Jesteś Wystarczająca!!!

2024-02-10 20:20:46

Anna Jodłowska-Morleo
Do napisania tego posta zainspirowała mnie książka Grace Byers pt. "I am enough", którą kupiłam dla mojej 12-letniej Córki. Rozmawiając z Nią o tym, co dla Niej oznacza pojęcie "to be enough" zrozumiałam, że to tak naprawdę filozofia życia. To danie sobie prawa do myślenia o samej sobie, że jesteś wystarczająca dokładnie taka, jaka jesteś, ze wszystkimi konsekwencjami takiego widzenia siebie.
Zbyt często poddajemy się presji społecznej, porównujemy się z innymi i oceniamy siebie przez pryzmat zewnętrznych osądów. Ale prawda jest taka, że ​​jesteśmy wystarczające już teraz. Jesteśmy wystarczające ze względu na nasze wartości, pasje, umiejętności i unikalne cechy.
"Pamiętaj, że jesteś niepowtarzalny, dokładnie taki, jak masz być. Nie ma potrzeby porównywać się do innych, bo Twój własny ślad życia jest wyjątkowy." - Wayne Dyer
"Czasami musimy odłożyć lusterko i zobaczyć siebie w nowym świetle. Prawdziwa siła leży w zaakceptowaniu siebie i wiary w swoją wartość." - Brene Brown
Tak, wbrew temu, co często o sobie myślisz, jesteś wystarczająca!!!. Nie musisz udowadniać niczego sobie ani nikomu innemu. Twoja wartość nie zależy od liczby lajków, komentarzy czy ocen. Twoja wartość jest niezmierzalna i niepodważalna.
#IAMENOUGH to deklaracja odwagi, akceptacji i miłości do samego siebie. To zobowiązanie do bycia autentyczną i wyrażania siebie w sposób prawdziwy i i zgodny z własnym JA.
Dlatego dzisiaj, gdy spojrzysz w lustro, powiedz sobie to głośno: "Jestem wystarczająca. Jestem wystarczająca. Jestem wystarczająca." I uwierz w to z całego serca, bo naprawdę jesteś w 100% wystarczająca.
Rozpocznij swoją podróż ku akceptacji i miłości do samej siebie już dzisiaj. Niech każdy dzień będzie lekcją odkrywania własnej wartości i siły. Bądź swoim najlepszym przyjacielem i największym sojusznikiem.
Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w budowaniu siebie, swojego poczucia własnej wartości i sprawczości to serdecznie zapraszam do kontaktu. Pomyśl, jak zmieni się Twój świat, jeśli będziesz podejmowała decyzje myśląc o sobie, że jesteś w 100% wystarczająca.....
Popularność: 0    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj