Anna Jodłowska-Morleo

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (9)
Cześć, nazywam się Ania. Jestem Life & Business coachem, mentorką kariery i praktykiem biznesu. Wspieram w zmianie osoby, które czują, że są w niewłaściwym miejscu, życiowo i/lub zawodowo, i w końcu chciałyby się czuć spełnione i żyć w zgodzie ze sobą. W pracy z Klientami wpieram, motywuję, inspiruję i dzielę się swoim doświadczeniem zawodowym. Szczególnie bliskie są mi tematy przebranżowienia oraz otwierania i prowadzenia działalności gospodarczej/firmy, zarówno w Polsce jak i za granicą, oraz skalowania biznesu. Promuję rozwiązania work-life balance. Jestem kobietą multipotencjalną, łączącą z sukcesem role: - mentorki kariery, wspierającej osoby zagrożone syndromem wypalenia zawodowego i w procesie zmiany ścieżki kariery, - life & business coacha, który towarzyszy osobom chcącym spełniać się zawodowo i żyć w zgodzie ze sobą, - doradczyni biznesowej specjalizującej w się w procesach delokalizacji przedsiębiorstw i internacjonalizacji produktów i usług, - startuperki i multiprzedsiębiorcy, - menadżerki w korporacji IT i firmach z sektora SME, - żony i matki 12-latki w edukacji domowej. Moje super moce: - ponad 20 lat doświadczenie w budowaniu firm i zarządzaniu nimi (sektor IT i elektromaszynowy) oraz 12-letnie doświadczenia w konsultingu w wielu różnych sektorach, - łączenie umiejętności analitycznych oraz specjalistycznej wiedzy księgowej i prawnej z dogłębnym rozumieniem procesów biznesowych i innowacyjnością, - multipotencjalność, wielojęzyczność i wielokulturowość, - empatia oraz umiejętność uważnego słuchania i tworzenia relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, - koncentracja na osiągnięciu celu procesu, z poszanowaniem zasad ekologii celu.
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
È con grande piacere che consiglio caldamente il lavoro di Anna come coach. Mi sono rivolto a lei quando desideravo entrare nel mercato polacco, ma non sapevo come affrontare la situazione. Anna non solo mi ha aiutato a identificare chi fosse il mio cliente ideale, ma ha anche contribuito a creare una strategia di vendita, strategie di comunicazione, una rete di vendita, e molto altro. Grazie al suo prezioso supporto, la mia azienda opera con successo in Polonia e sta ottenendo risultati straordinari. Consiglio Anna in particolare perché è una persona estremamente concreta, focalizzata sugli obiettivi, creativa, efficiente e capace di proporre soluzioni non convenzionali ma estremamente efficaci.
5 luty 2024 Roberto - Amministratore Delegato
Bardzo dobry coach
Polecam spotkanie z Anną, jej wskazówki są bardzo trafne i od razu widać bogate doświadczenie zawodowe i życiowe, a także dużą wrażliwość i zrozumienie drugiego człowieka. Na pewno warto skorzystać z jej usług, zwłaszcza w przypadku problemów z wiarą we własne możliwości.
1 luty 2024 Ula - Manager Assistant
Bardzo dobry coach
Pani Ania potrafi słuchać, pomogła wyznaczyć mi cel, a także wskazać dodatkowe ścieżki rozwoju. Mnóstwo inspiracji, dużo etyki, sympatii oraz ciekawości drugiego człowieka. Wspaniała osoba. Serdecznie polecam!
1 luty 2024 Anka - Naukowiec
Bardzo dobry coach
Rewelacyjny coach i mentor. Z wsparcia Pani Ani korzystałam kilkukrotnie. Działa ona na najwyższym poziomie i z pełnym zaangażowaniem. Ponieważ jest osobą doświadczoną w biznesie, wykonywała w życiu wiele zawodów, ma wykształcenie z kilku obszarów i cały czas wiedzę poszerza, bardzo szybko znajduje rozwiązania, tam gdzie wydaje się, że ich nie ma. Potrafi skutecznie zmotywować i w krótkim czasie wpłynąć na zmianę. Pani Ania jest szybka w działaniu, pragmatyczna, dokładna. Jest świetnym słuchaczem. Ze względu na skuteczność, wszechstronność, szacunek do człowieka, wysokie standardy etyczne, pani Ania jest warta każdych pieniędzy!!!
12 stycznia 2024 Edyta - Prezes Fundacji
Bardzo dobry coach
Mam bardzo dobre odczucia po spotkaniu i sesji z Panią Anną, bardzo empatyczna i wielkoduszna osoba. Można inaczej spojrzeć na wiele spraw a szczególnie inaczej spojrzeć na siebie :) Polecam współpracę z Anią, to właściwa osoba na właściwym miejscu.
12 stycznia 2024 EMILA - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Ania to osoba potrafiąca słuchać, wyciągnąć z tego co usłyszy sedno problemu, który później pomaga rozwiązać. Jest osobą szczerą i bardzo empatyczną. Ma ogromną wiedzę, którą się dzieli poprawiając tym samym jakość pracy osoby z którą współpracuje. Polecam współpracę z Anią, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu, wspaniała mentorka i coach.
3 stycznia 2024 Marta - Psychodietetyczka
Bardzo dobry coach
Rewelacyjna współpraca. Pani Anna umiejętnie, dyskretnie i profecjonalnie wspierala w dążeniu do celu. Dodam, że cel mój mglisty przybierał coraz bardziej wyrażnie kształty ze spotkania na spotkanie. Mnóstwo inspiracij. Dziękuję ogromnie. Jeśli szukasz, to już znalazleś. Skorzystaj, zmień na lepsze.
2 stycznia 2024 Aleksandra - Kosmetyczka
Bardzo dobry coach
Pani Anna jest profesjonalistką w każdym calu :) Cieszę się, że ją poznałam, wniosła wiele inspiracji w moje życie zawodowe , jest dobrym liderem w procesie zmiany , polecam serdecznie! To naprawdę b. dobry coach:)
29 grudnia 2023 Halina - Logopeda, dyrektor
Bardzo dobry coach
Desidero condividere la mia straordinaria esperienza con Anna come coach e mentore. Sono una donna di oltre 40 anni che, fino a poco tempo fa, non aveva mai avuto un'esperienza lavorativa formale, avendo dedicato gran parte della mia vita alla famiglia. Quando mio marito ha ottenuto un'opportunità di lavoro a Varsavia, sono venuta insieme a lui, ma mi sono trovata in una situazione in cui non conoscevo la lingua e non sapevo cosa fare di me stessa. Anna è stata la mia guida preziosa in questo periodo di transizione. Con pazienza e dedizione, mi ha accompagnata nel processo di scoperta di cosa volessi dalla vita e quale direzione professionale volessi intraprendere. Per la prima volta nella mia vita, mi sono trovata a dover fare qualcosa per me stessa, e non avevo idea di come iniziare. Grazie all'aiuto di Anna, oggi posso dire di essere finalmente libera e indipendente. Ho avviato la mia attività e sento che sto davvero vivendo la mia vita. Se non fosse stato per la fede di Anna in me e nelle mie capacità, non avrei mai raggiunto questo punto. Non avrei nemmeno osato fare il primo passo in questa direzione. Consiglio vivamente il lavoro con Anna a chiunque stia cercando un coach, mentore e consulente aziendale. La sua dedizione, competenza e fiducia nei confronti delle persone sono straordinarie. Grazie Anna, sei stata una guida fondamentale nella mia rinascita professionale e personale!!!
27 grudnia 2023 Antonietta - Imprenditrice
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jesteś Wystarczająca!!!
10 luty 2024
Zainspirowana książką "I am enough" Grace Byers, odkrywam, że być wystarczającą to filozofia życia. Nie musisz udowadniać nic nikomu. Twój ślad życia jest wyjątkowy.
Coaching holistyczny
31 grudnia 2023
Coaching holistyczny to całościowy proces rozwoju osobistego, nastawiony na poprawę jakości życia i zbudowanie równowagi pomiędzy sferą osobistą a zawodową. Coaching holistyczny obejmuje wszystkie aspekty życia, od emocjonalnych po duchowe i od finansowych po relacje międzyludzkie.
Wielopotencjalność - dar czy przekleństwo?
28 grudnia 2023
Osoby wielopotencjalne mają niezwykły dar wielu talentów. Kluczem do sukcesu w ich karierze jest zdefiniowanie celów, umiejętność ich łączenia, elastyczne planowanie, budowanie sieci wsparcia, rozwijanie umiejętności samoregulacji, podejmowanie stałych wyzwań i duma z własnej wielopotencjalności. Wartość, jaką wnoszą do projektów, jest nieoceniona, a ich zdolność do kreatywnego łączenia talentów jest unikatowa. Odkryj potencjał swojej wielopotencjalności i niech stanie się ona siłą napędową twojego sukcesu!
Odkryj Nowe Obszary Sukcesu: Przewodnik po Przebranżowaniu
27 grudnia 2023
Przebranżowienie to nie tylko zmiana zawodu, to prawdziwa rewolucja w życiu zawodowym. Dla tych, którzy marzą o "nowym otwarciu", przygotowałam krótki przewodnik po strategiach skutecznego przebranżowieni