JAK PRACUJE Z WYPALENIEM ZAWODOWYM

2022-01-23 09:07:27

Robert Springer
Przychodzisz bo czujesz lęk przed chodzeniem do pracy, czujesz się wypalony.

Czujesz wyczerpanie, brak motywacji. Masz poczucie bezsensu,, Masz problemy z koncentracją, Odczuwasz ciągłe zmęczenie, stres i napięcie, niezdolność do odpoczynku, rozdrażnienie, słaby sen. Sięgasz po używki. Tracisz wiarę w siebie…

Po pierwsze dokonujesz diagnozy sytuacji.

Odkrywasz. Moim głównym problemem jest nadmiar bezsensownych obowiązków, zła organizacji pracy i brak samodzielności. Wkurza mnie bezsilność, że nic nie mogę. No i atmosfera w pracy jest sztywna.

Po drugie, ustalasz co jest dla ciebie ważne w pracy.

Oczywiście wynagrodzenie. Fajnie byłoby mieć też na coś wpływ, żeby moję propozycję traktowano poważnie. Chcę się rozwijać w tej firmie i być dobrze oceniany ale przy takiej ilości roboty, nie chcę robić tego kosztem prywatnego życia, rodziny. Ile stresu mnie to kosztuje. W ogóle, chciałbym lepiej poznać ludzi z mojego zespołu jestem towarzyski i trochę mi tego brakuję.

Po trzecie, aktywnie szukamy dostosowanej do ciebie strategii, dających ci możliwość wykonywania pracy w twoim stylu, lepszej atmosferze, sensowniej zorganizowanej, bez angażowania czasu na życie osobiste. Szukamy sposobów byś miał większy wpływ na to co się w firmie dzieje, był bardziej zrelaksowany i zmotywowany.

W trakcie kolejnych sesji sprawdzamy czy udaje cię się wprowadzać te strategie w życie.
Mierzymy efekty. Wspieram cię być miał maksymalną motywację i odwagę w realizacji założonych celów.

Kończymy sprawdzeniem czy wypalenie zostało przezwyciężone. Jak utrzymać ten stan. Jakie są jeszcze obszary do samodzielnej pracy.
_____________________________________
Chcesz pokonać wypalenie zawodowe
Zadzwoń +48 501 784 033, lub napisz roberto.springer@gmail.com‬‬
Zoom/ Skype/Teams
Sesje wstępne bezpłatnie.
Sesja regularna 200 zł, pakiety od 150 zł/sesja

Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj