ICF Łódź zaprasza na pierwsze Learning Forum – już w październiku !

2012-09-30 11:04:10

Agnieszka Grys
Termin: 15.10.2012 (poniedziałek), w godz. 16:00 – 21:00.
Miejsce: Golden Floor University Business Park, bud.A., – ul. Wólczańska 178, Łódź
Temat: „Projektowanie procesu coachingowego”.
Grupa: 14 osób (!) – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Celem programu jest rozwinięcie kompetencji coachingowych uczestników poprzez poszerzanie samoświadomości i rozumienia wkładu, jaki coach swoją osobowością wnosi do relacji coachingowej. Uczestnicy dowiedzą się jak poprawić skuteczność działań własnych oraz pracować nad efektywnością coachee. Poszerzą swoją wiedzę na temat różnic w strukturze i procesie coachingów indywidualnych i organizacyjnych.

Warsztat poprowadzi doświadczona trenerka i Coach – Agnieszka Grys, ACC, członek ICF Polska i Global

Podczas spotkania będą poruszone takie obszary jak:

1. Autentyczność Coacha
• Autentyczność – potrzeba, konieczność czy naturalność Coacha?
• Budowanie relacji z Klientem w coachingu
• Rola elastyczności w pracy z klientem
2. Proces a struktura coachingu indywidualnego
• Proces a struktura coachingu – na czym polega różnica?
• Monitorowanie procesu rozwoju klienta i pracy coacha
3. Proces a struktura coachingu biznesowego
• Proces a struktura w coachingu biznesowym – czym to się różni od procesu i struktury w coachingu z klientami prywatnymi
• Elementy etyki pracy Coacha z klientami prywatnymi i biznesowymi zgodne ze standardami ICF i ICC.

Spotkanie będzie prowadzone metodami interaktywnymi i warsztatowymi z elementami mentoringu. Agnieszka podzieli się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu sprawdzonych metod prowadzenia coachingu indywidualnego i biznesowego.

Uczestnictwo w Learning Forum „Projektowanie procesu coachingowego” uprawnia uczestników do otrzymania 4 godzin CCEU.

Prowadząca Agnieszka Grys, Asystent Alicja Stankiewicz

Agnieszka Grys – ICF Associated Certified Coach, obecnie w trakcie akredytacji na poziomie Profesional Certified Coach (PCC). Coach metody CochWiseTM, Posiada ponad 1300 godzin coachingu indywidualnego i grupowego. Ukończyła podyplomowe studia z menedżeryzmu. Absolwentka programu rozwojowego akredytowanego przez International Coach Federation składającego się z: CoachWiseEssentialsTM, CoachWise EquippedTM, oraz CoachWise ProficiencyTM . Od 12 lat trener, doradca biznesowy, od 6 lat właściciel firmy szkoleniowej w ramach której prowadzi projekty dla menedżerów wyższego i średniego szczebla, dla zespołów handlowych i trenerów wewnętrznych organizacji. Z wykształcenia ekonomista. Specjalizuje się w pracy nad rozwojem i efektywnością. Pracuje z klientami w oparciu o zróżnicowane modele coachingowe takie jak: coachingu co-active i co-creative. Wykorzystuje też elementy coachingu prowokatywnego. Członek Polskiego Towarzystwa Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej oraz ICF Polska i Global.

Alicja Stankiewicz – Certyfikowany Coach metody CoachWiseTM, trener, psycholog.
Obecnie w trakcie przygotowania do egzaminu na poziomie Associated Certified Coach. Członek International Coach Federation (Polska i Global). Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz studiów podyplomowych, z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Członek ICF. Ukończyła akredytowane w ICF programy szkoleniowe dla coachów CoachWise EssentialsTM i CoachWise EquippedTM.. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, firmach doradztwa personalnego oraz jako trener osób dorosłych i młodzieży. Zajmuje się doradztwem i treningami w zakresie funkcjonowania społecznego i komunikacji interpersonalnej. Obecnie zaangażowana w międzynarodowy Projekt Unijny mający na celu stworzenie metody coachingowej odpowiedniej dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu prosimy o potwierdzanie obecności na adres: lodz@icf.org.pl

Dla członków ICF spotkanie jest bezpłatne.

Osoby niezrzeszone w ICF prosimy o wpłatę na konto ICF Polska w wysokości 150zł przed spotkaniem na konto: Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
oraz przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres: lodz@icf.org.pl

Serdecznie zapraszamy,
Oddział ICF Łódź

Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj