Robert Kozłowski

Popularność: 1821
Bardzo dobry coach (4)
Ukończył Akademię Trenera Ośrodka Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku. Coach według standardów ICF – ukończył CoachWise Essentials TM. Certyfikowany Trener Profili Osobowościowych RightPath4. Uzyskał certyfikat w zakresie zarządzania projektami Prince2. Od 18 lat aktywny zawodowo. 16 lat na stanowiskach menedżerskich. Swoje doświadczenie czerpie z różnych branż i kultur organizacyjnych. Od ponad 5 lat trener biznesu. Specjalizuje się w zagadnieniach praktyki menedżerskiej, zarządzania ludźmi, coachingu menedżerskiego. Jest praktykiem w obszarach związanych z doradztwem menedżerskim, sytuacyjnym, i doradztwem rozwojowym z wykorzystaniem Profili RightPath4. Równolegle ze szkoleniami prowadzi procesy coachingowe w ramach coachingu rozwojowego (life coaching). W wolnym czasie udziela się w Stowarzyszeniu Edukacyjnym pomagając innym osiągnąć pełnie ich potencjału. Uwielbia czytać, przede wszystkim na temat przywództwa, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki wspaniałych synów. Moją pasją jest praca z ludźmi, w szczególności towarzyszenie im w procesie osiągania ich celów. Jestem szczęśliwy kiedy osiągają sukces. Wierzę w ludzi, jestem pewien, że każdy z nas ma wszystko, by osiągnąć to co sobie założył. Jestem coachem, trenerem biznesu, doradcą. Pracuje jako menedżer oraz trener wewnętrzny w dużej firmie logistycznej. W pracy z klientem ważne jest kilka rzeczy: - staram się zaangażować 100% moich umiejętności by pomóc klientowi przejść drogę, którą sobie wyznacza, - podczas sesji jestem na 100% z klientem i dla klienta, - w czasie rozmowy zwracam uwagę, czy koncentrujemy się na kwestii, która jest przedmiotem pracy coachingowej, - nie oceniam, nie krytykuje, natomiast mówię szczerze jeżeli czegoś nie rozumiem, jeżeli coś czuje, lub jeżeli się pomyliłem, - uwielbiam słuchać o wielkich marzeniach moich klientów, wkraczać z nimi w ten świat i podziwiać go Pracuje według standardów ICF. Zapraszam na darmowy kurs mailingowy zarządzania sobą w czasie - www.centrumedukacyjne.com
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Warszawa, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Roberta poznałam zupełnie przypadkowo, ale teraz mogę stwierdzić, iż był to najlepszy przypadek w moim życiu. Listopad ubiegłego roku był czasem, kiedy moje życie stanęło w miejscu. Nie miałam żadnego pomysłu czy planów co powinnam dalej zrobić. Dodatkowo ciążyły mi wydarzenia i relacje z przeszłości, z którymi nie potrafiłam sobie poradzić. Dziś mogę powiedzieć z całą stanowczością, że jestem inną osobą. Przede wszystkim odzyskałam marzenia. Wiem, że osiągnę każdy cel, jaki sobie wyznaczę. Nie chodzi tu o „cudowną metodę”, dzięki której wszystko ulega zmianie, lecz o pracę nad sobą. Choć na początku sama w to nie wierzyłam, daje ona niesamowite efekty. Na koniec mogę powiedzieć tylko jedno. Coaching z Robertem jest przeżyciem, którego na pewno nie zapomni się do końca życia. Polecam go każdej osobie, która znalazła się „w kropce” i nie wie co dalej. Życie jest zbyt krótkie, by tracić je na smutki. Warto z całych sił dążyć do szczęścia i osiągnięcia marzeń.
5 sierpnia 2013 Marta - pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością polecam Pana Roberta Kozłowskiego jako indywidualnego coacha. Roberta charakteryzuje bardzo pozytywne nastawienie do świata i ludzi . Gołym okiem widać, że praca coacha nie stanowi dla Roberta pracy samej w sobie, ale jest również pasją, której się w pełni oddaje. Robert jest osobą, która potrafi słuchać i właściwie reagować. Stwarza atmosferę poczucia bezpieczeństwa. Bez większego problemu mogłam się przed nim otworzyć i opowiadać o sobie, o swoich trudnościach jak i marzeniach. Praca z Robertem pokazała mi też wiele niestandardowych pomysłów i rozwiązań, z nastawieniem na ich wdrożenie i zmierzenie efektywności działań. Niewątpliwie sesje z Robertem pomogły mi w pracy nad sobą, w uświadomieniu sobie, że wyjście z dotychczasowej strefy komfortu jest wielką szansą i warto z niej skorzystać. Z wielkim przekonaniem mogę polecić Roberta Kozłowskiego jako profesjonalnego coacha.
11 maja 2013 Magdalena - sp. ds szkoleń i rekrutacji
Bardzo dobry coach
Robert jest wspaniałym coachem. Przebyliśmy już razem długą podróż, od mojego marzenia, prawie do celu. Już prawie tam jesteśmy! Nie wyobrażam sobie tego procesu bez niego. Pomagał mi znaleźć w sobie zachętę, kiedy moja wiara w siebie topniała jak lód. Umiał znaleźć na mnie sposób, żebym wykorzystała to, co wiem o sobie i skierowała to we właściwym kierunku i to pchało mnie dalej. A najwspanialsze było to, że doskonale wiedział, kiedy potrzebuję sobie przypomnieć mój cel, moją wizję, a kiedy muszę się wziąć w garść i dzielnie zmierzyć z rzeczywistością. Nie pozwalał mi zboczyć z kursu. Mobilizował do wyznaczania i realizowania celów po drodze i potrafił pomóc mi dostrzec, że podróż jest tak samo cenna, jak cel, co uczyniło ją przygodą. Był ze mną dokładnie tam, gdzie go potrzebowałam, w tym z czym się aktualnie zmagałam i to pozwalało mi doznawać prywatnych olśnień - na każdym spotkaniu! Cieszę się bardzo, że miałam go na pokładzie w tej podróży. Dzięki tej współpracy napisałam książkę, zapraszam do czytania: http://www.every-one.pl/images/pliki/Daniela-Sikora_MILCZENIE-JEST-ZLOTEM.pdf
28 grudnia 2012 Daniela - autor
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy, który odbyłem z Panem Robertem pozwolił mi na odpowiednie ułożenie życiowych priorytetów oraz dotarcie do założonych na początku procesu celów. Dzięki Panu Robertowi łatwiej mi obecnie pogodzić pracę zarządzającego spółką, trenera, doradcy, członka fundacji, ale przede wszystkim męża i od niedawna ojca. Pan Robert swoją wiedzą i doświadczeniem wsparł mnie w tym bardzo ważnym dla mnie życiowym momencie. Wszystko to stanowi niepodważalną podstawę do stwierdzenia, iż z pełnym przekonaniem mogę polecić innym firmom oraz osobom usługi Roberta Kozłowskiego, jako sprawdzonego, odpowiedzialnego i kompetentnego partnera, którego predyspozycje stanowią nieocenioną pomoc.
23 listopada 2012 Dawid - Trener/Doradca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching Wartości
14 luty 2013
Temat rozmowy coachingowej
15 stycznia 2013
Po co pytać?
15 stycznia 2013
Po co pytać? - Korzyść z zadawania pytań coachingowych.