Zmiana

2015-10-06 14:25:52

Joanna Wieczorek
Nazywam się Joanna Wieczorek , z wykształcenia jestem teraeutką manualną. Pracowałam z ludźmi wspierając ich w ich problemach zdrowotnych. Praca ta dała mi ogromną radość ale też wiedzę na temat pewnych zalezności między ciałem człowieka a jego emocjami . Bardzo szybko zaczęłam doszkalać się i tak o to, bliska mojemu sercu i doświadczeniu stała się holistyka. Moje życie zaczęło się zmieniać , ponieważ świadomie pracowałam ze sobą ,ze swoimi ograniczeniami i blokadami, co przekładało się na mój własny- coraz lepszy stan zdrowia. Zaczęłam odczuwać silną potrzebę ,dzielenie się swoją wiedzą z innymi.

Dziś znalazłam się w takim punkcie swojego życia , gdzie jako coach i trener mogę wspierać innych. Jestem spełniona i zrealizowana ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ wiem , że wciąż jest dużo do zrozumienia i nauczenia. I to właśnie jest piękne w rozwoju osobistym.

Wspieram ludzi jako coach , pomagając im, zbudować to czego pragną ,opierając się na swoim własnym zyciowym doświadczeniu i potencjale. Wspaniale jest widzieć jak ludzie sami odkrywają w sobie ten potencjał i przyczyny dla których potrafią bardzo szybko ruszyć z miejsca.
Coaching to wspaniałe narzędzie ,jeśli tylko dana osoba jest w stanie poczuć i określić czego chce.

Zajmuję się motywacją ludzi. Metoda której używam, jest krótsza niż tradycyjna sesja coachingowa ale często też bardziej skuteczna. Moim celem jest pomaganie moim Klientom , podjąć najbardziej świadomą decyzję.
Pracuję z ludźmi , którzy są gotowi na zmianę i poszukują swojej drogi życiowej.
Wszystko to co sama robię w życiu ,opieram na tym czego sama uczę na warsztatach. Uważam ,że jest to rozsądne - żyć w sposób o jakim samemu tak pięknie się mówi do innych. To uczciwe ale przede wszystkim ,to działa.
Wszyscy powinni dbać o swój własny rozwój i to przez całe swoje życie . Tego dziś jestem pewna. Rozwijanie samoświadomości ,może dać wspaniałe rezultaty i tak własnie wydarza się u mnie i u ludzi z którymi łączą mnie relacje :Coach - Klient czy też Trener - Klient.
I choć wychodzenie poza tzw. strefę komfortu nie zawsze jest miłe ,lekkie i przyjemne, to na końcu wszyscy wygrywają!

Moim celem od samego początku jest prowadzenie ludzi do wolności tj. samodzielności i niezależności. Człowiek powinien znac swoją wartość, to podstawa podstaw w pracy indywidualnej. Cała reszta już układa się jakgdyby sama, ponieważ zmieniając jedno często jak w efekcie domina - zmienia sie cała reszta.

Każemu kto rozpoczął prace nad sobą , pracę z coachem czy trenerem ,życze przed wszystkim cierpliwości i zaangażowania. Bez działania nic nie może sie wydarzyć w naszym życiu. Nic nie może się zmienić na lepsze ,jeśli powielamy wciąż te same - nie wnoszące niczego nowego i pozytywnego - schematy.
Każdy moment jest dobry ,żeby zacząć coś zmieniać w swoim życiu.
Serdecznosci

Joanna Wieczorek
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Bardzo lubie :D
2015-10-06 15:20 ~Zaneta
Pozdrawiam :)
2015-10-06 15:22 ~Joanna
Dziękuję :)
2015-10-06 16:01 Joanna Wieczorek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj