Anna Eder

Popularność: 318
Bardzo dobry coach (5)
"Nie odkrywa sie nowych lądów bez zgody na utratę widoku linii brzegowej na jakiś czas" - Andre Gida Nie znam odpowiedzi na pytania, które sobie zadajesz. Nie podpowiem Ci, którą wybrać opcję w dręczącym Cię dylemacie. Nie wymyślę Twoich celów. Ty to zrobisz!! :) Zapraszam Cie do podróży, do odkrywania nowych lądów, do odnalezienia swojego potencjału, do dotarcia do odpowiedzi w sobie samym. Jesteś gotowy do pracy? Ja jestem :)
Kontakt
+48 605 90 29 69
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania to super Coach , bardzo pomogło mi w prowadzeniu mojej firmy i rekrutacji pracowników, jest zdyscyplinowana, konkretna,rozmowy prowadzi bardzo profesionalnie, podoba mi się jej styl coach .. Współpracuje z nią od kilku miesięcy i efekty oszczednośći jak i jakości mojej pracy są znaczące ...Jest też bardzo życzliwa to jest jej duży Mega plus...Skuteczność jej jest zawsze 100procentowa..Jak coś się jej nie podoba to jedzie po bandzie żeby było wszystko okido...
16 lipca 2015 Piotr - Dyrektor Generalny ...
Bardzo dobry coach
Ania to bardzo dobry coach.Dzięki Ani zrozumiałam jak ważne jest bycie takim "ludzkim szefem". Ania pokierowała moim rozwojem tak , że potrafiłam odkryć własną osobowość i zrozumieć co tak naprawdę jest ważne dla mnie i dla moich ludzi. Ania jest osobą godną zaufania . Jest osobą bardzo miło i wesołą. Współpraca z Anią to czysta przyjemność. Polecam!!!
30 marca 2015 Ania - Kierownik
Bardzo dobry coach
Przyłączam się do opinii moich poprzedników. Mam podobne odczucia...słucha, obserwuje, kieruje na odpowiednie tory, pozwala odnaleźć własne rozwiązania. Rzeczywiście buduje atmosferę komfortu psychicznego i naprawdę można powiedzieć jej "prawie" wszystko ;). Liczę jeszcze kiedyś na współpracę.
30 marca 2015 Tomasz - Kierownik Obszaru Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Dzięki Ani moje rozsypane życie zmieniłam w lepsze niż było... Sprawiła, ze myślę czasem o sobie, bo już zapomniałam jakie to fajne. Ania jest cudowna, inteligentna i baaardzo bezpośrednia, już po chwili rozmowy wiedziałam, ze mogę jej powiedzieć wszystko. Nie wymądrza się, ale słucha.... I nie daje rad, ani rozwiązaniań, zakręciła mnie tak, że sama je znalazłam.
26 marca 2015 Kasia - Projektant
Bardzo dobry coach
Mam przyjemność współpracować z Anią od kilku lat. W okresie tym wielokrotnie korzystałem z jej wsparcia. Sam posiadam wieloletnie doświadczenie w stosowaniu coachingu, ale coaching w wydaniu Ani to zupełnie inna jakość. Cechuje ją niezwykła subtelność, a zarazem niebywała skuteczność. Rozwój z jej udziałem otwiera oczy na wiele oczywistych wydawałoby się kwestii, których na co dzień sobie nie uświadamiamy. Emanuje od niej pewność siebie i profesjonalizm połączony z życzliwością. Z niecierpliwością oczekuję na dalszą współpracę. P.S. Faktycznie - nie owija w bawełnę :-)
10 luty 2014 Michał - Kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom