KIM SĄ MOI KLIENCI ?

2021-11-07 12:16:57

Robert Springer
PEWNI SWEGO LUB POWŚCIĄGLIWI

Nie każdy, kto do mnie przychodzi wierzy, że pomogę mu coś zmienić. Cześć z nich to sceptycy, którzy dają sobie szansę a potem często dokonują radykalnych zmian. Jeśli wątpisz, to jest to dobre miejsce by zacząć.

POTRZEBUJĄCY KIERUNKU I EFEKTYWNEJ STRATEGII

Pracuję z osobami chcącymi wreszcie zadbać o siebie. Swoje potrzeby. Długo zaniedbywane, zepchnięte na margines. Na sesjach nazywamy je i zamieniamy na nowe osobiste i zawodowe cele. Moi klienci potrzebują inspiracji, odpowiedzi – co mogę zrobić by te cele osiągnąć? Jak to zrobić? Gdy już znajdziemy odpowiedź, chcą bym towarzyszył im w realizacji tych planów, wpierał, gdy się wahają, wspólnie usuwał trudności i obawy.

ZMĘCZENI STRESEM I LĘKIEM

Moi klienci chcą obniżyć poziom lęku i stresu. W pracy ze mną szukają narzędzi by poradzić sobie z wypaleniem zawodowym, silnym brakiem pewności siebie, wykańczającym perfekcjonizmem, prokrastynacją, kompulsywnymi nawykami (multimedia, jedzenie, praca).

CIEKAWI SIEBIE

Są osobami chcącymi wiedzieć więcej. O sobie. O swoich potrzebach. O przyczynach swoich zachowań i reakcji.

PRAGNĄCY DOBRYCH RELACJI

Są ludźmi, którzy mają dość napięć i konfliktów. Chcą nauczyć się podstawowej kompetencji w życiu - jaką budować relacje i dobrą komunikacje w życiu prywatnym i zawodowym.
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj