Praca na swoim to moje marzenie!

2022-12-20 11:04:05

Agnieszka Stępień-Baran
Podejrzewam, że praca na swoim to marzenie niejednej z nas. Niestety w wielu przypadkach na snuciu wizji się kończy.

Dlaczego tak się dzieje?!

Powodów jest co najmniej kilka:
* brak konkretnego pomysłu lub zbyt dużo pomysłów, czyli chaos w głowie,
* dylematy przy próbie wyboru najlepszego pomysłu,
* obawy i lęki: czy dam radę? czy jestem dostatecznie dobra? czy ludzie kupią moje produkty bądź usługi? itd.
* brak wiedzy na start: czego potrzebuję na początku? jak to zdobyć? gdzie szukać wiedzy? itd.
* niezaspokojona potrzeba ukierunkowania: od czego właściwie zacząć? jak i gdzie szukać klientów? z kim współpracować? itd.

Historia mojej klientki Hani pokazuje, że kilka sesji może dać dobry początek do pójścia w kierunku własnej działalności.

Hania kocha konie, z wzajemnością zresztą. Po pewnym wypadku miała dylemat czy powinna kontynuować przygodę z fizjoterapią koni czy skupić się na dodatkowym kierunku studiów. Hania świetnie sobie z nim poradziła, odpowiadając sobie na kilka kluczowych pytań które ode mnie usłyszała. Postanowiła dać swój czas i energię koniom.

Hania nosiła też swoje lęki i obawy, ale rozmowa o nich pozwoliła im się przyjrzeć, sprawdzić na co Hania nie ma wpływu, a co może zrobić aby zminimalizować swój dyskomfort. Dostrzegła kilka ciekawych możliwości, które szybko sprawdziła. Zaczęła działać mimo strachu, bo wielu rzeczy nigdy nie robiła. Okazało się, że lwia część nie sprawiła jej żadnych trudności, co więcej poczuła się pewniejsza siebie.

Bardzo kibicuję Hani, bo towarzyszyłam jej w początkach biznesu. Jest pilną uczennicą, bo nie zwlekała i szybko wprowadziła w życie moje podpowiedzi. Wsparcie coachingowo-mentoringowe okazało się świetnym narzędziem w kreowaniu wymarzonego życia zawodowego. Oczywiście bardzo dużo zawdzięcza samej sobie!

Jeśli i Ty chciałabyś ruszyć w świat z własnym biznes, ale nosisz w sobie zbyt dużo ALE, zapraszam Cię do kontaktu.
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj