Robert Springer

Popularność: 2993
Bardzo dobry coach (38)
Pomagam osobom zmagającym się z prokrastynacją, perfekcjonizmem i deficytem pewności siebie. Wykorzystuję szereg technik coachingowych, pracy z emocjami i potrzebami, dialog wewnętrzny i wizualizacje. Stosuje procesy (IFS, internal family systems), praca z cieniem (Embracing the shadow) oraz Nonviolent Communication (NVC) Jestem certryfikowanym coachem ACC i Need Based Coachingu. Co potrzebujesz wiedzieć by upewnić się, że moje metody są dla Ciebie? Zadzwoń (+48 501 784 033) lub wyślij mejla napisz@robertspringer.pl FORMULARZ KONTAKTOWY https://robertspringer.pl/kontakt/ Sesje odbywają się ON – LINE lub stacjonarnie w Gdańsk we Wrzeszczu (250 zł/ 60 min)
Kontakt
Jeśli chcesz napisz od mnie. Może chcesz o coś dopytać?
Jednocześnie lubię kontakt bezpośredni, dzwoń!
tel. 501 784 033
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
KOMPETENCJE
Pracuję metodą Coaching for Transformation (CFT), program akredytowany przez International Coach Federation (ICF) oraz w oparciu o The Nonviolent Communication (NVC) oraz Internal Family System (IFS)).Ukończyłem Szkołę Coachów Akademii SET i uzyskałem akredytacja coach ACC ICF (program akredytowany przez ICF), oraz roczny trening Need Based Coaching (Pernille Plantener, Dania).

Według badania VIA Character Strenghs Survey@ Charakter Profile - moje najmocniejsze strony osobowości to 1) Humor i skłonność do zabawy, 2) Kreatywność, pomysłowość i oryginalność, 3) Przebaczanie, 4) Ocenianie, krytyczne myślenie i otwartość.
DLACZEGO CHCĘ CI POMÓC W TWOIM PROCESIE ZMIANY ?
Wspieranie ludzi w zawodowej i osobistej zmianie jest w moim życiu ważną wartością. Towarzyszenie w ich przemianie jest dla mnie źródłem satysfakcji. Poczucia sensu. I jest też moim sposobem na kontakt z drugim człowiekiem. A poza tym jest to mój zawód który, kocham i z niego żyję!
KILKA SŁÓW O MNIE
Drogę, którą Ci proponuję, sam przeszedłem. Wiele lat funkcjonując na automatyczny pilocie. Typowy sflustrowany prawnik, bez poczucia sensu. I nadziei, że coś można zmienić. Nie byłem dobrym partnerem, ojcem, przyjacielem. Nie byłem dobry dla siebie.

Wtedy poznałem The Nonviolent Communication (NVC), dzięki któremu uświadomiłem sobie co dla mnie w życiu ważne, co chcę w nim robić. Poczułem moc i entuzjazm do ambitnych zmian, które zresztą podjąłem. Jednak rozbiłem się o mur bolesnych przekonań o sobie, pochodzących z młodości. Na każdym kroku sabotowały mój rozwój. Zmieniłem je dzięki Internal Family System (IFS), procesowi, który radykalnie poprawił moją samoocenę i nauczył radzić sobie z emocjami.

Mam wspaniałą rodzinę, żonę i trójkę cudownych dzieci, tak różnych od siebie. Bieganie po lesie z Harrym, naszym labradorem, to mój codzienny rytuał. Fascynują mnie wysokie góry i podróże planowo niezaplanowane. Najwyższe miejsce na ziemi na który byłem to Kilimandżaro, ale chcę wyżej :).

Opinie

Bardzo dobry coach
Nie cierpię pisać opinii ale dla Roberta coś sklecę. Na pewno ma doświadczenie i wiedzę w temacie relacji damskomęskich, bardzo mi otworzył oczy na pewne moje zachowania jakie powielam w moich kolejnych związkach. Obecnie jestem sama ale sesje pomagają mi doceniać ten stan, mam wrażenie, że bardziej się doceniam, odkrywam siebie bez facetów wokół których zawsze wszystko się u mnie kręciło.
14 lipca 2023 Magda Wójcik - korpo
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę z tych spotkań, z każdego wychodziłem z jakimś konkretnym pomysłem co dalej, miałem dużo refleksji z mojej pracy. Pracuję w mojej obecnej firmie już 6 lat i pojawił się szklany sufit a wraz z nim pytania czy warto walić głową w mur ? Niestety środowisko w którym pracuję jest bardzo toksyczne. Zauważyłem, jak mi to podcina skrzydła, jak tracę pewność a choć przecież często mam najlepsze wyniki. Najbardziej cieszę się, że udało mi się przekonać sam siebie, że ze mną wszystko jest ok. Obecnie dalej pracuję ale otworzyłem się na możliwość zmiany, poczyniłem pewne kroki i czuje się z tym całkiem dobrze. Roberta jako coacha wybrałem bo zaciekawiło mnie, że pracuję z mężczyznami no i że jako prawnik zna biznes.
11 czerwca 2023 Łukasz L. - account manager
Bardzo dobry coach
Szukałem pomocy, bo chciałem zmniejszyć stres w pracy. Dotychczas byłem z siebie całkiem zadowolony, ze swoich osiągnięć zawodowych, lecz o kiedy zacząłem kierować dużym zespołem, zacząłem odczuwać bardzo silny stress w kontaktach głownie z szefostwem. Rok temu odrzuciłem też bardzo fajną ofertę pracy, duży awans, źle się z tym czułem. Pracuję z Robertem z przerwą już 6 miesięcy i od jakiegoś czasu czuję większy komfort w pracy, stres jest mniejszy, raczej mnie napędza niż paraliżuje. Mam o wiele większą swobodę w kontaktach nawet przy trudnych tematach, więcej asertywności. Takie wrażenie, że można być w pracy bardziej sobą to dla mnie duży pozytyw. Przyznam się, że po coachingu nie oczekiwałem takich grubych tematów jakie faktycznie poruszamy, ale teraz widzę, że tego potrzebowałem . Robert jest zrównoważonym i miłym człowiekiem, bardzo konkretnym, wzbudza moje zaufanie swoją zadziwiającą intuicją. Cieszę się, że możemy pracować razem! Liczę na jeszcze więcej.
20 stycznia 2023 Jarosław - Dyrektor Regionalny ds. Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Mam już trochę lat i właściwe zawsze sobie jakoś radziłem sam. Do pracy z Robertem zachęciła mnie partnerka, która dowiedziała się że pracuje z mężczyznami. Zdecydowałem się bo chciałem poradziłem sobie ze stresem, miewam problemy ze złością. To była dobra decyzja bo nasze spotkania od razu pokazały mi dlaczego odczuwam to napięcie i nerwy. Jest we mnie teraz znacznie więcej spokoju, gdy pojawia się złość, znam ja już wiem jak łagodzić. Robert jest bardzo pozytywnym gościem, szkoda, że spotkania mogły być tylko online. Sama metoda, nie wiem, czy jest dla wszystkich, ale wszystkim polecam.
5 stycznia 2023 Waldemar - dyrektor ds. IT
Bardzo dobry coach
Z Robertem pracowałam regularnie przez 8 miesięcy. Za każdym razem z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie. Robert jest bardzo empatycznym i uważnym coachem, który profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Decydując się na pracę tą metodą zależało mi przede wszystkim na zintegrowaniu swoich poodcinanych części, zwiększeniu dostępu do własnych emocji i świadomym ich regulowaniu. Z każdą kolejną sesja odkrywałam niedostępne do tej pory kawałki siebie, co przynosiło znaczącą ulgę i poprawiało moje funkcjonowanie w życiu codziennym. Stałam się spokojniejsza, mniej spięta, lepiej radziłam sobie ze złością i innymi emocjami-potrafiłam pozostać z nimi w kontakcie, ale nie zalewały mnie one tak jak do tej pory. W pracy z Robertem bardzo ważne było dla mnie to, że oprócz proponowania mi różnych narzędzi do pracy wspólnej czy samodzielnej, potrafił też podążać za mną, kiedy było to potrzebne. Czułam się po prostu widziana i zaopiekowana. Bardzo polecam Roberta!
11 października 2022 Aleksandra Kępka - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Moim celem prac z coachem było podjęcie decyzji o odejściu z mojej pracy i wyborze spośród ofert które już miałam. Ofertę wybrałam praktycznie po pierwszej sesji, złożyłam wypowiedzenie i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Czuje duża ulgę, bo spojrzałam na temat naprawę z wielu stron a metody zaproponowane przez Roberta bardzo mi pomogły i otworzyły oczy na kluczowe kwestie. Ciekawe, konkretne spotkania. Podobało mi się zwłaszcza to odczucie, że jestem bardzo uważnie słuchana tak bez oceniania i dawania rad. Do wszystkiego mam wrażenie dochodziłam sama. Myślę, że dlatego teraz jest mi z podjętymi decyzjami dobrze. I jeszcze jedno, miałam obawy czy online ma sens, ale finalnie było ok.
6 października 2022 Wiola Lisowska - konsultant tech IT
Bardzo dobry coach
Jestem ogromnie zadowolona z tego co zmieniło się we mnie po sesjach z Robertem. Od dłuższego czasu w pracy miałam głównie przygnębienie i stres. Myślałam o jakiejś zmianie ale bez większego przekonania. W rozmowie od razu wyszło, że mój problem to strasznie niska samoocena. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak dużo we mnie strachu przed ocenianiem. Sposób w jaki pracuję Robert trochę przypomina mi terapię, szczególnie podobała mi się praca z wewnętrznym dzieckiem, dla mnie to petarda!! Po tych sesjach odczuwałam dużą ulgę
2 września 2022 Asia Piotrowska - Doradca klienta
Bardzo dobry coach
Do Roberta trafiłam końcem grudnia 2022. Utknęłam w życiu w punkcie, w którym już zupełnie nie widziałam światła, jakby ktoś na kilka lat zamknął mnie głęboko w piwnicy i dopiero kiedy przestałam widzieć to nawet najmniejsze światełko zdałam sobie sprawę ,że nie chcę tak dalej żyć i muszę zmienić całe swoje życie, zmienić siebie wewnątrz , swoje przekonania , ograniczenia bo inaczej nie ruszę. Nie miałam pojęcie w tedy jak to zrobić. Pewnego dnia wpadłam na w Internecie Roberta (wydał mi się sympatyczny i empatyczny na zdjęciu) i postanowiłam, że spróbuje z nim pracować. Było dziwnie na początku, nie do końca rozumiałam co się dzieje, zupełnie nie rozumiałam swoich uczyć, nie potrafiłam odpowiedzieć co czuje bo nie umiałam tego nawet nazwać. Nie raz płynęły łzy. Po 5 miesiącach pracy z Robertem zupełnie zmieniłam zdanie o sobie (nawet zaczęłam się lubić, poważnie – to fascynujące uczucie ), przypomniałam sobie co lubię, przypomniałam sobie że mam pasje, poznałam swoje mocne strony, praca i relacje z kolegami z pracy teraz sprawia mi przyjemność, teraz patrzę na świat z radością a życie nabrało tępa, jestem pewna siebie i mam więcej w sobie odwagi. Teraz się uśmiecham bo tak czuje a nie dlatego ,że tak trzeba czy wypada. Mam teraz siłę by dbać o swoje potrzeby. Przede mną jeszcze dużo pracy ale teraz mam energię na to. Cześć z metod Roberta tak przypadły mi do gustu ,że zaczęłam je wykonywać w miarę regularnie co bardzo mi pomaga. Robert ma w sobie wiele empatii, cierpliwości i profesjonalizmu. Był wspaniałym moim przewodnikiem. Gorąco polecam innym osobom pracę właśnie z nim.
14 czerwca 2022 KARINA Z. - Koordynator/mama
Bardzo dobry coach
Trafiłem do Roberta, bo mój biznes nie rozwijał się, tak jak bym sobie tego życzył, w związku z czym odczuwałem poważne problemy z brakiem motywacji, poczuciem zatracenia sensu i wiary w to, co robię. Dzięki pracy z Robertem nauczyłem się spojrzeć na siebie i różne sprawy w moim życiu zawodowym z boku i wyjść poza schematy myślowe, w których do tej pory tkwiłem. Można powiedzieć, że moje pole widzenia poszerzyło się i potrafię dostrzegać nie tylko skutki, ale też przyczyny różnych zachowań, chociażby prokrastynacji, czy innych mechanizmów obronnych, które czasami utrudniały mi życie. W trakcje procesu lepiej poznałem siebie, swoje emocje i potrzeby. Nauczyłem się radzić sobie z nimi w gorszych momentach. Zyskałem większą jasność co do tego, czego naprawdę chcę i co jest kołem zamachowym mojej motywacji. Ustąpiła frustracja, poczucie zagubienia, łatwość popadania w negatywne emocje, a zyskałem więcej spokoju, luzu. Otworzyłem się i zacząłem równolegle pracę w innej dziedzinie, która daje mi satysfakcję, a przez to problemy w „starej” firmie stały się mniej dolegliwe i łatwiejsze do ogarnięcia. Bez pomocy Roberta o wiele trudniej byłoby mi dojrzeć i dotrzeć do pewnych decyzji. Poza tym Robert jest przemiłą i profesjonalną osobą. Atmosfera na sesjach jest świetna, a Robert z naturalną łatwością potrafi przeprowadzić człowieka przez wcale niełatwy proces i sprawić, że dojdzie do nieraz zaskakujących, ale bardzo ważnych wniosków. Jest zawsze skupiony na procesie, przez co po każdej sesji miałem satysfakcjonujące wrażenie, że wykonałem ważną dla siebie pracę, a nie tylko sobie z kimś pogadałem o tym i owym. Robert nie sypie jak z rękawa prostymi receptami na wspaniałe życie i chwała mu za to. Posiada za to (i dzieli się nim) arsenał ćwiczeń / narzędzi, które ułatwiają zaglądanie w głąb siebie i analizę swoich problemów na poziomie, do którego w pojedynkę nigdy bym nie dotarł. Aktywnie pomaga w pracy nad samym sobą i dzięki temu, moim zdaniem, jest skuteczny. Polecam pracę z Robertem każdemu, niezależnie od wykonywanego zawodu, kto tak jak ja niegdyś czuje się wypalony, zdemotywowany, a przez to zagubiony, niepewny siebie i niezdolny do podejmowania decyzji. Sesje z Robertem to świetna inwestycja!:)
9 czerwca 2022 Jakub Mucha - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Roberta bo czułem, że mocno zawodowo utknąłem. Mój biznes nie szedł tak jak powinien, trudno było mi się zmusić by w ogóle coś robić. Potrzebowałem impulsu i taki pojawiał się w miarę naszych rozmów. Pomagało mi, że miałem „zadane” różne rzeczy zrobienia lub do przemyśleń. To niesamowite robić sobie taki życiowy audyt. Ale i przykry z ilu rzeczy zrezygnowałem, odpuściłem. Finalnie ruszyłem równolegle spokojnie z nowym projektem, i generalnie podniosłem stawki, czego wcześniej bardziej się obawiałem. Gorąco polecam Roberta jako coacha, wiesz za co płacisz, konkret i profesjonalizm. Bardzo dobra inwestycja!
11 maja 2022 Marek Wiśniewski - ecommerce
Bardzo dobry coach
Z chęcią napiszę Robertowi opinię bo w moim życiu wreszcie realnie coś się zmienia. Zawsze miałem niska samoocenę, zero tolerancji na krytykę a chyba najgorzej było związkach. Po sesjach odczuwałem niższy stres. Schodziło ze mnie napięcie, było mniej ciągłych mindfucków. Teraz zacząłem znacznie lepiej myśleć o sobie, poważnie, lepiej myślę o sobie. Nie dorabiam jakiś chorych teorii, próbuje trzeźwo patrzeć na siebie. Wszyscy mamy problemy ale nie wszyscy umieją sobie z nimi radzić. Robertowi dziękuję, że pomógł mi znaleźć sposoby które mi działają. Bardzo swobodne i sensowne spotkania. Jeszcze pewnie kiedyś wrócę:)
5 maja 2022 Kaz - SM Manager
Bardzo dobry coach
Sesje z Robertem pełne są konkretu i rozwiązań. Bardzo cenię atmosferę pełną uważnego towarzyszenia Roberta i jego śledzenie za wątkiem wypowiedzi. Podczas spotkań czułam pełną akceptację, wsparcie, życzliwość. Praca z częściami siebie wnosi wiele światła a Robert z wyczuciem prowadzi przez meandry tego procesu. Wnoszone wątki podczas sesji przynosiły rozwiązania, inspiracje i nową perspektywę, co w konsekwencji wpływało na efektywność całości. Jeśli potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni do skontaktowania się z samym sobą, praca z Robertem będzie doskonałym wyborem.
20 kwietnia 2022 Ula - Key Account Manager/Coach
Bardzo dobry coach
Moja współpraca z Robertem była bardzo owocna. Poradziłam sobie z własnymi przekonaniami na temat pracy, pracuje mi się lżej i łatwiej. A do tego mam coraz lepsze wynki w pracy. :) Nasze sesje odbywały się w komfortowej, miłej atmosferze, co również bardzo doceniam. Dziękuję!
18 luty 2022 Katarzyna - rekruterka
Bardzo dobry coach
Poszukiwałam pracy z coachem, bo nie dawałam sobie rady z ilością rzeczy, które musiałam w ostatnim czasie ogarniać. Sama wychowuje dwóch synów, ciągnę firmę i parę innych zarobkowych aktywności. Gdy to tego wszystkiego doszły problemy ze zdrowiem ojca, to poczułam, że nie daje rady. W takim stanie pojawiłam się u Roberta we wrześniu i teraz mogę powiedzieć, że zdecydowanie bardziej radzę sobie z obowiązkami (trochę je też ograniczyłam). Jak robię coś tylko dla własnej przyjemności, bo zaczęłam robić !!! to nie czuję już tego ogromnego poczucia winy co kiedyś. Dla mnie to ogromna odmiana. Myślę, że wiele zmieniło się też z moją pewnością siebie. Pojawiły się konkretne perspektywy, entuzjazm i wiele spokoju. Bardzo dobry wspólny czas.
29 grudnia 2021 Magdalena - matka/przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Właśnie zakończyłam proces z Robertem. Poprosił mnie o opinię i z wdzięcznością mu ją wystawię. Zgłosiłam się bo miałam problemy z samooceną i kompletną pustką co do planów. O dłuższego czasu nie mogłam się odnaleźć, po urlopie wychowawczym zostałam z dzieckiem w domu ale czułam, że to już za długo. Byłam nawet na kilku konsultacjach u psychologa. O sesjach Roberta dowiedziałam się z FB. I faktycznie bardzo posłużyła mi praca z częściami osobowości, chociaż była głębokim przeżyciem. I trudnym, bo musiałam przyznać się przez samą sobą jak źle się traktuję i praktycznie do niczego sobie nie daje prawa. Jak innych stawiam przed sobą. Jak niedojrzale się zachowuję. Teraz jak przeglądam swoje notatki po spotkaniach to widzę jak wiele padło tam ważnych słów o mnie. Co jednak dla mnie najważniejsze, to to, że teraz nie wierzę i nie chcę już wierzyć, w te myśli, które wcześniej o sobie ciągle miałam, że się nie liczę, że nie jestem ważna i trzeba się poświecić. Wiem jak sobie dawać z nimi radę gdy czasem do mnie wracają. Mam teraz zdecydowanie zdrowsze podejście a praca sama mnie znalazła! Gorąco polecam pracę z tym Panem!
3 grudnia 2021 Weronika W. - ___
Bardzo dobry coach
Przygodę z Robertem zaczęła się od ćwiczeń, który opierały się na kontakcie z samym sobą, było to coś bardzo odkrywczego. Każda sesja dawała mi nowe informacje o samej sobie, pozwoliła zauważać wiele emocji, które we mnie były a je zduszałam w samym zarodku. Głównym powodem dla którego zgłosiłam się do Roberta była prokrastynacja, którą strasznie nie lubiłam w sobie wręcz lińczowałam siebie. Dzięki Robertowi zrozumiałam jakie są podłoża prokrastynacji, co jest jej przyczyną i jak mogę nad tym pracować. Było to bardzo uwalniające i dające możliwość pracy nad tym skoro już wiem co jest przyczyną źródłową a jest to kamień milowy w mojej zmianie. Jesteś otwarty na głęboką pracę z samym sobą to tylko u boku Roberta. Robert jest bardzo empatyczny, jest doskonałym słuchaczem i zadaje bardzo trafne pytanie, które powodują tzw. ból duszy. Chcesz zmiany to tylko z Robertem.
30 listopada 2021 Karolina - Inżynier
Bardzo dobry coach
Zgłosiłam się do Roberta w związku z problemami z prokrastynacją, nadmiernym analizowaniem i perfekcjonizmem. Największą zmianą po procesie dla mnie było uzmysłowienie sobie, że te cechy, z którymi chciałam walczyć nie są negatywne, a jedynie problemem jest ich nadmierne natężenie. Sesje z Robertem pokazały, że cechy te mogą wspierać mnie i moje działania. Wraz z uświadomieniem sobie tego, zaczęłam przyjaźniej na siebie patrzeć i nie odczuwać negatywnych emocji. Na uwagę zasługuje metoda, którą Robert wykorzystuje podczas sesji. Stanowi ona dobre narzędzie do rozwoju, które można również wykorzystywać samodzielnie. Sesje z Robertem i stosowaną przez niego metodę polecam osobom, które chcą rozprawić się ze swoimi problemami i blokadami u źródła, a dodatkowo czegoś się o sobie dowiedzieć.
11 listopada 2021 Aneta - Prawnik
Bardzo dobry coach
Sesje były dla mnie bardzo ważne, właściwie czekałam na nie przez cały tydzień. Byłam po nich rozluźniona i jednocześnie zmotywowana. Robert zna się na ludziach, bardzo w punkt nazywał trudności z którymi do niego przychodziłam. Wprowadzał swobodną atmosferę, jak by się rozmawiało z mądrym przyjacielem. Jednocześnie zadawał pytania, których sama nigdy bym sobie nie zadała, bo po prostu bym się bała albo nie pomyślała, że można spojrzeć w ten sposób. Uświadomiłam sobie tyle rzeczy, że nie stawiam granic, że nie szanuje swoich potrzeb, że „dbam” o siebie w zupełnie bezsensownych sposób, żebrząc o uwagę innych. To nie były miłe chwile ale bardzo uwalniające. I co było dla mnie bardzo ważne, po naszej pracy pozostały mi konkretne sposoby dbania o siebie. Robert!Dziękuje!!!
31 października 2021 Maja - Woźniak
Bardzo dobry coach
Z Robertem pracowałam trudnym dla mnie momencie życia. Nie miałam na nic siły a w pracy trudno było mi wykrzesać z siebie cokolwiek. Ludzie mnie irytowali. Ja siebie irytowałam. Na sesjach od razu złapałam kontakt z Robertem. Zdziwiłam się bo on nie widział nic złego w tym moim rozmemłaniu. A czegoś innego spodziewałam się od coacha. Nigdy nawet słowem nie oceniał mnie źle. Bardzo lubiłam pracować z częściami, z wewnętrznym dzieckiem, strasznie to dużo powiedziało o mnie samej. Rozwiązania właściwie pojawiły się natychmiast bo irytowała mnie moja bezsilność. Że nie umiem o siebie zadbać. Przemilczam siedzę cicho i się wkurw… Po sesjach robiłam jakieś małe kroki, rozmowa z liderka, z ludźmi w zespole. Nie było to łatwe ale zawsze znajdywałam w końcu siłę by to zrobić. Czułam w tym duże wsparcie Roberta za co mu bardzo dziękuję. Praca z nim była dla mnie czymś naprawdę ważnym.
27 października 2021 Paulina - Koordynator sprzedaży
Bardzo dobry coach
Chcę podziękować Ci Robercie za coaching z Tobą. Jesteś osobą, która od początku wzbudziła we mnie zaufanie swoją uwagą, nieoceniającą postawą i intuicją. To czego się o sobie dowiedziałam, bardzo mi się przydaje. Szczególnie w trudnych momentach w pracy. Naprawdę potrafiłeś odbudować moją samoocenę. Bardzo, żałuję, że nie pracowałem z Tobą już wcześniej.
27 października 2021 Adam - kierownik biura
Bardzo dobry coach
Z chęcią napiszę Robertowi opinię bo w moim życiu wreszcie realnie coś się zmienia. Zawsze miałem niska samoocenę, zero tolerancji na krytykę a chyba najgorzej było w związkach. Po sesjach odczuwałem niższy stres. Schodziło ze mnie napięcie, było mniej ciągłych mindfucków. Teraz zacząłem znacznie lepiej myśleć o sobie, poważnie, lepiej myślę o sobie. Nie dorabiam jakiś chorych teorii, próbuje trzeźwo patrzeć na siebie. Wszyscy mamy problemy ale nie wszyscy umieją sobie z nimi radzić. Robertowi dziękuję, że pomógł mi znaleźć sposoby które mi działają. Bardzo swobodne i sensowne spotkania. Jeszcze pewnie kiedyś wrócę
7 października 2021 Kaz - SM Manager
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Robertem było moim pierwszym kontaktem z coachem, jestem miło zaskoczona. Bardzo przyjazna i bezpieczna atmosfera. Z pomocą Roberta zrozumiałam w końcu dlaczego ciągle zaczynam i nie kończę kolejnych kierunków na które zdaje. Bardzo uwalniające. Mega ważna była dla mnie praca z potrzebami, nigdy tak na nie patrzyłam. Mam teraz wiele więcej jasności co jest na tę chwilę dla mnie ważne, zobaczymy jak to dalej będzie, jestem optymistką! Polecam się nie bać i spróbować
23 sierpnia 2021 PATI - Studentka
Bardzo dobry coach
W czasie moich rozmów z Robertem czułem się bardzo swobodnie. Jakoś od razu poczułem, że można mu zaufać. Może dlatego, że też jest prawnikiem :) Z pewnością to profesjonalista. Poza tym po prostu mądry, doświadczony człowiek. Do Roberta przyszedłem, bo chciałem coś naprawić w moim małżeństwie i z moim wypaleniem w pracy. Bardzo dużo pozytywnych rzeczy się dla mnie zadziało w tych sprawach. Robert pomógł mi zrozumieć, czego mi życiu wciąż brakuje i skąd te moje obawy, by to zmienić. Każde spotkanie coś mi dawało, jakąś nową wskazówkę. Po tych 4 miesiącach czuję się o wiele pewniejszy, wiem dlaczego zachowuje, się w określony sposób. Na sesjach znalazłem sposoby jak sobie wtedy radzić. I to staram się robić. Bo w pracy z Robertem podobało mi się jeszcze to, że on mocno ciśnie do samodzielnej pracy, do próbowania różnych rzeczy po swojemu. Wiem, że to może dziwnie zabrzmieć, ale czuję, że wreszcie wydoroślałem (a mam 37 lat !), mocniej stąpam po ziemi.
1 lipca 2021 Andrzej - prawnik
Bardzo dobry coach
Dziękuję Ci Robercie za nasze sesje w marcu. Wtedy nie napisałem opinii bo zbyt wiele się działo, ale teraz chcę napisać parę słów, bo rzeczy potoczyły się ostatecznie bardzo pomyślnie i myślę, że duża w tym Twoja zasługa. W marcu odbyłam z Robertem 3 sesje na których rozmawialiśmy o mojej sprawie rozwodowej, byłam bojowo nastawiona do niej ale jednocześnie w głębi przerażona jak to będzie. Roberta polecił mi kolega. Robert pozwolił mi skontaktować się z moim potrzebami i zrozumiałam, że jak nie chcę dłużej cierpieć tylko żyć. Dał mi szansę na rozmowę z moim mężem (odegrał go !!!), rozmowę której bardzo potrzebowałam, a która nigdy nie miałaby szansy się odbyć. Wczoraj mieliśmy spotkanie z mediatorem, przebiegło spokojnie, nie patrzyłam na niego jak na wroga. Jestem wolna!
1 lipca 2021 Anna - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Z Robertem pracuję od 3 miesięcy. W tym czasie dużo mi się udało w swoim zachowaniu zmienić, o wiele lepiej jest mi samej ze sobą. Przestałam być swoim największym krytykiem. Czuję się zdecydowanie lepsza niż myślałam, że jestem!!! Koleżanka mówi mi, że częściej się uśmiecham. Zdecydowałam się na spotkania z kimś. Robert prowokuje żeby patrzeć na siebie i innych szerzej, mądrzej, z otwartym sercem. Czasem to było takie WHAT!? Dla mnie czymś co zostanie ze mną już na zawsze jest spotkanie z moim wewnętrznym dzieckiem, małą Ewelinką, która tyle musiała znieść. Cieszę się, że teraz mogę ją wspierać. Mam wrażenie, że czekała na to od lat.
16 maja 2021 Ewelina - HR
Bardzo dobry coach
Roberta poleciła mi koleżanka,która z nim pracowała. Było warto. Pracowałem nad moim odwiecznym problemem z poczuciem wartości. Robert zaskoczył swoimi metodami. Jest bardzo konkretny i zniechęcał mnie do rozkminiania, a jak myślałem, że się w końcu przed kimś wyżalę! Zamiast tego ciągle prowokował do kontaktu ze sobą. Sesje były intensywne, czasem emocjonalnie wyczerpujące. Robert wzbudza zaufanie, miałem poczucie totalnej akceptacji z jego strony. Inspirował mnie do pracy po sesjach, rzucał mi wyzwania. Teraz mogę powiedzieć, że rozumiem i nawet lubię tego mojego underminera, która zawsze bał się, żebym nie urósł za duży, bo może być porażka i wstyd. Wiem jak się z nim kontaktować, na co dzień czuję zdecydowanie więcej spokoju. Gorąco polecam pracę z Robertem!
8 maja 2021 Andrzej - Kierownik zespołu
Bardzo dobry coach
Robert to profesjonalista w każdym calu. Stwarza sprzyjającą atmosferę do własnych odkryć i jednocześnie proces coachingowy jest czystą przyjemnością. Serdecznie polecam pracę z Robertem. Oby więcej takich nauczycieli i przewodników.
5 maja 2021 Piotr - Coach
Dobry coach
Mimo, że z Robertem mieliśmy tylko kilka spotkań to pchnęły mnie one w dobrym kierunku i otworzyły na pracę samodzielną. Robert jest empatyczną osobą, okazującą szacunek z bogatym zasobem narzędzi. Polecam
29 kwietnia 2021 Witold - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Spotkania z Robertem były dla mnie bardzo ciekawe. Metody, które stosuje aby przyjrzeć się dylematom i problemom były bardzo zaskakujące, a przy tym tak skuteczne i ciekawe. Spotkania pozwoliły mi rozwiązać jeden z dylematów, z którym mierzyłam się już jakiś czas. Zauważam, że mam więcej wyrozumiałości do siebie i więcej ciekawości do spojrzenia na daną kwestię z różnych stron. Dziękuję Robert za nasze spotkania :) I polecam serdecznie.
19 kwietnia 2021 Monika - Specjalista ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, że miałam możliwość pracować z Robertem. Człowiek z powołania, pełny profesjonalizm. Dzięki spotkaniom poukładałam wiele spraw, nauczyłam się patrzeć szerzej i wychodzić poza schematy. Na spotkaniach czułam się bardzo swobodnie i bezpiecznie. Polecam serdecznie !
18 kwietnia 2021 Paulina - przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Praca z Robertem wprowadziła wielkie, pozytywne zmiany w moim życiu. Robert ma ogromną intuicję, wiedzę i dysponuje różnorodnymi narzędziami do pracy z klientem. Robert pomógł mi bardzo wyraźnie zobaczyć moje własne ograniczenia ale przede wszystkim pomógł mi zobaczyć moje MOŻLIWOŚCI I POTENCJAŁ. Dzięki sesjom z Robertem lepiej rozumiem blokujące mnie samą mechanizmy i potrafię je przetransformować w efektywne i mądre działanie. Czuję stabilny emocjonalny i mentalny "grunt" do osiągania mojego bardzo jasno określonego celu. Wiem, w którym miejscu na wyznaczonej ścieżce jestem. Robert pomógł mi zobaczyć dokładnie to, czego pragnę i do czego dążę! Wspaniały coach! Pełen profesjonalizm i efektywność. Serdecznie polecam sesje z Robertem. Dziękuję Robert.
15 kwietnia 2021 Asia - Trenerka personalna, nauczycielka yogi
Bardzo dobry coach
Pan Robert jest profesjonalistą w każdym calu. Na tym mogłabym zakończyć wypowiedź i każdy kto miał do czynienia z Panem Robertem, wiedziałby co mam na myśli. Spotkania coachingowe były dla mnie totalną nowością. Znałam, słyszałam, lecz nigdy nie doświadczałam. Jednakże, gdy to życie doświadczyło mnie śmiercią dwóch bliskich osób w przeciągu kilku miesięcy, Pan Robert okazał się być najlepszym drogowskazem w tej niełatwej drodze. Coaching ten nie tylko "ułatwił" mi przejście przez żąłobę, ale także odnalezienie siebie w nowej rzeczywistości oraz znalezienie odpowiedzi na pytania, które były zakotwiczone we mnie od młodych lat. Praca z kimś takim jak Pan Robert okazała się niezwykłym wejściem w głąb siebie i wyrzucenia ze swego wnętrza zbędnych atrybutów. Cykl takich zajęć polecam każdemu, bez względu na wiek, wykształcenie czy sytuację życiową w jakiej jest obecnie.
28 luty 2021 Angelika - Nauczyciel akademicki, pedagog
Bardzo dobry coach
Sesje motywują mnie do działań, które krążą mi po głowie od dawna, a których do końca nie mogłaś zrealizować. Robert zaproponował kilka narzędzi, dzięki którym udało się pójść do przodu. Bardzo przyjazne spotkania, łatwo się rozmawia, mimo iż spotykamy się w formie zdalnej.
15 luty 2021 Anna - manager, specjalista ds. funduszy
Bardzo dobry coach
Wspólny coaching był dla mnie bardzo odkrywczym i pozytywnym doświadczeniem. Robert pomógł mi dotrzeć do moich głęboko ukrytych części i emocji. Pomógł mi się z nimi skontaktować, lepiej zrozumieć i zadbać o nie.  Dzięki temu miałam okazję dogadać się z moją wewnętrzną perfekcjonistką. W czasie wspólnego coachingu czułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Moje zaufanie rosło z każdą sesją. Dzięki Robertowi poradziłam sobie z kilkoma trudnymi dla mnie relacjami. Robert prowadzi sesje w bardzo spokojny sposób i daje wiele przestrzeni. Bardzo pomocne okazało się też dla mnie prowadzenie sesji w nurcie komunikacji bez przemocy. Ten wspólny coaching pomógł mi znaleźć odpowiedzi na ważne dla mnie pytania. Polecam sesje z Robertem każdemu kto chce spotkać się ze sobą w bezpieczny, pełen łagodności  ale równocześnie efektywny sposób.
16 grudnia 2020 Ksenia - coach
Bardzo dobry coach
Jestem zachwycona sesjami, które prowadzi Robert. Naprowadził mnie na dokładne określenie problemu, zmotywował mnie do podjęcia działań, które poprowadziły mnie na przód, by pokonać swoje trudności. Kiedy mam dylemat, lubię się podzieić z Coachem. Jego praca pomaga mi przeanalizować to co się dzieje i podjąć decyzję zgodną z moim sumieniem. Z całego serca polecam Roberta, praca z nim procentuje w moim życiu i przynosi same pozytywne zmiany.
28 listopada 2020 Marta - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Robert potrafi wspaniale i uważnie słuchać. Daje dużo przestrzeni, nie ocenia, tworzy klimat zaufania i akceptacji. W swojej pracy wspiera kontakt klienta z żywymi częściami siebie - wartościami, potrzebami, granicami i nieujawnionymi dotąd przekonaniami, stwarzając okazję do tego, by mogły dojść do głosu i powiększyć grono świadomych zasobów. Skutkiem tych spotkań jest energia do działania, poczucie połączenia z tym, co dla mnie najważniejsze, uporządkowanie tego, co przed sesją jest wymieszane i chaotyczne. Jeśli poszukujecie takiej formy pracy, gdzie liczy się ciepło, szacunek, partnerstwo i wsparcie bez przytłaczania - Robert będzie świetnym adresem.
24 listopada 2020 Małgorzata - Autorka, Trener, Coach
Bardzo dobry coach
Z Robertem pracuję już od jakiegoś czasu. Dzięki niemu odkryłam rzeczy, których się zupełnie nie spodziewałam. Nauczył mnie patrzeć na wszystko w pozytywny sposób. Nigdy nie myślałam, żeby dopatrywać się pozytywów w negatywnych rzeczach, które słyszę od innych. A jednak. Pokazał mi, że można i pokazał jak do tego podchodzić. Zmotywował mnie do działania. Wiem, że to ciągły proces, ale dzięki niemu ta droga jest dużo łatwiejsza do osiągnięcia własnego celu. Także szczerze i z całego serca polecam Roberta. Naprawdę warto mieć takiego Przewodnika.
24 listopada 2020 Michalina - Spec. ds funduszy UE
Bardzo dobry coach
Nigdy nie piszę opinii, bo poprostu mi się nie chce. Robertowi napiszę, bo jestem baaardzo wdzięczna za możliwość z nim spotkań. Praca poprzez skojarzenia i metafory jest dla mnie super odkryciem. Wyjście z analizy/głowy w kierunku wartości i wielość sposobów pracy Roberta serio przyczyniły się do trwałych zmian w moim postrzeganiu i rzeczywistości. Dzięki i polecam z serca, bo to co daje Robert jest dobre
23 listopada 2020 Gosia - Performerka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

ZACZĄĆ NAPRAWDĘ ŻYĆ
24 lipca 2023
Jak lepiej przechodzić przez życiowe zawirowania i znosić lęk przed porażką.
JAK OGRANICZYĆ SAMOKRYTYKĘ I ZWIĘKSZYĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI
20 czerwca 2023
CIĄGŁE KRYTYKOWANIE SIEBIE, KTÓRE WYPALA ENERGETYCZNIE, MOŻNA SZYBKO ZMIENIĆ W CENNY ZASÓB!
Coaching transformacyjny (CT) – głębiej niż coaching, krócej niż terapia
20 listopada 2022
Coaching transformacyjny (CT) (1) polega na rozmowie coacha z Częściami osobowości klienta, z którymi ten ma trudność, bo działają kompulsywnie, destrukcyjnie lub reagują bardzo emocjonalnie.
DLACZEGO MASZ NISKĄ SAMOOCENĘ? JAK ODZYSKAĆ NATURALNĄ PEWNOŚĆ SIEBIE?
11 maja 2022
PRZYCZYNĄ SĄ NEGATYWNE MYŚLI O SOBIE.
L i f e C o a c h i n g jest dla Ciebie jeśli chcesz ...
3 maja 2022
L i f e C o a c h i n g jest dla Ciebie jeśli chcesz ...
H E A L I N G CZYLI ZEJDŹ GŁĘBIEJ
23 stycznia 2022
H E A L I N G CZYLI ZEJDŹ GŁĘBIEJ
JAK PRACUJE Z WYPALENIEM ZAWODOWYM
23 stycznia 2022
JAK PRACUJE Z WYPALENIEM ZAWODOWYM
H e a l i n g C o a c h i n g jest dla Ciebie jeśli chcesz…
9 stycznia 2022
H e a l i n g C o a c h i n g jest dla Ciebie jeśli chcesz…
L i f e C o a c h i n g jest dla Ciebie jeśli chcesz ...
9 stycznia 2022
L i f e C o a c h i n g jest dla Ciebie jeśli chcesz ...
Karta podarunkowa na sesje coachingowe.
12 grudnia 2021
Karta podarunkowa. Jak kupić Warunki.
D O P A S O W U J E S Z S I Ę ?
6 grudnia 2021
Ludzie cię lubią. Wkładasz przecież dużo wysiłku w utrzymanie dobrych relacji. Starasz się nikogo nie urazić. Jesteś miły/a. Zawsze pomocny/a. Nie odmawiasz. Tylko gdzie w tym wszystkim jest miejsce na ciebie
S T A W I A N I E GRANIC
24 listopada 2021
S T A W I A N I E GRANIC Chcesz nauczyć się stawiać granice bez lęku o relacje? Poznaj głębokie przyczyn twoich trudności i usuń je.
KIM SĄ MOI KLIENCI ?
7 listopada 2021
KIM SĄ MOI KLIENCI ?
UWOLNIJ SIĘ OD EKSTREMALNEJ SAMOKRYTYKI
31 października 2021
CIĄGŁE KRYTYKOWANIE SIEBIE, które odbiera ochotę do życia MOŻNA SZYBKO ZMIENIĆ W CENNY ZASÓB. Dowiedź się jak to zrobić!
WSZYSTKO CO TRACISZ KRYTYKUJĄC SIĘ
23 października 2021
Dlaczego krytykowanie się przychodzi ci z taką łatwością? Wpędzanie się w poczucie winy, myślenie o sobie jako o nieudaczniku, leniu, przeciętniaku. Kwestionowanie swojego wyglądasz, jakości pracy, inteligencji. Zastanawiałeś się dużo tracisz
Czy coaching jest tym czego szukasz?
14 października 2021
Odpowiedź brzmi T A K jeśli choć raz odpowiesz T A K.
GDYBY MĘŻCZYŹNI UMIELI MÓWIĆ - OTO CO BY POWIEDZIELI! (cz.1)
3 października 2021
GDYBY MĘŻCZYŹNI UMIELI MÓWIĆ - OTO CO BY POWIEDZIELI! (cz.1) czyli 7 cech, które określają mężczyznę
Dlaczego właściwie odkładasz w nieskończoność rzeczy ważne?
3 października 2021
Odpowiem ci. Na pewno NIE dlatego, że JESTEŚ LENIEM. Nie myśl o sobie w ten sposób. TO NIE JEST PRAWDA.
Masz problem z Perfekcjonizmem ? Sprawdź to w 2 minuty!
23 czerwca 2021
Zbadaj poziom swojego perfekcjonizmu!
MĘŻCZYZNA W POSZUKIWANIU SWOICH EMOCJI...
23 czerwca 2021
Zapraszam do wysłuchania rozmowy o tym JAK WYRAŻANIE TEGO CO W NAS, naszych EMOCJI, jest potrzebne nam, naszym relacjom, jak od tego zależy przyszłość naszych dzieci?
JAK PRACUJĘ Z SILNYM BRAKIEM PEWNOŚCI SIEBIE?
16 czerwca 2021
Przestawię to na przykładzie pracy z trzydziestoletnim mężczyzną określającym się jako osobę bardzo niepewną siebie.
DLACZEGO MĘŻCZYZNA TAK OBAWIA SIĘ OKAZYWAĆ UCZUCIA?
5 czerwca 2021
Chodzenie w emocjonalnej zbroi to zdaniem Alexandra Lowena, wybitnego psychiatry i psychoterapeuty GWARANCJA, ŻE TWOJA RELACJA INTYMNA NIE BĘDZIE UDANA. Nie zrozumiecie się, nie zaufacie sobie.
Poznaj najbardziej zapracowaną osobę na świecie - Twojego Wewnętrznego Krytyka!
2 maja 2021
Zapewnie dobrze znasz głos, który mówić Ci : „Znów opuściłem zajęcia”, „Naprawdę, muszę zmienić moją dietę”, „Powinnam w końcu coś ze sobą zrobić”, „Jak on odebrał moje słowa, pewnie pomyślał, że ja….” Ten głos ciągle mówi ci co musisz, czego nie powinieneś. Musisz zadzwonić do matki, nie powinnaś tyle pić wieczorami, musisz w końcu kogoś poznać, muszę wziąć się za siebie… Nic dziwnego, że ciągle to słysząc, zaczynasz wątpić w siebie
GDY KTOŚ MÓWI CI CO MASZ ROBIĆ …
25 kwietnia 2021
…czasem reagujesz zupełnie ekstremalnie, wybuchasz złością ?
Czy czasem jesteś MISTRZEM ZWLEKANIA?
25 kwietnia 2021
Z realizacją nowego pomysłu. Odrobieniem zaległości. Odbyciem trudnej rozmowy. Odpisaniem na kłopotliwego mejla. Rzucenie nałogu. Rozpoczęciem diety.
DLACZEGO JEST CI TAK TRUDNO …
3 kwietnia 2021
DLACZEGO JEST CI TAK TRUDNO …
Czy coaching jest szansą na autentyczną zmianę?
1 marca 2021
Opinię o coachingu są różne. Że pomaga w wyznaczaniu i realizacji celów, wspomaga zmiany, wyzwala potencjał itp. Ale też, że to manipulacja, sztuczne motywowanie, że to płytkie, że to ściema.