpikowaną teoriami coachingowymi, lub co gorsza kogoś kto będzie próbował zmienić mnie na siłę. Moje obawy okazały się niesłuszne. To ja sama decydowałam o tym ile chcę powiedzieć, nad czym chcę pracować, podczas sesji. Julia była moim towarzyszem, poprzez liczne ćwiczenia (m.in. test Gallupa, koło wartości), pytania pokazała mi inną perspektywę. Uważam, że Julia jest bardzo profesjonalną osobą, wykorzystuje swoją wiedzę, ale jednocześnie miałam poczucie, że też ufa swojej intuicji i doświadczeniu życiowemu. Czasami miałam wrażenie, że trafia po prostu w sedno! Jest bardzo oczytaną osobą, a coaching wydaje jej się pasją. Mam poczucie, że dobrze wykorzystałam czas, uporządkowałam swoje sprawy i myśli, a proces zmiany wciąż trwa. Dziękuje za 11 sesji i polecam Julię jako towarzysza w rozwoju!
30 marca 2020 Sylwia - Chatbot Designer
Bardzo dobry coach
W naszych spotkaniach (nie miałem sprecyzowanego celu zaczynając współpracę) poruszaliśmy wiele wątków, od typowo "karierowych", poprzez temat rozpoznania i wykorzystania swoich silnych stron/talentów, kończąc na pracy nad słabiej rozwiniętymi cechami. Julia dobrze przygotowuje się do każdego spotkania, stosuje liczne narzędzia i ćwiczenia, które pomagają przede wszystkim uporządkować myśli wokół danego tematu. Uważam, że Julia jest bardzo wszechstronną osobą, która będzie w stanie pomóc każdemu w jego problemach, zwłaszcza w momencie kiedy ktoś będzie miał jaśniej nakreślony cel, niż ja miałem :)
8 stycznia 2020 Maciej - Inżynier/handlowiec
Bardzo dobry coach
Julia bardzo empatycznie i z dużą troską podchodzi do każdej sesji. Mimo dużego sceptycyzmu do coachingu, z sesji na sesję odkrywałem potencjał, którego wcześniej nie widziałem. Potrafiłem znaleźć rozwiązania i drogi do realizacji planów, dla których wcześniej nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi "jak to zrobić". Julia otwiera ludzi i bardzo dobrze potrafi zidentyfikować ich wewnętrzny cel.
19 grudnia 2019 Michał - Partner Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego.
7 kwietnia 2020
Swój potencjał. Pomogę Ci go odkryć!
Rozwój bazujący na mocnych stronach – co możesz zyskać?
7 kwietnia 2020
Co, gdyby skoncentrować się na swoich mocnych stronach, a słabościami zarządzać, tzn. podciągnąć je do takiego tylko poziomu, żeby nie przeszkadzały nam w rozwoju?
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom