Zapraszamy na spotkanie ICF Kraków w marcu

2013-03-03 21:56:46

Grażyna Słomska
08.03.2013 godz.17.00-20.00 ul.Flipa 25 Kraków, WSE sala F106. Learning Forum nt:"Od tworzenia świadomości do projektowania działań i zarządzania odpowiedzialnością – czyli jak elegancko zakończyć sesję coachingową" - prowadzi: Magdalena Giec ACC

W czasie warsztatów najpierw zaprzęgniemy do pomocy kilka archeTYPÓW, by pootwierały nam nowe perspektywy, a potem przećwiczymy jedną z wielu możliwych struktur eleganckiego zwieńczenia sesji. Będzie to pretekst do głębszego zrozumienia trzech ostatnich kluczowych kompetencji coachingowych : projektowania zadań, planowania i ustalania celów oraz zarządzania postępami i odpowiedzialnością. Przyjrzymy się też temu jakie są różnice w kończeniu sesji na poziomie ACC, PCC i MCC.

O prowadzącym:
Magdalena Giec, ACC, Erickson Certified Professional Coach, członek zarządu International Coach Federation Poland. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Gdańsku i Szczecinie, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza oraz Uniwersytetu Łódzkiego, trener i mentor coach Erickson College.
Jako mentor coach przygotowuje coachów do egzaminu akredytacyjnego International Coach Federation w takich krajach jak Francja, Kanada, Liban, Portugalia, Bułgaria, Serbia, Luksemburg.
"Głęboko wierzę w mądrość i intuicję moich klientów. W pracy coacha pociąga mnie możliwość obserwowania jak klienci dojrzewają wewnętrznie, uczą się mądrego dialogu z sobą samym i z otoczeniem, zaczynają dostrzegać rzeczy, które wcześniej były niedostępne lub mgliste i czują jak wzrasta ich wewnętrzna siła.
Swoim klientom pomagam budować klarowną wizję tego, kim chcą być, na jakich wartościach chcą opierać codzienne życie, jakie umiejętności chcą szlifować w sobie na diament. Dopiero na tym fundamencie pomagam tworzyć plan działania i osiągania ambitnych celów.
Moje motto: uczynić niemożliwe możliwym, możliwe łatwym, łatwe eleganckim."


Opłaty*:
- 150 zł dla osób, które nie należą do ICF i były już kiedykolwiek na spotkaniu ICF
- członkowie ICF i Ci co pierwszy raz - bezpłatnie

Zgłoszenia:
e-mailem na krakow@icf.org.pl

*Aby opłacić uczestnictwo należy wykonać przelew na konto:
Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF
Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie
Nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274
w tytule przelewu wpisując koniecznie: nazwę, datę spotkania, imię i nazwisko uczestnika oraz Komitet lokalny ICF, który to spotkanie organizuje ( tj. Krakowski Komitet Lokalny ICF). Prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres: krakow@icf.org.pl
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj