Coaching Wartości

2013-02-14 22:13:10

Robert Kozłowski
Wartości.

Dlaczego wartości stanowią podstawę naszego postępowania? System wartości który wyznajemy określa, co jest dla nas ważne, nasze wartości stanowią ramy podejmowania decyzji, są silnikiem dla naszej pracy i naszych pasji. Wartości są w nas bardzo głęboko zakorzenione, często nie uświadamiamy sobie jakimi wartościami się kierujemy. Nie rozumiemy też w jaki sposób kierują one nasze działania. Odkrycie swojego systemu wartości pomaga nam procesie zrozumienia siebie. Jasne ich określenie w postaci deklaracji wartości może pomóc w kierowaniu swojego życia według tego co dla nas jest najważniejsze, oraz może nas uchronić przed robieniem tego co jest miej ważne.

Celem tego procesu coachingowego jest zrozumienie, określenie i sprecyzowanie wartości oraz ujęcie ich w formie deklaracji wartości.

Praktycznym efektem tego procesu jest opracowanie od 5 do 10 zdań, które streszczają wartości wyznawane przez klienta.Oferta

4 spotkania coachingowe do 90 minut każde, spotkania odbywają się w cyklu co jeden lub dwa tygodnie. W przerwie pomiędzy spotkaniami klient wykonuje zadanie w domu.

Miejsce – sala szkoleniowa w centrum Łodzi, możliwy jest kontakt telefoniczny lub przez skype.

Cena: 280 zł za cały proces.
Popularność: 32    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom