Julia Lenarczyk

Popularność: 786
Bardzo dobry coach (8)
Jestem certyfikowaną trenerką mocnych stron i talentów Gallupa (certyfikacja w Instytucie Gallupa w Stanach Zjednoczonych) oraz coachem, specjalizującym się w obszarze osiągania i zwiększania satysfakcji zawodowej. Pomagam moim Klientom odnaleźć swoją ścieżkę zawodową, zwiększyć satysfakcję z życia zawodowego, przejść przez zmianę zawodową i przebranżowienie, a także lepiej zrozumieć wyniki testu Gallupa - efektywnie wykorzystując własne talenty w rozwijaniu osobistego i zawodowego potencjału. Posiadam ponad 600h doświadczenia w pracy z klientami indywidualnymi i zespołami, w tym dwuletnie doświadczenie w codziennej pracy nad rozwojem talentów w mocne strony na bazie badania Clifton Strengths, zwanego w Polsce testem talentów Gallupa. Jako trenerka mocnych stron i coach współpracowałam m.in. z Santander Consumer Bank, Allegro Agency, Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką, Design Mentorship i Telewizją Polską. Łączę doświadczenie w coachingu i prowadzeniu szkoleń, i wcześniejsze doświadczenie zdobywane w różnych branżach, przede wszystkim w nauczaniu i marketingu. Doświadczenie w marketingu zdobywałam pracując w rodzinnych firmach, w warszawskiej agencji marketingowej, w końcu jako freelancer. Współtworzyłam komunikację dla takich marek jak The Body Shop, Bath & Body Works, Himalaya Herbals, Antalis Polska i wiele innych. Koordynowałam kampanie marketingowe, pisałam artykuły blogowe i kontent reklamowy, prowadziłam kanały social media dla różnych firm. Organizowałam konkursy dla blogerów, współpracowałam z influencerami, organizowałam od pomysłu do realizacji eventy i sesje fotograficzne. Pisałam tłumaczenia. Brałam udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących strategii marketingowej i marketingu online. W międzyczasie skończyłam Antropologię Kultury na Uniwersytecie Warszawskim, roczny kurs kreatywnego pisania w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, odbyłam staż dziennikarski w Radiu TOK FM oraz w agencji wydającej magazyny branżowe. Zdobyłam też doświadczenie w edukacji. Uczyłam dzieci, młodzież szkolną i dorosłych, pracowałam w warszawskich szkołach językowych i przedszkolu dwujęzycznym. Wspomagałam również fundację United Ways oraz Akademię Przyszłości jako tutor. Jako trenerka mocnych stron prowadzę warsztaty dla grup i zespołów dotyczące rozwoju talentów Gallupa na bazie programu edukacji psychologicznej stworzonego przez Instytut Gallupa. Prowadzę również indywidualne sesje skoncentrowane na rozwijaniu i efektywnym wykorzystaniu talentów oraz procesy coachingowe mające na celu zwiększenie satysfakcji zawodowej. Zajrzyj na https://julialenarczyk.pl/ i dowiedz się więcej!
Kontakt
tel: 664 045 142
https://www.facebook.com/julialenarczykpl
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Praca z Julią była dla mnie właśnie tym bodźcem, którego potrzebowałam, żeby lepiej nakreślić moje plany na zawodową przyszłość. Przyszłam do Julii z mętlikiem w głowie i masą różnych pomysłów na siebie, które nie łączyły się w sensowną całość, a za to bardzo przytłaczały. Dzięki spokojowi Julii, jej metodycznemu podejściu, cierpliwości i empatii w końcu zobaczyłam światełku w tunelu i wizja mojej przyszłości zawodowej po raz pierwszy od dawna mnie ekscytuje, zamiast stresować. Mój proces zmian nadal trwa, więc niewykluczone, że jeszcze się z Julią spotkamy :) Polecam i dziękuję!
2 listopada 2021 Marta - Digital Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Juli w dość trudnym momencie - czułam, że utknęłam w martwym punkcie w życiu. Wiedziałam, że potrzebuję zmian i odwagi do podjęcia decyzji zawodowych, ale jednocześnie nie miałam pojęcia w jakim kierunku podążać. Mimo częstego mętliku lub pustki w głowie – każda sesja okazywała się krokiem w stronę postawionego na początku celu - który nieco ewoluował w trakcie kolejnych sesji. Przyjrzenie się istotnym dla mnie wartościom oraz praca nad niektórymi negatywnymi przekonaniami były jednym z cenniejszych i bardziej odkrywczych momentów w całym procesie. Dzięki spojrzeniu z zewnątrz jakie wniosła Julia, rozmowom i ćwiczeniom zyskałam świadomość mechanizmów i przekonań, dzięki czemu mam poczucie przerwania błędnego koła myśli. Dostałam narzędzia i sposoby do pracy nad własnym rozwojem. Wspólne sesje pomogły mi przejść przez zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Wszystkim bardzo polecam coaching z Julią, która jest nie tylko profesjonalnym coachem, ale również miłą i ciepłą osobą, z którą po prostu jest niezwykle miło pracować.
27 sierpnia 2021 Małgorzata - obsługa klienta
Bardzo dobry coach
Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i wiedzy Julia potrafi działać cuda! Bez jej pomocy na pewno nie zdecydowałabym się na założenie własnej działalności gospodarczej. Krok po kroku wprowadziła mnie w tajniki prowadzenia działalności, a analiza talentów Gallupa pomogła mi bardziej zrozumieć siebie i swoje potrzeby. Każda sesja przebiegała w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Bardzo polecam!
19 lipca 2021 Izabela - Nauczyciel j. angielskiego
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Julią było moją pierwszą sesją coachingową w życiu - jednocześnie jedną z najlepszych rozmów o rozwoju osobistym jaką kiedykolwiek miałem okazję odbyć. Julia łamie wszystkie stereotypy o coachingu, którymi karmi nas internet - buduje atmosferę zrozumienia, w dodatku jest świetnym słuchaczem i trafnie analizuje problemy. To wszystko sprawia, że czułem się komfortowo, co zdecydowanie ułatwiło mi otwarcie się na rozmowę.
14 maja 2021 Michał - UX Designer
Bardzo dobry coach
Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony. Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania, które uważałam, że mam już przerobione. Otworzyłam się, co widziałam już po pierwszej sesji. Dzięki jej empatii i wiedzy czułam się komfortowo, co przyczyniło się do realizacji moich planów. Doskonale zainwestowany czas :) Dziękuję!
28 lipca 2020 Kasia - UX Designer
Bardzo dobry coach
Byłam klientem Julii i najbardziej obawiałam się spotkania z "zamkniętą głową", naszpikowaną teoriami coachingowymi, lub co gorsza kogoś kto będzie próbował zmienić mnie na siłę. Moje obawy okazały się niesłuszne. To ja sama decydowałam o tym ile chcę powiedzieć, nad czym chcę pracować, podczas sesji. Julia była moim towarzyszem, poprzez liczne ćwiczenia (m.in. test Gallupa, koło wartości), pytania pokazała mi inną perspektywę. Uważam, że Julia jest bardzo profesjonalną osobą, wykorzystuje swoją wiedzę, ale jednocześnie miałam poczucie, że też ufa swojej intuicji i doświadczeniu życiowemu. Czasami miałam wrażenie, że trafia po prostu w sedno! Jest bardzo oczytaną osobą, a coaching wydaje jej się pasją. Mam poczucie, że dobrze wykorzystałam czas, uporządkowałam swoje sprawy i myśli, a proces zmiany wciąż trwa. Dziękuje za 11 sesji i polecam Julię jako towarzysza w rozwoju!
30 marca 2020 Sylwia - Chatbot Designer
Bardzo dobry coach
W naszych spotkaniach (nie miałem sprecyzowanego celu zaczynając współpracę) poruszaliśmy wiele wątków, od typowo "karierowych", poprzez temat rozpoznania i wykorzystania swoich silnych stron/talentów, kończąc na pracy nad słabiej rozwiniętymi cechami. Julia dobrze przygotowuje się do każdego spotkania, stosuje liczne narzędzia i ćwiczenia, które pomagają przede wszystkim uporządkować myśli wokół danego tematu. Uważam, że Julia jest bardzo wszechstronną osobą, która będzie w stanie pomóc każdemu w jego problemach, zwłaszcza w momencie kiedy ktoś będzie miał jaśniej nakreślony cel, niż ja miałem :)
8 stycznia 2020 Maciej - Inżynier/handlowiec
Bardzo dobry coach
Julia bardzo empatycznie i z dużą troską podchodzi do każdej sesji. Mimo dużego sceptycyzmu do coachingu, z sesji na sesję odkrywałem potencjał, którego wcześniej nie widziałem. Potrafiłem znaleźć rozwiązania i drogi do realizacji planów, dla których wcześniej nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi "jak to zrobić". Julia otwiera ludzi i bardzo dobrze potrafi zidentyfikować ich wewnętrzny cel.
19 grudnia 2019 Michał - Partner Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak wykonać test Talentów Gallupa? - instrukcja krok po krok
12 kwietnia 2021
Talent w rozumieniu Instytutu Gallupa to nasz naturalny wzorzec myślenia, działania i odczuwania. Każdy z nas posiada 34 takie cechy, występujące w rozmaitym układzie i natężeniu. Od ich nasilenia zależą nasze reakcje, a więc i predyspozycje do pełnienia rozmaitych funkcji w życiu osobistym i zawodowym.
Przebranżowienie - 7 kroków do zmiany zawodowej
8 grudnia 2020
Rzeczywistość w której pracuje się w jednej pracy lub na jedynym stanowisku od początku kariery do emerytury, już dawno minęła. Badania pokazuja, że przeciętnie zmienimy pracę lub zawód kilkakrotnie w ciągu życia.
Coaching kariery a doradztwo zawodowe – czym to się różni?
28 września 2020
Zobacz, na czym polega różnica.
Co daje coaching?
19 sierpnia 2020
Zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci rozmowa z coachem.
Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego.
7 kwietnia 2020
Swój potencjał. Pomogę Ci go odkryć!
Rozwój bazujący na mocnych stronach – co możesz zyskać?
7 kwietnia 2020
Co, gdyby skoncentrować się na swoich mocnych stronach, a słabościami zarządzać, tzn. podciągnąć je do takiego tylko poziomu, żeby nie przeszkadzały nam w rozwoju?