Agnieszka Stępień-Baran

Popularność: 386
Dzień dobry, mam na imię Agnieszka. Jestem coachem i mentorką kariery oraz konsultantką kryzysową. Pracuję z kobietami, które * chcą osiągnąć więcej, * zastanawiają się nad zmianą pracy, * rozważają przebranżowienie, * pragną otworzyć własny biznes, * szukają dla siebie pomysłu na nowe życie zawodowe, * wracają do pracy po dłuższej przerwie spowodowanej np. urlopem macierzyńskim. Pomagam im w stworzeniu i zrealizowaniu wymarzonej wizji zawodowej, aby korzystały w pełni ze swoich możliwości. ****************************************************************** Współpraca ze mną wygląda następująco: Zaczniemy od odkrycia Twoich mocnych stron, talentów i umiejętności. Ustalimy czego tak na prawdę pragniesz w obszarze zawodowym. Sprawdzimy co już masz i co Cię czeka do zrobienia. Stworzymy plan działania dzięki któremu zrealizujesz swoje marzenia zawodowe. Będziesz mogła liczyć na moją uważność, pełne zaangażowanie i wsparcie. ****************************************************************** Proponuję Ci trzy możliwości współpracy: PAKIET INTENSIVE: 3 sesje coachingowe/miesięcznie trwające po 60 minut W CENIE 570 ZŁ. PAKIET STANDARD: 2 sesje coachingowe/miesięcznie trwające po 60 minut W CENIE 420 ZŁ. PAKIET SMALL (DLA ZABIEGANYCH): 1 sesja coachingowa/miesięcznie trwająca 60 minut W CENIE 250 ZŁ. ****************************************************************** Zapraszam Cię na bezpłatną i niezobowiązującą 45-minutową konsultację tel. Zarezerwuj dogodny termin w kalendarzu: https://app.harmonizely.com/agnieszka-stepienbaran/45min ****************************************************************** Zapraszam serdecznie na moją stronę: www.reachthewish.com, gdzie czeka na Ciebie prezent w postaci bezpłatnego e-booka "8 kroków do określenia misji życiowej": https://reachthewish.com/e-book-8-krokow-do-okreslenia-zyciowej-misji/ Można mnie znaleźć w mediach społecznościowych: FB: https://www.facebook.com/SpelniajMarzenia.Lifecoach Instagram: https://www.instagram.com/spelniaj_marzenia.lifecoach/ oraz na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/agnieszka-st%C4%99pie%C5%84-baran-285b2b206/ Serdeczności, Agnieszka tel. 660-612-436 agnieszka.stepienbaran@gmail.com
Kontakt
kontakt mailowy: agnieszka.stepienbaran@gmail.com
kontakt tel.: 660612436
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Inne kompetencje
Konsultant kryzysowy

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Praca na swoim to moje marzenie!
20 grudnia 2022
Podejrzewam, że praca na swoim to marzenie niejednej z nas. Niestety w wielu przypadkach na snuciu wizji się kończy. Dlaczego tak się dzieje?! Powodów jest co najmniej kilka.
Jestem oszustką! Kobieca pewność siebie w kontekście syndromu oszusta.
24 luty 2022
Syndrom oszusta jest zjawiskiem psychologicznym, które polega na braku wiary w siebie i swoje możliwości, pomimo obiektywnych dowodów własnych kompetencji.