20 godziny akredytowanego szkolenia przez ICF i 2 godziny mentoringu indywidualnego w ramach programu

2013-03-08 00:43:51

Agnieszka Grys
Program Akredytowany przez ICF Global !
Dzieki programowi zyskujesz:
- 20 h Continuing Coaching Education (CCE) oraz
- 2 h mentoringowe (Resource Development)

Celem nadrzędnym dla każdego uczestnika warsztatów jest maksymalne rozwinięcie oraz wzmocnienie kompetencji coachingowych oraz poznanie różnic w pracy coacha w zakresie procesu i struktury coachingowej w pracy z klientami indywidualnymi i biznesowymi.

Program adresowany jest do osób zajmujących się już coachingiem i posiadających udokumentowane przynajmniej 60 godzin coachingu indywidualnego, również dla osób chcących rozwijać się w pracy coachingowej na początku swojej drogi Coacha.

Czas trwania:
- 3 dni szkoleniowe (09:00 – 17:00) 24 godziny szkoleniowe
- 2 godziny mentoringu (via skype, telefon) dla każdego uczestnika do wykorzystania najpóźniej 30 dni od ostatniego dnia szkolenia.

Termin: 08-10.05.2013r. Łódź
Zgłoszenia i terminy: http://www.jak-md.pl/szkolenia_coaching_zapisy.html
wpisując w zgłoszenie HASŁO: DOBRY COACH otrzymasz 15 % rabatu

Metody:
Warsztat, ćwiczenia w roli coach, coachee, obserwator, coaching grupowy z elementami mentoringu. Duży nacisk położony jest na pracę indywidualną każdego Coacha przy wsparciu i uwadze trenerek.

Dzień 1 – Autentyczność Coacha
Podczas tego dnia uczestnicy zagłębią się w swoje autentyczne JA – jako coach. Będzie to czas na poznanie siebie i swojej świadomości w byciu coachem dla klienta. Skupimy się na samorefleksji jako kompetencji dobrego Coacha a także na sposobie udzielania informacji zwrotnej jako narzędzia budującego i utrzymującego relację z klientem zarówno indywidualnym jak i biznesowym.
Jako uczestnik dostaniesz od nas możliwość sprawdzenia siebie, zanurzenia się w sobie w atmosferze bezpiecznej i przyjaznej superwizji.

Dzień 2 – Coach w procesie i strukturze coachingu indywidualnego
W tym dniu omówimy język porozumiewania się z klientami. Omówimy pytania zachęcające, precyzujące i zmiękczające dialog. Powiemy co robić aby pytania otwarte były jeszcze bardziej otwartymi i w ten sposób stawały się pytaniami ważnymi dla klienta. Będzie to moment pozwalający podjąć dyskusję nad rola Coacha w procesie i strukturze w coachingu oraz aby poznać narzędzia wspomagające monitoring działań klienta i Coacha.
Jako uczestnik będziesz miał możliwość ćwiczyć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych coachów, którzy w przyjazny i bezpieczny dla Ciebie sposób udzielą informacji zwrotnej wspierającej Ciebie w rozwoju jako Coach.

Dzień 3 – Proces a struktura coachingu biznesowego
Bogatszy w wiedzę z poprzednich dni – jesteś gotowy aby zapoznać się z realiami w świecie coachingu biznesowego. Podczas tego spotkania dowiesz się na co warto zwrócić uwagę w rozmowie z klientem i jego sponsorem, co jest ważne dla każdej ze stron i jaką rolę w tym trójkącie spełniasz Ty jako Coach. Porozmawiamy o tym czym jest etyka w pracy Coacha z klientami indywidualnymi i biznesowymi a także podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w tym obszarze.
Jako uczestnik będziesz miał okazję przećwiczyć realne sytuacje w kontaktach Coach-Sponsor-Klient. Zaopatrzysz się w wiedzę wspierającą Twoją kreatywność w tworzeniu twardych narzędzi pomocnych przy ewaluacji coachingu w pracy z klientem biznesowym.

Trenerki:
Podczas naszego spotkania chcemy dać Tobie całą naszą uważność i zaangażowanie abyś po spotkaniu mógł powiedzieć, że jesteś wewnętrznie bogatszy i bardziej wzmocniony jako Coach.
SERDECZNIE zapraszamy:
Agnieszka Grys PCC ICF, coach CoachWiseTM
Alicja Stankiewicz ACC ICF, coach CoachWiseTM

Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj