H e a l i n g C o a c h i n g jest dla Ciebie jeśli chcesz…

2022-01-09 12:40:05

Robert Springer

Zapanować nad perfekcjonizmem,
Stawać po swojej stronie zamiast ciągle być miły.
Przestać bać się reakcji innych. Ustępować z poczuciem złości na siebie.
Radzić sobie w konflikcie zamiast go unikać.
Nauczyć się odmawiać.
Nauczyć się prosić o pomoc.
Przestać wszystko kontrolować.
Zamiast ciągle planować, działać.
Nauczyć się radzić ze stresem i wstydem.

H e a l i n g C o a c h i n g - jak to działa?

Istotą H e a l i n g Co a c hi n g u jest zmiana szkodliwych przekonań o sobie. Źródłem tych przekonań są sytuacje z przeszłości, na tyle emocjonalne, że wciąż wpływają na codzienne myśli. Podejmowane decyzję. Odbierają ci satysfakcją, pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój. (Więcej o szkodliwych przekonaniach niżej)

Na sesjach H e a l i n g cofamy się do przeszłych sytuacji, uzdrawiając twoje wewnętrzne dziecko, które nosi te wszystkie bolesne przekonania. Proces jest głębokim duchowym przeżyciem przynoszącym natychmiastową ulgę i świadomość przyczyn swoich życiowych niepowodzeń i trudności.

Proces oparty jest na metodzie zwanej System Wewnętrznej Rodziny (IFS) oraz modalnościach pracy z wewnętrznym dzieckiem i częściami osobowości.

Poniżej klika przykładów najczęstszych destrukcyjnych przekonań.

Jeśli w przeszłości doświadczyłeś sytuacji w której pomyślałeś sobie, że nie jesteś wystarczająco dobry, to jesteś niepewny siebie, odsuwasz od siebie szanse, w obawie przez porażką, śmiesznością, utrata szacunku. Boisz się ryzyka.

Jeśli natomiast uważasz, że wszystko musi być idealne, to marnujesz potężne zasoby energii próbując coś skończyć lub zacząć. Kompulsywny perfekcjonizm odbiera radość.

Jeśli coś sprawiło, że myślisz o sobie „Nie liczę się”, „Sam/a nie istnieje”, „Musze być miły/a” to zamiast zadbać o siebie dbasz o innych. Unikasz konfliktów. Obawiasz się odmawiać.

„Nie wolno nikomu ufać’, „Nikt mnie nie rozumie” „Musze wszystko zrobić sam/a” to przekonanie osoby, która lubi wszystko kontrolować.

Jestem za głupi/a. Nigdy nic mi się nie udaje. Nic nie potrafię zrobić dobrze. Nie potrafię niczego dokończyć, myśli o sobie osoba niezdecydowana, nie mogąca się zmotywować by zacząć coś ze sobą robić. Odwlekająca wszystko w nieskończoność.

Więcej o destrukcyjnych skutkach przekonań znajdziesz fanpage na FB.

SESJĘ WSTĘPNĄ bezpłatnie (ok. 0,5 GODZINY)
Zadzwoń +48 501 784 033, lub napisz roberto.springer@gmail.com‬‬
Zoom/ Skype/Teams
Sesje regularna trwa : ok. 1 godz.
Jedna sesja : 200 zł, pakiety od 150 zł/sesja
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj