Dagmara Kucewicz

Popularność: 194
Bardzo dobry coach (17)
Witaj, nazywam się Dagmara Kucewicz. Uczę jak rozwiązać swoje supełki! Zapraszam Was serdecznie do WAŻKiej SPRAWy, która powstała, aby zapewnić Wam wygodny i łatwy kontakt do produktów i usług, takich jak: PORADY, KONSULTACJE, COACHING, WARSZTATY, KURSY ONLINE, E-BOOKI itd. Masz pytanie, stoi przed Tobą cel, jakieś wyzwanie, chcesz rozwiązać problem? Umów się na rozmowę online lub napisz. Z zawodu jestem psychologiem, a zostałam nim ponieważ zawsze uwielbiałam się uczyć i pomagać innym. Ale kiedy po raz pierwszy zdałam sobie sprawę, że to właśnie dzielenie się moją wiedzą sprawia mi największą frajdę i na dokładkę pomaga innym, to zmieniło się w moim życiu wszystko! Uczę jak lepiej radzić sobie w życiu i pokonywać codzienne trudności. Moi klientki i klienci to osoby, które poszukują rozwiązań, by sprawniej działać i mieć udane życie! Inspiruję i pomagam w drodze, pokazuję jak podnieść efektywność i osiągać cele. WAŻKie SPRAWy w Twoim życiu! W pracy nad sobą nie ma magicznych sposobów, ale wspaniałość polega na tym, że można nauczyć się nowego, zdrowego funkcjonowania, pod warunkiem, że włożymy w to chęć i pracę (analizę, przygotowanie, plan i działanie). Najbardziej cieszą mnie Wasze sukcesy (małe i duże), wasze przemiany, Wasze uśmiechnięte Twarze i informacja, że wiecie, w jaki sposób dzięki naszej wspólnej pracy w dalszej drodze wykorzystać narzędzia, by mieć udane, szczęśliwe życie! WAŻKA SPRAWA powstała, aby w odpowiedzi na Państwa potrzeby i ułatwić kontakt, dać komfort i łatwy sposób do produktów i usług, jakich jak: E- konsultacje, E- coaching, warsztaty, E- kursy, e-booki itd. Doświadczenie zawodowe zdobyłam zarówno prowadząc własną praktykę jak i współpracując m.in. z placówkami oświatowymi, firmami szkoleniowymi, korporacjami jak i placówkami pomocy doraźnej. Moje doświadczenie dotyczy zarówno pracy indywidualnej oraz racy z grupami, menadżerskie i zarządzania personelem. Doświadczony psycholog, coach i trener Stworzenie i prowadzenie coachingowej grupy wsparcia Noble Manhattan Coaching – Coaching Support Group- na terenie Trójmiasta (08.2009- 08.2013), coaching indywidualny i warsztaty umiejętności coachingowych, prowadzenie wykładów, organizacja spotkań, nawiązywanie współpracy z fundacjami, firmami, lokalnymi mediami, rekrutacja.
Kontakt
Dagmara Kucewicz
kucewicz.dagmara@gmail.com
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Terapeuta- w trakcje edukacji
Szkoła Psychoterapii Centrum CBT Warszawa
Coach
Practitioner Coach Diploma (PCD) Noble Manhattan Coaching International Coaching Community – certyfikowany coach ICC (nr certyfikatu-C3124)
Trener
Szkoła Trenerów Biznesu Akademia SET
Szkoła Analizy Transakcyjnej
Szkoła Analizy Transakcyjnej
Psycholog
Uniwersytet SWPS w Warszawie, wydział w Sopocie
Magister psychologii (numer dyplomu 7303)

Opinie

Bardzo dobry coach
"Jeśli wspinasz się po drabinie sukcesu, to pamiętaj, abyś oparł(a) ją o właściwą ścianę." S. Covey. Pani Magda jest tą osobą, która pokazała mi właściwą ścianę i nauczyła mnie techniki pokonywania kolejnych stopni drabiny... Poza profesjonalizmem, cenię u Pani Magdy umiejętność wydobywania z człowieka jego wewnętrznej siły do skutecznego działania. Wrażliwa, skromna z wielkim wyczuciem, a przy tym bardzo spostrzegawcza, rzeczowa i konsekwentna. Szczerze polecam! Dziękuję Ci Magdo...
27 kwietnia 2015 Krzysztof - Elektroenergetyk
Bardzo dobry coach
Z przyjemnością polecam Panią Dagmarę jako Coacha. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i z całą pewnością skorzystam z jej usług w przyszłości. Pani Dagmara jest profesjonalistką - polecam wszystkim, którzy są zainteresowani rozwijaniem swojej kariery.
28 marca 2015 Aneta - terapeuta
Bardzo dobry coach
Nie korzystałam z coachingu u Dagmary, lecz współpracowałam z Nią - była liderką grupy coachingowej, do której należałam. Duża wiedza merytoryczna, zaangażowana w swoją pracę, bardzo otwarta na innych i chętna do pomocy.
17 marca 2015 Linda - konsultant HR, Coach
Bardzo dobry coach
Nie korzystałam z coachingu u Dagmary, ale współpracowałam z nią jako drugi coach - Dagmara angażuje się w pracę i w tym co robi jest po prostu DOBRA. Dla mnie współpraca była naprawdę inspirująca...
15 marca 2015 Marta - coach, trener
Bardzo dobry coach
Dagmara to osoba, która w znacznym stopniu wpłynęła na moje życie. To dzięki niej zmieniłam pracę, w której zmarnowałam 17 lat mojego życia. Obecnie jestem doceniana, szczęśliwa i poznałam wielu ciekawych ludzi. Do pracy chodzę z przyjemnością. Współpracę z Dagmarą można określić jako : pełen profesjonalizm+ duża wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem+indywidualne podejście do klienta. Dziękuję , że spotkałam na swojej drodze taką wspaniałą osobą jaką jest Dagmara .
26 luty 2015 Grażyna - kadry i administracja
Bardzo dobry coach
Spotkania prowadzone przez Panią Dagmarę są interesujące i zróżnicowane, co daje poczucie wartościowo spędzonego czasu i zmusza do przemyśleń. Zawsze imponująco przygotowana do spotkań, skupiająca się indywidualnej analizie potencjału i zamierzonych celów. Polecam
26 luty 2015 Jolanta C. - zarządca nieruchomości
Bardzo dobry coach
Również polecam panią Dagmarę. Świętna trenerka personalna o bogatej wiedzy, potrafi skutecznie ukierunkować i zmotywować do dalszego rozwoju tak aby dawał on satysfakcję i praktyczne korzyści. Jej konkretne podejście daje świetne efekty we szkoleniach.
26 luty 2015 Mateusz - inżynier
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością chciałbym podziękować Pani Dagmarze za inspirujące oraz niezwykle aktywizujące szkolenia w jakich mogłem uczestniczyć z jej udziałem. Polecam Panią Dagmarę jako świetnego coacha z bardzo szerokim spektrum tematów szkoleniowych jak również wszechstronnego coacha ze względu na wiele grup docelowych do których trafiają szkolenia.
26 luty 2015 Przemek - Inżynier
Bardzo dobry coach
Pani Dagmara jest osobą zorganizowaną i zaangażowaną w swoja prace. Jest profesjonalna i przygotowana merytoryczne do zajęć. Jest sympatyczna i pełna dobrej energii. To znakomity trener i bardzo sympatycza osoba,
25 luty 2015 Marlena - accountant
Bardzo dobry coach
Pani Dagmara to osoba, dzięki której zrozumiałam czym w życiu powinnam się zajmować, które cechy swojej osobowości rozwijać. Pani Dagmara stwarza profesjonalną, a zarazem bardzo przyjazną atmosferę, dzięki której spotkania z Nią są czystą przyjemnością.
25 luty 2015 Martyna - studentka
Bardzo dobry coach
Poznałam Panią Dagmarę na warsztatach grupowych, które wypadły tak rewelacyjnie że postanowiłam kontynuować współprace w trybie indywidualnym. Pani Dagmara profesjonalnie i szczegółowo "rozłożyła mnie na czynniki pierwsze";) oraz zaplanowała moją pracę nad sobą. Dzięki temu ujrzałam i dopracowałam moje mocne strony, szybko wyeliminowałam słabe, oraz uwierzyłam w siebie oraz w możliwość zmiany i rozwoju. Jeśli stoisz pod ściana albo nie widzisz światła w tunelu, gorąco polecam spotkanie z Panią Dagmarą :)
25 luty 2015 Kamila - Grafik
Bardzo dobry coach
Panią Dagmarę i jej dorobek zawodowy znam od lat. Jest osobą kompetentną, zaangażowaną w każdego klienta i każdy projekt. Gorąco polecam Panią Dagmarę w zakresie coachingu kariery, z którego miałam przyjemność korzystać i który okazał się wyjątkowo przydatny!
25 luty 2015 Dorota - fotograf
Bardzo dobry coach
Panią Dagmarę, świetnego Coacha, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chce poprawić jakość swojego życia, przez zwiększenie swojej panoramy możliwości, potencjału i wiary w siebie. Zajecia z Pania Dagmara uświadomiły co chcę robić w życiu i jaki kierunek mu nadać, a przez wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje wybory, mam poczucie wpływu i siły. Dziękuję Pani Dagmaro i życzę samych sukcesów :-) Agnieszka Gabriela
25 luty 2015 Agnieszka Gabriela Stranc -
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chce poprawić jakość swojego życia, przez zwiększenie swojej panoramy możliwości, potencjału i wiary w siebie Panią Dagmarę, świetnego Coacha. Jestem pod wrazeniem jej doskonalego przygotowania. Profesjonalizm Pani Dagmary gwarantuje zadowolenie i inspiruje do rozwoju.
25 luty 2015 Agnieszka Gabriela - Starszy pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam, wszystkim zainteresowanym rozwojem swojej kariery, Panią Dagmarę, świetnego Coacha, a także niezwykłego, wrażliwego człowieka. Nasza współpraca naprowadziła moje kroki zawodowe na zupełnie nowe tory, otwierając szerokie horyzonty. Jestem obecnie bardzo zadowolona ze swojej posady i postępów w rozwoju własnej kariery.
25 luty 2015 Ewa - manager
Bardzo dobry coach
Współpraca z Panią Dagmarą była niezwykle inspirująca i pomogła mi w uporządkowaniu wielu kwestii związanych z planowaniem kariery i sprawami osobistymi. Dzięki pomocy jaką mi okazała cieszę się z wyboru dobrej pracy, która nareszcie mnie satysfakcjonuje. Pani Dagmara w pełni profesjonalnie podchodzi do spotkań i zawsze jest doskonale przygotowana.
25 luty 2015 Krzysztof - dziennikarz
Bardzo dobry coach
Z całą pewnością mogę polecić jako Coacha Pania Dagmarę. Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy i z całą pewnością jestem otwarty na jej kontynuowanie w zakresie Biznes coachingu oraz Coachingu kariery.
25 luty 2015 Arkadiusz - CEO
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom