ICF Kraków zaprasza na październikowe spotkanie

2013-10-11 11:20:16

Grażyna Słomska
Serdecznie zapraszamy na nadzwyczajne Coaching Cafe pt. "Medytacja dla coachów" z H.Szmidtem, którego gościliśmy w ICF Kraków rok temu.

Czas: Spotkanie odbędzie się 14.10.2013 od 17.00 do 19.00
Miejsce: budynek WSE ul.Św.Filipa 25 w Krakowie sala F02

Opis:
Temat i osoba prowadzącego są wyjątkowe: "Medytacja dla coachów" - na tym spotkaniu Henryk Szmidt, który od kilkudziesięciu lat zajmuje się medytacją, a od kilkunastu coachingiem, podzieli się z uczestnikami sposobami na to, jak można i warto stosować medytację w praktyce coachingowej.

Spotkanie będzie przeprowadzone metodą wykładu interaktywnego. Uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę o tym czym jest medytacja i jak można ją zastosować w trakcie pracy z klientem. Obejmuje to przygotowania do sesji, pierwszy kontakt z klientem, szczególne momenty „wytrzymywania” ciszy i pogubienia coacha w trakcje sesji oraz zakończenie sesji. Uczestnicy znajdą praktyczne wskazówki odnośnie tego jak używać technik medytacyjnych jako punktu wyjścia do obserwacji siebie i klienta.

O prowadzącym:
Henryk Szmidt - PCC, CPCC, Senior Executive Coach, Superwizor & Mentor trener, coach i konsultant, mieszka na stałe we Francji. Realizuje projekty konsultingowe i coachingowe, oraz szkolenia dla korporacji w dziedzinie doskonalenia umiejętności menedżerów, coachów i pracowników kadr w Polsce, Francji, Chinach i krajach anglosaksońskich. Ma trzydziestoletnie doświadczenie korporacyjne, akredytację PCC , certytikat Superwizora i Mentora CoachWiseTM oraz tytuł CPCC (Certified Professional Co-Active Coach) wydany przez Coach Training Institute z USA. Założyciel stowarzyszenia rozwoju osobistego : Présence d’Esprit (we Francji) gdzie prowadzi od 10 lat cotygodniowe szkolenia w technikach medytacji. W ramach współpracy z Coaching Center prowadzi od wielu lat sesje superwizyjne i mentorskie, a także spotkania laboratoryjne poświęcone szkoleniu coachów (Coaching Lab, Coaching Pub) i superwizorów (START - grupa pomocy, samokształcenia i rozwoju kompetencji) oraz certyfikowane przez ICF egzaminy. Prowadził także sesje mentorskie i superwizyjne oraz ćwiczenia z coachingu rozwojowego w ramach podyplomowych studiów z coachingu dla Warszawskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej (WWSE). Autor kilku książek nt coachingu.

Zgłoszenia: e-mailem na adres: krakow@icf.org.pl


Opłaty:
Dla członków ICF udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Pozostałe osoby prosimy o wniesienie opłaty 50 PLN na konto i przesłanie potwierdzenie wykonania przelewu wraz ze zgłoszeniem:

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie
Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
w tytule przelewu koniecznie wpisując: ICF Kraków, Coaching Cafe 14.10.2013 imię nazwiskoDrugie wydarzenie, o którym pragniemy poinformować (nie jesteśmy jego organizatorem), jest spotkaniem otwartym z Henrykiem Szmidtem. Organizuje je UJ pod tytułem: "Coaching, duchowość i Grotowski" odbędzie się 15.10.2013 w godz. :10.00 -11.30 w Krakowie Rynek Gł. 34, piętro III , sala 33.


Zapraszamy do przekazania tej wiadomości osobom, które mogły by być nią zainteresowane.

Grażyna Słomska
Associate Certified Coach ICF
Erickson Professional Coach
krakow@icf.org.pl
www.icf.org.pl
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj