Redukcja wagi w hipnozie - poznaj historię Gosi

2023-04-18 16:25:42

Joanna Nowocien
Podczas sesji hipnozy potrzebna jest współpraca - jeśli masz dopłynąć do miejsca, w którym chcesz być.

Sesja hipnozy jest sesją coachingu. Najpierw zajmujemy się Twoim problemem – co jest jego przyczyną i co się zmieni gdy go już nie będzie. Jak będziesz się czuć np. gdy będziesz ważyć 10 kilogramów mniej.

Po tej rozmowie zamykasz oczy i już nie rozmawiamy. Słuchasz moich słów: sugestii i metafor starając się zobaczyć i poczuć to co opowiadam. Oczywiście w tym czasie nie śpisz upewniając się, że to co mówię jest zgodne z naszą wcześniejszą rozmową. W czasie sesji tworzysz także swoje własne obrazy i sceny z przyszłości, w których wszystko jest dokładnie takie jak sobie życzysz. To jest współpraca, która nie kończy się na sesji.

Po sesji jest czas na wprowadzanie zmian, które podpowiada podświadomość. Moja klientka Gosia straciła przez 5 miesięcy 8 kilogramów. Przez ten czas wprowadziła naprawdę sporo zmian:
✔ kupiła karnet na siłownię i razem z siostrą wzajemnie się motywują do regularnych ćwiczeń;
✔ dba o ruch każdego dnia, bo 3 wyjścia na trening to dla niej za mało. W tym przypadku pomaga jej krokomierz;
✔ ograniczyła jedzenie na mieście – zamiast jak określiła „częstych i średnich wyjść” umówili się z partnerem na jedną superkolację w miesiącu;
✔ na spotkaniach towarzyskich nie pije alkoholu. Motywacją jest nie tylko większa świadomość tego co je, ale także lepsza forma następnego dnia. Dzięki temu lepiej śpi i łatwiej jej się wstaje na studia, na które chodzi w weekendy;
✔ obserwuje jakie posiłki są bardziej sycące dzięki czemu zwiększyła ilość białka w diecie;
✔ pije więcej wody.

Popularność: 65    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj