Lista coachów Coaching online

Posiada artykuły
Coach efektywności osobistej i zawodowej psychodietetyk doradca zawodowy/ trener biznesu Akredytowany coach ICF (ACC).
popularność: 208    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Rodzina, kreatywność, rozwój osobisty - family, creativity, self-development languages: PL & EN
popularność: 23    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Wspieram ludzi w odkrywaniu i realizowaniu istotnych dla nich celów. Pomagam zaprojektować zmianę oraz wprowadzić ją w życie. Jestem coachem, zawodowo zajmuję się zmianą. Skończyłam studia z wynikiem celującym na kierunku Doradztwo filozoficznego i coachingu w Uniwersytecie Śląskim.
popularność: 49     pełny opis
Jestem mentorem i coachem Kobiet na (z) emigracji, które chcą stworzyć swoje miejsce i rozwinąć skrzydła, lecz zmagają się z intensywnymi zmianami, poczuciem osamotnienia i brakiem przynależności. Pomagam im szybciej zaadaptować się do nowej rzeczywistości, zmniejszyć stres zmian, odnaleźć swoje Ja i krąg wsparcia, i w nowym miejscu żyć pełnią życia. Często nazywają mnie „doulą” ich kobiecych inicjatyw. Jestem coachem ACC ICF, coachem/mentorem kryzysowym, facilitatorem Self-Reg i edukatorem uwanosci The Mindfull School., licencjonowanym konsultantem odporności psychicznej badania MTQ48 (AQR International).
popularność: 71     pełny opis
Work-Life Happiness Coach | Trener Mocnych Stron | Psycholog
popularność: 91    ocena: (0)pełny opis
EFEKT MYŚLI JEST POTĘŻNY. "Jakość Twojego życia to efekty Twoich myśli." VP Im bardziej złożona osobowość tym więcej możliwości, które czasem sprawiają nieoczekiwane rezultaty nawet najlepszym w żonglowaniu swoim umysłem. Jaka jest a jaka chciałbyś aby była jakość Twojego życia, relacji z innymi i najważniejsza relacja, czyli relacja z samym sobą. Zapraszam do najlepszej Jakości Ciebie. Violetta Post Międzynarodowy Certyfikowany Coach ICC, Coach Systemowy, Mentor Coach, Provocative Coach, Międzynarodowy Asesor AC/DC od 2006 roku. Terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia. Certyfikowany Practitioner NLP, Biznes Practitioner NLP, Certyfikowany Master i Trener NLP Neurolingwistic Insitut. Timeline Therapy i Hypnotherapy. Marketing usług z wyróżnieniem i mgr Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - Inteligencja Emocjonalna u Przywódców na Uniwersytecie Łódzkim. Międzynarodowy Asesor w procesach Assessment/ Development Center. Provocative Therapy and coaching Frank Farrelly. W biznesie 20 lat. Od 14 lat zarządza firmą szkoleniowo - coachingową Grupa VPT vision passion transformation realizując projekty dla kadry menedżerskiej, osób indywidualnych i zespołów. Współpracuje od 12 lat z Politechnika Łódzką, TV jako ekspert. Mentor w projekcie Młodzi w Łodzi. ************************************☆☆☆☆☆☆☆************************************SESJE ONLINE********
popularność: 17664    ocena: Bardzo dobry coach (42)pełny opis
Każdy z nas jest kreatorem własnej rzeczywistości. Nasza wewnętrzna przemiana lub głębsza samoświadomość może znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia. Chętnie pomogę poukładać elementy układanki potrzebne do realizacji własnych celów i poczucia spełnienia. Jestem Dyplomowanym Coachem. Ukończone studia posiadają akredytację Izby Coachingu. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich i sprzedażowych, co daje mi lepsze zrozumienie i możliwość wsparcia w tematach biznesowych.
popularność: 40    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowana life coacherka, trenerka rozwoju osobistego, opierająca swoją pracę na intuicji oraz twórczej wizualizacji. ☆ Pomagam zapracowanym ludziom w odzyskaniu swojego spełnionego i niezależnego życia. ☆ Wspieram ich tak, aby stworzyli balans między życiem zawodowym i osobistym. Również, aby w związkach byli równorzędnymi, spełniającymi się partnerami. ☆ Jeśli chcesz to przegadać oraz marzą Ci się zmiany na lepsze, ze mną je przeprowadzisz. Poznajmy się bliżej, ja mam na imię Iza :)
popularność: 397    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Jestem trenerem, superwizorem, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF. Posiadam dyplomy mgr profilaktyki społecznej i resocjalizacji, socjoterapeuty, pracownika socjalnego ze specjalizacją II stopnia, organizatora pomocy społecznej i coacha. Posiadam 30 letnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem. Specjalizuję się w rozwoju osobistym i zawodowym wykorzystując metody coachingowe w procesie dokonywania zmian. Towarzyszę w odkrywaniu siebie, mocnych i słabych stron, pragnień, tożsamości, celu, układania planu działania.
popularność: 128    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Certyfikowany coach Erickson Coaching International. Pracuję zgodnie z metodologią skoncentrowaną na rozwiązaniach. Pomagam znaleźć rozwiązania, ale nigdy nie rozwiązuję problemów klienta. Każdy z nas wie, jak najlepiej podejść do wyzwań, potrzebuje jedynie przewodnika.
popularność: 57    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Specjalizuję się w pracy coachingowej i mentoringowej z osobami pracującymi w branży restauracyjnej, gastronomicznej, winiarskiej, hotelarskiej, FMCG, HORECA. Coaching biznesowy i life coaching.
popularność: 9     pełny opis
Fabryka Rozwoju "Progressio" - coaching, doradztwo dla aptek, szkolenia farmaceutów
popularność: 10     pełny opis
Certyfikowany Coach Coachwise, Coach/Trener PERSOIN (testu badania osobowości) i Autorka Kart Coachingowych Synapsa. Zajmuję się coachingiem kreatywności, kariery, relacji biznesowych
popularność: 40     pełny opis
Pomagam w osiąganiu stanu bycia w zgodzie ze sobą i wewnętrznej równowagi, jako Life Coach. Wspieram przyszłych i aktualnych liderów na różnych etapach ich rozwoju w ramach mentor-coachingu biznesowego. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu. Pełna oferta na: https://nadhoryzontami.pl
popularność: 18     pełny opis
Diet coach/ Mentor witalny/ Coach zdrowia/ posiadaczka hashimoto
popularność: 44     pełny opis
Zapraszam do sesji on-line. Mam doświadczenie w pracy prze skype'a. Pracuję w j.polskim i angielskim Jestem z wykształcenia psychologiem (Uniwersytet Gdański), absolwentem studium MBA (University of Minnesota i UŁ) oraz certyfikowanym coachem ICC (2004r). Od uzyskania akredytacji realizuję procesy coachingowe w obszarze life coachingu i executive coachingu (z menedżerami wyższego i średniego szczebla (mi. sektorów Pharma, FMCG, Telco, Energy). Wcześniej pełniłam funkcje Dyrektora ds. Personalnych i Doradcy Zarządów ds. Personalnych. Obecnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem ze studentami Wyższej szkoły Bankowej. Na sesje tradycyjne zapraszam w Bydgoszczy.
popularność: 70     pełny opis
Monika Furmanik - coach (ICC), trener, psychoterapeutka Gestalt. Pracuje w Poznaniu.
popularność: 322     pełny opis
Jestem psychologiem i certyfikowanym coachem PCC ICF. Pomagam wysoko wrażliwym Kobietom. Prowadzę konsultacje, warsztaty, kursy on-line. Specjalizuję się w zagadnieniach wysokiej wrażliwości, depresji, wypalenia, autoempatii, stresu, równowagi emocjonalnej. Pracuję również narzędziami terapii ACT (Akceptacji i zaangażowania).
popularność: 262     pełny opis
Coach, Trener, Mentor pracujący głównie z biznesem. Certyfikowany Coach Noble Manhattan Coaching (NMC), International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Wieloletnie doświadczenie jako Trener i Manager operacyjny oraz Manager HR w dużych korporacjach miedzynarodowych i polskich firmach. Od ponad 10 lat wykładowca z zakresu coachingu w biznesie na studiach podyplomowych Coaching na SWPS. Certyfikowany HRBP, Top HR Manager 2016
popularność: 25     pełny opis
Life&Career Coach. Pedagog o specjalności praca socjalna. Pomagam w zawiłościach życiowych, związanych z osiąganiem celów w życiu osobistym i zawodowym. Moją specjalizacją jest praca nad poczuciem własnej wartości u klienta. Wybierając sesje ze mną, odkryjesz w pełni swoją wartość i swoje mocne strony. Zajmę się przede wszystkim pozytywnym wzmocnieniem Twojej osoby. http://www.strengthofpersonality.pl/coaching
popularność: 255    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Certyfikowany Coach (w trakcie akredytacji w ICF), Absolwentka The Art & Science of Coaching w Erickson College International, Trener NLP, Biznesu i Sprzedaży. Dyplomowany Hipnoterapeuta (państwowe uprawnienia do stosowania hipnoterapii w Polsce i całej Unii Europejskiej). Współzałożyciel pierwszego w Polsce Cechu Hipnotyzerów i Naturopatów.
popularność: 622    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
popularność: 19     pełny opis
Gdy ludzie w nas wierzą, możemy zdobywać góry. Gdy uwierzymy w siebie, będziemy je przenosić…
popularność: 151    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Doświadczony Menedżer HR, Coaching Biznesowy, Coaching Kariery oraz Life Coaching.
popularność: 11     pełny opis
Pomagam odzyskać satysfakcję z pracy i wieść życie w zgodzie z sobą. Wspieram zespoły na drodze do efektywności i współpracy.
popularność: 1759    ocena: Bardzo dobry coach (25)pełny opis
Jestem mgr psychologii oraz certyfikowanym coachem ACC posiadającym akredytację International Coaching Federation. Specjalizuję się w przywracaniu równowagi życiowej osobom, które doświadczyły problemów natury: emocjonalnej, rodzinnej, społecznej, czy zawodowej. Pracuję na przekonaniach, wartościach oraz zasobach klientach. Realizuję nurt psychologii pozytywnej, społecznej i humanistycznej. Moja praca opiera się na międzynarodowych standardach etyki coachingowej zgodnych z ICF. Prowadzę gabinet psychologiczno - coachingowy w Opolu. Spotkajmy się: ul. Książąt Opolskich 29, piętro III. www.coachingopole.com
popularność: 231    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Specjalizuje się w pracy z osobami w toksycznej relacji, pomagam odnaleźć sens i ratować siebie. (Narcyzi, socjopaci, manipulatorzy, mizogini itp.
popularność: 33     pełny opis
SprawyPrywatne.pl Wsparcie dla osób zadowolonych z życia zawodowego w budowaniu satysfakcjonujących relacji partnerskich
popularność: 112    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Zastanawiasz się CO TERAZ? Pozwól sobie pomóc znaleźć odpowiedź na to pytanie. Ania Liszewska - coach, psycholog, trener umiejętności miękkich, specjalizuję się w temacie radzenia sobie ze stresem i dbania o odporność psychiczną.
popularność: 21     pełny opis
Dyplomowany Coach - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie. Pracuję z ludźmi, którzy chcą czegoś więcej od siebie.
popularność: 785     pełny opis
Potrafię cieszyć się sukcesem innych :) Zapraszam również na sesje również w języku angielskim. Zobacz mój kanał na YouTube oraz opis metody "Coaching Po Kryzysie"™ i ''Pigułka Coachingu za 25zł"™. Certyfikowany Coach (program akredytowany przez International Coach Federation), zafascynowany kreatywnymi metodami pracy z klientem. Praktyk coachingu, trener, socjolog medycyny, socjoterapeuta i psychoterapeuta młodzieży. Autor wielu metod i gier coachingowych, w tym "Coaching Po Kryzysie"™ i ''Pigułka Coachingu za 25zł"™. Poznaje świat przez próbowanie jego różnorodnych smaków. Zobacz mój kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCEnperZIxA2Gfp_N7G0vsGA?view_as=subscriber.
popularność: 804    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Cześć! Od dwóch lat posiadam tytuł magistra doradztwa i coachingu. Współpraca z drugim człowiekiem od zawsze była moim marzeniem i pasją. Jestem zafascynowana ludźmi, ich różnorodnością i wnętrzem. Bycie coachem pozwala mi nie tylko wykorzystać swoje umiejętności, ale stwarza również okazję do pogłębienia wiedzy. Podczas procesu coachingu gwarantuję: - indywidualne podejście, - zaangażowanie, - profesjonalizm, - bezpieczną atmosferę, - otwartość, - partnerstwo, - dopasowane narzędzia, - cierpliwość. Spróbujmy. :)
popularność: 18    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jeśli potrzebujesz towarzysza w drodze do dobrej zmiany, to podaję Ci rękę i idę z Tobą. Będę Cię wspierać, dbać o Twoją motywację i będę się starać, abyś z tej drogi nie zboczył. Jestem dyplomowanym coachem, który wierzy w stwierdzenie, że "wygrywa ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć".
popularność: 33     pełny opis
Your smile is your Logo, your personality is your Business Card, How you leave others feeling after an experience with you - become your trademark. - Jay Danzie
popularność: 260    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
* * * * * * * * * * * * * * * * "Poznanie siebie jest początkiem wszelkiej mądrości" - Arystoteles * * * * * * * * * * * * * * * * Proces coachingowy pomoże Ci się rozwinąć, dostrzec nowe perspektywy, odkryć nowe możliwości, poznać siebie i stać się bardziej świadomym. Proces ten jest jak planowanie swojej podróży życiowej łącząc się z wewnętrzym sobą. Pomoże Ci również nawigować w labiryncie wyzwań tak, aby znaleźć najlepszą dla swojego potencjału drogę. Coaching da Ci świeże spojrzenie na twoje życie.
popularność: 128     pełny opis
Coach pracujący zgodnie ze standardami ICF, Trener Kompetencji Społecznych, Trener wg metodologii FRIS, Konsultant odporności psychicznej wg modelu MTQ48, Dyrektor Oddziału ICF Opole w latach 2015-2017, Członek Zarządu ICF Polska w latach 2016-2017 i 2018-2019, Vice Prezes ICF Poland w kadencji 2019-2020, Turystka Obszar działania: Pracuję zdalnie oraz dojeżdżam do klienta. Jeśli mogę Cię wesprzeć w Twoim rozwoju czy rozwoju Twojego zespołu lub masz poczucie, że to czas na coaching, po prostu zadzwoń. Prowadzi coachingi indywidualne z młodymi przedsiębiorcami oraz coachingi grupowe z kobietami stojącymi u progu ważnych życiowych zmian. MYŚL PRZEWODNIA: „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku” - Lao Cy.
popularność: 1670    ocena: Bardzo dobry coach (25)pełny opis
Jestem absolwentką Akademii Psychologii Przywództwa zapraszam na sesje biznes coachingu oraz coachingu przywództwa. Na co dzień pracuję z właścicielami i menadżerami firm wspierając ich w realizacji ich wyzwań.
popularność: 261    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
Specjalizuję się w pracy z osobami, które zamierzają zmienić pracę, awansować, chcą swoje życie zawodowe uczynić bardziej twórczym, nadać mu sens, zbudować markę osobistą.
popularność: 418    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Ukończyłam kurs coachingu akredytowany przez stowarzyszenie EMCC (European Mentoring & Coaching Council). Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim a także jestem w trakcie zdobywania tytułu nauczyciela Mindfulness w Mindfulness Association. Wspieram w rozwoju oraz odnajdywaniu potencjału zarówno osoby prywatne, jak i pracowników organizacji. Moim priorytetem jest adaptowanie się do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Proponuję pracę różnorodnymi technikami coachingowymi, zarówno stacjonarnie jak i online. Zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: anna.tkacz@precurosso.pl.
popularność: 27     pełny opis
W życiu i w biznesie. Wspieram w budowaniu odporności psychicznej (MTQ48), zrozumieniu siebie i komunikacji z innymi (DISC). Jestem kiedy przechodzisz przez zmiany, budujesz nowe nawyki. Towarzyszę w podróży w głąb siebie, szukaniu balansu i równowagi. Jestem w twardym biznesie od miękkiej strony.
popularność: 109    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
COACH W TRAKCIE AKREDYTACJI ACC ICF, EKONOMISTA, STRATEG BIZNESU
popularność: 23     pełny opis
Trener Kompetencji Społecznych, Dyplomowany coach, Doradca zawodowy, Mentor
popularność: 34    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Specjalizuję się w elastycznym i odważnym podejściu do wyzwań stawianych nam na drodze do wartościowego życia. Pomogę w nawiązaniu lepszej relacji ze sobą i innymi osobami.
popularność: 73     pełny opis
Coach certyfikowany przez International Coaching Community (ICC), psycholog, trener, mediator, menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym. Sesje coachingu indywidualnego i zespołowego prowadzi od 2010 roku. Jako coach wspierała zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych (business coaching oraz life - coaching) - w różnorodnych tematach i obszarach - związanych zarówno z podnoszeniem jakości życia (np. zwiększaniem pewności siebie i szczęścia), jak i z osiąganiem konkretnych celów życiowych i biznesowych. Jako trener z kolei, związana na co dzień z marką 4GROW, wspiera ludzi w rozwoju tzw. kompetencji miękkich, mn.in: asertywności, komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej, umiejętności zarządzania stresem oraz w rozwoju szeroko rozumianych kompetencji managerskich i przywódczych. W procesach life coachingu dopasowuje metodologię i narzędzia do celów klienta - nie zawsze stosuje czysty coaching, włączając w zależności od celu, gotowości klienta i maksymalizacji korzyści dla niego - także mentoring lub trening.
popularność: 58    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Cześć, mam na imię Aneta. Jestem life coachem. Pomagam cudownym kobietom poznawać swoje emocje. Pomagam im uczyć się kierować emocjami tak aby emocje nie kierowały nimi. Pomagam super babkom żyć autentycznie i świadomie. Pomagam niesamowitym kobietom przyglądać się swojemu życiu z różnych perspektyw. Pomagam fantastycznym dziewczynom uczyć się podejmować decyzje w zgodzie ze sobą. Pomagam Wam wierzyć, że zawsze macie wybór. Współpraca z Coachem jest niesamowitym sposobem na to aby poznając siebie wspinać się coraz wyżej. Jeśli marzysz o tym aby się rozwijać, daj znać. Umówimy się na pierwsze bezpłatne spotkanie on-line byś mogła odkryć moc coachingu. Chętnie usłyszę Twoją niesamowitą historię.
popularność: 6     pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem i mentorem, w swojej pracy prowadzę także psychoterapię. Ukończyłem z wyróżnieniem m.in. Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Stale podnoszę swoje kompetencje, obecnie jestem uczestnikiem kursu psychoterapii Katowickiego Instytutu Psychoterapii w nurcie Systemowo - Ericksonowskim, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaję superwizji. Aktualnie przyjmuję: Strefa Rozwoju ul. Rymera 4/12 Katowice oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Miriada" ul. Woźniaka 78 Bytom oraz Gabinet Synergia ul. Cegielniana 30/12 Jaworzno
popularność: 611     pełny opis
Ukończyłam studia o specjalności psychologia biznesu oraz liczne kursy z zakresu umiejętności miękkich i zarządzania. W zakresie coachingu ukończyłam Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Od 15 lat zawodowo jestem związana z branżą HR. Pracuję szczególnie z przedsiębiorcami i osobami podejmującymi zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Wierzę, że każdy ma w sobie wszystkie zasoby niezbędne do tego, by wieść szczęśliwe życie, spełniać swoje potrzeby, osiągać wyznaczone cele. Z przyjemnością pomogę ci je odkryć!
popularność: 145    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem Akredytowanym Coachem EMCC na poziomie Senior Practitioner i Akredytowanym Coachem Izby Coachingu, z doświadczeniem ponad 1200 godzin coachingu indywidualnego i grupowego oraz podlegającym superwizji, Licencjonowanym Praktykiem Motivational Maps. Od kilku lat towarzyszę ludziom w przechodzeniu przez życiowe zmiany tak, aby mieli poczucie sensu i że podejmują najlepsze dla nich decyzje. Studia Podyplomowe z Coachingu ukończyłam na Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem autorką dwóch książek: "Kobieta" - Eta Kobi i "Jeden Obraz - Wiele Słów" - o fotografii w rozwoju.
popularność: 35    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Socjolog, trener, coach, doradca zawodowy, konsultant biznesu Specjalizuję się w coachingu (zwłaszcza kariery, life i kryzysu), doradztwie zawodowym oraz HR (głównie szkolenia, konsulting). Posiadam także uprawnienia coacha finansowego. Moją pasją jest wspieranie ludzi w znajdowaniu swojej własnej ścieżki oraz rozwijaniu talentów przy jednoczesnym zachowaniu równowagi między życiem osobistym i zawodowym. Zapraszam na mój kanał na YouTube Twoja Kariera i Psyche
popularność: 4276    ocena: Bardzo dobry coach (67)pełny opis
Świat jest taki w jaki wierzysz, że jest
popularność: 224     pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj