Lista coachów Coaching online

Posiada artykuły
Socjolog Ekspert Inteligencji Emocjonalnej i Kompetencji Psychospołecznych Certyfikowany Coach Systemowy oraz Coach ICF Certyfikowany Trener Biznesu Facylitator Konstelacji Certyfikowany Trener narzędzia psychometrycznego FRIS® Style Myślenia i Działania Diagnosta talentów i mocnych stron CliftonStrengths™ (Instytut Gallupa)
popularność: 485     pełny opis
COACH W TRAKCIE AKREDYTACJI ACC ICF, EKONOMISTA, STRATEG BIZNESU
popularność: 32     pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem i mentorem, w swojej pracy prowadzę także psychoterapię. Ukończyłem z wyróżnieniem m.in. Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Stale podnoszę swoje kompetencje, Ukończyłem kurs psychoterapii Katowickiego Instytutu Psychoterapii w nurcie Systemowo - Ericksonowskim, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaję superwizji. Aktualnie przyjmuję: Strefa Rozwoju ul. Rymera 4/12 Katowice oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Miriada" ul. Woźniaka 78 Bytom oraz Gabinet Synergia ul. Cegielniana 30/12 Jaworzno
popularność: 632     pełny opis
Z wykształcenia jestem coachem oraz doradcą zawodowym. Wybrałam zawód coacha i doradcy filozoficznego, gdyż cenię sobie współpracę z ludźmi, lubię słuchać innych osób oraz wspierać w rozwiązywaniu problemów i radzeniu sobie z wyzwaniami. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, z zaangażowaniem. Wykorzystuję aktualną wiedzę m.in. z zakresu coachingu i psychologii. Swoje umiejętności i wiedzę zwiększam dzięki ciągłemu rozwojowi i uczestniczeniu w szkoleniach. Zapraszam serdecznie, porozmawiajmy.
popularność: 499    ocena: Bardzo dobry coach (16)pełny opis
Coach ICF, Trener Rozwoju Osobistego, Mentor Sprzedaży
popularność: 250    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Coach, Trener i Negocjator z 20-letnią praktyką biznesową. Współpracuję bezpośrednio z osobami prywatnymi, firmami rodzinnymi, średnimi przedsiębiorstwami i globalnymi markami. Uwielbiam pracę z ludźmi w oparciu o zaufanie, transparentność i współtworzenie prawdziwych i szczerych relacji. Jestem zdania, że najlepsze i najszybsze rezultaty rodzą się w jasno definiowanych potrzebach klienta i jego celach przy wsparciu coacha podczas sesji - opartych na praktycznych rozwiązaniach, skutecznej metodyce i realnych case'ach.
popularność: 121    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Realizuję głównie szkolenia z tematyki biznesowej i wyjazdy integracyjne dla branż produkcyjnych. Doradzam również w obszarze narzędzi motywacyjnych i motywowania pozafinansowego.
popularność: 11     pełny opis
popularność: 14     pełny opis
Master Counseling & Coaching, Leadership & Executive Coach, Audytor, mentor, superwizor, konsultant biznesowy w zakresie miękkiego HR, zarządzania, sprzedaży, tworzenia kultury organizacyjnej, diagnozy potrzeb, Akredytowany Coach PCC ICF, Akredytowany Coach i Superwizor Izba Coachingu, Akredytowany Mentor i Coach EIA Senior Praktyk EMCC, Mentor Coach ICF, Master Praktyk NLP, Certyfikowany Konsultant Odporności Psychicznej AQR, Certyfikowany trener Podróż Bohatera®, Certyfikowany Konsultant, Mentor Coach Kryzysowy IPTK. Organizacje Coachingowe: Izba Coachingu https://www.izbacoachingu.com/o-izbie/ Członek Izby Coachingu - CST Coaching, Członek Prezydium Izby Coachingu, International Coaching Federation https://icf.org.pl/coach/anita/ Członek Zwyczajny ICF Global i Polska European Mentoring & Coaching Council Członek zwyczajny Prowadzi: coaching, mentoring, superwizję, szkolenia, doradztwo, Rozwija kompetencje: managerskie, sprzedażowe, komunikacji interpersonalnej, coachingowe, kariery, życiowe. Pracuje z: managerami wyższego i średniego rzędu, prezesami, zarządzeń, właścicielami firm MSP, specjalistami Wspiera organizacje w: definiowaniu Misji, Wizji i Wartości, budowaniu zespołów, w tworzeniu strategii sprzedażowych. W procesach Coachingu Kariery wspiera klientów: w wyznaczaniu celów zawodowych i tworzeniu strategii ich realizacji, zmiany pracy, awansie, otwieraniu własnego biznesu. Właściciel firmy CST Coaching, firmy szkoleniowej oferującej usługi rozwojowe z możliwością dofinansowania w BUR do 80% dla MMŚ, współtwórca marki Spichlerze Rozwoju. Współpraca z CDV Poznań, UKW Bydgoszcz, WSE Kraków. Pracuję na terenie całej Polski - ZOOM w Bydgoszczy, ul. Ogińskiego 16, pokój 609
popularność: 1628    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Masz wybór. To kim jesteś, kim chcesz być i jak chcesz żyć, zależy tylko od Ciebie. Zmiana jest możliwa. Życie jest procesem i podąża zawsze za Tobą. Zmiana to szczególny czas, gdy jakiś obszar starego życia zastępuje nowe. W związku z tym zmiana bywa trudna, emocjonująca i dotyka zarówno osoby zainteresowanej jak i jej środowiska, rodziny i znajomych. Niezależnie od tego, w jakim obszarze ujawnia się zmiana, pewniej zrobisz krok do przodu przy profesjonalnym wsparciu coacha. Podczas coachingu wzmocnisz poczucie własnej wartości i odnajdziesz motywację do działania.
popularność: 964    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Wspieram w zmianie zawodowej i przebranżowieniu. Pomagam znaleźć pracę dopasowaną do naturalnych talentów, zasobów, wartości i preferencji. Chcę, aby każdy człowiek pracował z pasją i satysfakcją. Dlatego oferuję coaching osobisty i mentoring biznesowy umożliwiające kreowanie kariery oraz wsparcie w obszarze rozwoju osobistego i planowania finansowego. Bo satysfakcjonująca praca to po prostu dobre życie.
popularność: 43     pełny opis
Coaching utrudnia życie - nie masz już czasu na wymówki.
popularność: 598    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Nazywam się Joanna Gerwatowska, jestem dyplomowanym coachem. W swojej pracy wykorzystuję elementy coachingu klasycznego, coachingu opartym na potrzebach i komunikacji empatycznej, inspirowanej metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC) wg Marshalla B. Rosenberga a także wiedzy psychologicznej.
popularność: 43     pełny opis
Specjalizuję się w pracy z osobami, które zamierzają zmienić pracę, awansować, chcą swoje życie zawodowe uczynić bardziej twórczym, nadać mu sens, zbudować markę osobistą.
popularność: 451    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
popularność: 19    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
popularność: 7     pełny opis
Boris Prigmore Executive Coach ICF PCC accreditation 650+ coaching hours
popularność: 83     pełny opis
life coaching, health coaching, wsparcie w kryzysie i wzrost pokryzysowy
popularność: 45     pełny opis
Moja usługa koncentruje się głownie na osiąganiu celów osobistych. Obejmuje m.in. plany życiowe, wizję w życiu, wybitną dbałość o siebie, związki (dla singli,par), zdrowie i urodę. Mogę Ci pomóc także w zakresie doradztwa zawodowego udzielę Ci praktycznych wskazówek, bazując na swoim doświadczeniu. Poprawię Twoje CV, pokaże jak przygotować profil na LinkedIn, razem ustalimy plan działania aby znaleźć pracę. Jestem praktykiem i nie usłyszysz ode mnie podręcznikowych, niesprawdzonych w życiu rad;) Zapraszam na mój profil na fb, tam również możesz przeczytać opinie o mnie! link: https://www.facebook.com/sanprosandra
popularność: 102     pełny opis
popularność: 21     pełny opis
Life & Business Coach • Mentor • Trener Kompetencji Miękkich • Naukowiec • Trener Mocnych Stron i Talentów Gallupa
popularność: 908    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
"Coach-Joginka" łączę psychologię z duchowością, pomagam realizować cele z lekkością
popularność: 754    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Jestem dyplomowanym Life&Business Coachem, certyfikowanym trenerem biznesu, przedsiębiorcą. Na co dzień pracuję z Klientami, którzy znaleźli się w momencie zmiany życiowej (awansu, zmiany pracy lub zmiany branży) z osobami pragnącymi dobrze poukładać swoje życie zawodowe i osobiste. Chcących podejmować w tym zakresie najbardziej słuszne dla siebie decyzje. Prowadzę sesje także dla osób będących na początku drogi zawodowej, pracując wówczas na ich zasobach, talentach i wartościach, aby wybór ich ścieżki zawodowej był jak najbardziej dopasowany do nich samych. Prowadzę procesy coachingowe dla kobiet, które w natłoku obowiązków i ról do spełnienia, nie realizują tego co dla nich jest ważne. Prowadzę life & business coaching w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation. Jestem absolwentką Wydziału Gospodarki Narodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także Podyplomowych Studiów Menedżerskich z Zarządzania Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. 15 letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na stanowiskach menedżerskich w średnich i dużych przedsiębiorstwach, a także zarządzając własną firmą. Praca w korporacjach pozwoliła mi na postrzeganie przedsiębiorczości w wielowymiarowy sposób. Posiadając własną firmę mogłam nauczyć się dużej samodzielności i niezależności biznesowej. Oba rodzaje doświadczeń powodują iż dobrze znam realia biznesowe i problemy z jakimi zmagać się mogą szefowie dużych przedsiębiorstw jak i właściciele mniejszych firm, kobiety pełniące tak wiele ról życiowych i zawodowych. Wiem, że każdy z nas ma w sobie wiele możliwości i ukrytych zdolności. Czasem zwykła codzienność nie pozwala nam dostrzec innej perspektywy i innych szans. Odpowiednie pytania na które tylko Ty znasz odpowiedź spowodują ogromne zmiany w sposobie Twojego myślenia, funkcjonowania i postrzegania trudnych wydawałoby się spraw. Podczas sesji coachingowych bardzo dbam o atmosferę pełnej wzajemnej akceptacji, zrozumienia i zaufania, tylko wówczas można osiągnąć zamierzone cele. Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, a także na moją stronę www.kamilakarczewska.pl
popularność: 2213    ocena: Bardzo dobry coach (21)pełny opis
Doświadczony Coach (międzynarodowa akredytacja PCC ICF) http://coachLodz.com.pl Stacjonarnie zapraszam w Łodzi, prowadzę również Coaching online.
popularność: 1933    ocena: Bardzo dobry coach (80)pełny opis
W życiu musisz tak na prawdę poznać tylko jedną osobę, a tą osobą jesteś Ty sam.
popularność: 83     pełny opis
Trener coachingu i superwizor. Akredytowany coach (MCC). Współtwórca Studium Zawodowego Coacha Biznesu, Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego, Szkoły Trenerów NOVO. Przygotowuje innych coachów do pracy w zawodzie. Specjalizuje się w coachingu relacji, coachingu zespołowym i grupowym. Pomaga zbudować biznes online oparty na wiedzy. Coach-mentor przedsiębiorczości.
popularność: 206     pełny opis
Leadership&Executive Coach ICF MCC. Trener coachingu i coach w Grupie SET. Superwizor coachingu. Psychoterapeuta Gestalt w procesie szkolenia. +2000h przeprowadzonych coachingów indywidualnych. +1200h przeprowadzonych coachingów zespołowych/facylitacji. Edukuję coachów, wspieram w rozwoju i przezwyciężaniu trudności. Procesy rozwojowe prowadzę głównie dla menadżerów wyższego szczebla oraz przedsiębiorców. Doświadczenie zdobywałem zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i w consultingu biznesowym.
popularność: 614    ocena: Bardzo dobry coach (21)pełny opis
Marta Pomorska - właścicielka marki DziewczynaPo40.pl, absolwentka Studium Zawodowego Coacha NOVO, trenerka biznesu, entuzjastka Agile. Wspiera kobiety, które mają dosyć spełniania oczekiwań innych. Pomaga odnajdywać pasje i żyć w zgodzie ze sobą. Jako mentorka i liderka, prowadzi kobiety ku akceptacji. Zaprasza do łączenia dziewczęcej kruchości z kobiecą siłą.
popularność: 141    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
miło mi Cię poznać Przyjacielu, Mam na imię Marta i jestem Life Designerem. Zapraszam Cię w najpiękniejszą podróż Twojego życia - w podróż po Twoim wewnętrznym świecie, po świecie Twojego serca, Twojej duszy. Abyś mógł odkryć i głęboko pokochać siebie i swoje wyjątkowe życie... Pójdziemy na boso, będzie prowadził nas wiatr. Poczujemy życie. Odnajdziemy prawdziwego Ciebie. Spełnimy kilka marzeń… Czego mogą dotyczyć nasze spotkania? *coaching wartości *coaching duchowy/ soul coaching *praca z emocjami *poczucie wartości, samoakceptacja *praca z poszukiwaniem sensu życia *autentyczne życie Jestem akredytowanym międzynarodowo coachem Noble Manhattan Coaching (NMC) i International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M) i psychologiem (Uniwersytet Jagielloński). Zapraszam Cię w niezwykłą podróż w ramach Indywidualnego Procesu Rozwojowego.
popularność: 1998    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Jestem coachem, trenerem i konsultantem TRANSFORMACYJNYM. To najprostsze określenie jakim mogę w skrócie opisać czym się zajmuję. Zajmuję się zmianą. Transformacją. Jeśli poza rozwiązaniem problemów szukasz też konkretnych i namacalnych rezultatów w swoim życiu, zapraszam do współpracy.
popularność: 560    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
certyfikowany coach i mentor EMCC
popularność: 11     pełny opis
Coach kariery, przywództwa, strateg biznesu. Wspieram osoby i zespoły w procesie realnej zmiany i rozwoju.
popularność: 13     pełny opis
Wejdź na właściwą ścieżkę kariery i osiągnij wymarzoną metę! Jako coach kariery z bogatym doświadczeniem biznesowym pracuję z osobami, poszukującymi realnej zmiany, bądź efektywnego rozwoju swojej zawodowej drogi.
popularność: 11     pełny opis
Chcesz porozmawiać o swoich talentach i mocnych stronach? Chcesz porozmawiać o swoich wyzwaniach i potrzebach? Szukasz swojej drogi do satysfakcjonującego życia? Jeśli odpowiedziałeś ''tak" na co najmniej jedno z pytań to zapraszam do kontaktu ze mną. Możesz ufać mojemu doświadczeniu - jestem psycholożką, certyfikowanym coachem Gallupa, coachem MLC, w trakcie akredytacji ICF. Na co dzień pracuję w dużej organizacji wspierając liderów w ich wyzwaniach. Specjalizuję się w life coachingu i w coachingu opartym na mocnych stronach.
popularność: 46     pełny opis
Coach biznesu i kariery (Erickson Professional Coach), ekspertka pracy z emocjami metodą EFT i trenerka rozwoju osobistego. Pomagam przedsiębiorczym kobietom odkrywać i realizować cel życiowy, pokonywać prokrastynację oraz tworzyć biznes i życie, jakiego naprawdę pragną.
popularność: 85     pełny opis
Certyfikowany Coach ICF, Terapeuta TSR, Dyplomowany Psycholog Biznesu
popularność: 24    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Certyfikowany coach, praktykant dialogu motywującego. Przez wiele lat doświadczenie zawodowe zdobywałam w branży bankowej oraz w branży IT. Zapraszam na coaching biznesowy, managerski, life coaching, coaching motywacyjny. Ponieważ w swojej pracy stawiam na szczerość i otwartość, dlatego też pierwsze spotkanie jest całkowicie pro-bono, aby mieli Państwo możliwość poznania pracy ze mną i podjęcia świadomej decyzji o dalszej współpracy. Zapraszam do kontaktu.
popularność: 76     pełny opis
Coach w trakcie akredytacji. Lista zadań nie ma końca? Doba to za mało? - Chce dać Ci czas, aby robić rzeczy ważne
popularność: 59    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Dyplomowany coach - mentor - konsultant kryzysowy (w trakcie szkolenia) - dzielna kobieta. Wspieram kobiety, samodzielne mamy, które w obliczu ogromnych życiowych zmian są gotowe zrobić krok naprzód w kierunku życia, jakiego pragną, budząc w Sobie odwagę i potencjał, pokazać Sobie i światu, że koniec tak naprawdę jest nowym początkiem. BĄDŹ DOBREJ MYŚLI DZIELNA KOBIETO
popularność: 243    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Prowadzimy szkolenia, terenowe wyjazdy, oraz seminaria dla studentów. Nasze zajęcia dotyczą kompetencji interpersonalnych po studiach.
popularność: 8     pełny opis
Jak każdy dobry coach przywracam radość i energię. Jestem z Tobą w trudzie zmian. W pokonywaniu lęków. I, co najważniejsze, Empowerment Coaching Kraków sprawia, że stajesz się właścicielem/ką swojego Życia. Zapraszam na coaching zarówno w Krakowie, jak i on-nline. Pierwsza sesja jest zawsze bezpłatna.
popularność: 345    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Jesteśmy obecni na polskim rynku jako mała spółka konsultingowa i edukacyjna organizująca warsztaty dla liderów i szefów z wiodących firm i koncernów i stowarzyszeń oraz fundacji .
popularność: 4     pełny opis
Certyfikowany Coach ICF, Terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
popularność: 23     pełny opis
Pomogę Ci pokochać Siebie, a dzięki temu budować relacje pełne bliskości i zrozumienia z parterem i innymi, ważnymi dla Ciebie osobami.
popularność: 45    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Business Coaching Life coaching Rozwoj osobisty
popularność: 37     pełny opis
Coach ACC ICF, Konsultant, Trener Biznesu, HRBP. Moją misją jest pomaganie Ludziom dostrzegać ich wartość oraz odnajdywać drogę do realizacji osobistej i zawodowej. Zapraszam do współpracy.
popularność: 134    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Konsultacje dla par i rodzin. Konflikty wokół wychowania i opieki nad dziećmi. Kryzys osobisty. Problemy w pracy i mobbing. Poczucie osamotnienia/wykluczenia. Edukacja żywieniowa i psychodietetyka. Serdecznie zapraszam do współpracy :D M: monika.kurdej@zasmakujwzyciu.pl
popularność: 1392    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Czesc Mam na imie Lilianna. Jestem terapeuta pracujacym na wielu poziomach. Zdobyta wiedza i poglebiona praktyka z zakresu medycyny, fizjoterapii, pedagogiki i Coachingu, pozwala mi, z sukcesem, od wielu lat pomagac ludziom. Jesli "utknales" w swoim zyciu i "cos" Cie blokuje, jestem tu by Ci pomoc. Pozdrawiam Cie i jezeli czujesz ze mna chemie to zapraszam do kontaktu.
popularność: 78    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Funkcjonujemy jako trzyosobowa fundacja szkoleniowa organizująca treningi dla liderów i szefów z wiodących firm i koncernów i organizacji niebiznesowych .
popularność: 6     pełny opis
popularność: 686    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj