Znany nam Albert Einstein oraz inni naukowcy w dziedzinie fizyki kwantowej pokazywali , że fizyczny wszechświat złożony jest z czystej energii, której nie można zniszczyć, można ją jedynie zamienić na inną formę energii czy materii. Energię, z której składa się wszechświat, można zmierzyć po przez określenie częstotliwości, z jaką każda cząsteczka energii wibruje. Fizyka odkryła, że energia ta złożona jest z atomów i cząsteczek, poruszających się z ogromną prędkością.Każda rzecz, każdy przedmiot wibruje z różną częstotliwością. Nasze myśli również drgają..a od ich częstotliwości zależy jakość życia.Nasze intencje sprawiają, że nasza wewnętrzna energia wypływa na zewnątrz( rezonans) i oddziałuje z innymi energiami - nazywa się to „zunifikowanym polem”.Naukowcy doszli do wniosku ,że wszechświat stwarzany jest przez obserwatora.Niskie wibracje naszych negatywnych myśli i uczuć przyciągają zatem podobne...ale również odwrotnie.Z drugiej strony fizycy twierdzą ,że nic we wszechświecie nie jest stałe czy też solidne.Wszystko wciąż się zmienia - to nasza uwaga ,emocje powodują ,że przeszłość w jakiś sposób powoduje w ludziach uczucia smutku czy cierpienia. Nasze życie więc , jest rezultatem naszego uwarunkowania.
W jaki sposób najłatwiej możemy sprawdzić ,czy mamy zaufanie do tego ,że sami tworzymy i wpływamy na swoją rzeczywistość ? Wystarczy ,że zastanowimy się nad jedną rzeczą - czy oceniamy i obwiniamy innych za nasze niepowodzenia?. Jeśli tak , to oznacza ,ze nie przejęliśmy odpowiedzialności za własne życie.
To co myślimy o rzeczywistości , determinuje to jaka ona jest.
Dziś z tymi informacjami jakie mamy, dzięki naukowcom ,możemy spokojnie wejść w rolę nie tylko obserwatora ale kreatora rzeczywistości. Dzięki naukowcom i ich eksperymentom człowiek ma szansę stawać się coraz bardziej świadomy, rozwijać się i wzrastać. Ma szansę zmieniać swoje życie , pracując nad nad sobą, ze swoimi emocjami i ograniczającymi go przekonaniami.
Najważniejsze jest ,zeby to wszystko sprawdzać w swoim codziennym życiu. Zdecydować co jest dobre, co funkcjonuje a co nie. W żadnym wypadku nie powianno chodzić o ślepą wiarę.
Komentarze