ICF Kraków Zaprasza na 2 listopadowe spotkania

2013-11-04 14:20:00

Grażyna Słomska
Serdecznie zapraszamy na DWA listopadowe wydarzenia organizowane przez ICF Kraków

1 spotkanie:

Typ spotkania: Learning Forum

Temat: ICF Kraków Sesje edukacyjne: Budowanie profesjonalnej społeczności uczącej się (z ang. BUILDING A PROFESSIONAL LEARNING COMMUNITY)

Data: 06.11.2013 Godz.: 16.00-20.30

Miejsce: Kraków Wyższa Szkoła Europejska im.ks.J.Tischnera, ul. św. Filipa 25, sala F02

Cel: Zwiększenie umiejętności budowania profesjonalnej społeczności uczącej się

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś mógł przynależeć do profesjonalnej społeczności, która dostarcza Ci wyjątkowych, inspirujących relacji zawodowych? Wyobraź sobie, że kończysz swoje dotychczasowe spotkania czując się doenergetyzowany i zregenerowany! Dołącz do nas podczas takiego doświadczenia w ICF Kraków podczas warsztatów „Budowanie profesjonalnej społeczności uczącej się”. Jednym z celów ICF jest budowanie zdolności: zarówno wśród społeczności coachów, jak i poszczególnych osób poprzez facylitację angażujących spotkań oraz tworzenie okazji do nieustającego uczenia się.
Jeśli nie jest znana Ci formuła społeczności uczącej się, jest ona sposobem na promowanie zaangażowania oraz pogłębiania uczenia się w grupie profesjonalistów. Bazując na odpowiedzialności za samego siebie oraz wzajemnym wsparciu, społeczności uczące się są budowane na zasadzie pracy w małych podgrupach. Te grupy osób o wspólnym interesie stają się „jednostkami zmiany”. Zamiast słuchać o tym zjawisku, będziemy współtworzyć przyszłość, w stronę, której się poruszamy: zapraszamy Was do zaangażowania się w ten interaktywny event jako członków tej społeczności. Przyłączcie swoje talenty i aspiracje do ustrukturyzowanej konwersacji i odkryjcie swoje cele rozwojowe, przyczyniając się tym samym do tego, by inni uczyli się od Was.
Społeczności uczące się, są zorientowane na rozwój poprzez praktykę i refleksję. Koncentrują się również na budowaniu interpersonalnej i organizacyjnej zdolności do tworzenia odpowiedniej atmosfery i odpowiedniej ilości struktury, by umożliwić ludziom najlepszą możliwą współpracę. Są one również idealne dla coachów, pomagając zmniejszyć izolację typową dla indywidualnych praktyków. Zwiększają przez to autentyczne interakcje i zaufanie pomiędzy coachami wywodzącymi się z różnych podejść, szkół i niszy. Możemy zmienić nasze doświadczenia i rozwinąć naszą coachingową profesję współtworząc społeczność uczącą się.


Program warsztatów: oparty na pomysłach zaczerpniętych z książki Petera Block’a Community – The Structure Of Belonging. Moderatorem warsztatu będzie Lynn Skotnitsky, MA, ECPC, wcześniejszy Dyrektor Programowy ICF Vancouver i profesjonalny trener coachingu.
Budowanie naszej społeczności wiąże się ze zwiększaniem naszego połączenia z korzeniami, skoncentrowania rozmów na przyszłości oraz możliwościach i na zadawaniu pytań, które otwierają drzwi do przyszłości. Będzie to spotkanie wymagające dużego zaangażowania ze strony uczestników – wszystko zależy od tego, jak chcemy rozwijać się jako coachowie i jako profesja. Dołącz na naszą sesję wzbogacania oraz łączenia, podczas gdy będziemy współtworzyć przyszłość ICF Kraków.


Prowadzący: Lynn Skotnitsky - MA ECPC, jest profesjonalnym coachem oraz edukatorem dorosłych, z ponad 25-letnim doświadczeniem w doradztwie rozwojowym w Kanadzie I zagranicą. Jej praca jest zorientowana na budowanie zdolności liderskich, komunikacji międzykulturowej, włączenia oraz różnorodności z osobami indywidualnymi, zespołami, organizacjami I społecznościami.
Jest trenerem coachów w Erickson Coaching International, ucząc coachów na całym świecie. Ponadto żyła w 5 krajach, pracowała w 12. Stworzyła oraz poprowadziła szereg różnych warsztatów, projektów zespołowych, sesji planowania strategicznego oraz konsultacji dla zarządów spółek w wielu sektorach: od środowisk akademickich, przez opiekę zdrowotną, lokalne społeczności, sector finansowy, turystyczny, administrację publiczną oraz integrację międzykulturową.
Lynn ukończyła studia magisterskie na kierunku nauczanie dorosłych I rozwój organizacji na uniwersytecie w Toronto. Dodatkowo skończyła studia licencjackie z socjologii I antropologii na uniwersytecie w British Columbia oraz otrzymała dyplom z zarządzania biznesem na uniwersytecie w Okanagan (Kanada). Ponadto ukończyła podyplomowe kursy z Komunikacji międzykulturowej, Planowania Facylitowanego, Zaawansowanych Mediacji Interpersonalnych. Jest certyfikowanym coachem Erickson Coaching International, praktykiem NLP, członkiem International Coach Federation (ICF) od 2008 r.
Głęboko zaangażowana we wzmacnianie społeczności. Lynn służyła, jako członek zarządu wielu organizacji pozarządowych oraz brała udział w licznych inicjatywach zmiany społecznej. Jest pasjonatką tworzenia świata, w którym każdy może rozkwitać.


Zgłoszenia: e-mail na adres: krakow@icf.org.pl

Opłaty:
Dla członków ICF udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Pozostałe osoby prosimy o wniesienie opłaty : 150 PLN:

Sposób płatności: przelew

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie
Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
w tytule przelewu koniecznie wpisując: ICF Kraków Learning Forum 06.11.2013 imię nazwisko

Bardzo proszę o przesłania potwierdzenia przelewu: krakow@icf.org.pl
Prosimy, przekażcie nasze zaproszenie swoim znajomym, którzy mogliby być nim zainteresowani.
ZAPRASZAMY


2 spotkanie:

Typ spotkania: coachowisko (tj. specjalne „warsztatowe” Coaching Caffe)

Data: 21.11.2013, Godz.:17.00-20.30

Miejsce: Kraków Wyższa Szkoła Europejska im.ks.J.Tischnera, ul. św. Filipa 25, sala F02

Temat: Strategia Walta Disneya, – co można zrobić ze znanym narzędziem.

Cel: szerzenie i wymiana doświadczeń ze stosowania narzędzi coachingowych.

Zakres tematyczny: Strategia Walta Disneya znana pewnie wielu coachom zostanie poddana gruntownej analizie. Przyjrzymy się jej raz jeszcze w szczegółach odnośnie stosowania, prowadzenia i zastosowania rezultatów. W części praktycznej przy pomocy Strategii wykreujemy kilka pomysłów na pracę ICF Kraków w najbliższym czasie

Prowadzący:

Małgorzata Klimczyk

Grażyna Machała coach biznesu, mentor

Zgłoszenia: e-mail na adres: krakow@icf.org.pl

Opłaty:

Dla członków ICF udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Pozostałe osoby prosimy o wniesienie opłaty : 50 PLN:

Sposób płatności: przelew

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie
Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
w tytule przelewu koniecznie wpisując: ICF Kraków, Coachowisko 21.11.2013 imię nazwisko

Bardzo proszę o przesłania potwierdzenia przelewu: krakow@icf.org.pl

Prosimy, przekażcie nasze zaproszenie swoim znajomym, którzy mogliby być nim zainteresowani.

ZAPRASZAMY

ICF Kraków
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj