H E A L I N G CZYLI ZEJDŹ GŁĘBIEJ

2022-01-23 13:14:48

Robert Springer

DLACZEGO CI TAK TRUDNO ?

Działać, zamiast ciągle odkładać.
Spełniać swoje oczekiwania, zamiast być ciągle dla wszystkich miły.
Przestać bać się co powiedzą inni.
Zapanować nad swoim perfekcjonizmem, lękiem, że nie okażesz się wystarczająco dobry.
Przestać ciągle być czujny. Wszystko kontrolować
Pozbyć się lęku przed porzuceniem i samotnością w relacji. Cieszyć się nią zamiast robić wszystko by ją utrzymać.
Radzić sobie ze stresem i wstydem.
Być szczerym. Odmawiać. Prosić o pomoc.

TWOJE TRUDNOŚCI TO NIE TWOJA WINA

Twoje trudności wynikają, zasadniczo z doświadczeń w relacjach z ojcem i matką. W dzieciństwie to oni odpowiedzialni byli za zaspokajanie twoich najważniejszym potrzeb.

Może czułeś się porzucony i zdradzony. Pozostawiony sam sobie. Nie mogłeś czuć się bezpiecznie, doświadczałeś przemocy, ciągłych konfliktów lub biedy. Krytykowano cię lub zawstydzano. Brakowało ci miłości i bliskości.

To co obecnie robisz w życiu często jest rozpaczliwą próbą by wreszcie poczuć się bezpieczny, szanowany, kochany, akceptowany i wart miłości.

By być szanowany i akceptowany będzie pracował aż do odcięcia, w pogodni za „sukcesem”.
By czuć się bezpiecznie będziesz wszystko kontrolował. Ciągle wypatrywał zagrożeń. By być akceptowany będzie asekuranckim perfekcjonistą. By móc czuć bliskość będziesz przedkładać potrzeby innych ponad swoje. Zamiast być sobą.

Jednocześnie chcąc zachować cząstkę siebie, zmęczony ciągłym udawanie życia, będzie wpadał w kompulsywne nawyki, używki, adrenalinowe szoty, bo będziesz chciał dotknąć czego prawdziwego. Poczuć się wolny. A te rzeczy świetnie imitują uczucie wolności.

NA CZYM POLEGA SESJA HEALING

Na sesji H e a l i n g cofasz się do przeszłych sytuacji, w których doświadczałeś wszystkich tych trudnych emocji i uwalniasz twoje wewnętrzne dziecko od bolesnych przekonań o sobie. Pozwalasz mu poczuć i zrozumieć jak niesprawiedliwy ciężar wzięło na swoje barki. Jak nie ze swojej winy wiele wycierpiało, w sytuacji gdy powinno być kochane i akceptowane takie jakie jest. Było przecież tylko dzieckiem.

Proces jest głębokim duchowym przeżyciem pozwalający w bardzo krótkim poznać sedno problemu. Przynoszącym natychmiastową ulgę i świadomość przyczyn swoich życiowych niepowodzeń i trudności.

Na sesjach H e a l i n g wykorzystuję proces zwany System Wewnętrznej Rodziny (IFS) oraz modalności pracy z wewnętrznym dzieckiem i częściami osobowości.
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj