Grupa superwizyjna dla mentorów

2024-02-08 22:58:06

Agnieszka Kaseja
Grupa superwizyjna, do której Was dziś zapraszam, spotyka się w terminach:
Terminy: czwartki godz. 17-20 (przy 6 osobach, krócej przy 4).
15.02.2024
14.03.
11.04.
16.05.
Obecnie są dostępne 2 miejsca.

CO?
Superwizja podnosi rozumienie siebie w tej roli, podsuwa nowe interwencje, umożliwia refleksję etyczną i zapewnia klientów o tym, ze mentor/-ka jest profesjonalistą/-ką. Profesjonalny #mentor jest zobowiązany uczestniczyć w praktyce refleksyjnego dialogu na temat swojej praktyki - to nazywamy właśnie superwizją - co najmniej 4 razy do roku.

DLA KOGO?
Ta grupa skierowana jest do mentorów z doświadczeniem, w tym przede wszystkim mentorów akredytowanych EMCC EIA. jest to dość unikatowa propozycja. jestem jedną z nielicznych doświadczonych superwizorek mentoringu w Polsce. mam za sobą już ponad 1000 h sesji superwizyjnych.

O MNIE
Oferuję superwizję wg definicji EMCC - bezpieczne miejsce na rozwój profesjonalizmu w roli mentora.

Rola superwizorki jest bardzo naturalnym dla mnie podsumowaniem mojej drogi zawodowej. Wynika także z moich predyspozycji obserwacyjnych, analitycznych, wykształcenia psychologicznego oraz wysokiej jakości metodyki pracy z grupą. Ważne jest też moje przeszkolenia w zakresie procesów psychodynamicznych (Laboratorium Psychoedukacji). Poza tym tworzenie bezpiecznej przestrzeni do autorefleksji i uczenia się jest moją pasją i stałą praktyką jako osoby od 9 lat medytującej w nurcie zen. Prowadzę sesje w podejściu Superwizji opartej o uważność i troskę (Mindfulness & Compassion Based Supervision).

Jestem doświadczonĄ coachką i mentorką przywództwa (1500+h), superwizorem dla coachów i mentorów (1000+h), menedżerką programów rozwojowych w firmach i trenerką zarządzania ludźmi, coachingu i mentoringu (4000+h). Jestem związana z coachingiem od 25 lat. Obecnie asesuję też procesy akredytacji indywidualnej i kursów dla EMCC.

Jako pierwsza osoba w Polsce zostałam akredytowana (uwierzytelniona) jako superwizorka międzynarodowa z akredytacją EMCC ESIA (X 2023). Podobnie jako pierwsza i jak dotąd jedyna Polka uzyskała najwyższą akredytację międzynarodową na poziomie MASTER PRACTITIONER EMCC Global. Wcześniej także jako pierwsza w Polsce uzyskałam akredytację wszystkich 3 niezależnych organizacji branżowych dostępnych w Polsce (EMCC, ICF, Izba Coachingu). Zrobiłam to, żeby po pierwsze poznać ścieżki akredytacji i móc wspierać moich klientów, bazując nie na teorii, tylko na własnym doświadczeniu. Po drugie, chciałam otworzyć drzwi dla moich kolegów i koleżanek - zachęcić ich, żeby sięgali po know how zagraniczny oraz wypełniali standardy światowe w coachingu i mentoringu. To ważne z kolei dla naszych klientów, którzy mają prawo oczekiwać najlepszej jakości.


Koszt za cały cykl : 800 PLN netto plus Vat
Zapisy: agnieszka.kaseja(at)gmail.com
Popularność: 0    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj