Julia Lenarczyk

Popularność: 561
Bardzo dobry coach (6)
Jestem dyplomowanym coachem kariery i biznesu, trenerką mocnych stron i talentów Gallupa. Pomagam zdobyć głęboką satysfakcję zawodową, wspieram w budowaniu kariery i w zmianie zawodowej, przebranżowieniu, przejściu z etatu na biznes - w oparciu o Twoje doświadczenie, pasję i najmocniejsze strony. W swojej pracy używam różnorodnych narzędzi: coachingu, testu Clifton Strengths (popularnie zwanego testem talentów Gallupa), który pomaga zidentyfikować naturalne talenty i predyspozycje każdego z nas oraz Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). Skończyłam akredytowaną przez International Coach Federation szkołę coachingu NOVO, kurs przygotowujacy coachów i trenerów do pracy na bazie badania Clifton Strenghts (Test Talentów Gallupa) w Strenghs Community oraz kurs Racjonalnej Terapii Zachowania. Łączę doświadczenie w coachingu, nauczaniu i marketingu. Doświadczenie w marketingu zdobywałam zaczynając od pomocy marketingowej w rodzinnych firmach, następnie pracowałam w warszawskiej agencji marketingowej, w końcu jako freelancer. Współtworzyłam komunikację dla takich marek jak The Body Shop, Bath & Body Works, Himalaya Herbals, Antalis Polska i wiele innych. Koordynowałam kampanie marketingowe, pisałam artykuły blogowe i kontent reklamowy, prowadziłam kanały social media dla różnych firm. Organizowałam konkursy dla blogerów, współpracowałam z influencerami, organizowałam od pomysłu do realizacji eventy i sesje fotograficzne. Pisałam tłumaczenia. Brałam udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących strategii marketingowej i marketingu online dla małych i średnich firm. W międzyczasie skończyłam Antropologię Kultury na Uniwersytecie Warszawskim, roczny kurs kreatywnego pisania w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, odbyłam staż dziennikarski w Radiu TOK FM oraz w agencji wydającej magazyny branżowe. Zdobyłam też doświadczenie w edukacji. Uczyłam dzieci, młodzież szkolną i dorosłych, pracowałam w warszawskich szkołach językowych i przedszkolu dwujęzycznym. Wspomagałam również fundację United Ways oraz Akademię Przyszłości jako tutor. Własną firmę prowadzę od 2018 roku. Łączę doświadczenie w coachingu, nauczaniu, marketingu, prowadzeniu własnej firmy i swoje talenty strategiczne. Wspieram strategicznie i marketingowo w zmianie zawodowej i budowaniu małego biznesu. Pomagam zdobyć odwagę i pewność siebie potrzebne do tego, żeby sięgać po swoje zawodowe marzenia. Zajrzyj na https://julialenarczyk.pl/ i dowiedz się więcej!
Kontakt
tel: 664 045 142
https://www.facebook.com/julialenarczykcoaching
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i wiedzy Julia potrafi działać cuda! Bez jej pomocy na pewno nie zdecydowałabym się na założenie własnej działalności gospodarczej. Krok po kroku wprowadziła mnie w tajniki prowadzenia działalności, a analiza talentów Gallupa pomogła mi bardziej zrozumieć siebie i swoje potrzeby. Każda sesja przebiegała w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze. Bardzo polecam!
19 lipca 2021 Izabela - Nauczyciel j. angielskiego
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Julią było moją pierwszą sesją coachingową w życiu - jednocześnie jedną z najlepszych rozmów o rozwoju osobistym jaką kiedykolwiek miałem okazję odbyć. Julia łamie wszystkie stereotypy o coachingu, którymi karmi nas internet - buduje atmosferę zrozumienia, w dodatku jest świetnym słuchaczem i trafnie analizuje problemy. To wszystko sprawia, że czułem się komfortowo, co zdecydowanie ułatwiło mi otwarcie się na rozmowę.
14 maja 2021 Michał - UX Designer
Bardzo dobry coach
Julia pokazała mi coaching z najlepszej strony. Zauważyłam to po swojej zmianie myślenia i działań. Dzięki sesji zrozumiałam swoje talenty, siebie jak i znalazłam odpowiedź na kluczowe pytania, które uważałam, że mam już przerobione. Otworzyłam się, co widziałam już po pierwszej sesji. Dzięki jej empatii i wiedzy czułam się komfortowo, co przyczyniło się do realizacji moich planów. Doskonale zainwestowany czas :) Dziękuję!
28 lipca 2020 Kasia - UX Designer
Bardzo dobry coach
Byłam klientem Julii i najbardziej obawiałam się spotkania z "zamkniętą głową", naszpikowaną teoriami coachingowymi, lub co gorsza kogoś kto będzie próbował zmienić mnie na siłę. Moje obawy okazały się niesłuszne. To ja sama decydowałam o tym ile chcę powiedzieć, nad czym chcę pracować, podczas sesji. Julia była moim towarzyszem, poprzez liczne ćwiczenia (m.in. test Gallupa, koło wartości), pytania pokazała mi inną perspektywę. Uważam, że Julia jest bardzo profesjonalną osobą, wykorzystuje swoją wiedzę, ale jednocześnie miałam poczucie, że też ufa swojej intuicji i doświadczeniu życiowemu. Czasami miałam wrażenie, że trafia po prostu w sedno! Jest bardzo oczytaną osobą, a coaching wydaje jej się pasją. Mam poczucie, że dobrze wykorzystałam czas, uporządkowałam swoje sprawy i myśli, a proces zmiany wciąż trwa. Dziękuje za 11 sesji i polecam Julię jako towarzysza w rozwoju!
30 marca 2020 Sylwia - Chatbot Designer
Bardzo dobry coach
W naszych spotkaniach (nie miałem sprecyzowanego celu zaczynając współpracę) poruszaliśmy wiele wątków, od typowo "karierowych", poprzez temat rozpoznania i wykorzystania swoich silnych stron/talentów, kończąc na pracy nad słabiej rozwiniętymi cechami. Julia dobrze przygotowuje się do każdego spotkania, stosuje liczne narzędzia i ćwiczenia, które pomagają przede wszystkim uporządkować myśli wokół danego tematu. Uważam, że Julia jest bardzo wszechstronną osobą, która będzie w stanie pomóc każdemu w jego problemach, zwłaszcza w momencie kiedy ktoś będzie miał jaśniej nakreślony cel, niż ja miałem :)
8 stycznia 2020 Maciej - Inżynier/handlowiec
Bardzo dobry coach
Julia bardzo empatycznie i z dużą troską podchodzi do każdej sesji. Mimo dużego sceptycyzmu do coachingu, z sesji na sesję odkrywałem potencjał, którego wcześniej nie widziałem. Potrafiłem znaleźć rozwiązania i drogi do realizacji planów, dla których wcześniej nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi "jak to zrobić". Julia otwiera ludzi i bardzo dobrze potrafi zidentyfikować ich wewnętrzny cel.
19 grudnia 2019 Michał - Partner Zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak wykonać test Talentów Gallupa? - instrukcja krok po krok
12 kwietnia 2021
Talent w rozumieniu Instytutu Gallupa to nasz naturalny wzorzec myślenia, działania i odczuwania. Każdy z nas posiada 34 takie cechy, występujące w rozmaitym układzie i natężeniu. Od ich nasilenia zależą nasze reakcje, a więc i predyspozycje do pełnienia rozmaitych funkcji w życiu osobistym i zawodowym.
Przebranżowienie - 7 kroków do zmiany zawodowej
8 grudnia 2020
Rzeczywistość w której pracuje się w jednej pracy lub na jedynym stanowisku od początku kariery do emerytury, już dawno minęła. Badania pokazuja, że przeciętnie zmienimy pracę lub zawód kilkakrotnie w ciągu życia.
Coaching kariery a doradztwo zawodowe – czym to się różni?
28 września 2020
Zobacz, na czym polega różnica.
Co daje coaching?
19 sierpnia 2020
Zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci rozmowa z coachem.
Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego.
7 kwietnia 2020
Swój potencjał. Pomogę Ci go odkryć!
Rozwój bazujący na mocnych stronach – co możesz zyskać?
7 kwietnia 2020
Co, gdyby skoncentrować się na swoich mocnych stronach, a słabościami zarządzać, tzn. podciągnąć je do takiego tylko poziomu, żeby nie przeszkadzały nam w rozwoju?