Lista coachów Coaching online

Posiada artykuły
Coach ICF, Trener Rozwoju Osobistego, Mentor Sprzedaży
popularność: 270    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Zapraszam na mój profil po więcej informacji.
popularność: 71     pełny opis
Coach ACC ICF, Konsultant, Trener Biznesu, HRBP. Moją misją jest pomaganie Ludziom dostrzegać ich wartość oraz odnajdywać drogę do realizacji osobistej i zawodowej. Zapraszam do współpracy.
popularność: 140    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Coaching transformacyjny Metoda transpersonalna Praca z cieniem
popularność: 43     pełny opis
Im więcej osiągasz w życiu, z tym większą ilością problemów musisz się mierzyć, i tym większą cenę płacisz za nierozwiązane problemy. Nierozwiązywane problemy stają się przeszkodami, a rozwiązane kolejnymi krokami na drodze do sukcesu. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, w swoim biznesie, w swojej karierze - to dobrze trafiłeś. Jestem Coachem, Trenerem, prawnikiem i mediatorem. Wiem co to jest życiowa zmiana, wiem jak nią zarządzać i wiem jak Ci pomóc żebyś znalazł optymalne rozwiązania i zrealizował swoje cele.
popularność: 1542    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
"Jeśli wciąż robisz to samo, nie spodziewaj się innych rezultatów" - Albert Einstein. Jestem coachem od 2014 roku. Pracuję z osobami, które wiedzą, że mogą więcej, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Mobilizuję do działania, które bezpośrednio przenosi się na efekt, jakim może być lepsza wydajność w życiu zawodowym, (np. większa sprzedaż lub awans), nowy biznes, czy inna ścieżka kariery. Zapraszam na 30 minutową bezpłatną sesję, również online. Katarzyna Maciąga - biznes coach, coach komunikacji w relacjach biznesowych i prywatnych, członkini Izby Coachingu, trenerka biznesu, mediatorka.
popularność: 414    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Prowadzę coachingi online. Pomagam Kobietom stanąć w ich własnej MOCY. Podczas sesji odblokowujemy i uwalniamy blokady emocjonalne i mentalne, bo to one, zapisane głęboko w podświadomości, sabotują cele, które sobie zakładamy, rujnują związki i doprowadzają do tego, że ludzie są, najprościej mówiąc, nieszczęśliwi.
popularność: 16    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Lubię ludzi i wierzę w ludzi! Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji oraz coachem.
popularność: 609    ocena: Bardzo dobry coach (47)pełny opis
Life & Business Coach • Mentor • Trener Kompetencji Miękkich • Naukowiec • Trener Mocnych Stron i Talentów Gallupa
popularność: 942    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Life Coaching | Travel Coaching. Wspieram kobiety w osiąganiu większej satysfakcji, zadowolenia i szczęścia w życiu prywatnym oraz pomagam im z ciekawością doświadczać podróży.
popularność: 0     pełny opis
Pracuję z menedżerami i właścicielami biznesów, którzy są pod wpływem silnej presji, ciągłego stresu i napięcia, czują się przeciążeni zadaniami i przytłoczeni obowiązkami. Pomagam im odzyskać kontrolę i równowagę energetyczną, tak aby czuli spełnienie w pracy, radość i satysfakcję z życia.
popularność: 455    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
- life coaching, clean coaching - clean language, coaching umysłu i kariery; job coaching; - trener, terapeuta, pedagog, terapeuta ustawień systemowych
popularność: 61     pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem i mentorem. Specjalizuję się w coachingu zawodowym – kariery oraz pracuję z wypaleniem zawodowym. Ukończyłam akredytowane studia na kierunku coaching w biznesie oraz studia ekonomiczne. Posiadam 25 letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Każdy z nas ma w sobie zasoby i potencjał do tego aby być reżyserem własnego życia. Każdy z nas może osiągać założone cele, zrealizować marzenia i żyć życiem takim jakiego pragnie. Nie każdy zdaje sobie sprawę z możliwości, zasobów czy talentów jakie w nim tkwią, a one cierpliwie czekają aż zostaną odkryte. Kiedy to się stanie otwierają się szeroko oczy, perspektywa znacząco się poszerza i następuje zmiana.
popularność: 293    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
W procesie i pracy z Tobą skupiam się na poszukiwaniu rozwiązań, odkrywaniu Twoich potencjałów, talentów, wzmacnianiu tego co pomaga w spełnionym życiu, w przeformułowaniu tego co blokuje i nie wspiera Cię w osiąganiu równowagi życiowej, osiąganiu zamierzonych celów, planów i marzeń, z dużą uważnością na emocje. Wierzę, że każdy posiada w sobie wszystko, co potrzebne do tego, aby żyć spełnionym życiem, a czas kryzysu w życiu człowieka jest lekcją i szansą na zmianę, na lepszą przyszłość.
popularność: 59    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Każda żyjąca istota chce być szczęśliwa. Chce być wolna od problemów i wszelkich trudności . Chce wieść życie w dostatku , radości i spełnieniu. Jednak nie zawsze tak jest. Mam jednak dobrą wiadomość - nie powiem Ci jak żyć, ale mogę pokazać Ci jak doświadczać swojej pełni, jak poszerzać swoje horyzonty, jak pracować ze sobą i docierać do rozwiązań których czasem nie widać od razu. Odkrywając swoje przekonania, nawyki, można zmienić złą passę. Odkrywając mechanizmy schematów można zacząć nimi zarządzać. Rozpoznając wiele innych przyczyn, aspektów, można uzdrowić te które powodują, że nie jesteś w życiu szczęśliwy/a. Zacznijmy od praktyki uwalniania emocji. Moje motto to Chcesz Robisz Masz
popularność: 1382    ocena: Bardzo dobry coach (32)pełny opis
Pomogę Ci znaleźć balans między życiem osobistym a zawodowym. Wspólnie poszukamy dla Ciebie wyjścia z pułapki przytłaczającej Cię zadaniowości.
popularność: 797    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Coaching jest procesem zmiany. Zajmuję się zmianą na co dzień; i fascynuję się nią niezmiennie. W Naturze zmiana jest łatwo obserwowalna i akceptowana- bo uznawana, jako prawo natury. A dla Ciebie...czym ona jest? Jestem sobie coachem, nauczycielem, filozofem, jednak przede wszystkim amatorem życia. Zapraszając Cię do siebie zapraszam Cię do Ciebie... tej ISTOTY Ciebie.
popularność: 0     pełny opis
Jako coach ściśle przestrzegam standardów wytyczonych prez Kodeks Etyczny ICF. Posiadam certyfikat Szkoły Meritum oraz wykształcenie psychologiczne, pedagogiczne, informatyczne i plastyczne. Ukończyłam między innymi studia podyplomowe o specjalności "Psychologia kryzysu i interwencji kryzysowej". Posiadam wieloletnie doświadczenie w roli managera. W swojej pracy cenię możliwość kontaktu z drugim człowiekiem i wspierania go w docieraniu do jego największych zasobów.
popularność: 1867    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Cześć, jestem certyfikowanym Coachem ICC oraz psychoterapeutą Gestalt i zapraszam Ciebie do spotkania ze sobą. Zmiana jest procesem, a ja pomogę Ci przez ten proces przejść z założeniem, że na drodze do życiowego i zawodowego przełomu nie warto skupiać się tylko na jednym podejściu coachingowym czy terapeutycznym. Moim wyróżnikiem jest konwersja postawy reaktywnej w proaktywną. Łączę doświadczenie Coacha i Psychoterapeuty jako wsparcie dla Ciebie. Na bieżąco rozwijam posiadaną pasję i doświadczenie w zakresie coachingu oraz psychoterapii. Dotychczas zrealizowałem ponad 4200 dni szkoleniowych oraz 3000 sesji coachingowych.
popularność: 36     pełny opis
Jestem coachem przedsiębiorczych, mentorką start'upów i menedżerką e-biznesów z ponad 15-letnim doświadczeniem. Uczę początkujących przedsiębiorców skutecznego działania we współczesnym, dynamicznym i cyfrowym, świecie. Pomagam zmienić wizję w realny, prosperujący biznes. Wspieram realizację przedsięwzięć także na gruncie społecznym i zawodowym. Tam, gdzie Twoja inicjatywa wymaga wsparcia w osiągnięciu zamierzenia, wzrostu skuteczności, szybszego dotarcia do celu.
popularność: 83    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Pomagam w osiągnięciu satysfakcji zawodowej - specjalizuje się w coachingu kariery, coachingu zmiany, coachingu szczęścia i satysfakcji. Jestem dyplomowanym coachem biznesu, pracuje również jako coach systemowy. Zarządzałam projektami i zespołami HR pracując jako HR manager. Jako coach i trener wspieram tych, którzy chcą poprawić swoją sytuację zawodową - zarówno na etacie jak i w biznesie. Pomagam wydobywać z ludzi ich prawdziwy potencjał, autentyczność i odwagę. Wspieram w zmianie, w kryzysie oraz psychoedukuje. Pomagam odnaleźć talenty, mocne strony, uczę jak odkrywać i pracować z emocjami. Wspieram w odkrywaniu zasobów i realizacji własnych celów w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.
popularność: 225    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Wspieram w rozwoju i zmianie. Moja misja działania polega na realnym pomaganiu innym w aspektach związanych z realizacją celów życiowych, przejściu przez zmiany, znalezieniu swojej drogi i odkryciu wewnętrznego potencjału. W pełni skupię się na Twoich potrzebach, aktywnie słucham, pomagam doprecyzować kierunek zmian i cele bazując na aspektach, które Cię wspierają w zmianie. Stworzysz realny plan działań, zdiagnozujesz co Cię wzmacnia a co może być przeszkodą. Będziemy pracować nad wewnętrzną motywacją i aktywnym działaniem. W rezultacie wprowadzisz zmiany, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła. Zapraszam do zmiany, zapraszam do realizacji marzeń.
popularność: 116    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Certyfikowany Coach Coachwise, Coach/Trener PERSOIN (testu badania osobowości) i Autorka Kart Coachingowych Synapsa. Zajmuję się coachingiem biznesowym, kreatywności, kariery.
popularność: 111     pełny opis
Certyfikowany coach ICF ACC / Trenerka biznesu / Konsultantka Extended DISC
popularność: 99    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem, psychologiem wyspecjalizowanym w pracy z biznesem. Od ponad 10 lat współpracuję z firmami jako ekspert ds. HR, międzynarodowy rekruter i coach. Moją pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Specjalizuję się w executive coachingu, business coachingu oraz coachingu kariery. Pracuję w oparciu o metodologię i standardy International Coach Federation (ICF).
popularność: 677    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Wspieram Liderki w efektywnym i budującym relacje przywództwie i zarządzaniu zespołem. / Jupitajnia. Ambasada Dobrych Relacji
popularność: 211    ocena: Bardzo dobry coach (18)pełny opis
Czesc Mam na imie Lilianna. Jestem terapeuta pracujacym na wielu poziomach. Zdobyta wiedza i poglebiona praktyka z zakresu medycyny, fizjoterapii, pedagogiki i Coachingu, pozwala mi, z sukcesem, od wielu lat pomagac ludziom. Jesli "utknales" w swoim zyciu i "cos" Cie blokuje, jestem tu by Ci pomoc. Pozdrawiam Cie i jezeli czujesz ze mna chemie to zapraszam do kontaktu.
popularność: 83    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Chcesz osiągnąć swoje cele osobiste. Spełnić marzenia. Poprawić relacje. Chcesz podnieść jakość swojego życia. Stoisz na rozdrożu. Zapraszam do kontaktu. Coach (ICF)
popularność: 70    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Life coach ze szczególnym zamiłowaniem do pracy w coachingu dietetycznym oraz coach biznesowy. Jeśli tak jak ja nie lubisz stać w miejscu, dążysz do stałego rozwoju, chcesz coś zmienić w swoim życiu, potrzebujesz wsparcia w uporządkowaniu swoich planów i celów - dobrze trafiłeś. Działam w sferach life coachingu i coachingu biznesowego. Stale się rozwijam i szkolę. Nie interesuje mnie przeciętność, nie spoczywam na laurach. Jeśli tak jak ja interesuje Cię rozwój, chcesz zrealizować swoje cele, masz ambicję skoczyć wyżej i zmienić swoje życie - oferuję Ci bardzo ambitną pracę na Twoich celach i na wartościach oraz przepracowanie obaw i ograniczających przekonań.
popularność: 0     pełny opis
Realizuję głównie szkolenia z tematyki biznesowej i wyjazdy integracyjne dla branż produkcyjnych. Doradzam również w obszarze narzędzi motywacyjnych i motywowania pozafinansowego.
popularność: 13     pełny opis
Jestem magistrer psychologii, specjalizuję się w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Od 2017 roku jest także certyfikowanym coachem ACC ICF oraz wykładowcą w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu. Posiada ponad 4-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej oraz coachingowej z klientami indywidualnymi, parami i rodzinami. Jej droga zawodowa jest ścieżką ciągłego rozwoju, podkreślona udziałem w szkoleniach oraz w regularnych sesjach superwizyjnych. W pracy opiera się na zasadach podejścia ericksonowskiego, głęboko wierząc w pozytywną naturę ludzkich intencji, zdolność do podejmowania najlepszych decyzji w danych okolicznościach, nieuchronność zmiany i jej wartość rozwojową. Wszystko to składa się na profesjonalną filozofię, która kieruje jej praktyką terapeutyczną i coachingową. Prowadzi szkolenia z tematu: mindfulness, asertywności, porozumienia bez przemocy, odporności psychicznej i rozwoju inteligencji emocjonalnej. Spotkajmy się: ul. 1 Maja 30a , Opole | ul. Krakowska 1/2 Nysa www.coachingopole.com
popularność: 343    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Inspiruję do odkrywania swojej misji życiowej, pobudzając do refleksji i poszerzania samoświadomości.
popularność: 120    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
W pracy ze mną poznasz mechanizm swojej motywacji oraz czynniki, które mogą go osłabiać lub wzmacniać. Osiągniesz skuteczność swoich działań. Pracuję głęboko z emocjami dbając o Twój wewnętrzny rozwój i gruntowną zmianę. Wesprę Cię w walce z blokującymi przekonaniami. Zapraszam w podróż w poszukiwaniu coraz lepszej wersji siebie.
popularność: 181     pełny opis
Certyfikowana life and business coach. Doktor socjologii. Badaczka społeczna, facylitatorka i moderatorka procesów dialogu. Pracuję w duchu Porozumienia bez Przemocy.
popularność: 78    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Sesje LIFECOACHINGOWE z elementami IFS (SWR), Coachingu Transformacyjnego (Coaching oparty na potrzebach) i Coachingu Prowokatywnego Po więcej zapraszam do mojej strony FB https://www.facebook.com/UlaGierasimiukNatureBlogCoach
popularność: 282    ocena: Bardzo dobry coach (12)pełny opis
Wspieram kobiety we wzmacnianiu wiary w siebie i swoje możliwości zawodowe. Przygotowuję do zmiany zawodowej. Pomagam zadbać o kondycję psychiczną w pracy. Certyfikowany coach, mentor i menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Warsztaty J.Angielskiego dla COACHa przez Coacha dla Coacha doskonalące specjalistyczne warsztaty języka angielskiego z zakresu coachingu, mentoringu, tutoringu i doradztwa z nami będziesz mówił PERFECT https://www.linkedin.com/events/6822979533709332480/ https://www.facebook.com/Coaching-Teaching-Translations-for-Life-Business-115702676881102
popularność: 45     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem (Szkoła coachów Meritum) w trakcie zdobywania akredytacji ICF. Pomaganie ludziom w znalezieniu ich własnej ścieżki jest dla mnie bardzo ważne. W swojej pracy pomagam w rozwinięciu potencjału. Wierzę, że każdy z nas ma ogromne możliwości, które może rozwijać. Sądzę, że nasze marzenia nie są dziełem przypadku, lecz możliwościami do zrealizowania.
popularność: 0     pełny opis
certyfikowany coach i mentor EMCC
popularność: 16     pełny opis
Hipnoterapeuta, twórca Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii, doktorant w Instytucie Psychologii PAN.
popularność: 142     pełny opis
Witam, nazywam się Sławomir Mrugowski. Jestem coachem z dyplomem Wyższej Szkoły Bankowej Merito, a także mgr inż. budownictwa po Politechnice w Bydgoszczy. Przez ostatnie 25 lat pracowałem jako manager w firmach prywatnych, oraz w szczeblu dyrektora sklepów i dyrektora regionalnego w międzynarodowej korporacji zatrudniającej w Polsce ponad 10 tysięcy pracowników. Miałem przyjemność uczestniczenia w budowaniu karier wielu ambitnych ludzi i współpracy z zespołami w ramach projektów biznesowych, rozwojowych i restrukturyzacyjnych. Zapraszam do współpracy.
popularność: 52    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Cześć, jestem Natalia! Jestem dyplomowanym coachem, mentorem, strategiem biznesu i marketingowcem. Jako coach jestem przewodnikiem i pomagam spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy. Wierzę, że zaczynając od dbania o siebie, można osiągnąć spektakularne rezultaty. Ponadto, od 20 lat pracuję w międzynarodowych korporacjach, od 15 lat odpowiadam za strategię, marketing i komunikacje, od 10 lat zarządzam zarówno całością działań MarCom w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jak i zespołami (coaching, mentoring). Oferuję life coaching, biznes coaching, mentoring lub konsultacje biznesowe czy marketingowe. Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję, podczas której opowiem, jak pracuję i w czym mogę Cię wesprzeć. Jestem tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele!
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Coach, mentor, trener, akredytowany konsultant Insights Discovery.
popularność: 2752    ocena: Bardzo dobry coach (19)pełny opis
Realizujemy szkolenia, międzysemestralne wyjazdy, a także warsztaty dla studentów.
popularność: 7     pełny opis
Coach ICF na poziomie ACC Coach metody CoachWise TM. - indywidualne sesje coachingu - wsparcie coachingowe początkujących coachów - warsztaty z narzędzi coachingowych (3 godziny). (wyłącznie dla grup zorganizowanych, dla coachów chcących usystematyzować i usprawnić działania coachingowe)
popularność: 13     pełny opis
Chcę Ci towarzyszyć w zmianie, która sprawi, że znajdziesz w sobie naturalną siłę do bycia odWażnym człowiekiem. Poznaj mnie bliżej i wejdź na moją stronę : www.katarzynakidaj.pl #odWażnaZmiana
popularność: 43     pełny opis
Jestem drogowskazem, który pomoże odnaleźć Ci najlepsze ścieżki Twojego życia. Od 10 lat pomagam innym odnaleźć własną drogę do swojego wnętrza, gdzie tkwi niesamowita siła, by definiować i osiągać założone cele i potrzeby. A jak wiadomo POTRZEBY należy ZASPOKAJAĆ, a CELE OSIĄGAĆ. A cele to nic innego jak MARZENIA UBRANE W POTRZEBY.
popularność: 55    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Certyfikowany Coach ACC ICF (od 2014 roku), trener rozwoju osobistego (od 2005 roku), trener biznesu (od 2000 roku), mentor, wykładowca, założyciel i prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Coachingu. Przeprowadziła ponad 2000 godzin sesji coachingowych i ponad 15000 godzin szkoleniowych. W ramach projektów coachingowych i szkoleniowych współpracuje z terapeutami, psychologami, doradcami i trenerami. Ma doświadczenie w zarządzaniu ludźmi. Inspiruje do zmian. Dba o harmonijny rozwój człowieka w biznesie. Uczy zarządzania stresem. Wspiera zespoły w zakresie efektywnej komunikacji. Pokazuje jak dbać o relacje. W oparciu o autorską, sprawdzoną metodę, pomaga odnaleźć własną drogę i wyposaża w narzędzia, by iść nią, w zgodzie ze sobą.
popularność: 48     pełny opis
Zbuduj i wzmocnij poczucie własnej wartości. To pozwoli stać Ci się asertywną i pewną siebie kobietą.
popularność: 110     pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj