Joanna Nowocien

Popularność: 42
Bardzo dobry coach (5)
Chcesz mieć więcej energii, czuć się lekko i dobrze? Nie masz już jednak siły na kolejną dietę i liczenie kalorii? Zapraszam Cię do uregulowania Twojej relacji z jedzeniem. Jestem coachem, trenerem komunikacji w nurcie NCV oraz hipnoterapeutką. Pomagam uregulować relację z jedzeniem i na nowo się nim cieszyć bez poczucia winy. Pierwszym krokiem do uzdrowienia relacji z jedzeniem jest zauważenie swoich potrzeb. Drugim krokiem jest poszukanie innych niż jedzenie sposobów na zaspokojenie tych potrzeb. Kiedy jedzenie służy zaspokojeniu głodu i przyjemności, a Ty z zadowoleniem zauważasz moment lekkiej sytości, niepotrzebne kilogramy zaczynają znikać. Jesz bez poczucia winy i nie martwisz się o efekt jojo. Proces prowadzony z wykorzystaniem hipnozy obejmuje 4 spotkania.
Kontakt
Zapraszam na bezpłatną konsultację online: +48 606 963 999
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii; Coaching Oparty Na Potrzebach; the Jacquin Hypnosis Academy

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowałem się na sesje hipnozy z Joanną, chociaż miałem dużo sceptycyzmu. Pytania w stylu: "Czy stracę kontrolę w czasie sesji? Jak to na mnie wpłynie i jakie da rezultaty?" Teraz, już po zakończonych sesjach, wiem że hipnoterapia to po prostu rodzaj pracy coachingowej. A hipnoza sama w sobie to niezwykle skuteczne narzędzie coachingowe. Pozwala dotrzeć do odpowiedzi, które kryją się w nas samych i skutecznie przepracować to co nas ogranicza. Jeśli chodzi o rezultaty to podjąłem nową pracę, widzę możliwości i je wykorzystuję. Więcej życia w życiu, luzu i zaufania do siebie samego – tak podsumowałbym zmianę jaką przeszedłem. To wszystko w zaledwie dwa miesiące! Słowa uznania dla Joanny za niezwykłą uważność na podopiecznego. Pełen profesjonalizm w poziomie empatii i stworzeniu bezpiecznej przestrzeni do pracy z trudnymi kwestiami. Z początkowych wątpliwości co do hipnoterapii, dziś mam pełne zaufanie do Joanny i wdzięczność za ogrom wsparcia jakie okazała. Teraz z mojego polecenia bliska mi osoba rozpoczyna pracę z Joanną.
16 lipca 2023 Piotr - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Byłem, doświadczyłem i uwierzyłem tak w ogromnym skrócie mogę opisać moje doświadczenia z terapią hipnozy u Asi. W moim życiu przyszedł moment gdzie zacząłem szukać różnych sposobów na zrozumienie siebie i poprawienie swojej sytuacji życiowej. Już po dwóch sesjach z Asią zacząłem zauważać różnice w swoim życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym.
14 kwietnia 2023 Paweł - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Joanna to taka dobra dusza, która pojawiła się w moim życiu wprawdzie ciut nieoczekiwanie jednakże jak się później okazało w samą porę. Jej głos, empatia, zaangażowanie sprawiają, że człowiek otwiera umysł i oczy na wiele aspektów, nie tylko tych, z którymi się do niej zgłasza. Dzięki sesjom chęć do zmian w życiu stała się realna a przede wszystkim możliwa. Dziękuję, że Pani jest i stanęła na mojej drodze!
17 marca 2023 Aneta - Specjalista ds administracyjnych
Bardzo dobry coach
Co mi zapadło w pamięć po sesji z Joanną Nowocień i ujęło najbardziej? Jej spokój, ciepło, którym emanuje, naturalna atmosfera bezpieczeństwa i psychicznego komfortu na sesji, autentyczne zaangażowanie w to, co robi. No i oczywiście skuteczność - w moim przypadku uporanie się z problemem bezsenności. Bardzo polecam.
15 marca 2023 Dorota - redaktorka wydawnicza
Bardzo dobry coach
Wyjątkowa osoba. Empatyczna, pełna dobrej energii, bardzo mi pomogła. Na jej sesjach czułam się bezpieczna i zaopiekowans Dzięki niej nabrałam wiary we własne siły i bardziej otworzyłam się na ludzi i nowe możliwości. Polecam.
15 marca 2023 Anna - Tłumaczka/rękodzielniczka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Redukcja wagi w hipnozie - poznaj historię Gosi
18 kwietnia 2023
Na czym polega odchudzanie w hipnozie? Na współpracy i wprowadzaniu fajnych zmian.
Redukcja wagi bez efektu jojo. Jak skutecznie schudnąć?
15 marca 2023
Wszyscy już to widzieliśmy: ktoś przechodzi na kilkutygodniową dietę i traci na wadze, tylko po to, aby szybko nadrobić to co zostało najczęściej z wielkim trudem osiągnięte. Zjawisko to znane jest jako efekt jojo lub dieta jojo. Powodem dla którego wracają kilogramy są stare nawyki, które wcześniej doprowadziły do nadwagi. Dlaczego tak się dzieje i jak skutecznie schudnąć?