Agnieszka Łądka-Barańska

Popularność: 322
Bardzo dobry coach (6)
Jestem psycholożką i coachem. Zajmuję się psychologią pozytywną i tym jak wiedzę, którą dostarcza nam nauka można wykorzystać by podnieść jakość naszego życia. Swoich Klientów wspieram w ramach odkrycia talentów i mocnych stron, by realizując swoje cele wykorzystywali w pełni swój potencjał. Już ponad 9 lat zajmuję się wsparciem w obszarze rozwoju. Jako Life & Business Coach współpracuję z Klientami indywidualnymi jak i biznesowymi. Jako trener odpowiadam za rozwój umiejętności m.in. związanych z komunikowaniem, motywowaniem, kreatywnym myśleniem. Jestem dyplomowanym Coachem w oparciu o standardy International Coach Federation (ICF) oraz Trenerem Biznesu. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF. Cały czas dbam o swój rozwój, poszerzanie wiedzy i wachlarza stosowanych narzędzi, tak by służyły najlepiej moim Klientom.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
tel. 505 989 332

Specjalizacje
Miasta
Sopot, Gdańsk, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Agnieszka jest bardzo otwartą i ciepłą osobą. Potrafi słuchać i zadawać celne pytania przez co burzy mury, które zazwyczaj sami sobie stawiamy.Mobilizuje do stawiania sobie konkretnych zadań i ich realizacji.Polecam serdecznie!
19 sierpnia 2017 Joanna - uczestniczka kursu Powrót do pracy
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest osobą przed, którą mogłam otworzyć swój umysł. Była obecna ale jednocześnie pozwalała mi poczuć jakbym była sama i mogła szczerze przed samą sobą odpowiedzieć. Po każdych zajęciach wychodziłam pełna energii do działania. I dzięki niej osiągnęłam swój cel.
23 maja 2017 Marta - specjalista ds. kadr i organizacji
Bardzo dobry coach
Agnieszka to moim zdaniem profesjonalna coach'ka, potrafi słuchać oraz zadawać takie pytania, które mobilizują do przemyśleń i mimo pustki w głowie wszystko się rozjaśnia i zaczyna widzieć się cel i to jak do niego dążyć. Bardzo sympatyczna, sesje z nią są bardzo przyjemne, czuje się tak jakby rozmawiało się z przyjacielem, a z drugiej strony z profesjonalistą. Po każdej sesji wychodziłam zmęczona, a jednocześnie pełne energii do działania! Polecam!
20 czerwca 2016 Ania - koordynator
Bardzo dobry coach
Agnieszka to osoba, która z jednej strony wzbudza sympatię, redukuje dystans i stwarza wrażenie "jakbyśmy się znały od zawsze", a z drugiej jest niesamowicie profesjonalna, słuchająca i mobilizująca. Po każdej sesji czułam się skrajnie zmęczona i jednocześnie pełna energii do podjęcia zaplanowanych działań.
9 czerwca 2016 Oliwia - "marketingowiec"
Dobry coach
Umiejętność słuchania i umiejętność doboru odpowiednich pytań oraz mobilizacja do podjęcia konkretnych decyzji, opanowanie i spokój - to atuty Agnieszki. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
21 maja 2016 Kasia - ekonomista
Bardzo dobry coach
Agnieszka to osoba skupiona na kliencie, nie dociekliwa a uważna, nie pędząca, a zostawiająca przestrzeń do przemyśleń. Każda sesja coachingowa z Agnieszką przynosi mi wiele energii do działania, do podejmowania nowych dla mnie wyzwań. Szczerze polecam ją jako coacha!
4 grudnia 2015 Ewelina - Trener - konsultant
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj