Zapraszamy na Coaching Caffe ICF Kraków w styczniu!

2013-01-01 21:45:13

Grażyna Słomska
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z jednym z najlepszych specjalistów NLP w Polsce Benedyktem Peczko. 11.01.2013. Coaching Caffe z Benedyktem Peczko pt.: "Zastosowanie systemu diagnozy i interwencji NLP w coachingu".
Miejsce Wyższa Szkoła Europejska im.Ks.J.Tischnera, Kraków ul.Westerplatte 11 Aula, godz.17.30 - 20.30

Podczas spotkania zostaną poruszone następujace zagadnienia:

m.in.
• Proces zbierania i porządkowania informacji
• Rozpoznawanie struktury problemu
• Rodzaje problemów i odpowiadające im sposoby interwencji (wprowadzania zmiany)
• Życzenia, potrzeby i cele klientów – jak je odróżniać i jak z nimi postępować
• Przykładowe metody odzyskiwania i uaktywniania zasobów wewnętrznych
• Schemat całościowego procesu coachingu w ujęciu NLP.


Prowadzący: Benedykt Peczko
Założyciel i dyrektor Polskiego Instytutu NLP. Certyfikowany Trener NLP (Erickson University International - Kanada, Austrian Training Center for NLP). Jest absolwentem i organizatorem pionierskich w Polsce kursów certyfikacyjnych w zakresie NLP, prowadzonych przez Annegret Meyer (obecnie Hallanzy), reprezentującą Institute for Integrative Communication w Monachium (potwierdzone przez German Association for Neuro-Linguistic Programming oraz International Association for NLP).
Od 1985 r. zajmuje się indywidualną i grupową pomocą psychologiczną, a od 1991 r. organizuje i prowadzi warsztaty, treningi i kursy głównie na temat możliwości zastosowań NLP, adresowane do różnych grup zawodowych oraz coaching indywidualny i grupowy dla przedstawicieli firm. Jest członkiem Komisji ds. Standardów Szkoleniowych w The European Coaching Federation (EuCF) oraz przedstawicielem (mentorem) tej organizacji na Polskę. Współtwórca systemu Multi Level Coaching (MLC) i kierownik merytoryczny Studium Coachingu MLC w Polskim Instytucie NLP. Pełni również funkcję superwizora coachów. Redaktor merytoryczny Wydawnictwa PINLP.

Zgłoszenia
Prosimy o potwierdzanie obecności na adres: krakow@icf.org.pl Prosimy o przysyłanie zgłoszeń jak najwcześniej abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość miejsc.

Opłaty:
- dla członków ICF oraz dla osób, które po raz pierwszy uczestniczą w spotkaniu ICF- spotkanie bezpłatne
- dla osób niebędących członkami ICF, ktore uczestniczyły kiedykolwiek w spotkaniach ICF opłata na pokrycie kosztów organizacji spotkania: 50 zł płatna na miejcu lub przelewem

Opłaty dane do przelewu:
Aby opłacić uczestnictwo należy wykonać przelew na konto:
Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie
Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
w tytule przelewu wpisując koniecznie : nazwę, datę spotkania, imię i nazwisko uczestnika oraz Komitet lokalny ICF, który to spotkanie organizuje ( tj. Krakowski Komitet Lokalny ICF). Prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres: krakow@icf.org.pl


Zapraszamy

Grażyna Słomska
Asystent Lidera Krakowskiego Komitetu Lokalnego ICF o/Polska
Erickson Professional Coach
krakow@icf.org.pl
www.icf.org.pl
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj