Edyta Pazur

Popularność: 1322
Bardzo dobry coach (5)
Specjalizuję się w coachingu biznesowym, pracuję głównie osobami po awansie, które chcą się sprawdzić w nowej roli oraz managerami nad kompetencjami z zakresu zarządzania i przywództwa, pomagam w rozwijaniu talentów i kariery. Pracuję wg standardów ICF, którego jestem członkiem oraz dyrektorem wrocławskiego oddziału. W procesach coachingowych przepracowałam ponad 1300 godzin. Mam ponad 20 letnie doświadczenie menadżerskie w działach sprzedaży. Jestem certyfikowanym trenerem biznesu, certyfikowanym trenerem FRIS Style myślenia oraz akredytowanym konsultantem Harrison Assessmets. Jestem przekonana, że każdy człowiek posiada zasoby, które wystarczy przy pomocy coacha w sobie odkryć i aktywować, tak aby osiągnąć sukces w zgodzie ze sobą, a nie sukces dla innych. Coaching daje mi wspaniałą możliwość wyruszania w ciekawe podróże z wyjątkowymi ludźmi. Prowadzę sesje coachingowe osobiście oraz przez telefon i skype.
Kontakt
Tel. 506-118-276
skype; edyta.pazur1
Zapraszam również do kontaktu mailowego.
Specjalizacje
Miasta
Świdnica, Jelenia Góra, Polkowice, Legnica, Wałbrzych, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam wszystkim! pełen profesjonalizm a przy tym ciepło i zrozumienie. Niełatwy ze mnie klient i trzeba mieć naprawdę dobre podejście do ludzi żeby ze mną współpracować. Edycie udało się to w 100%. Dzięki pracy z nią moje życie odwróciło się o 180 stopni. Edyta jest osobą, która stworzona jest do tego by być coachem, w swojej pracy oddaje całą siebie. Dzięki niej łatwiej podejmuję decyzję, wiem czego chcę i przede wszystkim nie boję się tego czego chcę. Samo odnalezienie swojej ścieżki nie jest jednak wszystkim, dzięki pracy z Edytą nauczyłam się DĄŻYĆ DO CELU I REALIZOWAĆ SWOJE PLANY.
9 maja 2013 Dominika - instruktor narciarstwa
Bardzo dobry coach
Edyta to świetny fachowiec. Dzięki niej udało mi się rozwiązać kilka bardzo ważnych dla mnie spraw. Zwiększyłem rownież efektywność swoją i swoich pracowników, a to dla mnie ogromnie istotne. Dziękuje będę polecam prace z Tobą innym managerom.
10 września 2012 Piotr - Dyrektor d/s sprzedaży
Bardzo dobry coach
"Jesteś świetną kobietą – coachem, którą chętnie będę polecać dalej innym. Odebrałam Cię jako bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobę, która przy tym ma głowę na karku i oczy szeroko otwarte. Spodobało mi się to, że nie poszłaś ze mną na łatwiznę i że jesteś ambitna. Bardzo tego potrzebowałam. Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas, energię, uśmiech i za inspirowanie mnie do działania.Było warto, bo zapoczątkowało to proces słuchania siebie i realizacji swoich marzeń, a uwolnienia się od przekonań, które były źródłem wcześniejszych niepowodzeń.
21 czerwca 2012 Ania - coach
Dobry coach
Podczas naszych spotkań odkryłem rzeczy na prawdę ważne i znalazłem najlepsze rozwiązania. Dzisiaj wiem, że którędy i jak iść aby osiągać swoje cele" moje oczekiwania zostały w pełni zaspokojone. potrafi dostosować metody pracy.
19 czerwca 2012 Jolanta - specjalista d/s sprzedaży
Bardzo dobry coach
Polecam. profesjonalny w 100% szkolenia przeprowadzone w zakresie sprZedaŻy do klienta biznesowego pomiogły mi w dużym stopniu zmienić i uzyskać lepsze efekty podczas kontaktu z nowym klientem telefonicznie jak i bezpośrednio podczas wizyty handlowej.
11 czerwca 2012 Sabina - Specjalista d/s Sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

10.10.2013 ICF Wrocław zaprasza na CC "Intuicja"
30 września 2013
Coaching Cafe- ze specjalnym gościem z Francji Henrykiem Szmidtem, specjalistą od Intuicji, coachem, superwizorem, mentorem, konsultantem, autorem książek i wykładowcą.