Lista coachów Warszawa

Posiada artykuły
NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK DRUGA POŁÓWKA POMARAŃCZY, BO NIKT Z NAS NIE JEST NICZYJĄ POŁOWĄ. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * KAŻDY Z NAS JEST CAŁOŚCIĄ, PEŁNIĄ SAMEGO SIEBIE I TO DLATEGO SZCZĘŚLIWA MIŁOŚĆ ISTNIEJE NAPRAWDĘ. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Nazywam się Iwona Ksiądzyna. Jestem coachem relacji, soul coachem, mentorką i autorką programu Kod Miłości, który pokazuje jak w 10 krokach zdobyć wymarzonego partnera i stworzyć szczęśliwy związek będąc sobą, a nie czyjąś połówką. Nagrania Kod Miłości odsłuchało już tysiące kobiet mówiąc, że oddało im ono odwagi do działania i sprawiło, że w relacjach z mężczyznami stały się pewniejsze siebie. Mówią także, że „Kod Miłości to rewolucyjne spojrzenie na związek i szukanie wymarzonego partnera”. Wspieram świadome kobiety, które są gotowe na zgłębienie swojej podświadomości, poszerzanie swojej świadomości, zdecydowały się na pracę nad sobą i naprawdę pragną spełnienia w miłości.
popularność: 93     pełny opis
UCZĘ OPORNYCH ODPOCZYWAĆ. Pracuję z ludźmi, którzy przez nadmiar pracy i obowiązków czują się zmęczeni i zagonieni. Uczę ich odpoczywać oraz pomagam im znaleźć harmonię pomiędzy życiem osobistym i zawodowym.
popularność: 320    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Coach - Leadership | Business | Communication | Life | Founder SHINE Akademy a coaching and education platform for personal and professional growth. Everyday my tailor-made programs help my clients who are coaches, leaders, entrepreneurs, parents, everyday people, and purpose-driven people to better their lives, grow their careers, business, improve their relationships and create a life of meaning, joy and fulfillment.
popularność: 51     pełny opis
Działamy jako niewielka fundacja konsultingowa i edukacyjna prowadząca treningi dla kursantów z wiodących firm i koncernów i podmiotów publicznych oraz niedochodowych. Rozwijamy umiejętności dotyczące zarządzania projektami. Oferujemy też coachning rozwoju osobistego. Pracowaliśmy dla: Tenneco Automotive Polska sp. z o.o. , Rafako SA GK , Goldbeck sp. z o.o. , Diagnostyka sp. z o.o. GK , Adamietz sp. z o.o. , Danfoss Poland sp. z o.o. , JWM Energia sp. z o.o., Mylan Epd sp. z o.o., Viessmann sp. z o.o., Remak-Energomontaż SA, Korporacja KGL SA, Electrum sp. z o.o. GK, East West Spinning sp. z o.o., IMI International sp. z o.o.
popularność: 33     pełny opis
Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego - Kraków 2021-2022
popularność: 46     pełny opis
Life and Business Coach, włascicielka marki Pani od spraw wielkiej Wagi. Pomagam kobietom pokochać i zaakceptować siebie niezależnie od swojej wagi, wyglądu czy sylwetki. Wspieram kobiety, które są zmęczone kontrolowaniem siebie i swojego życia, życiem od diety do diety oraz borykających się ze słomianym zapałem w działaniach. Pomagam im w zmianie codziennych nawyków, budowaniu poczucia własnej wartości by poczuły się silne i wystarczające takie jakie są. Towarzyszę im w ścieżce po nowe, lepsze życie wolne od przekonań, wyrzeczeń i ograniczeń. Jeżeli jesteś zmęczona - brakiem wiary w siebie i swoje możliwości - życiem od diety do diety i niezadowoleniem ze swojego ciała - kontrolowaniem siebie, swojego życia i najbliższych -podejmowaniem nieudanych prób zmiany siebie i swojego życia
popularność: 112     pełny opis
popularność: 28     pełny opis
Coach &Trener Sprzedaży. - wspieram działy handlowe w osiąganiu lepszych wyników sprzedaży
popularność: 49    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Cześć, nazywam się Alex i jestem w trakcie zdobywania uprawnień coacha ICF. Na codzień pracuję z osobami, które czują gotowość do zmiany w swoim życiu osobistym oraz zawodowym. Jeśli czujesz, że czas coś zmienić, pragniesz poczuć się dobrze ze sobą lub swoimi decyzjami, chcesz odnaleźć pomysł na siebie lub odzyskać satysfakcję z życia, to zapraszam do współpracy!
popularność: 41     pełny opis
Pomogę Ci pokochać Siebie, a dzięki temu budować relacje pełne bliskości i zrozumienia z parterem i innymi, ważnymi dla Ciebie osobami.
popularność: 53    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
W życiu musisz tak na prawdę poznać tylko jedną osobę, a tą osobą jesteś Ty sam.
popularność: 97     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem i specjalizuję się w pracy z kobietami żyjącymi w pędzie, z mamami, które nie mają czasu dla siebie, piją zimną kawę, żyją w niedoczasie i chcą by ich życie wskoczyło na właściwy dla nich tor. Pomagam postawić siebie samą na pierwszym miejscu bez poczucia winy i w zgodzie ze sobą. Uczę, jak ładować zasoby, które dają siłę do działania i odnosić sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.
popularność: 62    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
HUMAN COACH PL & EN | Certyfikowany Coach ACTP ICF | Certyfikowany Konsultant Kryzysowy | Kryzys | Wysoko wrażliwość | Wypalenie Zawodowe || Coaching to moja pasja, a służeniem Ludziom to moja misja ||
popularność: 189    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
“Erickson Internationall College coach w procesie uzyskania aktedytacji.
popularność: 52     pełny opis
Certyfikowany Coach Biznesu / Mentor / Trener zmiany w obszarze: KARIERA, LIDERSHIP, PEWNOŚĆ SIEBIE, RELACJE ZAWODOWE, ZAPOBIEGANIE WYPALENIU ZAWODOWEMU.
popularność: 56    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
certyfikowany coach i mentor EMCC
popularność: 15     pełny opis
COACHING JĘZYKOWY Moją główną specjalizacją jest aktualnie coaching językowy, natomiast prowadzę też sesje z zakresu rozwoju osobistego oraz biznesu. W razie pytań proszę o kontakt! :) Coaching językowy Chętnie przeprowadzę sesję/sesje z zakresu uczenia się języków obcych pod kątem motywacji, eliminacji barier/przeszkód oraz blokujących Was przekonań w nauce języka czy też nawyków tak, by nauka stała się łatwiejsza bazując na Waszych naturalnych predyspozycjach do nauki czy form rozrywki oraz Waszej codziennej rutynie! Jestem po Warsaw International Studies in Psychology na Uniwersytecie Warszawskim, po specjalizacji Business Psychology oraz Wspieranie Rozwoju Osobowości - po ścieżce trenersko-coachingowej. Na sesjach pracuję w podejściu Multi Level Coaching. Prowadziłam również wielokrotnie szkolenia i warsztaty z metod uczenia się/regulacji emocji/motywacji/radzenia sobie z porażkami. Nauczaniem języków zajmuję się już 7 rok, szkoleniami od 5 lat, a aktualnie moim celem jest pomóc osobom, które borykają się z nauką języków wykorzystać narzędzia z zakresu rozwoju osobistego tak aby szybciej i przyjemniej oraz zgodnie z własnymi nawykami i mocnymi stronami usprawniły proces swojego uczenia się języka obcego! Zapraszam na sesję!
popularność: 34    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Zawodowo zajmuję się: - coachingiem na poziomie PCC - wspieraniem drugiego człowieka poprzez terapię (w nurcie TPP i TSR) - prowadzeniem szkoleń z kompetencji miękkich - szkoleniem tych, którzy tak jak ja wspierają innych a każde spotkanie z drugim człowiekami traktuję jak niezapomnianą, fascynująca przygodę.
popularność: 118    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Cześć! Nazywam się Marcin Winiarski. Jestem w trakcie akredytowanych przez Izbę Coachingu podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Towarzyszę ludziom w odkrywaniu potencjału jaki przynosi zmiana. Wierzę w to, że każdy z nas ma wewnętrzną moc do kreowania rzeczywistości takiej, jakiej pragniemy. W wolnej chwili lubię zgłębiać wiedzę z zakresu fizyki kwantowej, rozwoju duchowego.
popularność: 207    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
JEŚLI CHCESZ DOKONAĆ ZMIAN W SWOIM ŻYCIU, MOGĘ CI W TYM TOWARZYSZYĆ Ukończyłam akredytowane przez Izbę Coachingu podyplomowe studia Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Dzięki nabywanym umiejętnościom coachingowym moja pasja pracy z drugim człowiekiem wzrasta, jestem gotowa, aby z zaangażowaniem i empatią dawać wsparcie osobom, które poszukują rozwiązań i chcą osiągać swoje wymarzone cele.
popularność: 1208    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Coach, Trener
popularność: 45     pełny opis
Pozytywny lider , pracujący w stylu coachingowego przywództwa . 25 lat doświadczenia zawodowego w tworzeniu i rozwoju efektywnych zespołów sprzedażowych rynku detalicznego , hurtowego, Horeca oraz Modern Trade dla m.in. Coca-Cola HBC, Colgate-Palmolive, Agros Nova. Certyfikowany trener i mówca Brian Tracy International. Senior Consultant Scotwork® negotiation. Ekspert testu osobowości zawodowej Master Person Analysis® . Przedsiębiorca , pasjonat turystyki , motocyklista , żeglarz i motorowodniak , pilot samolotowy .
popularność: 99     pełny opis
Mam na imię Ewelina kocham pływać, pisać i patrzeć prosto w słońce. Prowadzę warsztaty z odkrywania talentów, potrzeb, empatycznej komunikacji, kreatywności i komunikacji. Moim konikiem jest praca na mocnych stronach i zasobach. Jestem certyfikowanym coachem. O metodzie TROP© na jakiej pracuję przeczytasz więcej na mojej stronie ewelinakowalska.pl Moją pracę mam stale pod superwizją. Jestem również dyplomowanym socjologiem i dziennikarzem. Działam jako wolontariusz przy FESTIWALU EMPATIA W DZIAŁANIU. Jeśli chcesz mnie poznać lepiej – zapraszam Cię do przeczytania artykułów na mojej stronie. Odsłaniam tam kawałek mojego serca.
popularność: 20     pełny opis
miłośniczka natury, entuzjastka odkrywania możliwości i mocy ludzkiego mózgu, pasjonatka psychobiologii, pasjionatka kryzysu jako drogi do spektakularnego rozwoju, coach kryzysowy, trener, szkoleniowiec, prezes fundacji zapewniającej edukację i społeczną pomoc psychologiczną przedsiębiorca
popularność: 160    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Którędy wiedzie droga do takiego życia, jakim chcesz żyć? Jak na nią wejść? Jak na niej pozostać? (pomimo przeszkód, które wciąż się pojawiają - i będą się pojawiać) Jak nie pozwolić – myślom, emocjom, doznaniom, wspomnieniom i wyobrażeniom – wyrzucać Cię z tej drogi? Jak – mając to, co masz, będąc tym, kim jesteś, w takim momencie życia, w którym teraz się znajdujesz- robić to, co dla Ciebie najważniejsze na świecie? Jak żyć życie, które jest bogate, piękne, wartościowe, pełne Ciebie?
popularność: 366     pełny opis
Pracuję z kobietami które dojrzały do przeprowadzenia zmian w konkretnych obszarach swojego życia, które chcą odkryć co tak naprawdę chcą zmienić, aby ich życie było pełne pasji i satysfakcji. Z kobietami które były już w różnych rolach „dla kogoś”, a teraz chcą być w roli ,,dla siebie samej’’, i chcą rozpocząć ten nowy rozdział na własnych zasadach. Jestem certyfikowanym coachem - Szkoła Coachów Meritum.
popularność: 140    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
W czym mogę Ci pomóc? - gdy potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz jak ruszyć z miejsca - przejściu przez zmianę życiową lub zawodową - zbudowaniu samoświadomości i pewności siebie by osiągać więcej - dokonywaniu wyborów życiowych zgodnych z twoim potencjałem i potrzebą - pracy nad priorytetami i lepszą organizacją - doskonaleniu siebie w obszarze zawodowym i prywatnym - pokonywaniu oporu, który powstrzymuje przez osiąganiem celów - wytyczeniu ścieżki prowadzącej do celu - zdefiniowaniu twoich życiowych fundamentów - zidentyfikowaniu i eliminacji ograniczających przekonań - zbudowaniu silnych kompetencji przywódczych - poprawie komunikacji i relacji i wielu więcej…
popularność: 199    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Jestem psychologiem (ukończyłam psychologię na SWPS w Warszawie), psychotraumatologiem, ericksonowskim coachem i ICF-owym akredytowanym coachem na poziomie PCC, certyfikowanym konsultantem kilku metod badania potencjału ludzi (FRIS, Belbin, DISC, MTQ, ILM72, itp.), trenerem biznesu, diagnostą, terapeutą, mentorem, szkoleniowcem i ekonomistą. Mam ukończone studia MBA. Posiadam doświadczenie życiowe oraz ponad 20 - letnie zawodowe w pracy z różnymi osobami i na różnych stanowiskach, ale też gruntowne wykształcenie, które potwierdzają m.in. międzynarodowe certyfikaty. Realizuję szkolenia i warsztaty dla biznesu z obszaru leadershipu, rozwiązań, rozwoju osobistego, konfliktów, kryzysów, komunikacji, umiejętności społecznych, odporności psychicznej, efektywności, zarządzania sobą oraz zespołem. Prowadzę sesje coachingowe, terapię oraz oferuję pomoc psychologiczną.
popularność: 34     pełny opis
Skupiam się na life coaching, coachingu relacji oraz coachingu kariery dedykowanym kobietom. Zależy mi przede wszystkim na uważnym towarzyszeniu i wspieraniu w kształtowaniu poczucia własnej wartości, podążaniu za swoimi wartościami (uwewnętrznianiu ich) oraz osiaganiu nakreślonych przez siebie celów.
popularność: 187     pełny opis
Coach&Trener dla psich specjalistów i teamów psio-ludzkich
popularność: 26     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem i trenerem od blisko 10 lat. Wspieram swoich klientów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wprowadzam do sesji coachingowej elementy mentoringu, doradztwa bądź indywidualny tryb szkoleń, odpowiadając w ten sposób na specyficzne zapotrzebowanie klienta. Gwarantuję empatię, etyczne działanie i sukces w procesie. Zapraszam serdecznie.
popularność: 11    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Pomagam włączyć pauzę i poczuć co jest ważne, złapać balans, poprawić jakość życia. Towarzyszę we wprowadzaniu w życie ważnych decyzji i zmian.
popularność: 35     pełny opis
Cześć! Nazywam się Piotr Borwin i jestem certyfikowanym coachem kariery dla osób poszukujących swojej drogi zawodowej oraz coachem relacji dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej komunikować się z drugim człowiekiem w rodzinie, pracy i związku. Wspieram managerów na początku ich drogi zawodowej, sprzedawców w lepszym rozumieniu Klientów, a poszukujących pracy w sprawnej przeprawie przez świat rekrutacji. Stworzyłem wiele programów rozwojowych dla managerów i sprzedawców. Jestem autorem książki dla osób chcących świadomie kreować swoją drogę zawodową – „Weź sobie tę pracę!” – Praktycznego przewodnika od A do Z po ścieżce kariery. Wierzę w unikalną wewnętrzną wartość i potencjał każdego człowieka. Uważam, że każdy człowiek posiada wszelkie niezbędne zasoby do realizacji własnego potencjału. Moje wartości to wolność, współczucie i miłość. W moim rozumieniu świata, życie jest drogą a błędy, lekcjami do odrobienia. Uważam, że w życiu spotykamy wyłącznie przyjaciół i nauczycieli. W mojej pracy kieruję się zasadą, że jakakolwiek droga rozwoju, która nie prowadzi nas do codzienności i nie wspiera człowieka w codziennych wyborach, to droga na manowce. Miarą prawdy jest życiowa użyteczność. Bez niej słowa i teorie pozostają jedynie pustymi sloganami.
popularność: 903    ocena: Bardzo dobry coach (31)pełny opis
Coachingiem zajmuję się od 2014 roku, mam doświadczenie zarówno w realizowaniu sesji coachingowych w korporacji jak również prowadzeniu indywidualnych spotkań z klientami. Zawodowo mam kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze współpracy z ludźmi, doradztwie zawodowym, szkoleniach, rozwoju i rekrutacji. Dużą satysfakcję daje mi praca z człowiekiem, dawanie ludziom wsparcia i pomocy w znalezieniu swojej drogi oraz obserwacja jak klienci rozpościerają skrzydła i nabierają pewności siebie. :0)
popularność: 54    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Dyplomowany Coach, Lifecoach oraz Mentor, Trenerka empatycznej komunikacji, Doradca ds. zdrowienia dla osób w kryzysie, dyplomowany Praktyk Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz Terapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (TSR) (w trakcie szkolenia).
popularność: 75     pełny opis
Jestem drogowskazem, który pomoże odnaleźć Ci najlepsze ścieżki Twojego życia. Od 10 lat pomagam innym odnaleźć własną drogę do swojego wnętrza, gdzie tkwi niesamowita siła, by definiować i osiągać założone cele i potrzeby. A jak wiadomo POTRZEBY należy ZASPOKAJAĆ, a CELE OSIĄGAĆ. A cele to nic innego jak MARZENIA UBRANE W POTRZEBY.
popularność: 52    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Zawsze można zacząć wszystko od początku, nigdy nie jest za późno na naukę, a życie masz tylko jedno.
popularność: 1671    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
" Wspieram ludzi gdy dokonują zmian w życiu lub w pracy, kryzys postrzegam jako początek zmian i rozwoju" Jestem absolwentką SWPS na kierunku "coaching i mentoring" oraz od ponad 10 lat trenerem biznesu. Posiadam profesjonalne przygotowanie do udzielania pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysie psychologicznym, jestem również coachem kryzysu i kariery. Pracuję z właścicielami firm, kadrą zarządzającą i kierowniczą w obszarze coachingu biznesowego. Kryzys postrzegam jako początek rozwoju i dobrych zmian. Ukończyłam kurs terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach TSR w CTRS w Warszawie . Doświadczenie zawodowe i praktykę biznesową zdobywałam w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach managerskich w Polsce i za granicą. Prowadzę własną firmę GLOBAL METODI zajmującą się w zakresie HR: coachingiem, szkoleniami, oraz wsparciem w zakresie sukcesji firm ( strategia, struktury firm) Proponuję: - sesje bezpośrednie i online - spotkanie wstępne które zdiagnozują tematykę i rodzaj pracy: do 20 minut gratis - spotkania indywidualne i pakiety sesji coachingowych i mentoringowych w terminach dogodnych dla klienta - czas trwania jednej sesji to 60 minut.
popularność: 693    ocena: Bardzo dobry coach (19)pełny opis
Lifestyle coach, personal finance, English Trainer, doradztwo biznesowe
popularność: 4     pełny opis
Jestem absolwentką Wydziału Filozofii na UKSW. Ukończyłam zaawansowane studia coachingu Mukoid Pro Coaching Skills Studies ACTP, szkolące kluczowe kompetencje profesjonalnego coacha na poziomie PCC ICF. Ukończyłam także kurs praktyczny podstaw Neurolingwistycznego Programowania w biznesie w Infinity Power International.
popularność: 29    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Nie będę dla Ciebie coachem, który rzuci banałem uwierz w siebie, jesteś zwycięzcą. Nie lubię jak coś jest płytkie, bo w ten sposób nie dotrzemy do sedna problemu. Nie dam Ci tez gotowego rozwiązania, bo coaching to nie zupka chińska. Swoją drogą rozwiązanie błyskawiczne jest nie trwałe. Więc jeżeli masz odwagę przyjrzeć się sobie i realnie coś zmienić zapraszam na spotkanie. Jak chcesz sprawdzić czy pasuje Ci jako coach to na pierwsze spotkanie zapraszam na kawę - ja stawiam
popularność: 424    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Soulpreneur Coach ✺ Wykreuj biznes z Duszą ☉ Zacznij żyć i zarabiać na własnych zasadach! Dyplomowany coach -> Akademia Leona Koźmińskiego Współpracuję z kobietami, które nie chcą już dłużej spędzać czasu w pracy, która je frustruje lub nie daje pełnej satysfakcji. Czują, że życie to znacznie więcej niż praca od 9 do 17 w szklanym biurowcu, życie od weekendu do weekendu i tak do emerytury. Chcą odnaleźć swoją misję życiową (Dharmę) i w ten sposób zarabiać na życie - robiąc to co kochają, każdego dnia. Pomagam im rozpoznać ich cel w życiu i znaleźć pomysł na biznes, który wniesie poczucie spełnienia, wolności i elastyczności.
popularność: 52    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Jestem profesjonalnym coachem. Ukończyłam studia podyplomowe z coachingu oraz kursy i szkolenia, które pozwalają mi doskonalić umiejętności. Pracuję głównie w trzech obszarach: life coaching, coaching rodzicielski oraz coaching dietetyczny. Sesje prowadzę on-line więc skądkolwiek jesteś zapraszam. Chętnie Cię poznam i zostanę Twoim towarzyszem w procesie coachingowym - będę Cię wspierać, inspirować i motywować do poszukiwania i odkrywania tego co jest dla Ciebie ważne. Moja myśl przewodnia, która mi towarzyszy brzmi - Wierzę w ludzi bardziej niż oni sami w siebie :) więc zapraszam abyś sam/a mogła/mógł zobaczyć potencjał, który masz w sobie.
popularność: 109     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem. Pracuję zgodnie z wartościami (kodeksem etycznym dostępnym na stronie: https://icf.org.pl/kodeks-etyczny/) międzynarodowej organizacji ICF. Coaching jest moją pasją, ponieważ pozwala pracować w przestrzeni serca, uwalniać to, co w nas najlepsze, odkrywać nasz pełen potencjał. Sama najpierw doświadczyłam ich działania na sobie, dlatego z ogromna przyjemnością chcę się dzielić tym z innymi. Zapraszam do kontaktu: michalina.sylwia@gmail.com 537188807
popularność: 3    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Początkujący coach oferujący bezpłatne sesje w celu podniesienia kwalifikacji a także wypracowania godzin do akredytacji.
popularność: 48    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Pomagam klientom zarządzać stresem i walczyć z wypaleniem zawodowym, firmom rozwijać się, a ich właścicielom efektywnie prowadzić biznes. Specjalizuję się w business i executive coaching, przy czym obszary te zazwyczaj są ściśle powiązane z naszym życiem codziennym, nie zapominam zatem o life coaching; prowadzę sesje online za pośrednictwem komunikatora Zoom. Jestem absolwentem MBA. W zakresie coachingu ukończyłem program - Certyfikowany Coach Kognitywny w Instytut Bennewicz.
popularność: 238     pełny opis
Coach, Trener, Przedsiębiorca, Manager oraz Audytor. Kilkunastoletnie doświadczenie pracy z międzynarodowymi korporacjami, spółkami skarbu państwa, lokalnym biznesem oraz klubami sportowymi. Absolwent Clark Universtity (USA), Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Krakowskiej Szkoły Biznesu. Liczne szkolenia i kursy m.in. ukończone 4 poziomy Coachingu na Uniwersytecie SWPS. "Przeszkody zamieniam w wyzwania, problemy w szanse, a marzenia w cele. Pomagam zrobić krok naprzód."
popularność: 73    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Certyfikowany Coach ICF, Terapeuta TSR, Dyplomowany Psycholog Biznesu
popularność: 52    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Aneta Jendrzejczak-Fabisiak Jestem coachem, psychologiem i trenerem. Pracuję z kobietami, które chcą zatroszczyć się o siebie i zacząć żyć w zgodzie ze sobą. Czują się przeciążone brakiem osobistej przestrzeni życiowej, mało ważne i nieobecne w swojej codzienności. Pomagam im znaleźć energię i motywację do zajęcia się swoimi potrzebami oraz odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii i radości w życiu.
popularność: 24     pełny opis
Cześć, mam na imię Agnieszka. Jestem coachem i mentorką kariery oraz konsultantką kryzysową. Pracuję z kobietami, które * chcą osiągnąć więcej, * zastanawiają się nad zmianą pracy, * rozważają przebranżowienie, * pragną otworzyć własny biznes, * szukają dla siebie pomysłu na nowe życie zawodowe, * wracają do pracy po dłuższej przerwie spowodowanej np. urlopem macierzyńskim. Pomagam im w stworzeniu i zrealizowaniu wymarzonej wizji zawodowej, aby korzystały w pełni ze swoich możliwości. Serdecznie zapraszam do kontaktu!
popularność: 374     pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj