Lista coachów Coaching online

Posiada artykuły
Operujemy na rynku jako trzyosobowa ekipa mentorsko-coachingowa przygotowująca seminaria dla kierowników i podwładnych z korporacji i podmiotów publicznych oraz niedochodowych .
popularność: 3     pełny opis
popularność: 1     pełny opis
Pomagam kobietom poczuć satysfakcję z pracy zawodowej. Postanowiłam zająć się coachingiem dla kobiet w zmianie zawodowej ponieważ sama taką zmianę przeszłam i wiem jak ważne jest spełnianie się w tym obszarze. W pracy coachingowej na polu zawodowym pomaga mi  również moje 11 letnie doświadczenie HRowe. Wspieram w samorozwoju, Tworzę atmosferę do wzrastania, Uczę narzędzi/metod do samodzielnych transformacji.
popularność: 163    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Pomagam osobom, znajdującym się w zwrotnych punktach życia, w poszukiwaniu nowej drogi, we wzmocnieniu poczucia własnej wartości i niezależności. Pracuję między innymi z osobami z DDA wspierając ich w życiowej zmianie, transformacji niesłużących przekonań i budowaniu wewnętrznego zaufania do własnych wyborów. Wspieram pary w budowaniu wzajemnego porozumienia, pozwalającego na połączenie bycia razem przy jednoczesnym pozostaniu sobą. Wprowadzam do organizacji komunikację konstruktywną, korzystając ze zdobytego doświadczenia w pracy biznesowej.
popularność: 312    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Masz wszystko co Ci potrzeba, aby żyć najlepszym życiem jakie możesz mieć. Pracując metodą coachingową możesz tę powyższą prawdę odkryć i czerpać z niej garściami rozwijając się i realizując cele w wybranym przez siebie obszarze. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę ze mną to: - przyśpieszysz swój rozwój w wybranym przez siebie obszarze - zdobędziesz poczucie sprawczości, które pozwoli Ci realizować wybrane cele - poznasz metody i sposoby efektywnej pracy coachingowej, które przełożą się także na większą efektywność osobistą
popularność: 67    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Zmiana jest możliwa , jeśli tylko pokochasz Siebie. Moją misją jest pokazać jak największej ilości osób , że mają prawo do szczęśliwego życia i mogą je osiągnąć bez względu w jakim miejscu teraz są. https://www.coaching-institutes.net/anna-pietrzykowska Formy pracy: -indywidualne sesje coachingowe - warsztaty grupowe Pracuję online oraz stacjonarnie w Krośniewicach
popularność: 118     pełny opis
popularność: 98    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
I coach people who long to live a life of fulfillment, balance, and choice.
popularność: 0     pełny opis
Intuition - based coaching. Jako coach i mentor wspieram ludzi w ich zmianach. ☆ W swojej praktyce nastawiam się na pracę z mocnymi stronami klienta. W zależności od potrzeb, spotkania chętnie łączę z sesjami mentoringowymi z zakresu efektywnej komunikacji oraz wystąpień publicznych. ☆ Zapraszam
popularność: 866    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem Erickson Coaching International, pracuje zgodnie z zasadami International Coaching Federation (ICF). Swoją pracą i życiem promuję ideę balansu życiowego. Zależy mi na tym, żeby ludzie żyli w zgodzie ze sobą, realizowali się, podejmowali dobre dla siebie decyzje, które doprowadzą ich do życiowego spełnienia.
popularność: 341    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
popularność: 4    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem po to by przywrócić Twój STAN NATURALNY. W organizacji, biznesie i w życiu osobistym. To Twój naturalny potencjał radzenia sobie z każdym wyzwaniem. Czasami potrzeba kogoś kto pomoże go dostrzec pod powierzchnią problemów. Taka jest rola coacha. Moja rola dla Ciebie i Twoich spraw!
popularność: 441    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Twórca marki SpełnionaZawodowo.pl, doradca i coach kariery, HR Business Partner, Trener biznesu.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Jestem coachem pracującym zgodnie ze standardami etycznymi International Coach Federation
popularność: 191     pełny opis
Hej! Zajmuję się coachingiem, jestem również psycholożką i specjalistką do spraw rekrutacji. Pomagam osobom mieszkającym za granicą prowadzić satysfakcjonujące życie prywatne i zawodowe. Od 6 lat mieszkam za granicą, więc wiem jak duże może to być wyzwanie! Prowadzę sesje w języku polskim i angielskim. Zachęcam do kontaktu :)
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Pracuję z osobami, które chcą zbudować satysfakcjonujące życie na własnych zasadach. Towarzyszę w odkrywaniu potencjału, pokonywaniu ograniczeń, budowaniu wewnętrznego oparcia w sobie i osiąganiu celi życiowych i zawodowych.
popularność: 45    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
popularność: 0     pełny opis
dr Małgorzata Roge-Wiśniewska – coach z międzynarodową akredytacją na poziomie profesjonalnym PCC ICF, trener, konsultant i wykładowca akademicki z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie m.in. zarządzania, komunikacji, innowacji, zrównoważonego rozwoju pracujący z zespołami, managerami i liderami firm. Więcej: https://katalizator-zmian.pl/expert/.
popularność: 333    ocena: Bardzo dobry coach (19)pełny opis
Coach akredytowany przez International Coaching Federation (ICF) na poziomie ACC. ✅ coaching indywidualny w języku polskim lub angielskim ✅ ponad 500 godzin pracy z Klientami ✅ ukończone kursy w szkołach coachingowych: Meritum oraz CoachWise ✅ 6-letnie doświadczenie w pracy głównie z Klientami z obszaru biznesowego ✅ założyciel i kierownik wewnętrznego programu coachingowego dla pracowników w międzynarodowej korporacji (ponad 70 000 pracowników) ✅ dyplomowany psycholog ✅ ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze szkoleń i rozwoju pracowników.
popularność: 17     pełny opis
Jestem przedsiębiorcą, trenerem rozwoju biznesu, doradcą biznesowym, coachem oraz wykładowcą akademickim. Zajmuję się coachingiem, aby pomagać, motywować, wspierać i inspirować ludzi do zmian. Zmian małymi kroczkami drogą KAIZEN niezależnie czy jest to zmiana osobista czy biznesowa. Sam odbyłem długą wędrówkę, by dzisiaj spełniać się w roli Coacha & Mentora Biznesu, dlatego wiem, że odpowiednio zmotywowani ludzie mogą skutecznie zmieniać siebie, a co się z tym wiąże rozwijać i usprawniać swoją ścieżkę zawodową lub kreować nowe wyzwania dla biznesu, któremu oddali Siebie w całości. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Zdecydowanie stawiam na praktyczność i efektywność swojej pracy w której to Ty lub Twoja organizacja są dla mnie priorytetem sukcesu. Jestem czynnym praktykiem, testującym najlepsze rozwiązania optymalizującym kluczowe procesy tak w Swojej organizacji jak życiu biznesowym lub osobistym moich klientów. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nowatorskie podejście, aktywne słuchanie, najskuteczniejsze metody oraz narzędzia pracy pomagają mi w codziennym trudnym i skomplikowanym świecie biznesu. Prowadzę coaching w obszarze osobistym/indywidualnym, managerskim oraz biznesowym. Z moich sesji korzystają osoby prowadzące swój biznes, zarządy i kadra kierownicza, osoby zarządzające zespołami, projektami lub marką ale również osoby podążające za swoimi marzeniami i tym czego oczekują od życia w najbliższej i dalszej przyszłości. Poczuj się Pewną Siebie osobą w każdej sytuacji Swojego życia :) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Serdecznie zapraszam do kontaktu, i pierwszej bezpłatnej konsultacji, podczas tej rozmowy przedstawię Ci obraz mojej pracy jednocześnie skupiając się na Twoich oczekiwaniach i kierunku zmiany jaki chciałbyś w Swoim życiu zainicjować.
popularność: 130    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Certyfikowany coach życia i kariery (ACC/ICF)
popularność: 38    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Pomagam kobietom zwiększyć poczucie własnej wartości.
popularność: 17    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Pomagam kobietom, które chcą więcej, w osiąganiu celów życiowych i zawodowych, spełnianiu marzeń i dążeniu do życia “po swojemu”, czyli przede wszystkim w zgodzie ze sobą. Mama trójki cudownych dzieci i niepoprawna aktywistka optymizmu. Organizatorka i realizatorka wielu różnych projektów rozwojowych, trenerka grup. Jest zafascynowana rozwojem osobistym - swoją fascynację przekazuje dalej, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Coach certyfikowany przez International Coaching Community (ICC), psycholog, trener, mediator, menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym. Sesje coachingu indywidualnego i zespołowego prowadzi od 2010 roku. Jako coach wspierała zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych (business coaching oraz life - coaching) - w różnorodnych tematach i obszarach - związanych zarówno z podnoszeniem jakości życia (np. zwiększaniem pewności siebie i szczęścia), jak i z osiąganiem konkretnych celów życiowych i biznesowych. Jako trener z kolei, związana na co dzień z marką 4GROW, wspiera ludzi w rozwoju tzw. kompetencji miękkich, mn.in: asertywności, komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej, umiejętności zarządzania stresem oraz w rozwoju szeroko rozumianych kompetencji managerskich i przywódczych. W procesach life coachingu dopasowuje metodologię i narzędzia do celów klienta - nie zawsze stosuje czysty coaching, włączając w zależności od celu, gotowości klienta i maksymalizacji korzyści dla niego - także mentoring lub trening.
popularność: 115    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jako Trener Rozwoju Osobistego zajmuję się wzrastaniem w poczuciu sensu, wewnętrznego spokoju i realnego wpływu na otaczającą nas zmienność, balansowaniem emocji, racjonalizacją ograniczających przekonań oraz budowaniem odporności psychicznej. Wspieram wysoką wrażliwość w życiu i biznesie. Jestem absolwentką zaawansowanych studiów coachingu na poziomie PCC (Professional Certified Coach) akredytowanych przez International Coaching Federation, menedżerką zespołów pracującą w oparciu o mocne strony i talenty.
popularność: 0     pełny opis
popularność: 82    ocena: (0)pełny opis
Specjalizuję się w elastycznym i odważnym podejściu do wyzwań stawianych nam na drodze do wartościowego życia. Pomogę w nawiązaniu lepszej relacji ze sobą i innymi osobami.
popularność: 96     pełny opis
Jestem akredytowanym coachem technik CBT (poznawczo – behawioralnych).Od prawie 10ciu lat pomagam ludziom uwolnić się od destruktywych nawyków i odkryć im drzemiący w nich potencjał.Wierząc w ogromną siłę metod naukowych, nie zapominam o humanistycznym aspekcie pracy coacha gdzie poza wiedzą naukową ważny jest szacunek do doświadczeń i przekonań klienta. Postaram się byś spojrzał na swoje problemy przez pryzmat wyzwań.
popularność: 150    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Work-Life Happiness Coach | Trener Mocnych Stron | Psycholog
popularność: 402    ocena: (0)pełny opis
Trener Celu - Motywacji - Szczęścia Jestem absolwentką Mindvalley - certyfikaty zdobyłam u takich znakomitości branży jak między innymi Vishen Lakhiani, Dr Srikumar Rao, Jim Kwik, Ken Honda, Marisa Peer. Wiedzę uzupełniam także w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego. Jestem entuzjastką psychologii pozytywnej i często w swojej pracy z klientami posługuję się jej narzędziami.
popularność: 143     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem, trenerem pracy oraz studentką psychologii. Stale poszerzam swoją wiedzę związaną z coachingiem oraz pracy z ludźmi. Potrafię postawić się w ciężkiej sytuacji, wiem jak ruszyć z miejsca w momencie kiedy wydaje się to niemożliwe oraz doskonale radzę sobie z rozwiązywaniem wątpliwości i problemów które napotykamy w codziennym życiu.
popularność: 45    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem certyfikowanym mentorem i coachem European Mentoring & Coaching Council, członkiem EMCC Poland, asesorem, trenerem kompetencji miękkich.
popularność: 63     pełny opis
Your smile is your Logo, your personality is your Business Card, How you leave others feeling after an experience with you - become your trademark. - Jay Danzie
popularność: 337    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Jestem coachem kariery, pomagam zbudować karierę marzeń. Pracuje głównie z kobietami niezadowolonym ze swojego życia zawodowego, które czują, żę utknęły w pracy, której nie lubią.
popularność: 242     pełny opis
Jestem psychologiem sportu i osiągnięć i trenerem odporności psychicznej. Pracuję z każdym kto chce poprawić jakość życia w sferze mentalnej i zwiększyć poziom swoich działań. Pracuję zarówno z dziećmi jak i dorosłymi indywidualnie oraz grupowo. Prowadzę webinary i wykłady o tematyce odporności psychicznej, psychologii osiągnięć a także konsultacje indywidualne.
popularność: 17     pełny opis
Pomagam ambitnym menedżerom śmiało i odważnie umacniać swoją pozycję lidera, budować efektywne zespoły, osiągać nieprzeciętne wyniki, zachowując przy tym radość i balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Twój cel, to mój priorytet!
popularność: 239    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jesteśmy obecni na polskim rynku jako butikowa fundacja coachnigowo – doradcza realizująca kursy dla menedżerów z spółek komercyjnych i samorządów i organizacji pozarządowych .
popularność: 9     pełny opis
Pomogę Ci znaleźć balans między życiem osobistym a zawodowym. Wspólnie poszukamy dla Ciebie wyjścia z pułapki przytłaczającej Cię zadaniowości.
popularność: 797    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany Coach (w trakcie akredytacji w ICF), Absolwentka The Art & Science of Coaching w Erickson College International, Trener NLP, Biznesu i Sprzedaży. Dyplomowany Hipnoterapeuta (państwowe uprawnienia do stosowania hipnoterapii w Polsce i całej Unii Europejskiej). Współzałożyciel pierwszego w Polsce Cechu Hipnotyzerów i Naturopatów.
popularność: 653    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Pomagam kobietom ze swobodą zatroszczyć się o siebie i swoje potrzeby. Zapraszam Cię do wspólnej pracy, w której łączę coaching i empatię.
popularność: 80     pełny opis
Działamy jako dwuosobowa ekipa konsultingowa i edukacyjna prowadząca warsztaty dla słuchaczy z przedsiębiorstw i podmiotów publicznych oraz niedochodowych .
popularność: 6     pełny opis
Funkcjonujemy jako mała spółka mentorsko-coachingowa oferujaca kursy dla słuchaczy z przedsiębiorstw i NGO oraz urzędów . Szkolimy w zakresie planowania i wyznaczania celów w biznesie.
popularność: 1     pełny opis
Psycholog Coach. Kompetencje psychospołeczne mogą być Twoim mocnym atutem.
popularność: 639     pełny opis
Life & business coach, trener umiejętności miękkich specjalizujący się w obszarze efektywności osobistej.
popularność: 111    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany coach i trener VCC 15 lat doświadczenia w międzynarodowym biznesie. Moją misją jest wspieranie ludzi w ich rozwoju, byciu najlepszą i najszczęśliwszą wersją samego siebie zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym.
popularność: 47     pełny opis
Dyplomowany life oraz bio-eko coach, praktyk feng shui, trener.
popularność: 38     pełny opis
Przedsiębiorca i założyciel The Digital Pug, TastyTraffic.eu. Uczę nowych przedsiębiorców, jak skalować firmy za pomocą marketingu cyfrowego, aby przyciągać klientów i generować sprzedaż. Trener biznesu, ekspert w zakresie SEO, treści, mediów społecznościowych i tworzenia stron internetowych.
popularność: 181    ocena: Dobry coach (1)pełny opis
popularność: 15     pełny opis
: : : : : COACHING KARIERY : : : : : PROFILAKTYKA WYPALENIA ZAWODOWEGO : : : : : Jeśli czujesz, że nie realizujesz się zawodowo, jesteś na etapie poszukiwania nowej pracy, chcesz przebudować swoją ścieżkę kariery w obecnej pracy lub odczuwasz pierwsze symptomy wypalenia zawodowego - dobrze trafiłeś. Pomogę Ci zbudować karierę wokół Twoich predyspozycji, pasji i talentów i czerpać radość z pracy. : : : : : : Jestem psychologiem, akredytowanym coachem i superwizorem Izby Coachingu z 10-letnim doświadczeniem, trenerem, diagnostą i terapeutą. Specjalizuję się w coachingu kariery i pracy z osobami wypalonymi zawodowo. Zrealizowałam około 3000 h coachingu indywidualnego i grupowego. Wykonuję diagnozy predyspozycji zawodowych korzystając z rzetelnych testów psychometrycznych. Od 15 lat pracuję rozwojowo z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Jestem kierownikiem merytorycznym i wykładowcą akredytowanych przez Izbę Coachingu studiów podyplomowych „Coaching i Mentoring” na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. Jako aktywny członek Izby Coachingu - organizacji zrzeszającej coachów, od 2014 r. angażuję się w działania promujące profesjonalny coaching.
popularność: 9087    ocena: Bardzo dobry coach (78)pełny opis
Wyobraź sobie rozmowę z kimś kto Cię naprawdę słucha, potrafi zrozumieć, koncentruje całą uwagę tylko na Tobie.
popularność: 306    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj