Dagmara Kucewicz

Popularność: 249
Bardzo dobry coach (17)
Pomagam osobom cierpiących z powodu depresji, zaburzeń lękowych, stresu, poczucia osamotnienia, braku sensu życia, straty i braku motywacji, a także problemów w kontaktach społecznych; z osobami w kryzysie psychicznym, z tymi, którzy chcą uwolnić się od cierpienia, zmienić swoje życie,, pozbyć się szkodliwych nawyków czy doświadczanego stresu. Potrzebują przepracować trudny temat (żałobę, stratę, chorobę czy bolesne rozstanie), posiadają blokady, które uniemożliwiają szczęśliwe życie. W pracy nad sobą nie ma magicznych sposobów, ale wspaniałość polega na tym, że można nauczyć się nowego, zdrowego funkcjonowania, pod warunkiem, że włożymy w to chęć i pracę (analizę, przygotowanie, plan i działanie). Najbardziej cieszą mnie Wasze sukcesy (małe i duże), wasze przemiany, Wasze uśmiechnięte Twarze i informacja, że wiecie, w jaki sposób dzięki naszej wspólnej pracy w dalszej drodze wykorzystać narzędzia, by mieć udane, szczęśliwe życie!
Kontakt
Dagmara Kucewicz
kucewicz.dagmara@gmail.com
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Psycholog
Uniwersytet SWPS w Warszawie, wydział w Sopocie
Magister psychologii (numer dyplomu 7303)
Szkoła Analizy Transakcyjnej
Szkoła Analizy Transakcyjnej
Psychoterapeuta CBT
Psychoterapia poznawczo-behawioralna (CBT) Szkoła Psychoterapii Centrum CBT Warszawa

Opinie

Bardzo dobry coach
"Jeśli wspinasz się po drabinie sukcesu, to pamiętaj, abyś oparł(a) ją o właściwą ścianę." S. Covey. Pani Magda jest tą osobą, która pokazała mi właściwą ścianę i nauczyła mnie techniki pokonywania kolejnych stopni drabiny... Poza profesjonalizmem, cenię u Pani Magdy umiejętność wydobywania z człowieka jego wewnętrznej siły do skutecznego działania. Wrażliwa, skromna z wielkim wyczuciem, a przy tym bardzo spostrzegawcza, rzeczowa i konsekwentna. Szczerze polecam! Dziękuję Ci Magdo...
27 kwietnia 2015 Krzysztof - Elektroenergetyk
Bardzo dobry coach
Z przyjemnością polecam Panią Dagmarę jako Coacha. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i z całą pewnością skorzystam z jej usług w przyszłości. Pani Dagmara jest profesjonalistką - polecam wszystkim, którzy są zainteresowani rozwijaniem swojej kariery.
28 marca 2015 Aneta - terapeuta
Bardzo dobry coach
Nie korzystałam z coachingu u Dagmary, lecz współpracowałam z Nią - była liderką grupy coachingowej, do której należałam. Duża wiedza merytoryczna, zaangażowana w swoją pracę, bardzo otwarta na innych i chętna do pomocy.
17 marca 2015 Linda - konsultant HR, Coach
Bardzo dobry coach
Nie korzystałam z coachingu u Dagmary, ale współpracowałam z nią jako drugi coach - Dagmara angażuje się w pracę i w tym co robi jest po prostu DOBRA. Dla mnie współpraca była naprawdę inspirująca...
15 marca 2015 Marta - coach, trener
Bardzo dobry coach
Dagmara to osoba, która w znacznym stopniu wpłynęła na moje życie. To dzięki niej zmieniłam pracę, w której zmarnowałam 17 lat mojego życia. Obecnie jestem doceniana, szczęśliwa i poznałam wielu ciekawych ludzi. Do pracy chodzę z przyjemnością. Współpracę z Dagmarą można określić jako : pełen profesjonalizm+ duża wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem+indywidualne podejście do klienta. Dziękuję , że spotkałam na swojej drodze taką wspaniałą osobą jaką jest Dagmara .
26 luty 2015 Grażyna - kadry i administracja
Bardzo dobry coach
Spotkania prowadzone przez Panią Dagmarę są interesujące i zróżnicowane, co daje poczucie wartościowo spędzonego czasu i zmusza do przemyśleń. Zawsze imponująco przygotowana do spotkań, skupiająca się indywidualnej analizie potencjału i zamierzonych celów. Polecam
26 luty 2015 Jolanta C. - zarządca nieruchomości
Bardzo dobry coach
Również polecam panią Dagmarę. Świętna trenerka personalna o bogatej wiedzy, potrafi skutecznie ukierunkować i zmotywować do dalszego rozwoju tak aby dawał on satysfakcję i praktyczne korzyści. Jej konkretne podejście daje świetne efekty we szkoleniach.
26 luty 2015 Mateusz - inżynier
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością chciałbym podziękować Pani Dagmarze za inspirujące oraz niezwykle aktywizujące szkolenia w jakich mogłem uczestniczyć z jej udziałem. Polecam Panią Dagmarę jako świetnego coacha z bardzo szerokim spektrum tematów szkoleniowych jak również wszechstronnego coacha ze względu na wiele grup docelowych do których trafiają szkolenia.
26 luty 2015 Przemek - Inżynier
Bardzo dobry coach
Pani Dagmara jest osobą zorganizowaną i zaangażowaną w swoja prace. Jest profesjonalna i przygotowana merytoryczne do zajęć. Jest sympatyczna i pełna dobrej energii. To znakomity trener i bardzo sympatycza osoba,
25 luty 2015 Marlena - accountant
Bardzo dobry coach
Pani Dagmara to osoba, dzięki której zrozumiałam czym w życiu powinnam się zajmować, które cechy swojej osobowości rozwijać. Pani Dagmara stwarza profesjonalną, a zarazem bardzo przyjazną atmosferę, dzięki której spotkania z Nią są czystą przyjemnością.
25 luty 2015 Martyna - studentka
Bardzo dobry coach
Poznałam Panią Dagmarę na warsztatach grupowych, które wypadły tak rewelacyjnie że postanowiłam kontynuować współprace w trybie indywidualnym. Pani Dagmara profesjonalnie i szczegółowo "rozłożyła mnie na czynniki pierwsze";) oraz zaplanowała moją pracę nad sobą. Dzięki temu ujrzałam i dopracowałam moje mocne strony, szybko wyeliminowałam słabe, oraz uwierzyłam w siebie oraz w możliwość zmiany i rozwoju. Jeśli stoisz pod ściana albo nie widzisz światła w tunelu, gorąco polecam spotkanie z Panią Dagmarą :)
25 luty 2015 Kamila - Grafik
Bardzo dobry coach
Panią Dagmarę i jej dorobek zawodowy znam od lat. Jest osobą kompetentną, zaangażowaną w każdego klienta i każdy projekt. Gorąco polecam Panią Dagmarę w zakresie coachingu kariery, z którego miałam przyjemność korzystać i który okazał się wyjątkowo przydatny!
25 luty 2015 Dorota - fotograf
Bardzo dobry coach
Panią Dagmarę, świetnego Coacha, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chce poprawić jakość swojego życia, przez zwiększenie swojej panoramy możliwości, potencjału i wiary w siebie. Zajecia z Pania Dagmara uświadomiły co chcę robić w życiu i jaki kierunek mu nadać, a przez wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje wybory, mam poczucie wpływu i siły. Dziękuję Pani Dagmaro i życzę samych sukcesów :-) Agnieszka Gabriela
25 luty 2015 Agnieszka Gabriela Stranc -
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chce poprawić jakość swojego życia, przez zwiększenie swojej panoramy możliwości, potencjału i wiary w siebie Panią Dagmarę, świetnego Coacha. Jestem pod wrazeniem jej doskonalego przygotowania. Profesjonalizm Pani Dagmary gwarantuje zadowolenie i inspiruje do rozwoju.
25 luty 2015 Agnieszka Gabriela - Starszy pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam, wszystkim zainteresowanym rozwojem swojej kariery, Panią Dagmarę, świetnego Coacha, a także niezwykłego, wrażliwego człowieka. Nasza współpraca naprowadziła moje kroki zawodowe na zupełnie nowe tory, otwierając szerokie horyzonty. Jestem obecnie bardzo zadowolona ze swojej posady i postępów w rozwoju własnej kariery.
25 luty 2015 Ewa - manager
Bardzo dobry coach
Współpraca z Panią Dagmarą była niezwykle inspirująca i pomogła mi w uporządkowaniu wielu kwestii związanych z planowaniem kariery i sprawami osobistymi. Dzięki pomocy jaką mi okazała cieszę się z wyboru dobrej pracy, która nareszcie mnie satysfakcjonuje. Pani Dagmara w pełni profesjonalnie podchodzi do spotkań i zawsze jest doskonale przygotowana.
25 luty 2015 Krzysztof - dziennikarz
Bardzo dobry coach
Z całą pewnością mogę polecić jako Coacha Pania Dagmarę. Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy i z całą pewnością jestem otwarty na jej kontynuowanie w zakresie Biznes coachingu oraz Coachingu kariery.
25 luty 2015 Arkadiusz - CEO
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj